Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Tehnika
Telefoni: mobilni, fiksni, ...
Samsung S8
STRANA 2 OD 2
obradmi Re: Re: Abner zacrni vise nego smak sveta 22.04.2017. 11:05 #634674

status: user
broj poruka: 7700
Realno Android drzi 88 % trzista ,pa kom krivo ili pravo ,nego zanima me koliko dugo traje punjenje Iphone 6s od 0% do 100 %.


:: Cenu sam video oko 1200eu cini mi se, ali ne gledam to jer je telefon tek izasao, sto se mene tice, zadovoljio bih se J7 ako bas mora Samsung, jer realno ne svidja mi se ni jedan Android, a uz to oni koji su pristojni kostaju papreno.
::
::
:: :: Ja sam hteo da kazem da sam odusevljen telefonom, imajuci na umu cinjenicu da nikako nisam fan Samsunga
:: ::
:: :: I dalje sam pristalica toga da telefon ne moze da vredi vise od 500e, ja imam telefon koji kosta 250e tako da me nikako ne mozes svrstati u neke fanboyseve i sl. sebi mogubda priuatim telefon od 500e ali ne mogu onaj od 1000. Da li mi za posao i zivot treba telefon sa opcijama koje nudi za 1000e? Ne. Ali, nazalost, telefon od 250e je po mom iskustvu min. da bi dobio solidnu i stabilnu masinu ekonomske klase, 500e da bi dobio business klasu. To je cela filozofij
:: ::
:: ::
:: :: `Budućnost pripada onima koji su u vreme velikih promena spremni učiti, a oni koji misle da više nemaju šta da nauče, ostaće zatečeni u svetu koji više ne postoji` - Eric Hoffe
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
zerocool55 re 22.04.2017. 12:44 #634675

status: user
broj poruka: 1130
I ja sam mislio da uzmem neki novi fon na paket mada ja bi na keca uzeo LG G6 kada bi se pojavio umesto S8 , sta vi mislite?


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
markopvict Re: Re: Re: Abner zacrni vise nego smak sveta 22.04.2017. 15:52 #634681

status: user
broj poruka: 4515
sat vremena do sat i po...



:: Realno Android drzi 88 % trzista ,pa kom krivo ili pravo ,nego zanima me koliko dugo traje punjenje Iphone 6s od 0% do 100 %
::
::
:: :: Cenu sam video oko 1200eu cini mi se, ali ne gledam to jer je telefon tek izasao, sto se mene tice, zadovoljio bih se J7 ako bas mora Samsung, jer realno ne svidja mi se ni jedan Android, a uz to oni koji su pristojni kostaju papreno.
:: ::
:: ::
:: :: :: Ja sam hteo da kazem da sam odusevljen telefonom, imajuci na umu cinjenicu da nikako nisam fan Samsunga
:: :: ::
:: :: :: I dalje sam pristalica toga da telefon ne moze da vredi vise od 500e, ja imam telefon koji kosta 250e tako da me nikako ne mozes svrstati u neke fanboyseve i sl. sebi mogubda priuatim telefon od 500e ali ne mogu onaj od 1000. Da li mi za posao i zivot treba telefon sa opcijama koje nudi za 1000e? Ne. Ali, nazalost, telefon od 250e je po mom iskustvu min. da bi dobio solidnu i stabilnu masinu ekonomske klase, 500e da bi dobio business klasu. To je cela filozofij
:: :: ::
:: :: ::
:: :: :: `Budućnost pripada onima koji su u vreme velikih promena spremni učiti, a oni koji misle da više nemaju šta da nauče, ostaće zatečeni u svetu koji više ne postoji` - Eric Hoffe
:: :: ::
:: :: ::
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
saxija Re: Re: Re: Abner zacrni vise nego smak sveta 22.04.2017. 16:40 #634682

status: user
broj poruka: 4016
http://images.anandtech.com/graphs/graph9686/78205.png





http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=499049
http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=886910
http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=1375818

:: Realno Android drzi 88 % trzista ,pa kom krivo ili pravo ,nego zanima me koliko dugo traje punjenje Iphone 6s od 0% do 100 %
::
::
:: :: Cenu sam video oko 1200eu cini mi se, ali ne gledam to jer je telefon tek izasao, sto se mene tice, zadovoljio bih se J7 ako bas mora Samsung, jer realno ne svidja mi se ni jedan Android, a uz to oni koji su pristojni kostaju papreno.
:: ::
:: ::
:: :: :: Ja sam hteo da kazem da sam odusevljen telefonom, imajuci na umu cinjenicu da nikako nisam fan Samsunga
:: :: ::
:: :: :: I dalje sam pristalica toga da telefon ne moze da vredi vise od 500e, ja imam telefon koji kosta 250e tako da me nikako ne mozes svrstati u neke fanboyseve i sl. sebi mogubda priuatim telefon od 500e ali ne mogu onaj od 1000. Da li mi za posao i zivot treba telefon sa opcijama koje nudi za 1000e? Ne. Ali, nazalost, telefon od 250e je po mom iskustvu min. da bi dobio solidnu i stabilnu masinu ekonomske klase, 500e da bi dobio business klasu. To je cela filozofij
:: :: ::
:: :: ::
:: :: :: `Budućnost pripada onima koji su u vreme velikih promena spremni učiti, a oni koji misle da više nemaju šta da nauče, ostaće zatečeni u svetu koji više ne postoji` - Eric Hoffe
:: :: ::
:: :: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Odlican telefon. 22.04.2017. 16:49 #634685

status: user
broj poruka: 9387
Super se drzao na speed testu protiv iP7. Nije previse zaostao.
Doduse, 6 meseci je mladji i ima par korova i par gigabajta rama vise, ali dobro... 5 za trud.

https://youtu.be/pn-2B82B1mg

macOS Sierra
What can your Mac do now? Just ask.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
markopvict Re: Odlican telefon. 22.04.2017. 21:02 #634694

status: user
broj poruka: 4515


single core performanse na nivou iP5s. Naravno neoptimizacija na nivou... dzabe ukupan skor, to se samo na sintetici vidi, u realnom radu slaba vajda...

Pa iPhone6 bi ga dobio...
To je taj cuveni Nugat multitasking sa 4gb/6gb rama koji gasi aplikacije... Kad sam rekao ovde da S7E zalaguje u galeriji pri okretanju orjentacije... napljuvase me...



:: Super se drzao na speed testu protiv iP7. Nije previse zaostao
:: Doduse, 6 meseci je mladji i ima par korova i par gigabajta rama vise, ali dobro... 5 za trud
::
:: https://youtu.be/pn-2B82B1m
::
:: macOS Sierr
:: What can your Mac do now? Just ask
::
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
washburn edger 23.04.2017. 03:08 #634711

status: user
broj poruka: 312
@markopvict haha, e ne laguje pri rotiranju ali zato laguje cela galerija pri otvaranju slika :) Pa zatim chrome swtich tabova itd itd... Ima dosta tih nekih sitnih lagova a sto je najgore i S8 laguje poprilicno prema testovima koje sam gledao na YT sto je totalni debilizam s obzirom na SD 835. Valjda ce da ispeglaju u nekoj novoj verziji. I ono dugme za digital asistenta je totalni bloatware, nadam se da ce i to moci da se mapira za neku drugu funkciju... Ako apple izbaci neki 6.2 ekran po istom principu-dizajnu kao s8 eto mene nazad na iOS. I naravno baterija da bude barem na nivou s7 edge.


I5-6500@3.7 / Z170 / RX 460 / 16GB SAVAGE DDR4@2400 / SAMSUNG 850 EVO / 2X DELL P2414H / G602 / K360 MS Black Widow / HP PROBOOK


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE Nesto ce debelo morati da se promeni 23.04.2017. 12:10 #634721

status: user
broj poruka: 5696
Ili da po funkcionalnosti i dizajnu Apple napravi slican iPhone 8 koji ce parirati S8, ili pak da dobrano spusti cene. Trenutne cene Applea sa slavom koja bledi jer ip6 i ip7 su toliko slicni, vise ne idu u prilog. Situacija je skroz uporediva sa trenutnom situacijom izmedju Intela i AMDa i do kraja godine ce se videti sta i kako dalje.

Hvala Bogu, nadam se u korist kupca, obzirom na jaka rivalstva i sve bolje produkte.


`Budućnost pripada onima koji su u vreme velikih promena spremni učiti, a oni koji misle da više nemaju šta da nauče, ostaće zatečeni u svetu koji više ne postoji` - Eric Hoffer

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 2 OD 2
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646130.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs