Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Ploče, procesori i memorije
Ljudi prevarant
STRANA 2 OD 2
Hyper re 11.08.2017. 12:06 #638026

status: user
broj poruka: 563
Nema potrebe pljuvati po nekom pre nego popricas sa covekom,ploca vidim radi a ta prica da si je sa nekom zicom namestio ne pije vodu...ploce rade i bez nekih pinova,imao sam par takvih,ljudi vecinom i ne znaju da fali pa prodaju dalje,naravno ako je znao a precutio onda je njegova krivica....da li si barem popricao sa covekom,trazio zamenu ploce pre nego si ga popljuvao na forumu?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gang1978 1/2 Da odgovorim svima da ne pisem svakom ponaosob !!! 11.08.2017. 12:08 #638027

status: user
broj poruka: 1661

Ovako redom da svima odgovorim na jednom mestu da ne bi pisao 5 odgovora.
Ja sam coveka kontaktirao i pitao jel sve ispravno, on je rekao jeste pa vidis da nemam ni jednu negativnu ocenu na kp ....ja sam rekao puno mi je to para ..bla bla ipak je polovno..on kaze ja sam ga koristio do danas sve radi...mogu da ti spustim 5 evra koliko kosta kurir i ja sam pristao jer nisam mogao vide da cekam.

Idmah je poslao i sutra dan stize oko 10 sati ujutro.Prvu i jedinu gresku sam napravio jer nisam snimao do sam otpakivao.

Otvorim kutiju i vidim da kuker nije oricvrscen na oplocu tj nisu zakljucane hvataljke pa se otkacio ali i dalje je na svom mestu...ja reko ok nije problem ajde da skinem i da ocistim i zamenim termalnu pastu...pogledam procesor stoji propisno montiran ali gomila paste okolo..ja reko ajde da ga izvadim i da ga malo ocistim..otkacim sipkicu i cim sam izvadio cpu vidim da nije kako treba vidi se sa iz aviona da su pinovi pri dnu iskrivljeni i na jednom mesti `mrak` fali pin.

Istog trenutka sam ga okrenuo i rekao mu druze ovo sto si poslao je neispravno..iskrivljeni pinovi pri dnu i jedan fali...in kaze kod mene je sve radilo a verujem ni da ovi u servisu nisu nista uradili jer su `profesionalci`..znaci pojavila se novina zvana `SERVIS` ,,,kaze on meni jel si probao ja mu kazem sta da probam iskrivljeni pinovi i jedan fali...on kaze kod mene je radilo...ja mu kazem druze dodji do mene i donesi drugu plocu ja cu ti platim troskove puta i drugu plocu ako je ispostavi da radi ovako..om kaze nemam sad para i vremena kad budem imao javicu ti se pa cemo da vidimo..znaci sta dam mu 200 evra i onda ono sutra, sledece nedelje, sledeceg meseca, sledece godine...ja mu kazem sta da radim ja ovo je neispravno..on kaze kod mene je sve radilo sta si mu ti radio (t. JA STA SAM MU RADIO ) ja ne znam..ja mu kazem nisma ja klinac imam 40 godina sta imam ja da lazem...on kaze ne znam ja kod mene je radio ..

Ja odem odmah onako revoltiran i napisem na kp da nije ispostovao dogovor i da je prevarant.

Znaci covek je rekao kao sto i pise tamo da je sve potpuno ispravno i da je radilo kod njega sve dok nije poslao a onda je ubacio u pricu `SERVIS`.

Posle pola sata mi salje poruku na KP:

Svaka ti cast je sam hteo o svom trosku ta ti posaljem drugu ali kao ako ta koju sam ti poslao radi..pazi sad poslacu ti ako ova za koju zna da je sjebana radi.Znaci nema nista zavrsena prica.

Ja mu posaljema man sta da radi fali pin i par iskrivljenih to je po definiciji NEISPRAVNO..om kaze otkud znas nisi ni probao ..ok ..ja raskacim sve i ubacim onako na stolu na brzinu ispovezujem stisnem start komjuter krene i stane posle 2-3 sekunde, pa opet krene i stane posle 2-3 sekunde i to je to..ja pogledam da sam sve dobro povezao vidim da je sve ok probam ponovo opet isto..ja mu posaljem probao sam ne radi upali se i ugasi posle dve sekunde..om laze ne znam ja sta si mu ti radio...EJ STA SAM MU JA RADIO....JA CEKAO KO OZEBLO SUNCE 7 GODINA I SAD CU JA DA SJEBEM TAKO STO CU POGLEMOM ISPOD CPU DA ISRIVIM PINOVE//ZNACI NE POSTOJI TEORIJA DA ONI MOGU DA SE ISKRIVE NA DRUGU STRANU CAK U TRANSPORTU A DA JE PROCESOR U SOCKETU PROPISNO POSTAVLJEN.

Ja mu jos kazem lepo poslaji mi drugu plocu ovo ne valja on kaze imao sad dobru volju ali ja sam ispao nekorektan..zamisli ja nekorektan dobio neuspravnu stvar.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gang1978 2/2 11.08.2017. 12:08 #638028

status: user
broj poruka: 1661
Onda sam otisao na yt i vidim jedan lik kaze moze da se namesti ali mora da se precizno ubaci parce..odem kod komsije i uzmem lupu i iglom pazljivo ispravim pinove, ond aizmem parce tanke zicice ot nekog utp kabla ili sta je vec i secem 3-4 mmi malo zakrivim ubacim ali ispostavi se pod lupo, da je predugacko...uzmem grickalicu i skratim za malo i ubacim ponovo ono jos malo duze..i treci put ka sam skratio ispalo je tacno od prilike koliko treba..i onda sam ga malo pritisnuo cisto da bude u ravni (u visini) ostalih pinova.
Spustim cpu odozgo tacno pod 90 stepenii zatvorim ga...spojim sve stisnem power dugme (pre toga sam se vec oladio) i vec sam mislio da kontaktiram KUTIJU da mi salje jednu maticnu...medjutim kad sam stisnuo power zacuje se bip i izbaci mi onaj logo screen i na delete udjem u bios..vidim tamo podeseno na igp..to iskljucim ubacim moju grafiku i uplaim ponovo izbaci sliku...onda sam ubo usb jebavao se sa njim jer nisam znao kako da butuje sa njega..bio upaljen neki fast boot i sta ja znam..to sam nesto cackao i potrefio..instalirao sam win 10 domaci i za sada sve radi.

O to je cela prica i ne 100 vec 200% istina od reci do reci.
Verovatno sam izgresio kucajuci ali mrzi me da ispravljam.



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Hyper Re: 2/2 11.08.2017. 12:23 #638030

status: user
broj poruka: 563
Ako je sve kako ti kazes onda se zna krivac,ocigledno je znao za problem pre prodaje i iskoristio svoje pozitivne ocene da uvali,nazalost u Srbiji obraz vredi daleko manje od 30e koliko max vredi ta ploca....


:: Onda sam otisao na yt i vidim jedan lik kaze moze da se namesti ali mora da se precizno ubaci parce..odem kod komsije i uzmem lupu i iglom pazljivo ispravim pinove, ond aizmem parce tanke zicice ot nekog utp kabla ili sta je vec i secem 3-4 mmi malo zakrivim ubacim ali ispostavi se pod lupo, da je predugacko...uzmem grickalicu i skratim za malo i ubacim ponovo ono jos malo duze..i treci put ka sam skratio ispalo je tacno od prilike koliko treba..i onda sam ga malo pritisnuo cisto da bude u ravni (u visini) ostalih pinova
:: Spustim cpu odozgo tacno pod 90 stepenii zatvorim ga...spojim sve stisnem power dugme (pre toga sam se vec oladio) i vec sam mislio da kontaktiram KUTIJU da mi salje jednu maticnu...medjutim kad sam stisnuo power zacuje se bip i izbaci mi onaj logo screen i na delete udjem u bios..vidim tamo podeseno na igp..to iskljucim ubacim moju grafiku i uplaim ponovo izbaci sliku...onda sam ubo usb jebavao se sa njim jer nisam znao kako da butuje sa njega..bio upaljen neki fast boot i sta ja znam..to sam nesto cackao i potrefio..instalirao sam win 10 domaci i za sada sve radi
::
:: O to je cela prica i ne 100 vec 200% istina od reci do reci
:: Verovatno sam izgresio kucajuci ali mrzi me da ispravljam
::
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gang1978 Znaci rezime 11.08.2017. 12:23 #638031

status: user
broj poruka: 1661


ISPRAVNO 100%, SVE RADILO KOD MENE, TI SI SJEBAO NESTO (JA)
A ONDA SE ISPOSTAVI DA JE BILO U SERVISU I DA JE IZ SERVISA DOSPELO DO MENE ...TJ. PROSLEDJENO...NISAM GLEDAO PLOCU VEROVATNO JE NESTO MENJANO NA NJOJ.
DOK SU MENJALI VEROVATNO IM JE NESTU ISPALO I SJEBALO PINOVE.

ZANCI TU PRESTAJE SVA PRICA O 100% SVE ISPRVANO, JA SJEBAO I TAKO TO.

JA NISAM KLINAC DA ME NEKA SMRADINA i PREVARANT RADI NA FORU !!!!

KAZEM STETA SAMO STO NISAM SNIMAO PRILIKOM OTVARANJA SAD BI OTISAO TAMO I JEBEO MU MATER U USTA !!!!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Proradilo je jer si ispravio pinove 11.08.2017. 12:27 #638032

status: user
broj poruka: 9388
A ne zato sto si ubacio zicu.

Druze, nista licno, ali srbi, ne mozete za 200€ evra kupiti nesto sto kosta 300€ a da sve bude u redu. Kada cete se opametiti...?
A ti gang pevaj, prosao si super, a sledeci put pamet u glavu i kupuj kod onoga ko ima realnu cenu a ne kod onoga ko je 30-40% jeftiniji.

macOS Sierra
What can your Mac do now? Just ask.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Hyper Re: Proradilo je jer si ispravio pinove 11.08.2017. 12:31 #638033

status: user
broj poruka: 563
Ovo ne vredi vise od 190e....ploca je 30e,memorija 40e,procesor max 120e....ovo je preplaceno a ne kupljeno jeftino...


:: A ne zato sto si ubacio zicu
::
:: Druze, nista licno, ali srbi, ne mozete za 200€ evra kupiti nesto sto kosta 300€ a da sve bude u redu. Kada cete se opametiti...
:: A ti gang pevaj, prosao si super, a sledeci put pamet u glavu i kupuj kod onoga ko ima realnu cenu a ne kod onoga ko je 30-40% jeftiniji
::
:: macOS Sierr
:: What can your Mac do now? Just ask
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gang1978 Re: Proradilo je jer si ispravio pinove 11.08.2017. 12:32 #638034

status: user
broj poruka: 1661
evo pae slikica


https://goo.gl/NLyxFS

https://goo.gl/viqto6


VMARC..probao sam kad sam ispravio pinove nije hteo da butuje kao sto sma vec napisao ..tek kad sam ubacio ovo parce je proradilo.

:: A ne zato sto si ubacio zicu
::
:: Druze, nista licno, ali srbi, ne mozete za 200€ evra kupiti nesto sto kosta 300€ a da sve bude u redu. Kada cete se opametiti...
:: A ti gang pevaj, prosao si super, a sledeci put pamet u glavu i kupuj kod onoga ko ima realnu cenu a ne kod onoga ko je 30-40% jeftiniji
::
:: macOS Sierr
:: What can your Mac do now? Just ask
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gang1978 Re: Re: Proradilo je jer si ispravio pinove 11.08.2017. 12:39 #638035

status: user
broj poruka: 1661
pa toliko sam platio tj 185 evra + 500 rsd-a kurir e sad sto je ovo sjebano jebiga...nauk da ne verujem i ne kupujem vise nista na KP bez da nisam snimio sve prilikom otvaranja.


:: Ovo ne vredi vise od 190e....ploca je 30e,memorija 40e,procesor max 120e....ovo je preplaceno a ne kupljeno jeftino..
::
::
:: :: A ne zato sto si ubacio zicu
:: ::
:: :: Druze, nista licno, ali srbi, ne mozete za 200€ evra kupiti nesto sto kosta 300€ a da sve bude u redu. Kada cete se opametiti...
:: :: A ti gang pevaj, prosao si super, a sledeci put pamet u glavu i kupuj kod onoga ko ima realnu cenu a ne kod onoga ko je 30-40% jeftiniji
:: ::
:: :: macOS Sierr
:: :: What can your Mac do now? Just ask
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: Re: Proradilo je jer si ispravio pinove 11.08.2017. 13:08 #638037

status: user
broj poruka: 18941
U pravu si potpuno, naravno. Ali sta vredi da ti kazem da si u pravu, nemoj vise da kupujes na slepo, nego odes/probas, pogledas lepo socket, ako je to to, uzimas. To su specificne stvari i mnogo je lazova i prevaranata, cesto ima tih prodavaca koji kazu jedno, sve u oglasu sjajno i bez tackice, a kada ti stigne, ovako-onako, nabede da si to sve ti uradio ili kurir. Tuga za takve likove.

A ima i ljudi kojima previse hw-a prolazi kroz ruke, pa ni sami ne znaju kakvih sve ostecenja ima, a bez obzira na to nikad nece da priznaju da mozda ne znaju, nisu proverili, nego se uvek vade, cak i ako pise da postoji garancija, a sta ces, tako se bolje prodaje, posle nije bitno. Tuga.

::
::
:: https://goo.gl/NLyxF
::
:: https://goo.gl/viqto
::
::
:: VMARC..probao sam kad sam ispravio pinove nije hteo da butuje kao sto sma vec napisao ..tek kad sam ubacio ovo parce je proradilo
::
:: :: A ne zato sto si ubacio zicu
:: ::
:: :: Druze, nista licno, ali srbi, ne mozete za 200€ evra kupiti nesto sto kosta 300€ a da sve bude u redu. Kada cete se opametiti...
:: :: A ti gang pevaj, prosao si super, a sledeci put pamet u glavu i kupuj kod onoga ko ima realnu cenu a ne kod onoga ko je 30-40% jeftiniji
:: ::
:: :: macOS Sierr
:: :: What can your Mac do now? Just ask
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gang1978 Re: Re: Re: Proradilo je jer si ispravio pinove 11.08.2017. 13:37 #638038

status: user
broj poruka: 1661
Ma govnar smrdljivi nisam ni vidio sta je napisao na kp tamo gde sam ga ocenio negativno.
Tamo je napisao da je kompjuter:

Marko
Polukonfiguracija izvadjena iz racunara gde je boravila duze vreme, bila u upotrebi do dana slanja, potpuno ispravna i bez mane! Odlicno upakovana i poslata.
Nakon sto je doticni dobio paket, otvorio i rastavio, u medjuvremenu uspeo da osteti plocu, meni ne salje normalnu poruku vec odmah pocinje sa uvredama, nije ni probao da li su komponente ispravne a vec je rastavio i uspeo da osteti nesto, sad hoce da ja placam tudje greske.
Zato savet svima, drzite se licnog preuzimanja, slikajte svaki detalj u slucaju slanja.

A meni u poruci napise da je:

Marko
Odgovori
O cemu ti pricas? Rekao sam ti posto si ocigledno pokvario plocu, da sam hteo da nadjem drugu i da ti posaljem, ti si nastavio da pricas kako sam ja tebe zajebao?
Jos jednom hvala na uvredama, Ja ni jednom nista nisam rekao kako bi se mi svadjali, posto nemamo oko cega, dobio si ispravan komplet, to sto sam ja postena budala pa sam hteo da ti izadjem u susret to je moj problem na kom treba da poradim. Inace jesam 100% siguran da sam ti poslao ispravne komponente jer sam koristio racunar sve dok nisam izvadio komponente da ti ih posaljem. Kako ja mogu da znam da ti nisi imao istu plocu i sad hoces da mi uvalis? Ja mogu tebe nazvati prevarantom, kao sto si rekao nije moglo u transportu nista da se osteti, a cisto sumnjam da su ljudi koji svakodnevno rade sa komponentama uspeli da iskrive i iscupaju pinove kako ti kazes, u tom slucaju je nekim cudom sve radilo bez ikakvih problema kod mene skoro godinu dana!

Znaci ko si ljudi koji su vadilo ovo ?

A onda sledeca poruka (starija):

Marko
Odgovori
Zamenio sam pastu pre nekih nedelju dana, ali nisam skidao procesor uopste od kad je sklopljeno, a sklopili su mi u servisu sve.

Kako je moguce da je pasta specena posle nedelju dana i kako je moguce da se kuler sam otkacio u transportu znaci one zakacaljek se same okrenule nalevo i podigle i otkacile ?

Znaci ocigledno cim je u servisu sklapano da on nema pojma..sigurno je hteo da menja pastu pa je izvadio procesor nesto drkao ispao mu ili sta vec i ond akad je video da ne radi stavio na prodaju.






:: U pravu si potpuno, naravno. Ali sta vredi da ti kazem da si u pravu, nemoj vise da kupujes na slepo, nego odes/probas, pogledas lepo socket, ako je to to, uzimas. To su specificne stvari i mnogo je lazova i prevaranata, cesto ima tih prodavaca koji kazu jedno, sve u oglasu sjajno i bez tackice, a kada ti stigne, ovako-onako, nabede da si to sve ti uradio ili kurir. Tuga za takve likove
::
:: A ima i ljudi kojima previse hw-a prolazi kroz ruke, pa ni sami ne znaju kakvih sve ostecenja ima, a bez obzira na to nikad nece da priznaju da mozda ne znaju, nisu proverili, nego se uvek vade, cak i ako pise da postoji garancija, a sta ces, tako se bolje prodaje, posle nije bitno. Tuga.
::
:: ::
:: ::
:: :: https://goo.gl/NLyxF
:: ::
:: :: https://goo.gl/viqto
:: ::
:: ::
:: :: VMARC..probao sam kad sam ispravio pinove nije hteo da butuje kao sto sma vec napisao ..tek kad sam ubacio ovo parce je proradilo
:: ::
:: :: :: A ne zato sto si ubacio zicu
:: :: ::
:: :: :: Druze, nista licno, ali srbi, ne mozete za 200€ evra kupiti nesto sto kosta 300€ a da sve bude u redu. Kada cete se opametiti...
:: :: :: A ti gang pevaj, prosao si super, a sledeci put pamet u glavu i kupuj kod onoga ko ima realnu cenu a ne kod onoga ko je 30-40% jeftiniji
:: :: ::
:: :: :: macOS Sierr
:: :: :: What can your Mac do now? Just ask
:: :: ::
:: :: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
operator re 11.08.2017. 14:48 #638042

status: user
broj poruka: 4227
Radim godinama sa komponentama. Tek prije 4 mjeseca sam prvi put popušio foru. U pitanju je AMD 6790 grafička.
Lik kaže, ako je neispravna, šaljem drugu. Ja stavim i drugu i isti problem vertikalne linije.
Uglavnom, nisam htio da se raspravljam preko neta.
A on će svoje da dobije isto kao i Aco što je dobio od Brzog po pici.
Svako po zasluzi.
A prevaranata se nakotilo kod nas, jer nema sankcija u bilo kom obliku. Ako prevre čovjeka, a u SNS-u su, Spermen mu čestita i još ga zaštiti od policije. Nije ni čudo da je prevarant Andrej Vučić dobio po pici 2 puta.
Kako prva dva puta tako i treći.
Jakih likova u Srbiji više nema što se tiče posla.
Sve neozbiljni i nevaspitani. Ekran za S7 bio 140€ original, pa 170€, pa kad su dripci vidjeli da mogu da terorišu Srbiju po 280 € ili više, navalili kao skakavci.
Posla ozbiljnog nema, nego preživljavanje.
Da me ko pogrešno ne protumači.
I ja preživljavam sa 800-2500€ u Srbiji.
Nekada je znanje vrijedilo više.
Sada su samo prevaranti poput Andreja Vučića na cijeni.

Ako je neko nedovoljno stručan, ne bi trebalo da prodaje hw, nego pljeskavice.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gang1978 Re: re 11.08.2017. 15:00 #638043

status: user
broj poruka: 1661
Najjace mi je kad kaze odlicno upakovana posiljka ili kad kaze radim 10 godina..
pa za tih 10 godina je trebao da nauci da skoro svaki stiropor hoce da baci pec pod nokat...inace staviti osetljivu stvar na nesto sto moze da baci elektrostaticko praznjenje ili kako se to vec strucno zove moze samo kreten..pa nije ovo ves masina.

Druga stvar stavio je to sve i zatvorio kutiju a nista preko ploce nije stavio ...bar da je napunio onako sa listovima od novina ili sta vec..to je njemu super zapakovano kao da je poslao parce pice a ne maticnu plocu.


:: Radim godinama sa komponentama. Tek prije 4 mjeseca sam prvi put popušio foru. U pitanju je AMD 6790 grafička
:: Lik kaže, ako je neispravna, šaljem drugu. Ja stavim i drugu i isti problem vertikalne linije
:: Uglavnom, nisam htio da se raspravljam preko neta
:: A on će svoje da dobije isto kao i Aco što je dobio od Brzog po pici
:: Svako po zasluzi
:: A prevaranata se nakotilo kod nas, jer nema sankcija u bilo kom obliku. Ako prevre čovjeka, a u SNS-u su, Spermen mu čestita i još ga zaštiti od policije. Nije ni čudo da je prevarant Andrej Vučić dobio po pici 2 puta
:: Kako prva dva puta tako i treći
:: Jakih likova u Srbiji više nema što se tiče posla
:: Sve neozbiljni i nevaspitani. Ekran za S7 bio 140€ original, pa 170€, pa kad su dripci vidjeli da mogu da terorišu Srbiju po 280 € ili više, navalili kao skakavci
:: Posla ozbiljnog nema, nego preživljavanje
:: Da me ko pogrešno ne protumači
:: I ja preživljavam sa 800-2500€ u Srbiji
:: Nekada je znanje vrijedilo više
:: Sada su samo prevaranti poput Andreja Vučića na cijeni
::
:: Ako je neko nedovoljno stručan, ne bi trebalo da prodaje hw, nego pljeskavice
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Blueberry Re: .... 11.08.2017. 16:13 #638044

status: user
broj poruka: 1272
Klasična spika kada prodavac zna manu proizvoda, pa tebi prebacuje ludilo...
Čast izuzecima, ali iskustvo (negativno, naravno) mi je stoprocentno sa tom pesmom koja je tebi servirana.
Teraj dalje, još si i dobro prošao.

Jedan od onih što neće prodavati hardver, već pljeskavice.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gang1978 Re: Re: .... 11.08.2017. 18:29 #638049

status: user
broj poruka: 1661

Ma strasno.

Da mozes samo da vidis kako je spakovao i poslao....kuler pun prasine..nisu mogla rebra da se vide ploca prasnjava isto....to je kao radilo kod njega pre nego je izvadio...to vezano za ono `radim 10.godina`...ljudi koji se bave hardverom 10. godina sigurno ne bi sebi dozvolili da nekome posalju pola kile prasine na dve komponente.

:: Klasična spika kada prodavac zna manu proizvoda, pa tebi prebacuje ludilo..
:: Čast izuzecima, ali iskustvo (negativno, naravno) mi je stoprocentno sa tom pesmom koja je tebi servirana
:: Teraj dalje, još si i dobro prošao
::
:: Jedan od onih što neće prodavati hardver, već pljeskavice.
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Enprot Rasklopio pre testiranja _? 12.08.2017. 12:12 #638066

status: user
broj poruka: 21
Čudno i pod znakom pitanja da nisi na komplet prvo priključio napajanje i vga i testirao pa onda rasklapao i sređivao ? Ko to radi ??
Video sam taj oglas i sliku na kp.com, i kuler i m.ploča nisu imale ni trun prašine...

Kako ćeš dokazati da ti nisi taj pin slomio a ostale iskrivio ?

Kako ćeš dokazati da je prodavac bio svestan da nedostaje jedan pin a da su drugi iskrivljeni ?

U oglasu nije bilo ni jedne slike testova, čak ni prikaz Device managera...

Zašto si kupovao komplet a nisi tražio da postavi slike testova o ispravnosti u oglasu ?

Halapljivost zbog male cene ?

Ako se pročita odgovor čoveka na tvoju negativnu ocenu, zapitam se ... ko je stariji, kokoška ili jaje ?


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Kutalion hehe 12.08.2017. 13:52 #638069

status: user
broj poruka: 2480
Kako ces ti da dokazes da nisi prodavac kompleta? :D

5820k @ 4.5ghz | Custom loop 360/NB Eloop/D5 | Asus x99-S | EK Asus X99 Monoblock | ASUS RX 480 Strix 8GB | 4x4gb Avexir Core Red 3200mhz CL15 | Samsung 840 EVO 256gb | 5 TB WD server diskova | Seasonic 760w XP2 Platinum | Asus PB287Q/P2414h

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
AaAa hehe 12.08.2017. 16:42 #638073

status: user
broj poruka: 657
Kutalion da je ovo face..dobio bi jedan palac na gore :D


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gang1978 Re: Rasklopio pre testiranja _? 12.08.2017. 18:17 #638074

status: user
broj poruka: 1661
Kako mislis prvo da probam, testiram..nisam ja servis pa da imam gomilu rezernih delova i probni sto i i sta ja znam.

Ja da bi testirao moram da rasturim moj komp..tj da skinem moju staru matacinu pa da stavim ovu..za to vreme na cemu cu da komuniciram sa prodavcem..putem goluba ?

Jednostavo..kuler na maticnoj je bio raskacen tj labav zato sam odmah i rastavio sve da bi promenio pastu, osistio gomilu prasine..i sve ostalo.

Kako mogu da dokazem, pa pamteni ljudi snimaju prilikom otpakivanja.

Proslo je gomilu procesora amd i intel kroz moje ruke i nikada nista nisam sjebao ..pogotovo ne ove stvari koje su osetljive.

Inace ja sam stariji imam skoro 40.godina i nisam klinac, nemam potrebu da izmisljam bilo sta niti sam sklon senzacionalizmu !!!

Covek me je prevario.

Da li je on znao ili me je zajebao iz nehata posto spominje neki `servis` ja ne znam niti me zanima ko je iskrivio pinove ali ovo je po definiciji neispravno i za takve stvari se neko ko ti ovo uradi zove prevarant !!!


:: Čudno i pod znakom pitanja da nisi na komplet prvo priključio napajanje i vga i testirao pa onda rasklapao i sređivao ? Ko to radi ?
:: Video sam taj oglas i sliku na kp.com, i kuler i m.ploča nisu imale ni trun prašine..
::
:: Kako ćeš dokazati da ti nisi taj pin slomio a ostale iskrivio
::
:: Kako ćeš dokazati da je prodavac bio svestan da nedostaje jedan pin a da su drugi iskrivljeni
::
:: U oglasu nije bilo ni jedne slike testova, čak ni prikaz Device managera..
::
:: Zašto si kupovao komplet a nisi tražio da postavi slike testova o ispravnosti u oglasu
::
:: Halapljivost zbog male cene
::
:: Ako se pročita odgovor čoveka na tvoju negativnu ocenu, zapitam se ... ko je stariji, kokoška ili jaje
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dasangalo7 Prevaro te je ocigledno 12.08.2017. 20:41 #638075

status: user
broj poruka: 163
Nazovi kretena i reci mu da ti posalje postekspresom koliko si plati to, pa tek kad ti stigne novac saljes mu to nazad, a ti lepo za te pare kupujes novo. Ako nece tako IDI I DAJ MU PO PICKI.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
nisavici Re: Re: Rasklopio pre testiranja _? 12.08.2017. 20:44 #638076

status: user
broj poruka: 908
Trebao si Dejzija da zoves da ti to sklopi,jbg


:: Kako mislis prvo da probam, testiram..nisam ja servis pa da imam gomilu rezernih delova i probni sto i i sta ja znam
::
:: Ja da bi testirao moram da rasturim moj komp..tj da skinem moju staru matacinu pa da stavim ovu..za to vreme na cemu cu da komuniciram sa prodavcem..putem goluba
::
:: Jednostavo..kuler na maticnoj je bio raskacen tj labav zato sam odmah i rastavio sve da bi promenio pastu, osistio gomilu prasine..i sve ostalo
::
:: Kako mogu da dokazem, pa pamteni ljudi snimaju prilikom otpakivanja
::
:: Proslo je gomilu procesora amd i intel kroz moje ruke i nikada nista nisam sjebao ..pogotovo ne ove stvari koje su osetljive
::
:: Inace ja sam stariji imam skoro 40.godina i nisam klinac, nemam potrebu da izmisljam bilo sta niti sam sklon senzacionalizmu !!
::
:: Covek me je prevario
::
:: Da li je on znao ili me je zajebao iz nehata posto spominje neki `servis` ja ne znam niti me zanima ko je iskrivio pinove ali ovo je po definiciji neispravno i za takve stvari se neko ko ti ovo uradi zove prevarant !!
::
::
:: :: Čudno i pod znakom pitanja da nisi na komplet prvo priključio napajanje i vga i testirao pa onda rasklapao i sređivao ? Ko to radi ?
:: :: Video sam taj oglas i sliku na kp.com, i kuler i m.ploča nisu imale ni trun prašine..
:: ::
:: :: Kako ćeš dokazati da ti nisi taj pin slomio a ostale iskrivio
:: ::
:: :: Kako ćeš dokazati da je prodavac bio svestan da nedostaje jedan pin a da su drugi iskrivljeni
:: ::
:: :: U oglasu nije bilo ni jedne slike testova, čak ni prikaz Device managera..
:: ::
:: :: Zašto si kupovao komplet a nisi tražio da postavi slike testova o ispravnosti u oglasu
:: ::
:: :: Halapljivost zbog male cene
:: ::
:: :: Ako se pročita odgovor čoveka na tvoju negativnu ocenu, zapitam se ... ko je stariji, kokoška ili jaje
:: ::
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: Re: Re: Rasklopio pre testiranja _? 12.08.2017. 21:07 #638077

status: user
broj poruka: 18941
Da mu ispravi pinove


:: Trebao si Dejzija da zoves da ti to sklopi,jb
::
::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Kutalion hah 13.08.2017. 16:39 #638086

status: user
broj poruka: 2480
LordAcu da popravi pinove srafcigerom i da prevaranta prevari.. :D

@AaaAaA
:D

5820k @ 4.5ghz | Custom loop 360/NB Eloop/D5 | Asus x99-S | EK Asus X99 Monoblock | ASUS RX 480 Strix 8GB | 4x4gb Avexir Core Red 3200mhz CL15 | Samsung 840 EVO 256gb | 5 TB WD server diskova | Seasonic 760w XP2 Platinum | Asus PB287Q/P2414h

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ZooLoo ... 13.08.2017. 19:53 #638088

status: user
broj poruka: 3974
Lord Aca, kakav je to gospodin bio.. :D

Lagane PC igre! https://goo.gl/nReEin

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 2 OD 2
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646136.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs