Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Igre
Forza Horizon 4
STRANA 2 OD 2
valiant Re: Re: Re: Re: re 11.08.2019. 10:33 #658177

status: user
broj poruka: 545
Gare, mogu ti reci da ovo radi, prati uputstvo. Malo sam je samo probao, vredi pokusati. Jedino sto nisam u ovih par minuta testa uspeo da namestim komande na tastaturi, nesto se nisam bas snasao...ali videcu jos sta kako, kada ugrabim vremena.
Probaj pa javi utiske...


:: ajde zivota ti ako uspes javi pokazi bas da vidim(o) kako je to moguce, zato sto ima nekih seasonal events gde se menjaju nagrade, ima isto Forzathrone koji se igra online sa drugim ljudima, razni multiplayer events koji zahtavaju prave igrace a ne botove itd...bas me zanima sta su oni tu `ohakovali` da se igra offline sam
::
::
::
:: Intel i7 3770 3.6Gh
:: Ga-H77-D3
:: Kingston 2x4GB DDR3 1600Mh
:: Patriot 2x4GB DDR3 1600Mh
:: WD10EARS 1T
:: WD1003FZEX 1T
:: XFX RX 580 GTS 8g
:: OCZ MXS-PRO 600
:: Windows 10 1809 64-bit
::
:: :: Sada gledam, uputstvo je dosta zamrseno. U toku je kupovina igre, pitanje da li ce raditi. Verovatno ce uskoro izaci neka poznatija verzija
:: :: Ovako to izleda: https://sn.rs/n7l12
:: ::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Gare87 Re: Re: Re: Re: Re: re 11.08.2019. 14:26 #658178

status: user
broj poruka: 4659
ma kupio sam ja original za 7e ultimate edition :)
udji na forza playlist el ima eventova i da li mogu da se igraju, udji na team games, bez team games eventa ako se ne predje ne moze se doci do 80% kojih su potrebni da bi se uzeo auto iz forza sezonske playliste, team games se igra ljudi protiv ljudi.



:: Gare, mogu ti reci da ovo radi, prati uputstvo. Malo sam je samo probao, vredi pokusati. Jedino sto nisam u ovih par minuta testa uspeo da namestim komande na tastaturi, nesto se nisam bas snasao...ali videcu jos sta kako, kada ugrabim vremena
:: Probaj pa javi utiske..
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
JovanZ Re 17.08.2019. 02:55 #658225

status: user
broj poruka: 2998
Posle skoro godinu dana od igranja originalne verzije, probao sam izlecenu i mogu reci da sam prijatno iznenadjen performansama. Da li je do nove verzije windowsa, dodatne optimizacije igre, leka koji zabranjuje izlaz igri na internet, manjku zastite i novih drajvera ili kombinacije svih ovih stvari na konfiguraciji na kojoj sam igru tada igrao i koja je i tada radila dobro sada radi odlicno, nema vise zamrzavanja na sekundu dve, nema opadanja frejmova bez ikakvog razloga, fps je mnogo stabilniji. Na novom kompu `leti`.

Jedva cekam da zasednem i obrnem dva dlc-ja kako dolikuje.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Gare87 Re: Re 17.08.2019. 20:57 #658237

status: user
broj poruka: 4659
Brate sta li si ti igrao, igra perverzno radi dobro, 80fps u 90%+ slucaja, ni da secne, ni da mrdne na ultra FHD :D koristim i dalje windows 1809 reviziju, pogasio sam sva ona sranja na ovom djubretu od windowsa sto koce HDD da melje bezpotrebno stalno, nikad crashovala nije :) jedini bug koji mi se javlja ne znam zasto(ali postoji generalno taj bug i kod drugih) je da moram da ubijem explorer.exe inace cim se ucita Svet crashuje ubrzo, uzivancija za igranje :)



Intel i7 3770 3.6Ghz
Ga-H77-D3H
Kingston 2x4GB DDR3 1600Mhz
Patriot 2x4GB DDR3 1600Mhz
WD10EARS 1TB
WD1003FZEX 1TB
XFX RX 580 GTS 8gb
OCZ MXS-PRO 600W
Windows 10 1809 64-bit


:: Posle skoro godinu dana od igranja originalne verzije, probao sam izlecenu i mogu reci da sam prijatno iznenadjen performansama. Da li je do nove verzije windowsa, dodatne optimizacije igre, leka koji zabranjuje izlaz igri na internet, manjku zastite i novih drajvera ili kombinacije svih ovih stvari na konfiguraciji na kojoj sam igru tada igrao i koja je i tada radila dobro sada radi odlicno, nema vise zamrzavanja na sekundu dve, nema opadanja frejmova bez ikakvog razloga, fps je mnogo stabilniji. Na novom kompu `leti`
::
:: Jedva cekam da zasednem i obrnem dva dlc-ja kako dolikuje.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Prizma re 17.08.2019. 22:08 #658238

status: user
broj poruka: 95
Lecena verzija ne radi ispod 1903 koliko znam.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
JovanZ Nigde nisam rekao da je igra radila lose 18.08.2019. 00:04 #658243

status: user
broj poruka: 2998
Samo da su je u periodu od godinu dana developeri osetno `zategli`.

Ja sam je igrao oko mesec dana posle izlaska i sada. I definitivno radi bolje, iz gorenavedenih razloga. I namerno sam je obrnuo na staroj konfi.

Nikada nisam imao explorer bug.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
alrad 01.11.2019. 07:02 #659284

status: user
broj poruka: 4742

Jovane, gde i kako si kupio xbox pass? Kaze da ne moze u SRB:

Xbox Game Pass is currently available in the following markets. More to come soon!

Argentina, Australia, Austria, Belgium, Brazil, Canada, Chile, Colombia, Czech Republic, Denmark, Finland, France, Germany, Greece, Hong Kong, Hungary, India, Ireland, Israel, Italy, Korea, Mexico, Netherlands, New Zealand, Norway, Poland, Portugal, Russia, Saudi Arabia, Singapore, Slovakia, South Africa, Spain, Sweden, Switzerland, Taiwan, Turkey, UK, United Arab Emirates, United States.

A i cena je 10$ a ne tri i po.

Ili si uzimao negde van MS-a?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
JovanZ van MS-a 02.11.2019. 02:14 #659309

status: user
broj poruka: 2998
mislim da je bilo ili na kinguinu ili na g2a.

I da, ta cena vazi samo za prvi mesec, ukoliko ti trial nije bio aktiviran, to sam tek posle otkrio, ali svakako mozes da se ulogujes preko drugog naloga, ako hoces da predjes neku igru koja je na pass-u.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
alrad 02.11.2019. 02:34 #659312

status: user
broj poruka: 4742

Ok. A jel radi Forza pod 1809 ili mora 1903? Nešto onaj xbox app koji je obavezan čini se da radi samo na 1903, čak izgleda da sam apdejtuje Win ako je stariji? Radije bih ostao na 1809, ako je moguće...

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
JovanZ Iskreno, nemam pojma 02.11.2019. 02:52 #659315

status: user
broj poruka: 2998
ovo kaze MS - Windows 10 version 15063.0 or higher,


Igrao sam na poslednjoj verziji windowsa u vreme kada je izasla igra, trebalo bi da je bila pre poslednjeg updejta. Mislim da krekovana verzija radi iskljucivo na poslednjoj verziji windowsa, trebao bi da je ona izasla nedavno, mozda pre mesec dana, dva, tako nesto, ali za legalnu, mislim da svakako radi i na starijim verzijama.

Postoji mala sansa da mi imam jedan serijski za mesec dana free, prebacis region na US i aktiviras serijski.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
JovanZ @Alrad 02.11.2019. 02:53 #659316

status: user
broj poruka: 2998
Vidi mail, nadam se da radi.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 2 OD 2
Broj postavljenih tema: 60274. Broj poslatih odgovora: 646092.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs