Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Tržište
cene SSD odletese u nebo
STRANA 2 OD 2
imarkovic >> 14.04.2020. 12:42 #662317

status: user
broj poruka: 18940
Emmi firma je u raspadu, nece oni jos dugo poslovati, tako sam cuo.

Crta ličnosti je uopšten i usredsređen neuropsihički sistem, svojstven za individuu, kadar da različite draži ucini funkcionalno ekvivalentnim i da započne
i vodi različite vidove adaptivnog i ekspresivnog ponašanja.
Gordon Allport


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
operator re 14.04.2020. 13:53 #662318

status: user
broj poruka: 4227
Tehno*anija i Win*in i E*mi i A*ti ista firma za neupućene.
Ime sive eminencije grada Novog Sada.
A neki kažu da će ponovo dobiti batine, jer nema one dvojice bolesnika, kojih sam se i sam bojao da ga štite(čitaj frofesionalaca kao i Lončar). A nisam osoba koju je lako uplaši.
Kažu, čovjek se preplatio, pa to ti je.
INače, što se tiče ssd ova od 240 GB za najjeftiniji model KIngston, stvari stoje ovako:

https://www.eponuda.com/ssd-diskovi/kingston-sata-iii-sa400s37-240g-a400-series-ssd-hard-disk-cena-410211

Pozitivna osobina da ljudi stalno preispituju svoja znanja i da u skladu sa tim funkcionišu je osobina velikih ljudi. Mali se i onako zadovolje osrednjošću.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Re: >> 14.04.2020. 15:30 #662319

status: user
broj poruka: 9386
Neće, druže.
Oni su na staklenim nogama još od kada su otvoreni i nikada nisu propali.

MBP Retina 13` Late 2012
macOS Catalina

i9 7920X/MasterLiquid Pro 120/GA-X299 UD4 Pro/32GB/240GB RAIDR/STRIX GTX1080TI O11G GAMING/CM 750W/LG 27MB85Z-B

:: Emmi firma je u raspadu, nece oni jos dugo poslovati, tako sam cuo
::
:: Crta ličnosti je uopšten i usredsređen neuropsihički sistem, svojstven za individuu, kadar da različite draži ucini funkcionalno ekvivalentnim i da započne
:: i vodi različite vidove adaptivnog i ekspresivnog ponašanja
:: Gordon Allport
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic >> 14.04.2020. 15:42 #662320

status: user
broj poruka: 18940
Pre njih bench house je funkcionisao sasvim normalno (dok je trajao), kad se samo setim da si mogao da porucis sta god pozelis, ventilatora i hladnjaka najboljih puni rafovi... Tako sam nabavio Corsair 700D, u roku od mesec dana je stiglo. Reklamacije regularne nikad nisu bile problem. Takve firme su se pozatvarale, promenilo poslovanje, sada je samo u interesu isplanirana prodaja, nikakvo porucivanje ne dolazi u obzir, samo se fokusira na profit, nema vise ni strucnih prodavaca da pomogne, uputi. Primer:
Drugar otisao da kupi Biostar NVMe, oni mu donose obican SSD. Kaze drugar, ali ja sam dosao po NVMe Biostar, prodavac njemu: `Ali na kutiji pise Biostar`. Propast.

Crta ličnosti je uopšten i usredsređen neuropsihički sistem, svojstven za individuu, kadar da različite draži ucini funkcionalno ekvivalentnim i da započne
i vodi različite vidove adaptivnog i ekspresivnog ponašanja.
Gordon Allport


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
muff cuj cene ssd-ova... 14.04.2020. 15:53 #662323

status: user
broj poruka: 440
sve je otislo u ku..., web kamere suvo zlato, budzet NB isto.

Dogovorim prodaju V330 Lenovo ok spec, 700e prodajna ka klijentu, sutra da porucim iz magacina, 850e meni ulaz.

Zovem Direktora nabavke, kaze jbg. vanredna situacija, vanredne cene, more mrs u p...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
alrad 14.04.2020. 16:03 #662324

status: user
broj poruka: 4745

Ko bi rekao da bi najezda smrtonosnog virusa globalnih razmera mogla doneti bilo kakvo komešanje tržišta. Čudno.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Pisko Re: daj ne .... 14.04.2020. 16:44 #662327

status: user
broj poruka: 6643
.... pa dosad smo pušili zbog poplave u poljima riže, potresa u Japanu i vulkana Krakatau, svaki povod je bio dobar da se dogovore za nameštanje cena i umetne nestašice.
Ovo sad, ovo je baš realno, jer lanci snabdevanja jesu usporeni ili presahli. Ali, i ovo je umetno podignuto, nisu ovi ssd-i ili bilo šta drugo SAD NABAVLJENI pa da koštaju više, sve je to stari stok, i stara stoka koja koristi i podiže cene. Iako je nabavka komplikovanija i usporena, bogami je i tražnja i kupovina desetkovana. Osim nekih stvari, jel`te.
Ivo Andrić je to davno opisao,

Budale računaju na sreću.

::
:: Ko bi rekao da bi najezda smrtonosnog virusa globalnih razmera mogla doneti bilo kakvo komešanje tržišta. Čudno
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
alrad 14.04.2020. 17:03 #662328

status: user
broj poruka: 4745

https://www.youtube.com/watch?v=gH78OxRmSJg

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
un1 .... 15.04.2020. 20:03 #662381

status: user
broj poruka: 320
Raspali su se totalno, ponuda procesora, ploča, grafika im je katastrofa...

Razmišljao sam ovih dana da je red da se PII 955 zameni i da idem na R5 3600 ali kod njih ga nema ni na stanju uopšte.

A potrebna je prodavnica gde je moguće uzeti na rate intesinom master karticom.
Zato su mi oni samo i odgovarali.




:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 2 OD 2
Broj postavljenih tema: 60276. Broj poslatih odgovora: 646116.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs