Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Servis i "overklokovanje"
Ciscenje paste sa procesora/hladnjaka
STRANA 3 OD 3
duqp gilence :D 25.04.2019. 13:51 #656325

status: user
broj poruka: 3466
zaserem ti se na u cpu socket pa radi sterilizaciju :D

HAHAHA

Gile email me saljem ti gde da kupis hemiju (Beograd)

Ne samo gilopile nego svi ljudi koji nemaju uradjenu amputaciju mozga :)

5eur ili 600din je bila cena pre koji mesec, stapic za usi i par kapljica, ima da radite godinama sa jednom bocom a niste imali kontakta sa lobotomija freak veljom amebom

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Influencer 25.04.2019. 15:41 #656327

status: user
broj poruka: 148
Ja sam bio zaista dobre volje da svima koji zele ucinim i dam makar po 200 ml a serviserima i vise ili pak da onima koji bi distribuirali dalje dam i vise ali s obzirom da se ovde pojedinci nekontrolisano ponasaju i pritom vas lazu morao sam da odustanem od svega.

Samo cu reci da dobro pazite sta je to sto cete dobiti za ``600`` dinara i ko zna koji rastvarac je u pitanju jer se za izopropil alkohol dobro znaju cene, dakle litar ne mozete kao pravno lice naci ispod 900 dinara sa pdv-om.

Sto se mene tice ja ga imam dovoljno, ocistio sam njime stampac koji je malo falilo da teram u servis i popravio ga, zatim sam sa jako malom kolicinom demonstrirao sta radi sa skorelom pastom starom 8 godina i pritom vam otkrio Curaprox cetkicu za zube koja vase ventilatore i sl. prasnjave komponente pretvara u nove novcate jer glava cetkice ima 5460 vlakana.

Ako cete verovati ovom prevarantu i kriminalcu, osobi sa glomaznim dosijeom itd., samo udrite, podseticu samo da sam ja hemiju bio voljan da delim za dzabe a ovaj ce da vam naplati ko zna kakav buckuris.

Izvolite i budite majmuni.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp ja ne prodajem nista :) 25.04.2019. 18:34 #656329

status: user
broj poruka: 3466

uputim vas gde da kupite i ne petljate se ni sa mnom olosem ni sa dilejom sa curaproks 5460 :)

Retard hoce da podeli po 200ML serviserima i kolegama sa foruma a idiot je povezan sa stamparijama jer se tim poslom njegova porodica bavi :)

Berzasi jel ima neko zamascenu kuku na traktoru da vas uputim kod veljka debilka na odmascivanje? :D .


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
JovanZ Skroz off 25.04.2019. 18:54 #656331

status: user
broj poruka: 2998
Ali Curaprox su zaista dobre cetkice. I ukoliko neko nema problema sa preosetljivosti desni 5460 je mozda previse mekano. 3960 je malcice cvrsca.

Jeste da cetkice izgledaju bas bas basic, ali jako dobro ciste i traju mnogo duze nego obicne, ali dati 1000+ dinala na cetkicu za skidanje past je suludo. Posle ovih nema sanse da se vratim na colgate i ostale gluposti

Vademecum cetkice se ovih dana dobijaju free uz istoimenu pastu za zube, ista fora kao sa curaprox ali su vlakna osetno losija, za cpu sasvim dovoljno.



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Influencer 25.04.2019. 18:59 #656332

status: user
broj poruka: 148
Neka kupe onda preko tebe, za mene je uvek i uvek ce biti free. Litar, kanta, w/e.
Ali ja dajem besplatno. 200ml je dovoljno svakome da skine pastu bezbroj puta. Natopi malo ispresavijani ubrus i udri, gotovo iz prve. Ne mora da se kupa u njemu.
Serviseri, registrovane firme i preduzetnici ga vec imaju u te svrhe.
Na moje oci mi covek brise time valjak faks masine... Sta dalje reci?
Posle je uvlacio papir kao nov.

Smorio si kriminalac, vidim dobro si informisan ali ni ja ne mogu da pojim PCBerzu na kojoj sam sudeci po tvojoj reakciji jako nepozeljan izopropanolom.

Aj sjasi sad, davis.




______________________________________________________________________

Dodao autor poruke (25-04-2019 17:00:09):

 Re: Skroz off:
Objasni to balvanu koji sa 28 godina nije nijednu kupio u zivotu.
Nisu dobre - najbolje su. I nisu za pastu/CPU nego za ventilatore/drugu stroku.


:: Ali Curaprox su zaista dobre cetkice. I ukoliko neko nema problema sa preosetljivosti desni 5460 je mozda previse mekano. 3960 je malcice cvrsca
::
:: Jeste da cetkice izgledaju bas bas basic, ali jako dobro ciste i traju mnogo duze nego obicne, ali dati 1000+ dinala na cetkicu za skidanje past je suludo. Posle ovih nema sanse da se vratim na colgate i ostale glupost
::
:: Vademecum cetkice se ovih dana dobijaju free uz istoimenu pastu za zube, ista fora kao sa curaprox ali su vlakna osetno losija, za cpu sasvim dovoljno
::
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Jovanz 26.04.2019. 05:08 #656340

status: user
broj poruka: 3466

Jel moze ta pasta da se natrlja na hladnjak od ssd sa tom istom četkicom ili mora špric neki da se napuni pastom pa da se onda nanosi i kazi mi jel moze soft četkica da ošteti ventilator ako ga cekam 13x na dan ali da napomenem potapam ceo ventilator u 200ML Isopropil alkohola možda je to dobra okolnost?????

Matematika je prosta berzasi gle ovako

Pre mnogo godina psihopati se popravi telefon za 500dinara

Prvo se zahvaljivao 10 dana a onda na ignorisanje je krenuo sa sms bomber aplikacijama I nebulozama sa gazenjem audijem blinkanjem ksenon farovima itd

Ali, nije to stalno bas i često. To samo u slučajevima kada dobije slobodan vikend iz one zgrade sa tapaciranim apartmanima.


Eto

Kupite negde Isopropil, ne ulazite u kontakt ili komunikaciju sa kojim već po redu profilom od iste amebe koja dodje posere se na forum pa se skriva kao putin db Cooper vlada evga lord srafciger velja pajser i ko zna koliko vec imena na forumu


Moje jedino i negativno iskustvo/poznanstvo sa berze za sve ove godine. On 1 mi uopšte ne smeta. Smatram ga dvorskom ludom ovog našeg zajedničkog sanatorijima haha

I drago mi je sto vidim teme od igora M vezane za Linux

Kreće berza da funkcioniše lepo :)


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Influencer Re: Jovanz 26.04.2019. 16:01 #656350

status: user
broj poruka: 148
Moze da se natrlja na bulju pa pravac stajga, znas tamo gde sam te vozio da cekas sta bese ono trocifreno za surcin.
Elem, sine moj boli mene tako lepo kurac za tebe nego ti si opsednut sa mnom, vidis samo crnu stranu price, iskreno voleo bih da ti nikad tu glavatu glavudzu nesrazmernu telu nisam video ali toliko si me jurio i jos onda bio opsednut sa mnom, pa si mi pricao price kako si se sam od sebe izlecio od shizofrenije i sl. sranja, uglavnom sve je to za knjigu. Ja sam kao sto si i onda mogao zapaziti miran i nenasilan covek a ti si taj koji je pominjao vodovodne cevi i ostale gluposti, kradje LCD televizora, prebijanje u policijskoj stanici, bas si buran zivot vodio, pa si onda hteo da me nagovoris tj. pokusao da varamo ljude dojavama za kladionicu, ama dete svega se secam ko juce da je bilo, nije 2014.-ta bila pre 20 godina a onaj tvoj dripac sto mi je shatro popravio telefon nek se nosi u picku materinu zajedno sa tobom i nek ne izlazi iz nje.
U medjuvremenu si postao opak kriminalac vidim, malo sam ti cheshljao FB relativno skoro, te neka chuka, te ovo te ono, skupa garderoba, vidi se Petar Dukadjini shiptarini u punom sjaju.

MOJ SAVET: ODSELI SE U OTADZBINU https://www.google.com/maps/d/embed?mid=1u1tzdO8fGiJb50_vt1Hv1LLo584&msa=0&ie=UTF8&t=m&ll=41.00063000000002%2C20.07202099999995&spn=3.31645%2C4.394531&z=8&output=embed

DOPASCE TI SE, pun kurac takvih govana kao sto si ti.

A sada ish sa teme ili dodji do Dunavskog keja 1 da to obavimo vise na ruke, da ti oduzmem nevinost i posaljem u urgentni.


::
:: Jel moze ta pasta da se natrlja na hladnjak od ssd sa tom istom četkicom ili mora špric neki da se napuni pastom pa da se onda nanosi i kazi mi jel moze soft četkica da ošteti ventilator ako ga cekam 13x na dan ali da napomenem potapam ceo ventilator u 200ML Isopropil alkohola možda je to dobra okolnost?????
::
:: Matematika je prosta berzasi gle ovako
::
:: Pre mnogo godina psihopati se popravi telefon za 500dinara
::
:: Prvo se zahvaljivao 10 dana a onda na ignorisanje je krenuo sa sms bomber aplikacijama I nebulozama sa gazenjem audijem blinkanjem ksenon farovima it
::
:: Ali, nije to stalno bas i često. To samo u slučajevima kada dobije slobodan vikend iz one zgrade sa tapaciranim apartmanima.
::
::
:: Et
::
:: Kupite negde Isopropil, ne ulazite u kontakt ili komunikaciju sa kojim već po redu profilom od iste amebe koja dodje posere se na forum pa se skriva kao putin db Cooper vlada evga lord srafciger velja pajser i ko zna koliko vec imena na forum
::
::
:: Moje jedino i negativno iskustvo/poznanstvo sa berze za sve ove godine. On 1 mi uopšte ne smeta. Smatram ga dvorskom ludom ovog našeg zajedničkog sanatorijima haha
::
:: I drago mi je sto vidim teme od igora M vezane za Linux
::
:: Kreće berza da funkcioniše lepo :)
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
JovanZ Re: Jovanz 26.04.2019. 16:32 #656351

status: user
broj poruka: 2998
::
:: Jel moze ta pasta da se natrlja na hladnjak od ssd sa tom istom četkicom ili mora špric neki da se napuni pastom pa da se onda nanosi i kazi mi jel moze soft četkica da ošteti ventilator ako ga cekam 13x na dan ali da napomenem potapam ceo ventilator u 200ML Isopropil alkohola možda je to dobra okolnost?????
::
:: Matematika je prosta berzasi gle ovako
::
:: Pre mnogo godina psihopati se popravi telefon za 500dinara
::
:: Prvo se zahvaljivao 10 dana a onda na ignorisanje je krenuo sa sms bomber aplikacijama I nebulozama sa gazenjem audijem blinkanjem ksenon farovima it
::
:: Ali, nije to stalno bas i često. To samo u slučajevima kada dobije slobodan vikend iz one zgrade sa tapaciranim apartmanima.
::
::
:: Et
::
:: Kupite negde Isopropil, ne ulazite u kontakt ili komunikaciju sa kojim već po redu profilom od iste amebe koja dodje posere se na forum pa se skriva kao putin db Cooper vlada evga lord srafciger velja pajser i ko zna koliko vec imena na forum
::
::
:: Moje jedino i negativno iskustvo/poznanstvo sa berze za sve ove godine. On 1 mi uopšte ne smeta. Smatram ga dvorskom ludom ovog našeg zajedničkog sanatorijima haha
::
:: I drago mi je sto vidim teme od igora M vezane za Linux
::
:: Kreće berza da funkcioniše lepo :)
::
::

Ne kapiram sta hoces da mi kazes, ja sam najnesarkasticnije rekao da su Curaprox cetkice najbolje na trzistu - za svrhu za koju su i namenjenje, a to je pranje zuba. I sam ih koristim. I jos sam napomenuo da je skroz off. Uospe nisam usao u to da li treba da se koriste za kompove.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vladarko @dugp: spamuješ temu. 26.04.2019. 21:38 #656354

status: user
broj poruka: 4228
Ako nemaš ništa pametno da kažeš, čemu sve ovo?

Pozdrav!

Vlada

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp JovanZ 27.04.2019. 08:11 #656365

status: user
broj poruka: 3466

zezam se naravno haha
Jeste curaprox su najbolje definitivno i opravdano su skupe.


Ostali, normalno da cu da spamujem temu kada ovakva ameba izadje iz ilegale na forumu

Za sta sluzi ban ? Da dodjes posle mesec dana sa novim imenom i rwdis iste stvari? Ekstra
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Influencer Re: JovanZ 27.04.2019. 12:35 #656372

status: user
broj poruka: 148
Aman paramecijume jedan odabij vise!
Peri zube i spasavaj chat, ovo je tema o izopropanolu, nema veze sa dox-ovima :D


::
:: zezam se naravno hah
:: Jeste curaprox su najbolje definitivno i opravdano su skupe
::
::
:: Ostali, normalno da cu da spamujem temu kada ovakva ameba izadje iz ilegale na forumu
::
:: Za sta sluzi ban ? Da dodjes posle mesec dana sa novim imenom i rwdis iste stvari? Ekstr
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp ovo je it forum 28.04.2019. 10:55 #656388

status: user
broj poruka: 3466

i vise smisla ima rec doxi kako se sacuvati od budala koje to rade nego glancam televizor s litrom isopropil alkohola sto sam natopio xxxL bokserice jer sam 170kg nakaza ali to radim vikendom kad dobijem slobodno iz sundjer tapacirung prostorije gde obitavam. citat velja dbqp maskota berze.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Influencer Re: ovo je it forum 29.04.2019. 01:21 #656397

status: user
broj poruka: 148
Nema tamo nikakvog tapacirunga. Obicna bolnica kao i svaka druga. Eventualna razlika izmedju psihijatrije i ostalih bolnica je ta sto su tehnicari (uglavnom je osoblje muskog pola) fizicki spremniji ljudi koji mogu da savladaju nekog ko ne moze da se kontrolise. Ljudi leze, sede u dnevnom boravku, puse, piju kafu, gledaju TV, tako da tu nema nicega strasnog kao sto mnogi primitivci kao sto si recimo ti zamisljaju ali s obzirom na duzinu tvog obrazovanja oprasta ti se. Sta jedan priuceni serviser mobilnih telefona moze drugo da ima osim predrasuda kao i vecina ovog priprostog naroda.
Dace Bog pa ces videti za zivota ili sebe ili sebi nekog bliskog, uglavnom pristojna ustanova u kojoj se lepo funkcionise ako se postuju pravila. I nemoj molim te vise tovariti ljude da sam ja tamo i da sam slobodan samo za vikende. Rekao sam ti. Dunavski kej 1, dodji da vidimo vise sta je problem a ne ovde da glumis ludilo. Ili mozda ne glumis. Ti si mozda ... bez mozda... Ti si stvarno lud. Zaista podsecas na tog frika sa svog avatara.


::
:: i vise smisla ima rec doxi kako se sacuvati od budala koje to rade nego glancam televizor s litrom isopropil alkohola sto sam natopio xxxL bokserice jer sam 170kg nakaza ali to radim vikendom kad dobijem slobodno iz sundjer tapacirung prostorije gde obitavam. citat velja dbqp maskota berze
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Kucaj na YouTube 29.04.2019. 13:24 #656399

status: user
broj poruka: 3466

Boris brejcha

Nije ovo debela traka degenerik što repuje ispod mosta

Ovo je jedan fini dj iz nemačke sa maskom joker koju je bzvz počeo da koristi na nastupima jer voli Brazil i karneval.

Ustanova jeste fina i pristojna za obične i napacene ljude a za tebe je tapacirani podrum i elektro sokovi jer za bolje nisi.


Dno dna jedno smeće

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Influencer Re: Kucaj na YouTube 29.04.2019. 18:55 #656403

status: user
broj poruka: 148
Pored Adama Beyera i Chrisa Liebinga ti se napalio na maskiranu nakazu sa muzikom koja para usi... Imas stvarno cudne uzore, ali sta drugo ocekivati od neobrazovanog decaka iz Surcina koji je priuceni kalfa i zna samo sa industrijskim fenom i lepkom da radi...

Jeste Pero ja sam za tapaciranu sobu sa siljcima u podrumu, to mi kaze svaka kurva koju dobro izjebem i odjebem na najsuroviji nacin (tako sa kurvama treba)...

Aj sad idi radi nesto, igraj tu igricu za decu retarde ili broji piksele na UHD monitoru.

Poljubac :*

EDIT: Pfff de da zaboravim da ti dam najbitniju stvar

https://www.youtube.com/watch?v=97KcpX1iaOc&feature=youtu.be&t=145

Sta kazes na vers nakazo?

::
:: Boris brejch
::
:: Nije ovo debela traka degenerik što repuje ispod most
::
:: Ovo je jedan fini dj iz nemačke sa maskom joker koju je bzvz počeo da koristi na nastupima jer voli Brazil i karneval.
::
:: Ustanova jeste fina i pristojna za obične i napacene ljude a za tebe je tapacirani podrum i elektro sokovi jer za bolje nisi.
::
::
:: Dno dna jedno smeće
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 3 OD 3
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646130.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs