Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Zvuk
Molim za komentar
STRANA 2 OD 2
JovanZ Au bre pocelo zezanje a sada 11.05.2018. 03:36 #645972

status: user
broj poruka: 2998
zalazimo u nadrilekarstvo.

Da sam lecio tumor zvukovima a ne operacijom ne bih kucao ovaj post.


Dajte ljudi, dal` ste realni?

Pa kad vas boli glava jel popijete nesto protiv bolova ili idete kog belog magusa?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Eh.. Kompleksna tema ali nije za svakog. 11.05.2018. 04:26 #645973

status: user
broj poruka: 18472
Ljudi nemojte biti zakljucani.

Stvar je u percepciji, u limitima nasih shvatanja.
Postoji mnogo vise iznad materijalnog i opipljivog.

Covekov um je toliko mocan da mi to ne mozemo ni da razumemo a pre svega smo povezani sa univerzumom i ta cuda koja vama zvuce smesno su moguca.

Imam prijateljicu koja je sama sebe izlecila od raka materice. Niti se lecila niti je isla na operaciju.

Dakle radi se o osobi koja je obrazovana i izuzetno inteligentna, nikakvo nadrilekarstvo vec moc uma. Itd. Da ne duzim pricu koju inace retko i kome pricam, ovde sam samo napomenuo pausalno.

Postoje razne tehnike, razne energije.

https://www.youtube.com/watch?v=VLPahLakP_Q

Ko ne veruje u energiju za njega nesto tehnoloski.

https://www.youtube.com/watch?v=x4lA-M3zbdU&t=864s

Kao sto rece Nexus, frekvencije su opasna stvar, a mogu biti izuzetno korisne ako se pravilno upotrebe.



Intel 8700K@5.2 Ghz/Asus Maximus X Hero/G.SKill 3866Mhz 16GB/Asus GTX 1080 Ti OC SLI/Samsung 850 PRO/Enermax Revolution 1050w/Creative Titanium HD/Apple Ipad Air 2

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gilopile ... 11.05.2018. 04:35 #645974

status: user
broj poruka: 9460
Jovanko, to ti kazem. Sva sreca pa si se izlecio, a da si slusao 432Hz muziku, verovatno bi otpilio. Autosugestija odradi deo posla, a ako zakacis bolestinu i ni sveti Petar ti nece pomoci,a ne neki 8hz nizi ton :)

Kao negde u nasim genima pise da je 440Hz neprirodan ton, a 432 OK. Ceo zivot slusamo tu-tu telefonski sgnal koji je 440Hz, pa smo zivi.

Pa onda bi Pantera, Death, i sl. bendovi, koji su imali stim za ceo ton nizi, C, Dis, cak i iz H su neki svirali..zivilii vecno ... izlecivo do jajca, a gitarista benda Pantera dobio 4 metka u glavu na bini, samo zato sto je covek svirao iz D. Mozda bi izvukao zivu glavu da je cepao 432Hz. Kosmodisk fazon.

- Majstore, da li će ići ili neće ići?
- Hm, mislim da će biti čupavo.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
operator re 11.05.2018. 06:26 #645975

status: user
broj poruka: 4227
2011 godine 4-ti stadijum raka pankreasa, trebao sam da umrem.
Bio sam bolestan već 4 godine.
Prekinuo hemoterapiju koju sam koristio 6 mjeseci u prekidima.
Sa 146 kg, spao na 52 kg tj. skoro nestao.
Otpali mi nokti, kosa, pola zuba ispalo.
Tumor nije bio za operaciju, po pričama `pametnih` doktora.
Napustio `terapiju` na svoju odgovornost, mada su me upozoravali da će mi biti gore.
Posvetio se zvukovima.
Obišao muzej Nikole Tesle i preko jednog lika došao do spiska frekvencija za različite vrste raka, od kojeg je i sam Nikola Tesla bolovao.
Počeo koristiti ulje kanabisa, frekvencije i jesti samo svinjsko meso, nikako pileće.
Žitarice i slatko ni u kojem obliku, isto kao i krompir i rižu što sam izostavio.
Živ i nemam nikakav oblik raka.
Toliko o tome, koliko su doktori inteligentni i kako treba rak operisati.
Rak je nedostatak harmonije u tijelu i to je to.
I ne boj se doktore.
Nećeš izgubiti mušterije.
Ima dovoljno debila pa povjeruju da se može trajno rak odstraniti, ako ne promjenite ono što je i dovelo do raka, a to je nedostatak frekvencije za oporavak tjela i vraćanje organizma u balans.
I još nešto.
Rekli su da poslije hemoterapije neću više moći imati djecu.
Prije godinu i po postao ponovo otac i prije četiri mjeseca.
Toliko sa `pametnim` doktorima.
Sada imam 102 kg i odlično se osjećam.

EDIT:
I zaboravio sam da pomenem.
Takozvani stručnjaci, istresli su me za skoro 800 000 eura za 4 godine liječenja.
Uzeli su mi skoro sve, a zamalo i život, ali sam ponovo stao na noge.
Toliko o idiotima nesposobnim da razmišljaju van kalupa u koje su postavljeni zajedno sa ogradom oko mozga.
I doktore, ne pijem lijekove nikojeg oblika, isto kao i što neću vakcinisati ni jedno svoje dijete.
Izveo sam ih iz ovog pakla.
Meni kako bude, ali oni neće se patiti u ovoj žabokrečini dok ne promjenim sve što su zasrali `sposobni` od demokrata pa do SNS fašista.
Ako je neko nedovoljno stručan, ne bi trebalo da prodaje hw, nego pljeskavice.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
micika988 ... 11.05.2018. 07:07 #645976

status: user
broj poruka: 1994
pusti to giloPile, da ic ne pomaze ne bi se ni bacalo para (kad se vec ima):

pa kad krenes od Sumana pa nadalje:

http://tinyurl.com/ya52899o ( kristalne sobe, Kralja Milana )
http://tinyurl.com/y8kjk2ff, 4 ploce ispod duseka 30cm odstojanje od tela
+
http://tinyurl.com/y7rtb8op
+
http://tinyurl.com/ycx5sd63 ( slane sobe, bul. Kralja Aleksandra )
+
http://tinyurl.com/y7eedwvk ( ovo nisam probao, ali je u planu )
=
ko zna gde ce to na kraju da zavrsi

e sad skeptici se pitaju ima li efekta, hmmm, kako se uzme
neka ima i placebo efekat dovoljno je, jer ljudski mozak je cudo
zna samog sebe da oporavi, a i ostatak tela,
samo mu treba dati priliku da pozitivno misli

p.s.
naravno tu je uvek i sveto trojstvo
genetika+ishrana+antioksidansi .)

`The aim of public education is not to spread enlightement at all. It is
simply to reduce as many individuals as possible to the same safe level,
to breed a standard citizenry, to put down dissent and originallity.`


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
micika988 ... 11.05.2018. 09:44 #645977

status: user
broj poruka: 1994
btw

ne znam da li je bila intervencija sa onog sveta ili sta, ali iskopah i dugo trazenu ziku
ibit.to
beda sto je samo mp3, moracu da porucim original pa da napakujem flac

p.s.
koji retard jos salje ovakvu ziku u mp3 formatu, lame

`The aim of public education is not to spread enlightement at all. It is
simply to reduce as many individuals as possible to the same safe level,
to breed a standard citizenry, to put down dissent and originallity.`


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Neba Experti sve moj do mojega... 11.05.2018. 10:29 #645979

status: user
broj poruka: 1196
Jedino Tortin post ima veze sa temom i, još bitnije, sa stvarnošću...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
micika988 ... 11.05.2018. 11:02 #645980

status: user
broj poruka: 1994
dzaba ekspertizam kad se sve zna a niceg ne pridrzava, samokontrola zilch

zdere se sta ti dodje pod ruku, pusi, pije, fiksa i ostalo, a tehnikalije ti mnogo nece pomoci kad muka pritera .)

`The aim of public education is not to spread enlightement at all. It is
simply to reduce as many individuals as possible to the same safe level,
to breed a standard citizenry, to put down dissent and originallity.`


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum @operator@ 11.05.2018. 17:37 #645986

status: user
broj poruka: 12785
Lik se izlečio od raka pankreasa od kog 99,99% ljudi umire, i to sa zvukom?

Steve Jobs sa svim milijardama dolara nije mogao da se izleči, a ti si magično se izlečio zvukom?

Bez uvrede, ali to je takva gomila smeća koju si sad rekao i uz tvoju reputaciju na forumu kao neko ko izmišlja konstantno stvari ovo je samo višnja na torti.

http://www.cyberpunk.net/

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
neXus2000 Re: @operator@ 11.05.2018. 17:47 #645989

status: user
broj poruka: 3347
Pa moze, ali ne na ovaj nacin. To su vrlo kompleksne stvari i u eksperimentalnoj fazi.

https://www.youtube.com/watch?v=1w0_kazbb_U
Ima nesto u komentarima, pa procitaj.

A i ne cudime sta sve radi farmakomafija. Jer jedan sestrin prijatelj je vakcinisao dete koje je ubrzo potom dobilo dijabetes. Tj. kupio je vakcinu od `renomiranog` proizvodjaca. Funny thing je, da taj isti proizvodjac proizvodi i insulin i lekove za dijabeticare.



:: Lik se izlečio od raka pankreasa od kog 99,99% ljudi umire, i to sa zvukom
::
:: Steve Jobs sa svim milijardama dolara nije mogao da se izleči, a ti si magično se izlečio zvukom
::
:: Bez uvrede, ali to je takva gomila smeća koju si sad rekao i uz tvoju reputaciju na forumu kao neko ko izmišlja konstantno stvari ovo je samo višnja na torti
::
:: http://www.cyberpunk.net/
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Re: Re: @operator@ 11.05.2018. 19:10 #645991

status: user
broj poruka: 18472
Pa i nisu bas u eksperimentalnoj fazi. Sve je to odavno vec funkcionalno ali kao sto kazes farmako mafija dominira. Onaj ko se suprostavi prekrije ga 2m zemlje.

Tesla je svojevremeno koristio zero point energy, nulta tacka energije ili poznatija kao kosmicka energija.

Imao je tehnologiju jos u to vreme. Svaka kuca, zgrada, letelica bilo kog oblika moze da se napaja beskonacno jer se kosmicka energija `ne trosi`. O cemu mi dalje da pricamo, o kakvoj danasnjoj tehnologiji a pogotovu o tome u kakvom je covecanstvo mraku pa jos da na to dodamo najveci ovozemaljski eksperiment a jos i uspesan - pomracenje uma svakog coveka, da zivi u ubedjenju da je svet bas ovakav i da takav mora da bude.

A cak i da ne koristimo tehnologiju, svojim visokim vibracijama uz razne tehnike na tom duhovnom putu mozemo dosegnuti da se povezemo na izvor. Um je u konstantnoj vezi sa univerzumom a svaka misao gradi nas realitet.

Zasto se ljudi ovde zbunjuju kada pricaju o toj opakoj bolesti zvana rak koja uzgred ne dolazi sama od sebe vec upravo iz spoljasnje sredine kao i narusavanjem naseg energetskog toka samog organizma.
Kada duh oslabi reflektuje na telo koje pokazuje odredjene simptome koje se kasnije manifestuju kroz razne bolesti.

Da se vratim na `nepoznatu`. Izleciti se je moguce na mentalnom nivou ali za to su potrebni posebni uslovi.
Jak mentalni nivo, visoka vibracija, pozitivnost, licno ubedjenje u uspeh, razne mantre a ono najbitnije osloboditi se straha!

U odnosu na istocnjacku kulturu i njihovo znanje, zapadni svet je poprilicno nazadan i zato je okrenut vise ka toj tehnoloskoj sferi stim sto je to vise zarad industrije i zaludjivanja ljudi kao potencijalnih zrtava svakodnevnih vernih konzumenata.




Intel 8700K@5.2 Ghz/Asus Maximus X Hero/G.SKill 3866Mhz 16GB/Asus GTX 1080 Ti OC SLI/Samsung 850 PRO/Enermax Revolution 1050w/Creative Titanium HD/Apple Ipad Air 2

:: Pa moze, ali ne na ovaj nacin. To su vrlo kompleksne stvari i u eksperimentalnoj fazi
::
:: https://www.youtube.com/watch?v=1w0_kazbb_
:: Ima nesto u komentarima, pa procitaj
::
:: A i ne cudime sta sve radi farmakomafija. Jer jedan sestrin prijatelj je vakcinisao dete koje je ubrzo potom dobilo dijabetes. Tj. kupio je vakcinu od `renomiranog` proizvodjaca. Funny thing je, da taj isti proizvodjac proizvodi i insulin i lekove za dijabeticare
::
::
::
:: :: Lik se izlečio od raka pankreasa od kog 99,99% ljudi umire, i to sa zvukom
:: ::
:: :: Steve Jobs sa svim milijardama dolara nije mogao da se izleči, a ti si magično se izlečio zvukom
:: ::
:: :: Bez uvrede, ali to je takva gomila smeća koju si sad rekao i uz tvoju reputaciju na forumu kao neko ko izmišlja konstantno stvari ovo je samo višnja na torti
:: ::
:: :: http://www.cyberpunk.net/
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
neXus2000 Re: Re: Re: @operator@ 11.05.2018. 19:26 #645992

status: user
broj poruka: 3347

Sada `jesu`, a da je to vec postojalo, jeste. I tako izgore sve zivo od prvog pionira na tu temu.

:: Pa i nisu bas u eksperimentalnoj fazi. Sve je to odavno vec funkcionalno ali kao sto kazes farmako mafija dominira. Onaj ko se suprostavi prekrije ga 2m zemlje.
::
:: Tesla je svojevremeno koristio zero point energy, nulta tacka energije ili poznatija kao kosmicka energija
::
:: Imao je tehnologiju jos u to vreme. Svaka kuca, zgrada, letelica bilo kog oblika moze da se napaja beskonacno jer se kosmicka energija `ne trosi`. O cemu mi dalje da pricamo, o kakvoj danasnjoj tehnologiji a pogotovu o tome u kakvom je covecanstvo mraku pa jos da na to dodamo najveci ovozemaljski eksperiment a jos i uspesan - pomracenje uma svakog coveka, da zivi u ubedjenju da je svet bas ovakav i da takav mora da bude
::
:: A cak i da ne koristimo tehnologiju, svojim visokim vibracijama uz razne tehnike na tom duhovnom putu mozemo dosegnuti da se povezemo na izvor. Um je u konstantnoj vezi sa univerzumom a svaka misao gradi nas realitet.
::
:: Zasto se ljudi ovde zbunjuju kada pricaju o toj opakoj bolesti zvana rak koja uzgred ne dolazi sama od sebe vec upravo iz spoljasnje sredine kao i narusavanjem naseg energetskog toka samog organizma
:: Kada duh oslabi reflektuje na telo koje pokazuje odredjene simptome koje se kasnije manifestuju kroz razne bolesti
::
:: Da se vratim na `nepoznatu`. Izleciti se je moguce na mentalnom nivou ali za to su potrebni posebni uslovi.
:: Jak mentalni nivo, visoka vibracija, pozitivnost, licno ubedjenje u uspeh, razne mantre a ono najbitnije osloboditi se straha
::
:: U odnosu na istocnjacku kulturu i njihovo znanje, zapadni svet je poprilicno nazadan i zato je okrenut vise ka toj tehnoloskoj sferi stim sto je to vise zarad industrije i zaludjivanja ljudi kao potencijalnih zrtava svakodnevnih vernih konzumenata
::
::
::
::
:: Intel 8700K@5.2 Ghz/Asus Maximus X Hero/G.SKill 3866Mhz 16GB/Asus GTX 1080 Ti OC SLI/Samsung 850 PRO/Enermax Revolution 1050w/Creative Titanium HD/Apple Ipad Air 2
::
:: :: Pa moze, ali ne na ovaj nacin. To su vrlo kompleksne stvari i u eksperimentalnoj fazi
:: ::
:: :: https://www.youtube.com/watch?v=1w0_kazbb_
:: :: Ima nesto u komentarima, pa procitaj
:: ::
:: :: A i ne cudime sta sve radi farmakomafija. Jer jedan sestrin prijatelj je vakcinisao dete koje je ubrzo potom dobilo dijabetes. Tj. kupio je vakcinu od `renomiranog` proizvodjaca. Funny thing je, da taj isti proizvodjac proizvodi i insulin i lekove za dijabeticare
:: ::
:: ::
:: ::
:: :: :: Lik se izlečio od raka pankreasa od kog 99,99% ljudi umire, i to sa zvukom
:: :: ::
:: :: :: Steve Jobs sa svim milijardama dolara nije mogao da se izleči, a ti si magično se izlečio zvukom
:: :: ::
:: :: :: Bez uvrede, ali to je takva gomila smeća koju si sad rekao i uz tvoju reputaciju na forumu kao neko ko izmišlja konstantno stvari ovo je samo višnja na torti
:: :: ::
:: :: :: http://www.cyberpunk.net/
:: :: ::
:: :: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Re: Re: Re: Re: @operator@ 11.05.2018. 19:44 #645993

status: user
broj poruka: 18472
::
:: Sada `jesu`, a da je to vec postojalo, jeste. I tako izgore sve zivo od prvog pionira na tu temu
::

Lako je meni sa tobom. :)

No, to je ono sto mi “znamo”, tj. sto mislimo da znamo mada smo vise upuceni nego sto kontrolori misle.

Problem tih grupacija, ljudi, naucnika (koji zaista zele dobro covecanstvu) i raznih projekata je zato sto ne mogu da delaju individualno. Zavise od drzave i budzeta a samim tim svaki uspesan projekat koji se tice resavanja problema u iskorenju neke bolesti uvek biva zatvoren.

Hocu da kazem, danas smo na ovim primerima zapoceli razgovor ali tehnoloski je moguce i vec je reseno kroz istoriju, u proslosti vec mnogo puta ali je nestalo bez traga ili kao sto ti kazes “izgorelo”.

A kada pricamo o tim stvarimo ne zaboravimo da je ipak rec o konvencionalnoj tehnologiji koju prati “korak sa vremenom” – (nasa percepcija, kako tece tehnoloski napredak ali ne i stvarna).

Pomenuo sam zero point energy. Amerikanci je odavno koriste za svoje namene u raznim tajnim projektima.

Postoje i slike, dokumenta i sl. Njihove antigravitacione letelice se napajaju putem kosmicke energije – uglavnom preuzet Teslin projekat.

Dakle, sva ta tehnologija i dan danas postoji i daleko je naprednija nego sto mozemo zamisliti a da su neka tehnoloska resenja vec bila u proslosti ili u dalekoj proslosti, starih civilizacija pre nas i to je tacno.
Reciklira se vec ono sto je nekada stvoreno.

No, poenta je da zivimo u svetu straha i lazi, ekstremne manipulacije, zombiranja sa isprogramiranom svescu (na srecu ne obuhvata celu populaciju ljudi).

Lepa tema ali nazalost nije za pcberzu :)


Intel 8700K@5.2 Ghz/Asus Maximus X Hero/G.SKill 3866Mhz 16GB/Asus GTX 1080 Ti OC SLI/Samsung 850 PRO/Enermax Revolution 1050w/Creative Titanium HD/Apple Ipad Air 2
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 2 OD 2
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646136.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs