Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Predlozi, kritike, komentari, ...
Orao pao..Soko dolazi..
STRANA 3 OD 3
Dexter013 E jbg... 13.12.2012. 10:04 #461169

status: user
broj poruka: 17084
Dok ne vidim da neko zaglavi robiju
i da mu oduzmi novac i nekretnine ,
ovo je sve samo zajbancija...
Cekamo.

@pametni koji razjebu stranicu
SKRATITE LINK.

Cpu:AMD Phenom II x6 1055 T @3.36 Ghz
GPU:GTX 670 Gigabyte Windforce
Ram:10 Gb KingstonHyperX@1600MHz
MBO:AM3+ Asus M5A97
Case:CoolerMasterElite430
PSU:Chieftec 650w a85
CpuCooler:TitanVanesa
Mis: Mx518
Dell 22


:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Mortificat Re: Re: Re: 13.12.2012. 10:13 #461173

status: user
broj poruka: 3519
Ne negiram taj scenario, ali ga za sada držim kao alternativni, dok se klupko ne odmota do kraja.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
http://www.youtube.com/watch?v=So6EZU4WjaA&feature=share


:: Gresis sinko kao i vecina nas obicnih ljudi
::
:: U biznisu postoji samo jedno pravilo i to prsvilo je da bolja ponuda definitivno eliminise losiju
::
:: E sad za nekoga je biznis prodavanje karfiola na pijci a za nekoga je to bavljenje politikom
::
:: Tako da ako je neko ponudio vise para od M.M. sve postaje moguca varijanta, pogotovu u paradajz republiki (banane i paprike su registrovane robne marke pa ih izbegavam)..
::
:: Tomato Republic Of Serbia !!!
::
:: :: Hapšenje M. Miškovića je logički kontradiktorno, jer je dotični najveći finansijer svih, vlasti i opozicije, te niko od njih nema `račun` da se obračuna sa njim, a u pretpostavku da su `glavnokomandujući` doživeli srceparajuće moralno i duhovno otrežnjenje i proširenje vidika nakon što su i zvanično seli na najviše pozicije u državi, verujem, koliko verujem i da čovek može da hoda po vodi
:: :: The show must go on..
:: ::
:: :: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
:: :: http://www.youtube.com/watch?v=So6EZU4WjaA&feature=share
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
jumperjack kako god okrenes 13.12.2012. 12:28 #461214

status: user
broj poruka: 497
NAROD JE U OVOJ ZEMLJI OPOZICIJA i nama verovatno (gotovo sigurno) nece biti bolje!!!!!


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
JE3A .. 13.12.2012. 14:36 #461247

status: user
broj poruka: 913
jumperjack je to lepo objasnio, nama sigurno nece biti bolje!


Antec 900
AMD FX 6300@4GHz+Xigmatek Balder1283
Gigabyte GA-990XA-UD3
Kingston 2x4 GB DDR3 2400 MHz Beast
Samsung SSD 128GB 830+Samsung 2 TB F4
ASUS ATI 7950
Dell U2412M
Seasonic SS-750 W
Logitech G105+MX518
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 @JE3A 13.12.2012. 14:46 #461249

status: user
broj poruka: 17084
Pa samo od ovog slucaja nece,
ali zamisli kad bi sad ovom zaplenili imovinu i novac + bace ga u zatvor?

Pa tako svakom sledecem ko opljacka drzavu.

Posle nekog vremena bilo bi nam bolje,
postene plate
ne zatvaraju se stalno firme,
ne krade se
ima se za penzije...

Ali da li ce to biti, licno ne verujem, ni za ovog ne verujem dok ne vidim robiju i oduzimanje imovine a kamoli za nastavak u tom stilu.

Cpu:AMD Phenom II x6 1055 T @3.36 Ghz
GPU:GTX 670 Gigabyte Windforce
Ram:10 Gb KingstonHyperX@1600MHz
MBO:AM3+ Asus M5A97
Case:CoolerMasterElite430
PSU:Chieftec 650w a85
CpuCooler:TitanVanesa
Mis: Mx518
Dell 22


:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ilicstefan @Dex 13.12.2012. 14:54 #461252

status: user
broj poruka: 1577
Svi se tome nadamo, ne samo ti.

Mnogi su obećavali, nijedan nije ispunio.

Neka ova vlast krade, ali barem neka omogući pristojan život, onda će me boleti uvo da li kradu ili ne.

Sadašnja situacija je vrlo loša i uskoro će se nešto desiti jer ljudi zaista nemaju kud.

I posle mi kažu: `Uči dete da sutra nađeš posao`.

http://www.youtube.com/watch?v=vgdGfSYhwY8&feature=player_embedded#!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
lale87 Невероватно, али да ли и неистинито – Мишковића руши Монсанто?! 13.12.2012. 15:00 #461255

status: user
broj poruka: 4
ekopatrioti.rs/neverovatno-ali-da-li-i-neistinito-miskovica-rusi-monsanto/


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
JE3A re.. 13.12.2012. 15:03 #461256

status: user
broj poruka: 913
Pa i Sharicu su oduzeli imovinu pa ne vidim da je nekome bolje (osim onima koji su to kupovali na licitacijama)..
Svi znaju da je on (MM) krimos i to `legalan`, na nase oci nam krao. Napokon se nasao neko da kaze dosta.
Valjda ce nesto krenuti na bolje u ovoj zemlji sto se tice mita i korupcije ali cisto sumnjam-jedan covek to sve ne moze sam.
Najcudnija izjava je bila sto sam procitao u novinama da mu je ovaj porucio da nece docekati ni vece!
Ne verujem!
Postene plate i sl.,to mozda nasa deca docekaju ali MOZDA..
Kod nas bi trebale da se uvedu mere kao u Argentini kad su imali isti problem i dok nisu dosli do bankrota (doduse, onu su velika zemlja).
Nadam se da necemo bankrotirati, jer cemo onda raditi samo za kamatu ali dok nam je ONAJ jos u finansijama veoma lako je moguce.. Covek nas je za 10 godina zaduzio ko Grcku..
Lepo su to Kinezi resili, oni su primer da komunizam funkcionise (ocekuje se da ce za par godina prestici Ameriku i da ce biti prva ekonomska sila..a zamislite onda da se odrzi strajk u svim fabrikama u Kini na par dana . e to bi bilo smesno, samo vidis kako na Zapadu industrijalci cupaju kosu i pitaju koliko treba da se dignu plate da ovi mucenici nastave da rade ). Naravno, tu je i streljanje zbog mita i korupcije, organizovanog kriminala, droge..
Pametan narod, a jos imaju i nuklearno oruzje!
Daj bre da se dogovorimo sa Kinezima da im mi budemo neka provincija u Evropi, moramo da profitiramo, a i odma ce da nam nadju posao.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ishmerish Ma pusti Šemsu, pa da izginemo!! 13.12.2012. 15:30 #461265

status: user
broj poruka: 7286

http://www.youtube.com/watch?v=0qgtycixNR0

Lala 4ever!
http://youtu.be/n7hk7-XMXGU

`Samo su dve stvari beskonacne - svemir i ljudska glupost, doduse za prvu nisam siguran`

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
codeus ... 13.12.2012. 15:41 #461269

status: user
broj poruka: 4054


Misko ce u zatvor .. ali samo kad svi budemo imali legalne windoze i ostali prateci software

a da bi se to desilo .. neki pametniji ljudi moraju da dodju ovde kao prinudna uprava .. jer mi nismo sposobni


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ICEsd Re: ... 13.12.2012. 17:23 #461290

status: user
broj poruka: 2155

Ce bude to al kad nam cena Win. bude ko dzeparac ili paklica cigareta ili kad nam standard toliko poraste da ce smor da nam bude da plaimo torrente i cekamo da skine.

::
::
:: Misko ce u zatvor .. ali samo kad svi budemo imali legalne windoze i ostali prateci softwar
::
:: a da bi se to desilo .. neki pametniji ljudi moraju da dodju ovde kao prinudna uprava .. jer mi nismo sposobni
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
jumperjack @ Dex 13.12.2012. 20:00 #461327

status: user
broj poruka: 497
E moj druze, znas onu narodnu...ne lipsi magarce do zelene trave, e pa, mi lipsemo vec treci, cetvrti put!!! Dok oni njega i njemu slicne osude, oduzmu imovinu i moji klinci ce da da izgube volju za zivotom ovde a ne mi... Nadam se da si u pravu i da bi stvari mogle ovde biti normalne ali mi je to nekako sad vec u domenu naucne fantastike... I opet, nadam se da ja gresim a da si ti u pravu...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
obradmi Pa kao Nemci hapse 13.12.2012. 20:09 #461330

status: user
broj poruka: 7700
Co-CEO, CFO Deutsche Banke inace ubedljivo najjace evropske banke zbog utaje poreza, ne znam sto ovde ne bi hapsili Miskovica.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
philaemos @obrad 13.12.2012. 22:44 #461376

status: user
broj poruka: 2743
Pa nije diskutabilno da li treba da ga hapse ili ne, vec da li ista mogu da mu napakuju i osude ga na robiju, i da li to uopste iskreno zele.

Inace Nemackom upravljaju Nemci, a Srbijom Teletabisi, otud razlika



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
obradmi Re: @obrad 13.12.2012. 23:06 #461379

status: user
broj poruka: 7700
Ok ali kad dobijes dokaze od tih sto si spomenuo to se zove Team-work.


:: Pa nije diskutabilno da li treba da ga hapse ili ne, vec da li ista mogu da mu napakuju i osude ga na robiju, i da li to uopste iskreno zele
::
:: Inace Nemackom upravljaju Nemci, a Srbijom Teletabisi, otud razlika
::
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Re: @ Dex 14.12.2012. 02:03 #461407

status: user
broj poruka: 7761
Znaci da smo bolji od Silonaca iz BSG...
Mi se uvek reinkarnirano i pocnemo put bez povratka ponovo pa tako do nove reinkarnacije...

Da li mozemo ovu rasu cije lipsanje tri cetiri puta dokazano nazvati Srbonci...

KEVA !!!

A ovoga ce da puste cim bude dao lovu onome kome je prethodnih deceniju i par godina izbegavao dati kao donaciju za njihovu pravednu politicku borbu...

Tomato Republic Of Serbia !!!

:: E moj druze, znas onu narodnu...ne lipsi magarce do zelene trave, e pa, mi lipsemo vec treci, cetvrti put!!! Dok oni njega i njemu slicne osude, oduzmu imovinu i moji klinci ce da da izgube volju za zivotom ovde a ne mi... Nadam se da si u pravu i da bi stvari mogle ovde biti normalne ali mi je to nekako sad vec u domenu naucne fantastike... I opet, nadam se da ja gresim a da si ti u pravu...
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 3 OD 3
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646137.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs