Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Tehnika
Telefoni: mobilni, fiksni, ...
p30 pro ili s10 plus
STRANA 2 OD 2
imarkovic Nokia 26.05.2019. 15:05 #656869

status: user
broj poruka: 18941
VMARK, trenutno sam na Lumia 930, poslednji Nokia kvalitetan telefon sa Windows Mobile, nekako je to telefon koji sam igrom slučajeva uzeo pre godinu dana, razmišljao sam se za Xiaomi, ali nisam mogao da prelomim, nisam mogao da gledam đubre od Androida. Pre par dana je povukao update 1709, apsolutno sam očaran tim telefonom i operativnim sistemom, kako je to urađeno, 10x bolje nego Android.

Svestan sam da je mrtav što se tiče razvijanja, ali da su nastavili, pogazili bi do sada sve... Nažalost, verovatno je bio debeo razlog zašto nisu nastavili...

Crta ličnosti je uopšten i usredsređen neuropsihički sistem, svojstven za individuu, kadar da različite draži ucini funkcionalno ekvivalentnim i da započne
i vodi različite vidove adaptivnog i ekspresivnog ponašanja.
Gordon Allport


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
sweredom fala bogu 26.05.2019. 15:33 #656870

status: user
broj poruka: 819
Da sam danas prodao samsung s10 plus. Baterija jedva ceo dan. Prednja kamera gora nego na s5. Zadnja kamera krs kad se poredi sa p30, kamali p30 pro. Telefon se greje, itd itd. Jedino dobro dual zvucnici i 3.5 za slusalice. Ostalo krs po meni.
http://valid.x86.fr/mtpu4t

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Adzem Re: fala bogu 27.05.2019. 10:19 #656883

status: user
broj poruka: 3797
Da li stvarno mislis da ce ti neko poverovati u ove gluposti?

Ryzen 2600
RX 570, GTX 1070
Acer KG251QDbmiipx 240hz

:: Da sam danas prodao samsung s10 plus. Baterija jedva ceo dan. Prednja kamera gora nego na s5. Zadnja kamera krs kad se poredi sa p30, kamali p30 pro. Telefon se greje, itd itd. Jedino dobro dual zvucnici i 3.5 za slusalice. Ostalo krs po meni
:: http://valid.x86.fr/mtpu4
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
sweredom Re: Re: fala bogu 27.05.2019. 11:10 #656886

status: user
broj poruka: 819
https://ibb.co/qm2V0x9

https://ibb.co/rG045Zj

Znas koliko me zab... da li ti verujes ili ne.

:: Da li stvarno mislis da ce ti neko poverovati u ove gluposti
::
:: Ryzen 2600
:: RX 570, GTX 1070
:: Acer KG251QDbmiipx 240hz
::
:: :: Da sam danas prodao samsung s10 plus. Baterija jedva ceo dan. Prednja kamera gora nego na s5. Zadnja kamera krs kad se poredi sa p30, kamali p30 pro. Telefon se greje, itd itd. Jedino dobro dual zvucnici i 3.5 za slusalice. Ostalo krs po meni
:: :: http://valid.x86.fr/mtpu4
:: ::
:: ::
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Adzem ... 27.05.2019. 13:50 #656890

status: user
broj poruka: 3797
Kompleksasu, glup si ko` kurac. Sta ove slike trebaju da dokazu, ovu tvoju tvrdnju iznad da je s10 sranje, ili pak nesto drugo? Jos jednom, iskompleksiran si i glup kao kurac.


Ryzen 2600
RX 570, GTX 1070
Acer KG251QDbmiipx 240hz

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
sweredom Re: ... 27.05.2019. 16:18 #656893

status: user
broj poruka: 819
Glupo govedo. Idi leci se vise.

:: Kompleksasu, glup si ko` kurac. Sta ove slike trebaju da dokazu, ovu tvoju tvrdnju iznad da je s10 sranje, ili pak nesto drugo? Jos jednom, iskompleksiran si i glup kao kurac
::
::
:: Ryzen 2600
:: RX 570, GTX 1070
:: Acer KG251QDbmiipx 240hz
::
::
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum ... 28.05.2019. 00:26 #656910

status: user
broj poruka: 12785
Samo lud čovek bi menjao S10 Plus za P30... pogotovo posle ovog fijaska sa Huawei-em gde su šanse 99% da taj telefon neće videti sledeću verziju Androida.

Mogao si komotno Lumiu 1520 da uzmeš, isti efekat bi postigao...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
sweredom Re: ... 28.05.2019. 01:43 #656912

status: user
broj poruka: 819
Telefon je krs za 800e. S9 plus/Note 9 je bolji izbor. Mi9 je bolji izbor. Pa i taj p30 pro bez update je bolji izbor. Sta ce mi telefon koj punim dva puta dnevno.

:: Samo lud čovek bi menjao S10 Plus za P30... pogotovo posle ovog fijaska sa Huawei-em gde su šanse 99% da taj telefon neće videti sledeću verziju Androida
::
:: Mogao si komotno Lumiu 1520 da uzmeš, isti efekat bi postigao..
::
::
::
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DaSickSyst Re: Nokia 28.05.2019. 23:33 #656930

status: user
broj poruka: 2909


:: VMARK, trenutno sam na Lumia 930, poslednji Nokia kvalitetan telefon sa Windows Mobile, nekako je to telefon koji sam igrom slučajeva uzeo pre godinu dana, razmišljao sam se za Xiaomi, ali nisam mogao da prelomim, nisam mogao da gledam đubre od Androida. Pre par dana je povukao update 1709, apsolutno sam očaran tim telefonom i operativnim sistemom, kako je to urađeno, 10x bolje nego Android.
::
:: Svestan sam da je mrtav što se tiče razvijanja, ali da su nastavili, pogazili bi do sada sve... Nažalost, verovatno je bio debeo razlog zašto nisu nastavili..
::

I meni je još uvek neshvatljivo da su onako dobar operativni sistem pustili niz vodu. Apsolutno sve mi se više svidelo nego kod androida.
Dizajn, fluidnost, trajanje baterije, hardverska zahtevnost je bila smešna u odnosu na android.
Tableti i mobilni telefoni će za masu stvari zameniti PC gbe je majrosoftu glavna zarada. Ne kapiram politiku majkrosofta i tog ko je procenio da im se ne isplatu da ulažu u mobilno tržište i na osnovu čega su izvukli tu procenu.


DaSickSystem

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Re: ... 29.05.2019. 13:46 #656940

status: user
broj poruka: 7761
Vidi ono sto je do danas bila poslovna praksa SmugSmug-a nam kazuje da s10 sa ili bez + gotovo sigurno nece videti zvanicnu nadogradnju na novi OS...

Mozda bas ta situacija Huawei sa Android-om/Google-om malo opasulji proizvodjace iz Azije da postanu malo oprezniji u poslovanju sa severno americkim `panTerima`...

Citat:
`Молимо паметне да престану са попуштањем, ситуација је постала неподношљива!`

:: Samo lud čovek bi menjao S10 Plus za P30... pogotovo posle ovog fijaska sa Huawei-em gde su šanse 99% da taj telefon neće videti sledeću verziju Androida
::
:: Mogao si komotno Lumiu 1520 da uzmeš, isti efekat bi postigao..
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Influencer ... 29.05.2019. 17:58 #656946

status: user
broj poruka: 148
Isto je tako i sa SM(A)RT televizorima, doduse opet moram priznati da su azurni ali Samsung kao Samsung je ubedljivo najveci skart koji postoji.
Nebitno da li se dobijaju azuriranja posle 2-3 godine ili ne, kada sam video CRNE FLEKE na smart 32-ojci serija 2015 i nocima pokusavao da otklonim MRTVE piksele odnosno grupe mrtvih piksela onim bljeskavim klipovima sa Youtube-a shvatio sam da je to smece par ekselans.

A cena mu je bila jedne danasnje solidne madjarske UHD 40tice 2018.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum Re: Re: ... 30.05.2019. 22:07 #656962

status: user
broj poruka: 12785
Pa nije baš, dobio sam Android 9 na S8 koji je već 2 godine star sad.


:: Vidi ono sto je do danas bila poslovna praksa SmugSmug-a nam kazuje da s10 sa ili bez + gotovo sigurno nece videti zvanicnu nadogradnju na novi OS..
::
:: Mozda bas ta situacija Huawei sa Android-om/Google-om malo opasulji proizvodjace iz Azije da postanu malo oprezniji u poslovanju sa severno americkim `panTerima`..
::
:: Citat:
:: `Молимо паметне да престану са попуштањем, ситуација је постала неподношљива!`
::
:: :: Samo lud čovek bi menjao S10 Plus za P30... pogotovo posle ovog fijaska sa Huawei-em gde su šanse 99% da taj telefon neće videti sledeću verziju Androida
:: ::
:: :: Mogao si komotno Lumiu 1520 da uzmeš, isti efekat bi postigao..
:: ::
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 2 OD 2
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646136.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs