Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Grafičke i video karte, monitori, ...
SkyFire hvala za sve KARTA JE ZMAJ
STRANA 3 OD 6  
DejaN89 Re: Veni, Vidi, Vici 21.06.2011. 17:54 #337644

status: user
broj poruka: 575
Jesam happi bas onako fest, tebi hvala najlepse ispao si pravi covek, nema price, oaj sto je ljubomoran to je njegova stvar...
A prijatelje za zene koje smo se dog to stoi i zur. :D
@ Dragot ako si mu rekao druze, samo nemoj da se nerviras nije bot vredan toga, uzdravalje. :D

Evo par rezova sam bacio , sad pripremam jos par iz igara..


Fatality Public : 217.26.67.179:27089
Fatality DeathMatch: 217.26.75.218:27034
Fatality Zplague: 193.104.68.6:27038
Fatality ClanWars: 193.104.68.2:27081

http://fatality-cs.info/

:: Deki razocarao si me.Pa ti podigao temu i to mi je hvala?Hocu bre bistu,spomenik mada mogu i te zene koje si mi obecao :
:: No hvala tebi na tome sto si zeleo da iskazes svoju zahvalnost.Znam da si srecan ali kao sto sam rekao na benchmarku kad se Morti `naljutio` ne zelim da se sad tu nesto vrti oko mene kao da sam ja sad neki faktor
:: Obecao sam da cu ti pomoci,isterao sam do kraja i poenta je da ti budes zadovoljan i srecan jer je meni satisfakcija da nekom ucinim jer uzivam u dobrim delima u tome sto cinim ljudima jer mene to licno ispunjava
::
:: Sa srecom nek te karta sluzi i baci neke rezultate.Nemoj da si skrtica :
::
:: Green,green,grass of home
::
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
toocool Re: Re: Re: Re: Sky-u svaka cast 21.06.2011. 17:54 #337645

status: user
broj poruka: 1092
ja sto sam hteo da kazem, kazao sam i stojim iza toga
znaci, `ko se snasao` taj ima dobru lovu i radi sta hoce i kako hoce
ne smatram da je plata od recimo 500 evra dobra lova na danasnji standard, da budemo jasni (kad odbijes cene hrane na mesecnom nivou, gorivo na mesecnom nivou, telefone razne, lekove, cigare, pica tamo-ovamo ili sta ko vec trosi onda shvatis da je tih 500 evra slaba lova)
eto, prosto
ali odosmo u offtopic skroz na skroz :)



http://bit.ly/mx7ZPJ

:: Oces da kazes da je daumov misteriozni posao kranje?
:: Ne mora da znaci ako neko ima da je necasno stekao. Solidan poslic sa diplomom donosi finu paru, da moze i za po koju bolju komponentu da se izdvoji. Vecina ne, ali ko bas bas voli, on nadje nacina. Evo ja sam sasvim fin komp sastavio, nasao sam nacina, a daleko od toga da mogu da se pohvalim prilivom novca. Al se snadjem, ili me snadje, ima ljudi koji pomognu nekako, a oni znaju ko su, ne moram da otvaram novu temu :
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Snoopy- Re: @Snoopy 21.06.2011. 17:55 #337647

status: user
broj poruka: 6083
Sto PO MENI crni ne bio?? Kazem sta su nas ucili, a i da ima istine u tome, da dobra dela nisu potpuno nesebicna, jer i mi posredno imamo korist od toga, u ovom slucaju dusevno blagostanje. Tu dalje ima i da li smo delo ucinili iz duznosti ili prema duznosti, pa se dalje onda odredjuje sta je i kako je, ali kao sto rekoh, to je filozofija. Taman posla da sam rekao da ne treba ciniti dobra dela. Idemo dalje.
Sky, sve ja to znam, i samo tako nastavi, ne bi mi smetalo da izvuces korist i od mene sto se tice dusevnog zadovoljstva x)
A to sto povlacis crtu, trebalo je nesto da naucis od Amy da to ne treba tako :)

LG 42LD420, Phenom II x6 1055t, Asus M4A87TD/USB3, G.Skill Sniper 8GB DDR3 1600 cl9,
Gigabyte 6870, G.Skill Sniper SSD 120GB, SpinPoint F3 1tb, WD5000AAKS, Chieftec GPS-550AB-A, NZXT Apollo

:: Po tebi niko na svetu ne treba da cini dobra dela jer su ona plod sebicnih poriva
:: Nece biti da je tako. Zbunjuje filozofija. Ne treba je se drzati kao pijan plota
::
:: Edit> Moram da skinem ponovo uniq nesto ne mogu da ga pokrenem. Okacicu u toku dana rezultat
::
:: i5 2500K, Noctua NH-D14, Asus P8P67 PRO, 2*2Gb Kingston hyper x gray, 2*640Gb WD black sata 3 raid 0, Asus gtx 560ti DC, CM elite 430, Chieftec cft-750-14cs, Dell U2311h,
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dautovic ... 21.06.2011. 17:56 #337648

status: user
broj poruka: 2855
Zao mi talonca, nesrecan slucaj...

Pozdrav za Raica :D




frekfencija

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DejaN89 Re: ... 21.06.2011. 17:59 #337649

status: user
broj poruka: 575
I ja kazem , steta , tako dobra karta, al iskreno ova je bolja . :D
Tako da koliko mi ga bilo zao, sad vise nije, nek pociva.

:: Zao mi talonca, nesrecan slucaj..
::
::
::
::
:: frekfencij
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire ... 21.06.2011. 17:59 #337650

status: user
broj poruka: 18472
@toocool
Neka si to rekao,nema veze sto skrecemo sa teme i onako je previse pateticno da se vrti oko mene.
Stvar je u tome da sve sto si izneo jeste istina ali da su u pitanju nijanse kao i vrsta posla.
Nije bas tako idealno kao sto ti mislis da tu postoji neki luft.
Da bi postigao nesto i ostvario sebi neki cilj i ispunio to zadovoljstvo moras mnogo cega da se odreknes.
Mislim da jako malo ljudi ima koji mogu da priuste sebi sve vrhunsko a da posle nemaju trzavice.
@Snoopy
Ti si uvek bio legenda,pozitivac.Takav si dosao takav i ostao
@Deki
Igraj se druze i uzivaj...


Green,Green,Grass Of Home



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
toocool Re: ... 21.06.2011. 18:07 #337652

status: user
broj poruka: 1092
e upravo to Sky
ljudi (pod time mislim na veliki broj populacije) nisu svesni da sve (ali bas sve) u zivotu kosta, i nista nema dzabe
sve platis na ovaj ili onaj nacin (sad ili posle nekoliko godina)
u taj kosh stavljam i zene kao nezaobilazan deo zivota
generalni problem je sto mi srbi imamo slogan `ma lako cemo` ili prostacki receno `ko mu jbe mater` (one varijante, ma necu ja da placam racun za struju ili tamo nesto ovo je lopovska drzava - na kraju svi plate sve, ili njihova deca)
a odricanje je postao normalan nacin da ustedis nesto malo para i priustis sebi nesto sto ti je drago (komp ili nesto drugo - zavisi sta ko voli)


http://bit.ly/mx7ZPJ

:: @toocoo
:: Neka si to rekao,nema veze sto skrecemo sa teme i onako je previse pateticno da se vrti oko mene
:: Stvar je u tome da sve sto si izneo jeste istina ali da su u pitanju nijanse kao i vrsta posla
:: Nije bas tako idealno kao sto ti mislis da tu postoji neki luft
:: Da bi postigao nesto i ostvario sebi neki cilj i ispunio to zadovoljstvo moras mnogo cega da se odreknes
:: Mislim da jako malo ljudi ima koji mogu da priuste sebi sve vrhunsko a da posle nemaju trzavice.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Snoopy- Re: ... 21.06.2011. 18:09 #337653

status: user
broj poruka: 6083
Zivot je suvise kratak da bismo se trosili oko nebitnih stvari i bili negativni :)
Sada je vreme vratiti se obavezama, ostajte zdravo

LG 42LD420, Phenom II x6 1055t, Asus M4A87TD/USB3, G.Skill Sniper 8GB DDR3 1600 cl9,
Gigabyte 6870, G.Skill Sniper SSD 120GB, SpinPoint F3 1tb, WD5000AAKS, Chieftec GPS-550AB-A, NZXT Apollo

:: @toocoo
:: Neka si to rekao,nema veze sto skrecemo sa teme i onako je previse pateticno da se vrti oko mene
:: Stvar je u tome da sve sto si izneo jeste istina ali da su u pitanju nijanse kao i vrsta posla
:: Nije bas tako idealno kao sto ti mislis da tu postoji neki luft
:: Da bi postigao nesto i ostvario sebi neki cilj i ispunio to zadovoljstvo moras mnogo cega da se odreknes
:: Mislim da jako malo ljudi ima koji mogu da priuste sebi sve vrhunsko a da posle nemaju trzavice
:: @Snoop
:: Ti si uvek bio legenda,pozitivac.Takav si dosao takav i ostao
:: @Dek
:: Igraj se druze i uzivaj..
::
::
:: Green,Green,Grass Of Home
::
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gliga79 Lep gest 21.06.2011. 18:38 #337657

status: user
broj poruka: 4641
Na kraju krajeva slucaj bi se resio pre ili kasnije, ali pitanje koji bi konacni ishod bio.
Mislim da je sky izvuko najbolji.
Svaka cast na trudu !!!
Mora da pohvalim i MSI kancelariju.
Ja sam na zalost imao mnogo vise problema sa Gigabytovim uvoiznicima.


Izlecenje je moguce samo u slucaju izjednacenja duhovne i materijalne strane.
Sve drugo je utopija !

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed Bravo Dejane, bravo Sky! Karta je strawa - ako radi onako kako... 21.06.2011. 18:43 #337659

status: user
broj poruka: 10987
izgleda, ti si trenutno najsrecniji clan Foruma...

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
solaja777 ... 21.06.2011. 19:31 #337674

status: user
broj poruka: 3277
lepa cena 21000 din, ocel pasti josh malo???
@DejaN89
ako ti dosadi karta, stajemo u red da pazarino, racunamo na popust za pcberzashe .)))
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
maxxio OMG LOL 21.06.2011. 19:35 #337675

status: user
broj poruka: 666
Ček` polako...

Defektna karta zamenjena po propisanim garantnim uslovima pred sam kraj zakonskog roka, tj. posle predugih 30 dana, a tebi neko prodao priču da je za takav `uspeh` (muahaha) šatro potezao ne znam kakve `veze` i `uticaj`???

Eh, koliko je samo tih što žive od toga da dečurliji i neukima prodaju muda za bubrege...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gliga79 Re: OMG LOL 21.06.2011. 19:45 #337676

status: user
broj poruka: 4641
Kakav uticaj i veze, covek je kontaktirao najnormalnije radnju i kancelariju MSI i dobio zamenu, to sam isto i ja uradio i dobio novu kartu?
Karta je valjda u garanciji, ili nije ?


:: Ček` polako..
::
:: Defektna karta zamenjena po propisanim garantnim uslovima pred sam kraj zakonskog roka, tj. posle predugih 30 dana, a tebi neko prodao priču da je za takav `uspeh` (muahaha) šatro potezao ne znam kakve `veze` i `uticaj`??
::
:: Eh, koliko je samo tih što žive od toga da dečurliji i neukima prodaju muda za bubrege..
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DejaN89 re 21.06.2011. 20:03 #337677

status: user
broj poruka: 575
Hvala vam ljudi
@Tortojed tnx zeleni druze :), jeste karta je brutalna, i jesam bas sam srecan. :)

@Solaja prijatelje nema nista od te ljubavi, previse mi se karta svidja da bi je se odma odricao. :D
Al ako dodje do toga obaavesticu te. .D

@Maxxio nit sam mlad previse nit sam neuk ...
Cekano je 15 dana po zakonu da se jave prvo, pa je krenulo natezanje , tamo u onoj temi na bencu je lepo objasnjeno , citaj sve pa ces skontati , nemoj samo citati poslednje postove...
Sky je drugarcina samo takva, i odradio je posao kakav nemoze svako, zato nemoj lupetati ako nisi upucen u potpunosti...

@Gliga Druze imas temu na bencu prolistaj, nije bas najlakse bilo, da sam pokusao ko zna kako bi se zavrsilo, prvo je pokusao serviser da mi uvali obican gtx460, da sky-ja nije bilo da pomogne , uvalili bi mi i gtx550, ovako je covek boxovao sa njima i sve odradio, msi kancelarija je cimana na kraju...
Jedini pozitivan lik je menadzer koji mi se javio, covek je imao profesionalan odnos kakav je trebao i serviser da ima, na kraju su mi se izvinuli za neugodnosti i za to sto me je serviser ubedjiva da sam poslao obican hawk ne talon attack...
Da neprepricavam imate na bencu sve, uskoro jos rezultata.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gliga79 Da 21.06.2011. 20:16 #337678

status: user
broj poruka: 4641
sad sam pogledao
Hteli su da prodju sto jeftinije, ali je stari lisac to ispravio.)
Uvek su spremni na podvalu, meni uvalili ono s*anje od gtx 465 nisu me ni pitali, posle su zalalil zbog toga.
Na kraju mi se javila neka riba iz Menadzmenta i resili smo problem odmah, bas kao i u ovom slucaju.
Ponudili mi da biram opciju koju hocu, nisam imao nikakve veze i vezice, pa zato pitam.

U svakom slucaju bravo za Sky-a, poznajemo se mi dugo i znam da je uvek spreman da pomogne.

Cestitam na kartici i nek te sluzi dugo i kvalitetno

Izlecenje je moguce samo u slucaju izjednacenja duhovne i materijalne strane.
Sve drugo je utopija !

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
KalifNS Lepo 21.06.2011. 20:39 #337683

status: user
broj poruka: 1017



Sa srecom da se sluzis i jos bolju kad pozelis da imas da si kupis.

@Sky
Svaka cast na gestu, trudu i zalaganju.

Svako dobro!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DejaN89 re 21.06.2011. 21:01 #337690

status: user
broj poruka: 575
Evo jos malo testova... :)

Dirt 3

http://i1220.photobucket.com/albums/dd460/Dejansky89/dirt3gtx560ti.jpg

Lost Planet 2 test B

http://i1220.photobucket.com/albums/dd460/Dejansky89/lp2dx112011-06-2119-14-13-17.jpg

Stone giant

http://i1220.photobucket.com/albums/dd460/Dejansky89/stone_giant2011-06-2120-44-37-72.jpg

Svi testovi radjeni u native rezi tj u 1680x1050 i detalji na max

@gliga kalif Hvala vam oboici. :)



Fatality Public : 217.26.67.179:27089
Fatality DeathMatch: 217.26.75.218:27034
Fatality Zplague: 193.104.68.6:27038
Fatality ClanWars: 193.104.68.2:27081

http://fatality-cs.info/

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 Lepo lepo 21.06.2011. 21:18 #337696

status: user
broj poruka: 17084
Nek te dugo sluzi, ili barem do pred isteka garancije :)

Sky lepo od tebe!

AMD Phenom II x6 1055
7 Gb Kingston hyperX genesis 1600MHz
470 gtx gigabyte
MSI 760 GM-E51
CoolerMasterElite430
LC power 600w
CpuCooler:Titan Vanesa
Mx518


:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum .... 21.06.2011. 21:20 #337697

status: user
broj poruka: 12785
Kako se pica ućuti kad je `napuniš`...
__________________
Scourge of PCBerza

CPU-Z Validator : http://goo.gl/A84Kd

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
CAL ... 21.06.2011. 21:36 #337715

status: user
broj poruka: 243
Tako ja za garanciju sam cekao od 25 maja do pre 4-5 dana na odgovor i to sam poslao 2-3 maila da mi ne odgovaraju. Trazila je neka zena broj RMA posto nisam u prvom napisao pa kada sam im poslao RMA broj nema ih 2-3 dana da salju mail. Cekaju ljudi da stigne GIGABYTE. Ja sam poslao onda da nije problem da cekam u dan koliko treba ali da tog dana zadnjeg dolazim po pare. Onda su mi poslali da je neispravna i da stize GIGABYTE. I ako hocu da se dogovrim sa VIP Housom ako mogu da mi izadju u suret nekako kako mi vise odgovara. Ja pozvao VIP Housu i kazem jedino dolazi u obzir GTX580 i on kaze nemamo taj ENGTX580 referentni nego drugi i ja sada uzeo da kucam i od diktira sifru i kada je izbacilo sliku ENGXT580 DirectCU II znaci blazenstvo je krenulo mojim telom. Cudi me da nije provalio da sam izgubio dah jer nisam ni znao da ih ima a i kod njih ih nema. Ja reko moze ostavi mi za ponedeljak. On kaze imaju jedan primerak i ostavice i zavrsili sve i to je to.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 Re: ... 21.06.2011. 21:37 #337716

status: user
broj poruka: 17084
Nadam se da ces da budes srecan i da je ovo kraj tvojim mukama , a i nasim...

AMD Phenom II x6 1055
7 Gb Kingston hyperX genesis 1600MHz
470 gtx gigabyte
MSI 760 GM-E51
CoolerMasterElite430
LC power 600w
CpuCooler:Titan Vanesa
Mx518


:: Tako ja za garanciju sam cekao od 25 maja do pre 4-5 dana na odgovor i to sam poslao 2-3 maila da mi ne odgovaraju. Trazila je neka zena broj RMA posto nisam u prvom napisao pa kada sam im poslao RMA broj nema ih 2-3 dana da salju mail. Cekaju ljudi da stigne GIGABYTE. Ja sam poslao onda da nije problem da cekam u dan koliko treba ali da tog dana zadnjeg dolazim po pare. Onda su mi poslali da je neispravna i da stize GIGABYTE. I ako hocu da se dogovrim sa VIP Housom ako mogu da mi izadju u suret nekako kako mi vise odgovara. Ja pozvao VIP Housu i kazem jedino dolazi u obzir GTX580 i on kaze nemamo taj ENGTX580 referentni nego drugi i ja sada uzeo da kucam i od diktira sifru i kada je izbacilo sliku ENGXT580 DirectCU II znaci blazenstvo je krenulo mojim telom. Cudi me da nije provalio da sam izgubio dah jer nisam ni znao da ih ima a i kod njih ih nema. Ja reko moze ostavi mi za ponedeljak. On kaze imaju jedan primerak i ostavice i zavrsili sve i to je to.
::
::
::
:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gliga79 Re: re 21.06.2011. 21:40 #337720

status: user
broj poruka: 4641
Heheh, izgleda da ova moja 6850, nije za menjanje jos uvek:
Dirt 3:
http://postimage.org/image/yr6rv3no/

Sve na max 1680x1050

Izlecenje je moguce samo u slucaju izjednacenja duhovne i materijalne strane.
Sve drugo je utopija !

:: Evo jos malo testova... :
::
:: Dirt
::
:: http://i1220.photobucket.com/albums/dd460/Dejansky89/dirt3gtx560ti.jp
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
CAL ... 21.06.2011. 21:40 #337722

status: user
broj poruka: 243
Pa nije bas kraj posto svaki dan kada upalim komp imam poruku VAS CPU JE BOTTLENECK io to se smenjuje na 3-4 jezika i na Srpskom i dok ja ne stisnem poruku Yes kao Da, ja sam shvatio da je moj CPU bottleneck poruka i dalje stoji. :)


PRVO NA eNGLESKOM, PA NA FRANSUSKOM, PA NA NEMCAKOM PA TAKO NA NEKOLIKO JEZIKA, CAK MISLIM DA SAM VIDEO I DA PISE VOZD JE BIO U PRAVU SAMO NISAM SIGURAN. :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
CAL ... 21.06.2011. 21:45 #337728

status: user
broj poruka: 243
sALIM SE NEMA VISE PRICE I NEMA VISE TESTOVA, PONASANJE KAO DA MI JE NEKA BEZVEZE KARTA UNUTRA. KAO DA JE NISAM NI MENJAO. Ali sam mnogo srecan jer kada ustanem ujutru ili budem negde pa se vracam i kazem sada malo igrice nije mi vise onaj monstrum u glavi. Dete pakla. Pravo dete pakla upropasti mi Summer 2011. Tj Spring ne Summer.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 Www 21.06.2011. 21:47 #337730

status: user
broj poruka: 17084
Nastavi da se salis malo vise, lepse i lakse je,
ne sekiraj se toliko oko malo skupe plastike i metala ...

AMD Phenom II x6 1055
7 Gb Kingston hyperX genesis 1600MHz
470 gtx gigabyte
MSI 760 GM-E51
CoolerMasterElite430
LC power 600w
CpuCooler:Titan Vanesa
Mx518


:: sALIM SE NEMA VISE PRICE I NEMA VISE TESTOVA, PONASANJE KAO DA MI JE NEKA BEZVEZE KARTA UNUTRA. KAO DA JE NISAM NI MENJAO. Ali sam mnogo srecan jer kada ustanem ujutru ili budem negde pa se vracam i kazem sada malo igrice nije mi vise onaj monstrum u glavi. Dete pakla. Pravo dete pakla upropasti mi Summer 2011. Tj Spring ne Summer
::
::
::
:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 3 OD 6  
Broj postavljenih tema: 60275. Broj poslatih odgovora: 646108.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs