Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Tehnika
Kućna tehnika
Koji presek kabla za JBL ES90?
STRANA 2 OD 2
imarkovic Re: Re: Re: Re: Re: Koji presek kabla za JBL ES90? 03.09.2017. 16:05 #638726

status: user
broj poruka: 18940
Viljuska, koliko znam je standardna, isto kao banana.
A za kabl, istrazivanje strucnjaka kaze da ce isto da ti radi budjoni i onaj drugi, tako da.. :)


:: :: Narodski receno, to se zove banana konektor, ili banana SR.
:: :: Mozes naravno da ostavis golu zicu, a ako hoces da bude kako treba, mozes da iskrimpujes i da stavis viljuske ovog tipa: https://goo.gl/8AnEmH
::
:: To bi već radilo posao. Jesu one standardizovanih dimenzija ili pri nabavci moram da pazim na veličinu u odnosu na konektore pojačala?
::
:: Inače, kupio sam neki buđoni kabl od 4mm^2, čisto da se nešto čuje dok dam sebi vremena za kupovinu kvalitetnijih.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
luja-88 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Koji presek kabla za JBL ES90? 04.09.2017. 16:58 #638765

status: user
broj poruka: 1620
Videćemo, kabl možda naručim i negde napolju. To će mi taman dati par nedelja fore sa ovim pa ću valjda primetiti neku razliku. Ako ista bude značajna, javljam ovde - ako moje uši to ipak ne primete, biće bačene pare, jbg (za mene). U svakom slučaju, stojim iza onoga da se svaka škola plaća pa mi neće biti žao novca (da l` za jedne ili druge kablove). Sebe i dalje smatram mladom osobom pa ću valjda još neki put u životu kupiti kvalitetno ozučenje i ta `škola` će opet zatrebati...


:: Viljuska, koliko znam je standardna, isto kao banana
:: A za kabl, istrazivanje strucnjaka kaze da ce isto da ti radi budjoni i onaj drugi, tako da.. :
::
::
:: :: :: Narodski receno, to se zove banana konektor, ili banana SR.
:: :: :: Mozes naravno da ostavis golu zicu, a ako hoces da bude kako treba, mozes da iskrimpujes i da stavis viljuske ovog tipa: https://goo.gl/8AnEmH
:: ::
:: :: To bi već radilo posao. Jesu one standardizovanih dimenzija ili pri nabavci moram da pazim na veličinu u odnosu na konektore pojačala?
:: ::
:: :: Inače, kupio sam neki buđoni kabl od 4mm^2, čisto da se nešto čuje dok dam sebi vremena za kupovinu kvalitetnijih.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gilopile ... 04.09.2017. 17:12 #638766

status: user
broj poruka: 9460
Da imas osciloskop umesto usiju, razliku neces primetiti. Ne bacaj novac bez veze.
Ako imas viska kinte, onda sto da ne. Tvoj novac, tvoji prohtevi i zelje i u to ne treba ulaziti.


- Majstore, da li će ići ili neće ići?
- Hm, mislim da će biti čupavo.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 2 OD 2
Broj postavljenih tema: 60276. Broj poslatih odgovora: 646116.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs