Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Tehnika
Telefoni: mobilni, fiksni, ...
Xiaomi - Redmi - kontakti
STRANA 2 OD 2
hocukuci ... 12.02.2022. 12:25 #674631

status: user
broj poruka: 296

Ако је тако као што причаш, ајде узми телефон, и још 100 еврона.

Или не млати празну сламу.

На Redmi 9t НЕ ПОСТОЈИ опција:

Hide Contacts Without Phone Numbers, или Hide incomplete numbers

Након свих ових одговора то сам апсолутно сигуран.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vexlord Ne znam da li ti citas sta ljudi objavljuju 12.02.2022. 12:40 #674632

status: user
broj poruka: 1043

I otvaras slike koje naprave i okace zbog tebe, evo ti icesd jel objavio

https://photos.app.goo.gl/SScPsuwWZLiEGHWe8


https://www.dodaj.rs/image/LmbeNW

Pročitaj koji fw ima i pogledaj koji je tvoj, mozda imas cn verziju mozda ti je srpska verzija ili za Bangladesh ali samo Bog zna iz kog razloga je to tebi tako i zasto ti to izaziva takve reakcije.

Kako god 9t i xiaomi brend nemaju problem koji si naveo nego eto kod tebe se to pojavilo/izgubilo ali mozes da ispeglas i uzivas u telefonu
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
hocukuci .... 12.02.2022. 16:02 #674633

status: user
broj poruka: 296
Ја стварно не знам одакле си ти пао, па постављаш оваква питања.
Узми телефон и 100 еврона или заћути, да не испадаш глуп више.
Овај телефон што имам нема ту опцију и крај.
И телефон је званично увезен од овлашћеног увозника, а није нека џуџубана мутљавина из пм.



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vexlord Dobro super 12.02.2022. 17:17 #674634

status: user
broj poruka: 1043

Onda je custom special verzija samo za tebe da bi se nervirao oko `nedostataka` super

A ne razumem sta da uzmem telefon i evrone o cemu se radi tu

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
hocukuci Naravno da... 12.02.2022. 18:49 #674635

status: user
broj poruka: 296

Ne razumeš kad uopšte ne čitaš poruke.

Nema ni opcija uvoz/izvoz kontakata. Sranje živo.

A sve ažurirano po ps-u.

Android 11 RKQ1.201004.002
MIUI 12.5.3.0(RJQMIXM)



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Compy Jednu veoma bitnu stvar od pocetka niko nije naveo 12.02.2022. 20:17 #674638

status: user
broj poruka: 243
...a to je ono sto je veoma bitno u ovom slucaju.
Gde ti se nalaze kontakti?
Telefon, SIM, MI account, Google account?

Od toga zavisi gde ce se navedena opcija nalaziti.


Ryzen 9 3950X/ASUS Crosshair VI HERO/HyperX Fury 64GB/NZXT Kraken X52/TUF RTX3080/EVGA G2 750W/PHANTEKS Enthoo ProM/LG BDRW/SAMSUNG 960Evo 250GB/850Evo 500GB/WD Blue 6TB/Toshiba P300 3TB/2xLenovo L27i/Sony X85J/R.A.T.ProX/Microsoft Sculpt/Z906

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
hocukuci ... 12.02.2022. 21:05 #674639

status: user
broj poruka: 296
Kontakti se nalaze na Google Account. Tu su i mejlovi oni silni. Međutim, ipak je problem na nekoj drugoj strani. Ne znam zašto. Gledam sad neki Redmi 5+ i kod njega je sve ok. Ima opciju Hide incomplete numbers, tamo gde i treba da bude, baba da je nadje. Međutim, kod mene na 9t je nema nigde, baš NIGDE.

Inače, Redmi 9t je sasvim solidan telefon, naročito ako se uzme cena u obzir. Ali me strasno nerviraju ovakve gluposti, i ne znam zbog čega je ovaj problem.

Telefon je od zvaničnog uvoznika, dobijen u državnom preduzeću kao službeni, a ja kupio od čoveka, vakumiran, neotpakovan...

Inače, retko gde na internetu sam našao da neko prijavljuje ovakav problem, što će reći da je netipičan. Moralo bi da bude još ljudi kojima bi par stotina ili hiljada mejlova koji se javljaju u kontaktima išlo na kc.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
operator re 12.02.2022. 21:32 #674640

status: user
broj poruka: 4227
Nemam 9T, ali imam 8pro i 9pro i 10 pro i 11 Lite 5G. Opcija je prisutna. Telefoni iz Telenora.
Doduše, kada izvadiš telefon i staviš staklo na njega, meni trepa 5 ili više sati dok podesim telefon za svoje potrebe. Skoro 150 aplikacija koje instaliram i 4 igrice da mi rade, kako mislim da treba da rade na tom telefonu. Dok sam skontao kako treba da se podesi telefon da u Viberu ne zacrni ekran, otelio sam se. Samo za to ti treba 15 minuta da podesiš.

Pozitivna osobina da ljudi stalno preispituju svoja znanja i da u skladu sa tim funkcionišu je osobina velikih ljudi. Mali se i onako zadovolje osrednjošću.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vexlord Problem je takav da deluje da podesavas 12.02.2022. 22:37 #674641

status: user
broj poruka: 1043

Siemens m55 a ne 9t
Koliko sam ih se nagledao i uglavnom se imenik koristi svuda bila opcija

@operator sta znaci vajber zacrni ekran aj objasni to malo vise bas me interesuje

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
neXus2000 ... 12.02.2022. 22:54 #674642

status: user
broj poruka: 3346
Settings > Accounts > Sync > Google > select your account > turn off contacts


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Compy Re: ... 12.02.2022. 23:08 #674643

status: user
broj poruka: 243
Kod mene na Mi9T Pro, fabricki je stigla aplikacija Contacts (proveri u Settings>Apps>Manage apps koja je verzija i odakle je klikom na info u gornjem desnom uglu).
U mom slucaju to je com.google.android.contacts 3.61.1.423948200 i update za nju stize od Googla a ne od Xiaomija.
U navedenoj verziji stvarno vise ne postoji opcija da se sakriju kontakti bez brojeva, upravo sam proverio, settings meni je skroz promenjen, opcije su ispremestane u odnosu na starije verzije a neke ocigledno i fale.
Tako da je moguce da je tvoja frustracija neopravdano usmerena.
Opcija JE POSTOJALA do pre nekog vremena, imao sam slicnu situaciju da sam dodao jos jedan account gde sam imao dosta mejlova i uspesno sam to resio na taj nacin tada.
Kako je potreba za kontaktima sa tog accounta bila samo privremena, nisam primetio da je sama aplikacija toliko izmenjena naknadnim apdejtovima.


Ryzen 9 3950X/ASUS Crosshair VI HERO/HyperX Fury 64GB/NZXT Kraken X52/TUF RTX3080/EVGA G2 750W/PHANTEKS Enthoo ProM/LG BDRW/SAMSUNG 960Evo 250GB/850Evo 500GB/WD Blue 6TB/Toshiba P300 3TB/2xLenovo L27i/Sony X85J/R.A.T.ProX/Microsoft Sculpt/Z906

:: Kontakti se nalaze na Google Account. Tu su i mejlovi oni silni. Međutim, ipak je problem na nekoj drugoj strani. Ne znam zašto. Gledam sad neki Redmi 5+ i kod njega je sve ok. Ima opciju Hide incomplete numbers, tamo gde i treba da bude, baba da je nadje. Međutim, kod mene na 9t je nema nigde, baš NIGDE
::
:: Inače, Redmi 9t je sasvim solidan telefon, naročito ako se uzme cena u obzir. Ali me strasno nerviraju ovakve gluposti, i ne znam zbog čega je ovaj problem
::
:: Telefon je od zvaničnog uvoznika, dobijen u državnom preduzeću kao službeni, a ja kupio od čoveka, vakumiran, neotpakovan..
::
:: Inače, retko gde na internetu sam našao da neko prijavljuje ovakav problem, što će reći da je netipičan. Moralo bi da bude još ljudi kojima bi par stotina ili hiljada mejlova koji se javljaju u kontaktima išlo na kc
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 2 OD 2
Broj postavljenih tema: 60276. Broj poslatih odgovora: 646116.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs