Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Tržište
PayPal - DinaPal?
STRANA 2 OD 2
duqp Re: >> 20.05.2021. 15:15 #670693

status: user
broj poruka: 3466
Vi ste jos i dobri

Necu da imenujem banku ali su kompletno svi idioti, od cike koji meri temperaturu na ulazu do svakog u filijali.

Otvaranje računa, popunjavanje podataka, stampanje papira potpisite ovo i ovo i ovde i tu i ja bacim oko na papir sa pogresnim licnim podacima (email) i kazem e greska fali slovo, i ona kaze a ok i uzme taj papir i baci i to je to.

Ja kazem kako cu funkcionisati bez mejla, i ona da me otalja kaze ispravila sam u sistemu a na papiru nije vazno.

Prodje par dana, zatreba mi web banking (nebitno sto mi aplikacija radi, to je bila sposobna da namesti)

Dodjem do login strane i da pristupim, stigne mi sms sa jednokratnim kodom i tekst `korisnicko ime poslato na registrovani email`

3 dana ja mejl ne dobijam, odem kod njih kazem dobar dan sto ja ne dobijam mejlove od vas, jel su rizicni a idu u auto brisanje ili sta? I druga guska mi mrtva ladna kaze mi nismo takva banka da dobijate mejlove od nas, nikada i ne treba da stizu mejlovi nema razloga.

Ja odmah kazem aha vazi, pa dobro nema mejlova, ne moze web banking ocigledno, ok ajde izbrisite mi vi racun i mene i sve lepo, ne zanima me da bilo kako funkcionisem sa vama. Okrenem se i odem.
Prodje 10min i dobijem email `dobar dan postovanje jel nije problem da se vratite do poslovnice da rešimo problem sa ne dobijanjem mejlova`

Odgovorim sa problem je, necu doci, pozdrav i zvoni mi telefon, da izdiktiram mejl lepo i da namestimo sve itd

Kamenoresci i cvecarke rade tako na nekim mestima gde ti se zivot ogadi a ne bankarstvo

A vezano za temu, mislim da niko ziv nikad dinu nije ni odlepio iz koverte koja stigne na kucu/preuzme se u banci

Totalno nepotrebna stvar


:: Pokupio sam juce nove kartice zbog isteka starih. Dobio sam i ovu dina karticu, kratko mi objasnili, tipa evo ti ova kartica, NBS je tako propisala i to ti je to. Ali zaboravih da pitam, zna li neko koja je razlika kada se placa ovako preko aparata ima li neke razlik3 u odnosu na visu sto se tice provizija?
:: Ono sto sam procitao, jedino kod uplata u Trezoru nema provizije, sto je super, jer tamo nikad i ne idem :).
:: Nije problem, jedino sto malo smara sto nema senzor za prislanjanje na aprat...
::
:: Crta ličnosti je uopšten i usredsređen neuropsihički sistem, svojstven za individuu, kadar da različite draži ucini funkcionalno ekvivalentnim i da započne
:: i vodi različite vidove adaptivnog i ekspresivnog ponašanja
:: Gordon Allport
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic >> 20.05.2021. 15:24 #670695

status: user
broj poruka: 18941
Ne znam u kojoj banci si ti, ali ja sam u Intesi evo vec ima 15g., sve su mi ljubazno zavrsavali, kada je bilo vanredno stanje, sve preko telefona sam zavrsio za 10min. vezano za web placanje sa njihovog portala, prebacivanje para na internet karticu, od tada mi funkcionise.

Ovo sad mrzelo me da ispitujem, ali generalno vidi se da im nije u interesu da daju informacije o dina kartici. Mislim nema tu i nesto puno, samo ove 2 stvari me zanimaju, ostalo manje bitno.

Crta ličnosti je uopšten i usredsređen neuropsihički sistem, svojstven za individuu, kadar da različite draži ucini funkcionalno ekvivalentnim i da započne
i vodi različite vidove adaptivnog i ekspresivnog ponašanja.
Gordon Allport


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vladarko U Rajfajzen banci sam morao da potpišem izjavu 20.05.2021. 19:42 #670714

status: user
broj poruka: 4228
da mi je Dina karticu uručena PRE nego što mi je uručena Visa Electron?!?

@imarkovic
Zato i ne daju informacije.

Poština (štedionica) Dina ima mogućnost plaćanja na do 6 rata u nekim radnjama.

Pozdrav!

Vlada

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic >> 20.05.2021. 19:47 #670715

status: user
broj poruka: 18941
@vladarko, nisam te razumeo, zasto? Nista se ne razlikuje od vise sto se tice popusta...

Crta ličnosti je uopšten i usredsređen neuropsihički sistem, svojstven za individuu, kadar da različite draži ucini funkcionalno ekvivalentnim i da započne
i vodi različite vidove adaptivnog i ekspresivnog ponašanja.
Gordon Allport


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
777 Ja sam zaista prezadovoljan ovim: 21.05.2021. 00:31 #670718

status: user
broj poruka: 85
https://www.erstebank.rs/sr/Stanovnistvo/Kartice/Mastercard/Gold-debitna

A vi i dalje bistrite monetarnu politiku Republi.ke Srbije, ja vam kazem opet - od ovog bankarskog proizvoda boljeg nema trenutno na teritoriji Srbije.

Pozdrav.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp da to znam 21.05.2021. 00:33 #670719

status: user
broj poruka: 3466

da jedna bude izradjena 7 dana brze od druge ali da ti sugerisu da sacekas da budu gotove obe pa da ih preuzmes odjednom HAHA


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
mali3538 @imarkovic 21.05.2021. 10:54 #670730

status: user
broj poruka: 115
Manja je provizija po transakciji, na Dinu je najmanja ne znam da ti kažem kolika je u % i da li taj procenat varira u zavisnosti od iznosa...pa čak i koja je banka u pitanju...ali ovoo je par primera naisti iznos, tako da se firmama najviše isplati daljudi koriste DINA karticu...

MASTER 30 000 RSD provizija 225 RSD
VISA 30 000 RSD provizija 210 RSD
DINA 30 000 RSD provizija 180 RSD


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: @imarkovic 21.05.2021. 11:09 #670732

status: user
broj poruka: 18941
Hvala ti na informaciji. Nije neka velika razlika.

Crta ličnosti je uopšten i usredsređen neuropsihički sistem, svojstven za individuu, kadar da različite draži ucini funkcionalno ekvivalentnim i da započne
i vodi različite vidove adaptivnog i ekspresivnog ponašanja.
Gordon Allport


:: Manja je provizija po transakciji, na Dinu je najmanja ne znam da ti kažem kolika je u % i da li taj procenat varira u zavisnosti od iznosa...pa čak i koja je banka u pitanju...ali ovoo je par primera naisti iznos, tako da se firmama najviše isplati daljudi koriste DINA karticu..
::
:: MASTER 30 000 RSD provizija 225 RS
:: VISA 30 000 RSD provizija 210 RS
:: DINA 30 000 RSD provizija 180 RS
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
mali3538 pa sad 21.05.2021. 15:01 #670738

status: user
broj poruka: 115
Razlika svakako zavisi od broja transakcija, neko ko ima 1000 i neko ko ima 100 dnevno sigurno različito osećaju po svom džepu, naravno procentualno je to isto. Ali sve je to već uračunato u cenu...tako da..tebi kao kupcu zabole te..


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 2 OD 2
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646136.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs