Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Konfiguracije
Konfiguracije
Gde kupiti komp ?
STRANA 2 OD 2
acakrpa prva proba 16.11.2019. 23:14 #659670

status: user
broj poruka: 25
Probao sam verziju 1909,ali se komp stalno kocio i restartovao.Na sajtu od maticne kazu da je stabilna na verziji 1809 sa original njenim drajverima.Flesovao sam poslednji bios sa sajta i skinuo verziju 1809.Instalirao sam tu verziju,ubacio sve apdejte koji su bili na raspolaganju i instalirao programe koje koristim.Sada kucam sa njega i nije se kocio.Trenutno skidam dva filma u UHD rezoluciji (oko 100 giga) da vidim hoce li raditi bez problema.Sutra naravno.Skinucu par igrica da vidim kako se ponasa sa njima.

Kanarska niskoletačka žaba sabljarka koja pljuje otrov ljudima u oči posle zalaska sunca.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
acakrpa fercera 10.12.2019. 15:36 #659971

status: user
broj poruka: 25
Lepo radi,ja sam zadovoljan.

Kanarska niskoletačka žaba sabljarka koja pljuje otrov ljudima u oči posle zalaska sunca.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 2 OD 2
Broj postavljenih tema: 60276. Broj poslatih odgovora: 646116.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs