Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Grafičke i video karte, monitori, ...
Nov Monitor
STRANA 2 OD 2
obradmi Re: ... 11.05.2020. 09:52 #663098

status: user
broj poruka: 7700
Ne znam sto je ex predsednik obrisao vrlo poucan post .


:: Masuka taj model je zver koliko vidim i ta cena mi je cudna jer je kod ostalih 900e a kod nas preko 100k.
::
:: Sweredom zanimljiv model
::
:: Sky pa ako 144hz daje nesto u normalnom radu, nije problem da se predje sa 60.
::
:: 27 inca i 1440p mi je bila zamisao jer smatram da treba da se ide dalje, da se ne uzima HD u 2020-toj. Zbog gustine pixela bih vise 27 nego 32, ali ako bih isao na 4K onda bih naravno 32 inca gledao iskljucivo
::
:: I plan mi je da napravim dual setup, znaci dva monitora ili UltraWide kao sto su kolege predlagale, ali nzm kako bi mi odgovarao, sta je bolje itd
::
:: Za cenu, sta znam, ne bih da se razbacujem iskreno, znaci ono best buy ulozeno dobijeno ali da tezi kvalitetu.
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed Da, zbilja, obrisa(še) onaj post. Čudno. 11.05.2020. 16:53 #663101

status: user
broj poruka: 10988
...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gilopile ... 11.05.2020. 20:12 #663104

status: user
broj poruka: 9460
Hmm i ja video da se gospon Predsednk pojavio, pa kad sam ponovo otvorio temu vidim da ga nema. Mislio sam da sam sanjao, al kad vidim da ge je zoolooo citirao, ipak je on bio tu.

- Majstore, da li će ići ili neće ići?
- Hm, mislim da će biti čupavo.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 2 OD 2
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646130.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs