Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Internet
Internet servisi, programi, prezentacije, ...
Platforma za ucenje jezika
STRANA 2 OD 2
duqp onda je do njih nesto 17.04.2021. 18:18 #669865

status: user
broj poruka: 3466

spetljano, zajebano

Pre 30 min pricam sa drugaricom koja je proslog leta satima i satima dnevno ucila spanski ali sa izvornog engleskog kaze ne razumem kako nema.

Verovatno ima neka bolja platforma od toga. Ja sam na specifican nacin naucio, filmovima bez prevoda :) serijama isto


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Clone Re: Re: ... 17.04.2021. 19:51 #669868

status: user
broj poruka: 26
Ne znam sta kod tebe ne valja ali Englesko-Nemacka varijanta radi:
https://ibb.co/6vpKfmQ

:: OK, sasvim je logicno to sto ti meni pricas i sto je standardna platforma na pocetnoj stranici sajta EN, ali objasni mi jednu stvar, ako hocu da ucim nemacki, selektujem nemacki i on meni automatski namesti interface na nemackom :). https://postimg.cc/Rq6Rpgy
::
:: Ne znam uopste zasto ste dali preporuku za ovaj sajt, beskoristan je... Zapravo veoma ogranicen
::
:: Za rezime, na ovom sajtu ako hoces da ucis nemacki, moras da znas i spanski ili jos neke jezike, ali ne i engleski, ali sajt je inace na engleskom dok ne krenes sa kursom :). Vrh
::
:: Crta ličnosti je uopšten i usredsređen neuropsihički sistem, svojstven za individuu, kadar da različite draži ucini funkcionalno ekvivalentnim i da započne
:: i vodi različite vidove adaptivnog i ekspresivnog ponašanja
:: Gordon Allport
::
:: ::
:: :: Razumem ja sta kazes ali napravljeno je tako da mora Eng da se zna da bi se uopste doslo na sajt, i kao podrazumevani jezik i `obavezan` ne stavljaju ga u listu. Ja to tako vidim, a ovo sto nema naseg domaceg narodnog, ne cudi me. Nece niko nikad u zivotu ni uzeti da uci srpski ni ovako ni preko duolinguo :
:: ::
:: :: Samo opusteno i posle nemackog dodji na berzu i kazi nam hola yo comprendo todo :
:: ::
:: :: :: Veoma je glupo sto to ne moze, zasto mislis da je to nelogicno?
:: :: :: Mozda ako se osvrnemo na jednu cinjenicu, a to je da je engleski no.1 svetski jezik. Ili mozda ako neko zna reci a ne zna gramatiku. Ili mozda zato sto tvoj srpski jezik nije na *ebenoj listi..
:: :: ::
:: :: :: Crta ličnosti je uopšten i usredsređen neuropsihički sistem, svojstven za individuu, kadar da različite draži ucini funkcionalno ekvivalentnim i da započne
:: :: :: i vodi različite vidove adaptivnog i ekspresivnog ponašanja
:: :: :: Gordon Allport
:: :: ::
:: :: :: :: Pa kako - I want to learn English? Valjda - I want to learn German. Ne mozes da izberes da ucis engleski i da ti sajt bude na engleskom...
:: :: :: ::
:: :: :: :: *******************************
:: :: :: ::
:: :: :: :: MacBook Pro 16` 201
:: :: :: :: macOS Big Su
:: :: :: ::

:: :: :: ::
:: :: :: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic >> 17.04.2021. 20:32 #669869

status: user
broj poruka: 18940
Da, sada i meni radi nemacko-engleska varijanta, izgleda da je ranije nesto bagovalo, ali ono sto me zanima je engleska-engleska, za to nema opcija.

Crta ličnosti je uopšten i usredsređen neuropsihički sistem, svojstven za individuu, kadar da različite draži ucini funkcionalno ekvivalentnim i da započne
i vodi različite vidove adaptivnog i ekspresivnog ponašanja.
Gordon Allport


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Jbg 17.04.2021. 20:43 #669871

status: user
broj poruka: 3466

Mozda im fale tutori na engleskom pa je coming soon

Ali mislim da ima 1001 druga treca peta varijanta van duolingo za engleski da se uci, usavrsava itd

A i vidi sliku sto si okacio malopre

https://ibb.co/tYbRvLg

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: Jbg 17.04.2021. 20:49 #669872

status: user
broj poruka: 18940
Da, stoji coming soon, cekamo onda.

Crta ličnosti je uopšten i usredsređen neuropsihički sistem, svojstven za individuu, kadar da različite draži ucini funkcionalno ekvivalentnim i da započne
i vodi različite vidove adaptivnog i ekspresivnog ponašanja.
Gordon Allport


::
:: Mozda im fale tutori na engleskom pa je coming soo
::
:: Ali mislim da ima 1001 druga treca peta varijanta van duolingo za engleski da se uci, usavrsava it
::
:: A i vidi sliku sto si okacio malopre
::
:: https://ibb.co/tYbRvL
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp A sto cekas 17.04.2021. 21:19 #669873

status: user
broj poruka: 3466

Svega ti?
Kad si grandmaster engleskog svakako? :)


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: A sto cekas 17.04.2021. 21:45 #669874

status: user
broj poruka: 18940
Ne treba meni, nego lepsoj polovini, meni treba nemacki, ali cisto onako iz interesovanja, ovo je ok kao start.

Crta ličnosti je uopšten i usredsređen neuropsihički sistem, svojstven za individuu, kadar da različite draži ucini funkcionalno ekvivalentnim i da započne
i vodi različite vidove adaptivnog i ekspresivnog ponašanja.
Gordon Allport


::
:: Svega ti?
:: Kad si grandmaster engleskog svakako? :)
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Re: Re: A sto cekas 18.04.2021. 05:21 #669880

status: user
broj poruka: 3466

Da, skontao sam nakon posta da trazis za nekog i da uzme da uci. Izvini, ugasi se mozak u sitne sate.



:: Ne treba meni, nego lepsoj polovini, meni treba nemacki, ali cisto onako iz interesovanja, ovo je ok kao start
::
:: Crta ličnosti je uopšten i usredsređen neuropsihički sistem, svojstven za individuu, kadar da različite draži ucini funkcionalno ekvivalentnim i da započne
:: i vodi različite vidove adaptivnog i ekspresivnog ponašanja
:: Gordon Allport
::
:: ::
:: :: Svega ti?
:: :: Kad si grandmaster engleskog svakako? :)
:: ::
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 2 OD 2
Broj postavljenih tema: 60275. Broj poslatih odgovora: 646096.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs