Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Grafičke i video karte, monitori, ...
Asus PG348Q ili neki drugi?
STRANA 3 OD 3
ZooLoo ... 28.02.2019. 18:48 #654581

status: user
broj poruka: 3974
Poslujes sa losim ljudima ili si jednostavno baksuz. Vlada kenja, posten prodavac ce dzabe da ti izadje u susret, nasi ce pre da ti uzmu pare za nista.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Patient0 .... 01.03.2019. 13:23 #654588

status: user
broj poruka: 285
Sta vlada kenja. Dobar prodavac ce da ti izadje dzabe u susret, Pa hoce i meni.
Ali cu da cekam 20 dana. Ako kazem placam ti 50eura tebe castim samo ih namoli da urade to i to onda ce to uraditi. Moze i meni da rikne GTX 1080Ti Poseidon da mi daju neku obicnu RTX2080 i da zarade 150eura razlike a moze da mi sredi da doplatim za RTX2080Ti Turbo 150 eura. Pa ti vidi.

Vama sto kupujete Palit i Zotac je premija i za GIGABYTE ako vam zamene ali ljudima koji uzimaju K|NGP|N, Classified, ROG graficke nije sve jedno.

https://www.youtube.com/watch?v=m7NBD40v5sE

Ja kada sam video Poseidon da se prodaje i da mi odgovara cena a 7 dana pre toga propustio da kupim novu neotpakovanu u originalnoj kutiji iz Holandije jer nema garanciju, pitao sam da li je ovaj lik reklamirao mozda polovnu pa da nece da zamene pa prodaje i covek mi je rekao Nije i nikada nemoj da se brines za reklamaciju, slobodno je kupi ako ti odgovara cena testiraj i resicemo sve.

Ta iz Holandije je odmah otisla, ta nije izvadjena bila ni iz zute kartonske kutije.
One u kakve pakuju nekoliko grafickih pa plasticnom trakom uvezu. Samo sto je Poseidon isla po jedna u pakovanju, ne vise. Znaci ni njena kutija nije bila izvadjena iz kartonske kutije i opet nisam smeo jel je rizik. Drugi rezonuju ma samo da radi i ako je nestabilna oboricu klok i imam novi GTX1080Ti. Ja tako nisam smeo da razmisljam i platio sam samo 20 eura manje koriscenu oko 6 meseci nego novu novcijatu.


Poseidon i dalje kosta 121.000 din kod nas. SACUVAJ BOZE.


i7-5820K 4.5/4.0
Rampage V E10 Monoblock
Dominator Platinum 2666
ASUS 1080Ti Poseidon
Sound Blaster ZxR
Samsung 970EVO/870EVO 1TB
EVGA 1200P2
Lian Li PC-O11 WXC

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ZooLoo ... 03.03.2019. 12:22 #654620

status: user
broj poruka: 3974
Scyter dajem 300e i nosim gpu! :D


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Patient0 Re: Re: 03.03.2019. 13:21 #654621

status: user
broj poruka: 285
Zato ti ja kazem Madjari kupuju mnogo stvari i nema sanse da imaju isti odnos sa prodavcem kakav vi imate kada odete u Emmi, VIp House, GIGATRON, itd.
Jbt to je Evropska Unija, nema marzi, nema cuda da predstavljaju problem prodavcima. Znaci ako porucim stvar koja kosta 11 eura u Nemackoj, ona kosta 11eura i u Madjarskoj kada stigne jer ima svoje predstavnistvo Nemac u Madjarskoj i sve je lako. Tako je i za druge proizvode. Pa zamislite vi da na 3 dana kupujete za 10.000 eura robe ili 20.000 eura u GIGATRONU. Pa znate kada vam ne bi zamenili. Ti prodavci rade sa nekoliko prodavnica i svakoj je cilj da mu oni prodaju.

Mi moramo nasim ponasanjem da naucimo budale kod nas kako se radi, jel razgovorom ne moze. Jednostavno dovedemo ih do baktrota pa kada izadju na ulice sledeca vlast ce da oslobodi trgovinu sa EU pa ce i kod nas biti stvari kao u Nemackoj. Nego mogu da se kladim da pola tih prodavaca su u stranci koja je na vlasti i oni menjaju stranke i uvek kada dodje neka diktatura oni se toliko izgube i mediji i direktori i aktivisti i tabloidi i svi zivi da jednostavno dovedu svoje porodice u opasnost jer misle da za njihovog zivota nema drugacije i zato sto mi nismo sproveli 6ti Oktobar. Da jesmo ni DS ne bi krao niti bi ova sadasnja politika postojala uopste. Nego je narod dozvolio da oni se pred medijima ujedaju a iza kamera jedu zajedno pricaju vicece, pricaju kao drugari najbolji. Sada zato nema mora da se vidi sta ce da se preduzme sa ovima sada sto su na vlasti kada odu. Lustrarcija i zabrana bavljenja politikom odmah.

Postoje svi pravni uslovi i zakoni da se politika SNSa-SPSa proglasi stetnom po nacionalne interese i stanje u kom se zatekao narod i da se zbog toga zabrani bilo kakvo angazovanje u politici odredjenom broju ljudi, Njih 1000-2000. Bilo da li oni sami, bilo da finansiraju ili podsticu druge sta da govore. Po svim demokratskim okvirima znajuci da Demokratija ovde 2 dana nije bila prisutna i ugledajuci se na civilizovana drustva postoje svi uslovi da se to uradi. Ovde vise nije bitno sta valja sta ne valja po medjunarodnim civilizovanim kodeksima, Bitno je Popularno i Nepopularno.
Ako je Nepopularno, moze da bude korisno koliko god hoce, nema sanse da se sprovede. A ukoliko je popularna doci ce do obstrukcije i falsifikovanja svih dokaza o steti, sirenja lazne propagande koje smo naucili od Rusa. Znaci Rusa praoca lazne propagande koji sada vozaju Srpske budale kao sto je Potemkin vozao caricu Katarinu pokazajuci joj dzakove sa peskom kao dzakove sa zitovom, prevozeci ljude iz jednog mesta u drugu da tapsu i pokazuju idilican zivot, gradio kulise koje su iz daljine izgledale kao prelepa sela, cvece koje se susilo posle 2 dana je svuda bilo zasadjeno samo da se prikaze prosperitet Novorusije i to i sada rade, radili su pre postojanja Amerike i i dalje truju najprimitivnije jer svako sa normalnim IQ zna da su Rusi praoci i inventori lazne propagande.

Evo vidite nase vesti vezane za Rusiju negde sam citao su 92% vezane za oruzija za masovno unistenje i ubijanje ljudi. Jer oni nemaju nista drugo, u svemu si iza zapada i onda isticu svoju srecu da bar ljude mogu da ubiju tako efikasno kao zapad i sa svojom bratijom samo o tome pricaju.


https://www.youtube.com/watch?v=m7NBD40v5sE

i7-5820K 4.5/4.0
Rampage V E10 Monoblock
Dominator Platinum 2666
ASUS 1080Ti Poseidon
Sound Blaster ZxR
Samsung 970EVO/870EVO 1TB
EVGA 1200P2
Lian Li PC-O11 WXC

:: Stigao drugi monitor, ovaj je bez greske. Svaka cast kako nasi ‘Madjari’ resavaju ovakve situacije, covek je ladno porucio drugi monitor onog dana kada sam mu ja javio da postoji problem sa prvim. I eto za nepunih nedelju dana se sve resilo
::
:: Jedva cekam da probam novi Metro i da uzivam u CS:GO u 144Hz :
::
:: Asus Strix Z270F, Intel i7 7700K 5GHz (Noctua D15), G.Skill TridentZ 16GB DDR4 3200MHz, Asus Strix GTX 1080 11gbps OC, Dell U2412M, SSD 850 EVO 250GB, F3 1TB, MS Titan Pro, LC Power Legion X2 1000W, Altec Lansing VS2421, Logitech G9x, Redragon Kal
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 3 OD 3
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646136.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs