Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Ploče, procesori i memorije
Potrebna preporuka
STRANA 2 OD 2
duqp Re: 21.04.2021. 01:55 #670012

status: user
broj poruka: 3466

Ja sam daktilograf, a ti gledaš kitchen tv i ovde pokusavas da budes zanimljiv pa eto kao veliki moderator hvatas se za cekic (u snovima svojim) umesto da mi brises postove

Eto ja sam te lepo ljudski pitao gde i kad i da ti ja ponesem jedan cekic da ti maksimalno olaksam i sta si mi odgovorio?

Ja nisam nikad spao na to da se preko interneta salim tako sto cu da tastaturom `pretim nekome` ja nisam ameba, za tebe je to tastatura mafijas ustvari kompliment. Jel si se osetio bitno ili vazno na neki nacin time sto si napisao a mene si nestvarno isprepadao i uplasio... Joj sta cu da radim sta mi je moderator alrad napisao ccc

::
:: Duvaj ga, opeglani spamerčiću :
::
:: Stvorio si divlji zapad ali postaješ uvređena dama čim neko zaluta tamo. Ti si tastatura mafijaš, samo što bi da menjaš tezu. Ili si jednostavno glup bmliga.
::
:: Kako god, ja sa ovim svinjcem nemam ništa ljudi, da znate. Pre bih se ubio nego da imam neku mogućnost da čistim a da to ne radim. Znači, zaboravite šta je pisala daktilografkinja, ako je medju vama ostao još neko normalan (premda su šanse male) koga nervira spam, nek se obrati nevidljivom zaštitniku
::
:: Ja sa ovim nemam veze.
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 2 OD 2
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646130.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs