Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Antivirusni softver
Virus nemogu da iskorenim vec 5 dana!
STRANA 2 OD 2
imarkovic Re: 04.12.2017. 11:57 #641562

status: user
broj poruka: 18941
Super sto si resio problem, ali da znas da ESET ne vuce uopste puno resursa.
Kaspersky je ranije vukljao koliko hoces, ali sada su ga extra optimizovali, i radi najnormalnije, ali ESET je oduvek bio razuman po tom pitanju, nikad nije vukao mnogo resursa.


:: e ovako da odgovorim combo fix je brisao ali se virus vratio sality je ime virusa koji korumpira exe fajlov
:: onda posto malwarebytes nadje problem a do sad je sve resavao on ga obrise ali se nekako opet vrati, avast poludi samo izlecu poruke kako blokira virus da udje, onda se pocnu pojavljivati neki fajlovi na rootu C D E G tipa bjhkxxm.ex
::
:: onda sam probao eset live cd i kav rescue disk, i butovao odatle, kad se podiklo i precesljalo naslo je 480+ zarazenih fajlova sto u windowsu sto u program file
::
:: kad se podiglo opet sve je bilo ok procesljo sam sa MB i nema nista tako da je to pomoglo iako nevolim esen nesto jer kao av vuce bas dosta procesa sad je za divno cudo pomoga
::
:: hvala vam svima bez saveta ne bi mogao da prebrodim ovo smece :
::
:: Ovca ne sme da se brani, vuk se njenim strahom hrani
::
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Equinoxe Re: 04.12.2017. 13:19 #641563

status: user
broj poruka: 12057

NOD32 je odličan, uvek bio.
Kaspaersky samo u ne-rezidentnoj formi u vidu Virus Removal Tool-a.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: 04.12.2017. 14:57 #641567

status: user
broj poruka: 18941
Ja sam bio dugogodisnji NOD32 korisnik, i to SmartSecurity-a, medjutim muka me naterala da predjem na Kaspersky, i to internet security, malo mi je trebalo da se naviknem, posto sam se malo opustio sa NOD-om, mogu slobodno da kazem da je dosta napredniji sa zastitom, ali naravno nikad ne postoji apsolutna zastita(ransomware) sem backup-a podataka.


::
:: NOD32 je odličan, uvek bio
:: Kaspaersky samo u ne-rezidentnoj formi u vidu Virus Removal Tool-a
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vladarko To sa viruščićima ume da bude gadna stvar 04.12.2017. 17:09 #641568

status: user
broj poruka: 4228
Godinama, da ne kažem više od decenije, koristim KIS. Valjda mi je najbolji odnos cena/kvalitet, tj, odgovara mi iznos `reketa` koji moram da platim (cena programa + usporavanje sistema).

Ne znači puno ako računar sa a/v radi glatko, a onda ceo sistem obori neki virus koji, npr. ne prolazi kod Security Essentials / Windows Defender. Opet, ako je anti-virus prestrog, tj ne može ili neće da se uštopuje, onda je računar spor kao da već ima virus.

Pozdrav!

Vlada
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 2 OD 2
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646136.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs