Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Tehnika
Kućna tehnika
Plačem za plazmom i menjam osvetljenje na LED-u
STRANA 2 OD 2
duqp @tosas 30.11.2020. 12:55 #666485

status: user
broj poruka: 3466
Da da to je jedan predobar covek. Mene je svasta nesto naucio. Odlican majstor, mada mislim da on vise voli neke fantomske kvarove da se zanima nego ta neka rutina. On sve prevazisao. Jbg ne znam, nadji neku pogodnu varijantu i uradi to resi. Sta ces


Nisam ispratio, ako ti je LG i ako ti zamene sve bices miran.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic >> 30.11.2020. 13:51 #666487

status: user
broj poruka: 18944
Normalno da placete za plazmom kad vam odose oci pored nje.

Crta ličnosti je uopšten i usredsređen neuropsihički sistem, svojstven za individuu, kadar da različite draži ucini funkcionalno ekvivalentnim i da započne
i vodi različite vidove adaptivnog i ekspresivnog ponašanja.
Gordon Allport


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum ... 30.11.2020. 13:56 #666490

status: user
broj poruka: 12785
2011 sam kupio Samsung PN-51D800 plazmu, fullHD, 3D, Smart, i eno je i dalje sedi u stanu kao sekundarni TV, slika je i dalje vrhunska.

Sad sam trenutno na OLEDu i dosta je bolji kvalitet slike, zbog HDRa i rezolucije najviše ali mora da se pazi na burn in isto kao na plazmi. Počeo sam PC igre da puštam na njemu samo zbog slike.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
nisavici Re: 30.11.2020. 14:21 #666491

status: user
broj poruka: 908


Nisi pogrešio, faktički je nov tv sad tu nema sta drugo da crkne jedino da ga ne daj boze spali grom ili struja...
Opet kažem, nema veze sto su zamenske trake za lg-a led diode su inotek i na jednim i drugim a na zamenskim je bolje urađeno hladjenje zato što su na aluminijumskoj traci...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Ne mogu da se setjm 30.11.2020. 15:53 #666494

status: user
broj poruka: 3466

Ali, cini mi se da i alu, hladjenje budze nekako ljudi ili sam, pobrkao

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 2 OD 2
Broj postavljenih tema: 60283. Broj poslatih odgovora: 646165.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs