Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Internet
Zanimljive Internet adrese
SuperPonuda.com počeo sa radom
STRANA 3 OD 3
Ishmerish Ja jos ne vide site sa ovom tematikom da nema kupujem opciju 27.09.2012. 21:23 #444388

status: user
broj poruka: 7286
al ajd ako te ta opcija baca u dilemu, otvori novu temu pa da glasamo(mada vec znam rezultat)

Ovo sto Gliga kaze takodje stoji, pa nismo mi zemlja kojoj je evro validna a ne daj boze jedina valuta, tj, nece ni u jedan ducan da pazaris sa tim papagaj novcem
A nekako se uvek na kraju svi se nadju na dinarima, da ne govorim o interpretaciji kursa kako kome cefne.

Lala 4ever!
http://youtu.be/n7hk7-XMXGU

`Samo su dve stvari beskonacne - svemir i ljudska glupost, doduse za prvu nisam siguran`

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
misa Re: Ovo je falilo 27.09.2012. 21:24 #444389

status: admin
broj poruka: 876

Napravljen je i kurs u dinarima. Isti je predviđen na neke kategorije u kojima je besmisleno davati cenu u evrima. Najveći problem kod dve valute je pretraga po iznosu jer jedna isključuje drugu. Na primer, hoću da vidim sve što ima za 30€. U međuvremenu smo došli do ideje kako da to napravimo pa će veoma brzo biti biranje valute, tako da će svako odabrati ono što mu odgovara.

:: Odlican sajt, pregledno, detaljno, jasno i funkcionalno
:: Mislim da sa ovim nema greske, jedina zamerka je sto nema cena i u dinarima(opcija eu, rsd)
:: Pojedine kurirske sluzbe ne voze evre, pa moze da bude cimanje oko kursa ili sl
::
::
::
::
::
::
::
:: Intel i5 2500k, Noctua NH-D14, Asus Maximus IV Gene - Z, MSI Cyclone 6850 Power Edition, 4x2Gb Hyper X 1600mhz Genesis (gray), HDD WD 640 gb, Samsung F3 1tb, Seasonic S12D 850w
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
webbcash Internet Sigurna Zarada 07.04.2013. 12:04 #486738

status: user
broj poruka: 1

http://webbcash.MyOpportunityPlus.com

Kako zaraditi online i Kako zaraditi novac preko interneta
Super ponuda, alatke za izradu web stranica, a pored svega fantasticna zarada
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 3 OD 3
Broj postavljenih tema: 60275. Broj poslatih odgovora: 646100.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs