Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Igre
Resident Evil 5
STRANA 4 OD 4
gile23 Re: Re: Re: @Sky 16.09.2009. 21:48 #140500

status: user
broj poruka: 9122
Empire Total War je po meni najzahtevnija igrica, kada pustis custom borbu, i tamo lupis nenormalan broj jedinica (na moru)+ bude 2v2 ili vise.

Pozdrav!


:: samo jos drkni meckin znak na njega,jer uskoro ulazis u polovnu C klasu.Samo se nadam da ce uskoro izaci nesto extra graficki zahtevno(sa razlogom)pa da vidimo te screenshot-ove,jer ovo sada neverujem da izvlaci vise od 40-50% iz te tvoje shatl varijante.
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire @Ismerish 16.09.2009. 21:54 #140502

status: user
broj poruka: 18472
Gile me pretece pa nisam dovrsio.Ne patim ja dal ce moj komp malo da zastari generacijski ili ce cena da mu padne.Ja sam moju masinu utegao da me sluzi bar jos godinu dve bez i jedne muke u svim segmentima.Vreme je takvo da se vise nema para za ulaganje,entuzijazam jeste lep ali jako skup a ljubav prema hardveru je zaraza,nesto kao` bolest` .Prema tome ovde sam i stao,vise ne moram nista da ulazem nit mogu.Sad samo uzivam.

Green Green Grass Of Home

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ishmerish Sta 16.09.2009. 22:07 #140508

status: user
broj poruka: 7286
da ti kazem sto vec neznas.Ajde zavrsi pa da vidimo jednu od najxxx masina u Srbiji.Ako mi prodje ova fora sa cruiser-ima,kada se vratim imaces konkurenciju,vec odavno se neckam da napravim uljanu zver ali uvek neka sranja i neplanirani troskovi.Evo sada moram da uzmem profi SLR a to je sa objektivom vec +1K€.

Pozdrav druze.

`Samo su dve stvari beskonacne - svemir i ljudska glupost. Doduše, za prvu nisam siguran`



:: Zavrsavam modovanje kucista i pravim stalak za vodu tj za radijatore.Uskoro slike saljem na guru 3D.Videces kako sam sredio masinu.Bice brutalno
::
::
:: Green Green Grass Of Home
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
saxius Voice Chat problem! 17.09.2009. 23:52 #140792

status: user
broj poruka: 33
Nakon manervisanja sa podesavanjima hamachi-ja i firewall-a, uspio sam da osposobim coop. Ali javlja mi se problem pri voice chat-u. Cujem sebe, odnosno sve sto kazem ponovo cujem. Pogledao sam i u opcijama i u configuration fajlu da iskljucim in-game voice chat ali nema. Ne znam da li je problem u igri ili u jos nekim podesavanjima jer kad razgovaram preko Skype-a sa istom osobom sa kojom igram, zvuk je u redu.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 treba mi saborac 21.05.2017. 16:18 #635604

status: user
broj poruka: 17084
Uzeleo sam se ove igre debelo,
a igrao bih sa nekim coop samo da nije bas duduk tezak/pocetnik,
koga zanima nek se javi na PM,
ako nema igru nije frka, kupicu steam key,
ima za 3-4$

Cpu: FX 8320 + CM v8 GTS
GPU:GTX 970 Gigabyte G1
Ram:10 Gb Kingston
SSD: Patriot 240gb +HDD 500gb
MBO:Asus M5A97
Case:Storm Enforcer
PSU:Chieftec 650w
Keyboard: Natec RX22
Mouse: Razer Naga
Screen: ViewSonic 27


:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 4 OD 4
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646136.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs