Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Tehnika
Kućna tehnika
Help!!!!!
STRANA 2 OD 2
srdoch Re: Ma kakav crni proizvod 18.01.2008. 03:10 #39887

status: user
broj poruka: 1260
jel ti to nisi primetio ironičnu liniju koja se proteže kroz moje poslednje izlaganje ili...
Od nekog ko je sponzor ciboni nebi kupio ni te čarape što ti kažeš, a ne još nešto skuplje. I kad pomenu EI-Niš, dan danas imam njihov TV koji je star jedno 30 godina a ima PHILIPS katodnu cev.

Pozz!

:: CT je samo lupao sugave nalepnice na kineski otpad, ko pomenu Maxi i racunare??? ```Njihovi`` monitori` su bili tiha jeza...oni su samo relabel-eri a i to rade lose, ja od njih ni carape ne bih kupio a kamoli PC...neka ih heko pita ciju elektroniku i TFT/LCD matrice ugradjuju!!! Nemojte me zasmejavati i reci da rucno sklapaju LED osvetljenje za panel i sami proizvode matrice. Elektroniku jos i nekako da progutam. Pa i veliki EI-Nis je ugradjivao TUDJE vakuumske cevi (Toshiba, Hitachi...). Da nije zalosno, cela ova prica o CT i virtuelnom (mada su skoro zadenuli mineralu to ime) SuperMan kamenu `Crypton` bila bi smesna..
::
:: Sve me neodoljivo podseca na VOX - Utimate German Technology, mislim sta reci...froma another Galaxy...mozda su i Galaxy kartice iz iste bajke, a vecina zna da su i one otpad nad otpadom + gratis plagijat Zalman coole
::
:: P.S. @dragojlo: ni ja nisam ukapirao fazone...
::
:: - R a v e n L o r d -
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
goshayug 18.01.2008. 05:28 #39895

status: user
broj poruka: 27
Sto se tice tvog problema resenje je krajnje jednostavno VRATI IM TELEVIZOR BEZ PARDONA! na to imas pravo 30 dana od dana kupovine ili ako pise drugacije onda 7 dana od kupovine. Sledeca stvar je da ih prijavis trzisnoj inspekciji i to obavezno uradi nemoj da te blam!

Trece za neznalice : GORENJE JE PRAVILO TELEVIZORE I PRE NEGO STO TE JE TATA NAPRAVIO NE STAVLJAJ IH U GRUPU SA GOVNIMA TIPA VOZ,VORTEX,NEO,CRYPTON,QUART,QUADRO I SLICNO.

Cetvrto : BEKO SE RADI U TURSKOJ PO ENLGESKOJ LICENCI!


:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Zmajko Re: Re: Pouka: 18.01.2008. 07:55 #39897

status: user
broj poruka: 1228

Nemam pojma ali ako postoji nesto sto se zove `prosli zivot` nadam se sam bio bushman (ako sam bio siromasan) mada cisto sumnjam da tako nesto postoji...

Naravno - taj komentar je bila sala =)
ETFovci su ljudi bistrog uma i respect za to ali ponekad mi je naprosto bedak kada vidim kako prolaze u zivotu...

Pozdrav!


:: Gde ste bili pre 50 godina
::
:: Citat
:: Deco, nikako na ETF!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ognjeni Re: Samo dve reci... 18.01.2008. 09:28 #39900

status: user
broj poruka: 4506



::
::
::
:: ... ALAL VERA !!


Alal vera x 2


ajd uzdravlje :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vlajkic re:goshayug 18.01.2008. 10:31 #39907

status: user
broj poruka: 609

sto se tice treceg za neznalice...gorenje je nekad bilo (mozda je i sad al da se ne sklapa u bosni i ko zna gde jos)..eto moje iskustvo i preporuka prijatelja koji prodaje belu tehniku..imao sam gorenje masinu staru 20 a mozda i 30 godina i odlucih se za novu mada je samo trebalo zameniti sve gumene delove...znaci po preporuci prijatelja pobegoh od gorenja koje kod nas dolazi samo iz bosne..a prikacih se na whirlpool...sta cu gloop sam :)

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
xXFearXx ode... 18.01.2008. 21:34 #40001

status: user
broj poruka: 183


Ova tema je bas otisla daleko, ali aj nema veze, culi smo dosta zanimljivih stvari i nekih malo :S....

Crypton nije Srpska firma, samo je Comtrade njihov zastupnik, tj. bio je njihov zastupnik(nesto sam nacuo da vishe ne saradjudu), tako da daljinca nema u Srbiji.

Sto je najgore Harmony 555 ima codece za Crypton od 32`, ali oni nisu isti :(.

E sad ono da ih tuzim. OK, ali kako ja da dokazem da mi oni nisu isporucili daljinac?! Zasto oni ne bi tvrdili da sam ga ja izgubio? Pa jos sudski troskovi i sve ostalo, pa jeftinije bi mi bilo da kupim TV od 60` :).

Ne znam ge je pravljen, ali sigurno znam da nije u Srbiji!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dragojlo2 pa bre,... 19.01.2008. 01:39 #40030

status: user
broj poruka: 718

... nadji sat tog Crypton-a i kontaktiraj ih ,da ti posalju nov daljinac ,a ispricaj im celu pricu i odskeniraj racun , mozda ce da ti posalju ili cak i prodaju (losija varijanta) daljinac...Probaj i kod predstavnika za Evropu ...mozda ce samo kodove morati da ti posalju ili sl...vidi vec nesto ...`Ajd u zdravlje!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
daan NEMOGUCE 16.02.2008. 10:45 #44236

status: user
broj poruka: 4
Pa stvarno mi nije jasno. Dali si ti normalan da kupujes SRPSKI proizvod.
Pa u Fabrici automobila ne zasrafljuju stafove nego cekicem macolom, lupaju po srafu
dok ne udje u metal.
TO je fuseraj lopovluk i neznanje.Pogotovo ova `privatna industrija`.
Koji kvalitet mozes da ocekujes kad su vlasnici tih firmi bivsi stanovnici
Centralnog Zatvora. Ili buduci stanari Bacvanske 14.
Neradnici lopovi i hohstapleri.
Ni luster ne umeju da naprave.Kad okacis novi luster odma kurcslus.
Plinski sporet curi gas na sve strane nijedan venti ne radi.
Sta je tebi.Pa da mi dzaba daju nebi uzeo a kamoli neku paru za to da traze.



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 2 OD 2
Broj postavljenih tema: 60281. Broj poslatih odgovora: 646156.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs