Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Grafičke i video karte, monitori, ...
8800GTX rekord!
STRANA 24 OD 24
dragonover vic! 15.05.2010. 16:45 #213815

status: user
broj poruka: 68
Zbog cega ce se desiti kraj sveta?

-Zato sto Zmajko planira da napise knjigu o overclock-u!


vIRUS cOMPUTERS kad ja tamo a ono medjutim, premda iako ali mozda svakako ko je poznavao XP ni 7-ica mu nece tesko pasti

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gang1978 Re: Re: Uuuuu breeee... 15.05.2010. 16:52 #213821

status: user
broj poruka: 1661
Buahahahahahahhahah...ma to je neki pacovcic...Pozzz


Intel Q6600 @2.4GHz-Thermaltake V1(OCZ Freeze Extreme)
Asus P5Q-E
2x2GB Kingston 800MHz,Artic Cooling RC Turbo Module
1x250GB Seagate , 1x500GB WD
Sapphire 5770 Vapor x 860/1200MHz
CM Elite 332
Corsair CMPSU-650TX
Logitech G11 + A4Tech X7
Asus MB19SE
Xoro 5.1
http://www.youtube.com/watch?v=GTOqIL0fOCs



:: A taj mis je marke A4 tech :)
::
:: Pozdrav
::
::
:: ::
:: :: ...j.bo vas mis kako vas ne mrzi da tandrljate po tastaturi ceo dan..
:: ::
:: :: Intel Q6600 @2.4GHz-Thermaltake V1(OCZ Freeze Extreme
:: :: Asus P5Q-
:: :: 2x2GB Kingston 800MHz,Artic Cooling RC Turbo Modul
:: :: 1x250GB Seagate , 1x500GB W
:: :: Sapphire 5770 Vapor x 860/1200MH
:: :: CM Elite 33
:: :: Corsair CMPSU-650T
:: :: Logitech G11 + A4Tech X
:: :: Asus MB19S
:: :: Xoro 5.
:: :: http://www.youtube.com/watch?v=GTOqIL0fOCs
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Mixx Re: Auuuuu 15.05.2010. 16:56 #213829

status: user
broj poruka: 2937
nisam navato kurira juce, sad me kaci vikend, saljem u ponedeljak, stize u bg u utorak... smor..
______________________________________________________________________
Chuck Noris is a pussy!

:: Sta se sve izdesavalo bog te...
:: Za samo jedno vece dok nisam bio na berzi
:: Kad bi ovoliku energiju usmerili u nesto pozitivno, jbt., gde bi bio kraj...
:: Nego Mixx, jel si zavrsio nesto !!
:: Nicolas svakla cast !!
:: Eh, da je vise ovakvih ljudi...
::
::
::
:: A4Tech, XL-740K,Oscar. A4Tech X7, G800
:: Thermaltake Soprano RS 200
:: Intel Q6600. CM - TX3
:: Asus P5QL-E
:: Kingston Hyper X - 4x1 gb.,1066Mhz
:: WD Caviar 640 Gb, AAKS
:: ATI Sapphire HD 5770, 1Gb, DDR5
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum Re: Re: Auuuuu 15.05.2010. 17:38 #213852

status: user
broj poruka: 12785
Nisi navatao kurira juče, ali si ga zato navatao preko vikenda pa ga puštaš u ponedeljak
__________________
Scourge of PCBerza

CPU-Z Validator : http://spedr.com/53pyh

:: nisam navato kurira juce, sad me kaci vikend, saljem u ponedeljak, stize u bg u utorak... smor.
:: _____________________________________________________________________
:: Chuck Noris is a pussy
::
:: :: Sta se sve izdesavalo bog te...
:: :: Za samo jedno vece dok nisam bio na berzi
:: :: Kad bi ovoliku energiju usmerili u nesto pozitivno, jbt., gde bi bio kraj...
:: :: Nego Mixx, jel si zavrsio nesto !!
:: :: Nicolas svakla cast !!
:: :: Eh, da je vise ovakvih ljudi...
:: ::
:: ::
:: ::
:: :: A4Tech, XL-740K,Oscar. A4Tech X7, G800
:: :: Thermaltake Soprano RS 200
:: :: Intel Q6600. CM - TX3
:: :: Asus P5QL-E
:: :: Kingston Hyper X - 4x1 gb.,1066Mhz
:: :: WD Caviar 640 Gb, AAKS
:: :: ATI Sapphire HD 5770, 1Gb, DDR5
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
misa Re: Re: ... 15.05.2010. 17:43 #213857

status: admin
broj poruka: 876
E, pa admini ne spavaju, ali ovde se radi o dvojici dobrih momaka (tako bih ja rekao) koji su dugo na forumu i koji su svako na svoj način doprineli forumu a, koji se prepiru .... tu moram da zastanem jer ni ja više ne znam zbog čega ... da kažemo oko nekih gluposti. I na žalost to se ponavlja kao što reče @gile na svakih 15 dana. Ko je upravu u principu i nije bitno. Obično, na kraju, su svi pomalo i krivi i ispravni. Podseća me na foru sa detetom. Dok mu god braniš, ono će tvrdoglavo pokušavati da uradi upravo to što mu braniš. Kada ga kuliraš, ni njega mnogo ne zanima . Tako, sam i ja (govorim u svoje ime) ovog puta pustio da svako isprazni `svoju dušu` i da konačno stavimo tačku na ovo i da se usmerimo na nove ciljeve. Evo, da napravim malu najavu za jedan novi sajt u mojoj izradi i očekujem da svako da svoj doprinos bilo u pohvalama ili kritikama. Uskoro nešto više o tome.

p.s.
Odmah da Vam kažem da mi ne pada napamet da postavim forum

:: Rekord tema :))
::
:: ja bih je prekrstio u `Dok Admini spavaju` :))
::
:: Ja sam i rekao da svako svakom ima nesto da zameri, nesto sa razlogom a nesto i bez. Ono sto se meni zameri sa razlogom ja prihvatim i kazem jbg. pogresio sam. Ali volim da mi se to kaze `tete a tete`. Isto i ja uradim kad mi nesto zamseta kod drugog.
::
:: ovde mnogi napadaju neke druge korisnike a za tim nema potrebe...ako se nekom zamere oni odmah na njega, recimo ivke, faq..
::
::
:: D E M I G O D
::
:: :: @MACHIN
:: :: Posto moj stil nije nikad bio da pricam iza ledja evo ja ti sad kazem jasno i glasno da si ti obican seronj@ i da ti ukidam privilegije cara pc berze.
:: :: Zna se ko je No 1
:: ::
:: :: Intel Q9650@4.3 Ghz LinX
:: :: http://img718.imageshack.us/img718/6875/linxtest43ghzintelq9650.pn
:: ::
GTX295 The Best Vantage Score
:: :: http://img38.imageshack.us/img38/3554/vantageextrascore.png
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gang1978 Re: Re: Re: ... 15.05.2010. 17:54 #213869

status: user
broj poruka: 1661
Pa kako bez foruma..?

Intel Q6600 @2.4GHz-Thermaltake V1(OCZ Freeze Extreme)
Asus P5Q-E
2x2GB Kingston 800MHz,Artic Cooling RC Turbo Module
1x250GB Seagate , 1x500GB WD
Sapphire 5770 Vapor x 860/1200MHz
CM Elite 332
Corsair CMPSU-650TX
Logitech G11 + A4Tech X7
Asus MB19SE
Xoro 5.1
http://www.youtube.com/watch?v=GTOqIL0fOCs


:: E, pa admini ne spavaju, ali ovde se radi o dvojici dobrih momaka (tako bih ja rekao) koji su dugo na forumu i koji su svako na svoj način doprineli forumu a, koji se prepiru .... tu moram da zastanem jer ni ja više ne znam zbog čega ... da kažemo oko nekih gluposti. I na žalost to se ponavlja kao što reče @gile na svakih 15 dana. Ko je upravu u principu i nije bitno. Obično, na kraju, su svi pomalo i krivi i ispravni. Podseća me na foru sa detetom. Dok mu god braniš, ono će tvrdoglavo pokušavati da uradi upravo to što mu braniš. Kada ga kuliraš, ni njega mnogo ne zanima . Tako, sam i ja (govorim u svoje ime) ovog puta pustio da svako isprazni `svoju dušu` i da konačno stavimo tačku na ovo i da se usmerimo na nove ciljeve. Evo, da napravim malu najavu za jedan novi sajt u mojoj izradi i očekujem da svako da svoj doprinos bilo u pohvalama ili kritikama. Uskoro nešto više o tome
::
:: p.s
:: Odmah da Vam kažem da mi ne pada napamet da postavim forum
::
:: :: Rekord tema :))
:: ::
:: :: ja bih je prekrstio u `Dok Admini spavaju` :))
:: ::
:: :: Ja sam i rekao da svako svakom ima nesto da zameri, nesto sa razlogom a nesto i bez. Ono sto se meni zameri sa razlogom ja prihvatim i kazem jbg. pogresio sam. Ali volim da mi se to kaze `tete a tete`. Isto i ja uradim kad mi nesto zamseta kod drugog.
:: ::
:: :: ovde mnogi napadaju neke druge korisnike a za tim nema potrebe...ako se nekom zamere oni odmah na njega, recimo ivke, faq..
:: ::
:: ::
:: :: D E M I G O D
:: ::
:: :: :: @MACHIN
:: :: :: Posto moj stil nije nikad bio da pricam iza ledja evo ja ti sad kazem jasno i glasno da si ti obican seronj@ i da ti ukidam privilegije cara pc berze.
:: :: :: Zna se ko je No 1
:: :: ::
:: :: :: Intel Q9650@4.3 Ghz LinX
:: :: :: http://img718.imageshack.us/img718/6875/linxtest43ghzintelq9650.pn
:: :: ::
GTX295 The Best Vantage Score
:: :: :: http://img38.imageshack.us/img38/3554/vantageextrascore.png
:: :: ::
:: :: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Moj primer samo neka stoji za nauk drugima! 15.05.2010. 17:56 #213871

status: user
broj poruka: 18472
Nije ni bitno ko je kriv.Ovde nije poenta da se dokazuje krivica nego da se jednom vidi i oseti pravda na ovom forumu.Da se iznese ISTINA!
Isprazni `svoju dusu` malo decije zvuci..Prvo neki duse i nemaju a poenta je zastiti ostale i uputiti ih kako da znaju za ubuduce da se ponesu da nebi doziveli ovo sto sam ja.
Svakakvih ljudi ima ,to smo videli iz mog zivotnog primera koji nema ni veze sa forumom,msn-om vec direktnim dodirom sa takvom osobom!
Ne moze se vecno laditi,cutati i folirati.Tome mora da dodje kraj kad tad i to je tako..
Ovo me podseca na nasu drzavu..Kako koja vlast dodje obecavaju i kule i gradove,obmanjuju ovaj narod kao da je stoka,lazu,bave se prevarama..Sve je to olicenje danasnjeg naroda,nepostenog i iskvarenog srpskog roda.Sve vise je losih ljudi i to mi ide opasno na zivce a ja sam alergican na nepravdu kako na svoju tako i na tudju..
Lako je biti diplomata i pokusavati da se nadje resenje negde izokola,kompromis!
Ali kompromisa nema sa losim ljudima to je tako i tu se stavlja tacka!Neklo ko je spreman da ti zabije noz u ledja taj ce uvek biti spreman da ti to uradi uvek,svima..
Ne razlikuje se forum ni najmanje od realnog zivota.Ovde isto tako mozes da pokazes osobine koje te `krase` ,da se izvuce tvoj psiholoski profil..Nekima malo lakse nekima malo teze ali opet moze..
Jedno je bitno..Ako si dobar bices dobar svugde..I na forumu i u privatnom zivotu,gde god da se okrenes..Ako si foler,brzo ces i biti provaljen..
Bitno je da se cita ono sto sam ja doziveo,nek narod zna,nek se uci na tudjim greskama da nebi napravili svoje..

Moze lock?

Intel Q9650@4.3 Ghz LinX
http://img718.imageshack.us/img718/6875/linxtest43ghzintelq9650.png
GTX295 The Best Vantage Score
http://img38.imageshack.us/img38/3554/vantageextrascore.png

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Equinoxe @misa 15.05.2010. 18:07 #213882

status: user
broj poruka: 12057

Najveća vam je greška beskonačna tolerancija. Zato ljudi, ne bitno koji, rade bukvalno šta hoće, od obraćanja drugima kako im se prohte i kako su raspoloženi. Haos je proizvod nedostatka / ne primenjivanja pravila. Daš im prst, uzmu ruku.

Što se mene tiče, komentarišem samo ono što je na forumu dok ne počnu lična podbadanja koja nikad prvi nisam načeo. Neku su tako vaspitani pa drugačije i ne umeju, sve im se dozvoljava, a prodaju ovde muda za bubrege o kulturi i obrazovanju.

Pročitaj samo ovu temu od nule pa ćeš da vidiš šablon prema kojim, ko i kako započinje.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
misa Re: @misa 15.05.2010. 18:24 #213885

status: admin
broj poruka: 876

Slažem se, u startu smo napravili (a možda i nismo) grešku upravo zbog velike tolerancije. Teška su vremena pa se malo odužilo pravljenje foruma a, sa njim su se odložili i strožiji kriterijumi. U razgovoru sa Željkom znam da će uskoro biti promena i po tom pitanju ali ne smem da govorim o rokovima jer su mnogi rokovi do sada probijeni, na mnoge nije moglo da se utiče, itd... Ali kako god, sa svim svojim nedostacima, meni se u globalu ova zajednica dopada i nekako se osećam kao kod kuće (reče admin ). Naravno, još neka pravila da se dodaju i da se ista poštuju i biće još bolje.

Sada je pravo vreme za lock i za tačku

::
:: Najveća vam je greška beskonačna tolerancija. Zato ljudi, ne bitno koji, rade bukvalno šta hoće, od obraćanja drugima kako im se prohte i kako su raspoloženi. Haos je proizvod nedostatka / ne primenjivanja pravila. Daš im prst, uzmu ruku
::
:: Što se mene tiče, komentarišem samo ono što je na forumu dok ne počnu lična podbadanja koja nikad prvi nisam načeo. Neku su tako vaspitani pa drugačije i ne umeju, sve im se dozvoljava, a prodaju ovde muda za bubrege o kulturi i obrazovanju
::
:: Pročitaj samo ovu temu od nule pa ćeš da vidiš šablon prema kojim, ko i kako započinje
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 24 OD 24
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646078.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs