Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Internet
Zanimljive Internet adrese
Fore za muvanje
STRANA 4 OD 5  
markozutic Re: II deo 21.01.2010. 11:39 #182547

status: user
broj poruka: 1463
joj nemoj u vrh, bolje je od dole sa strane, odmah ce da zalegne na pod :)


:: onda lepo kratak i precizan udarac u vrh brade i resio si problem.
::
:: Ajd i srecan lov!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ishmerish Kako je jaka tema 27.05.2011. 15:17 #328231

status: user
broj poruka: 7285
A ono sto vecina ne kapira je da je upravo ovo on the spot!!!


Ja ne znam zbog cega vi toliko pridajete paznje i dizete zenski pol, kada s pre ili kasnije pokazu da su gore svinje negoli sto cemo mi ikada biti....


Najaca fora za ribe i to nebitno koji uzrast je da ih smarate za medalju, koliko ste puta videli bombu koju seta neki anoreksicni akrep??? Pitanje koje se namece automatsi :How D fuck that happen???

Continue koliko ste puta bili u izlasku i na kraju zavrsili sa nekom lopatom u krevetu, sa standardnim pitanjem ujutru WHY DID I F*CK THIS GRAVE?????

Odgovor je prost i vazi za obe strane: Samo oblecite oko njih i hranite im EGO, rezultati su 100 procentni!




Lala 4ever!
http://fwd4.me/zCE

`Samo su dve stvari beskonacne - svemir i ljudska glupost. Doduše, za prvu nisam siguran`



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Masuka Ishmerish 27.05.2011. 18:32 #328293

status: user
broj poruka: 360


gde si ti iskopao ovo posle godinu i po dana ? :D

Ok je tema,ima par postova koji ce da pomognu nekome nadam se

inace ovakva tema me uopste nije iznenadila na ovom forumu,ipak je bilo svakakvih mogucih tema ovde
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Bobi4ever Ish nisi toliko u pravu koliko mislis. 16.06.2012. 16:10 #425440

status: user
broj poruka: 4866
To sto ima onih koji dalje od desnice nisu videli, pa kad vide ribu, prosto balave za njom, ne mora da znaci da smo svi mi takvi.
U pravu si da ih ne treba dizati previse, jer lako se naviknu na to pa se obrnu za 360 stepeni.
Takvi `anoreksicni akrepi` su mahom mamini i tatini sinovi sa povecim dzepom. .)
Odgovor na sledece pitanje je...nijednom, lopata se ostavlja na gradjevini/groblju, ne dovodi se kuci, bar u mom slucaju, pre cu startovati dobru ribu i ako treba, popiti korpu, nego odvesti groba kuci, neka hvala.
br>http://tinyurl.com/ch3mu7j

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum ... 16.06.2012. 17:32 #425449

status: user
broj poruka: 12785
Brate jel ti vidiš od kad je zadnji post? Samo si godinu dana zakasnio.
__________________
CPU-Z Validator : http://goo.gl/A84Kd

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ishmerish Milose druze pa tako ova tema i funkcionise 16.06.2012. 17:46 #425450

status: user
broj poruka: 7285
jel vidis da se pise na godinu razmaka.


@Bobbi: Samo opusteno labude, jos ti nisi prosao to o cemu ja pricam

A to sto pise ti je i domace a i internacionalno iskustvo, sve su iste i kod svih radi isti sablon.
A reci mi ti kad si morka balzamovan mozes trezveno da ocenis u bruc da li je ona pravi materijal da je upoznas sa kevom???, ili ti jednostavno kao i svima nama malo paznje u tom trenutku okine kapislu???

Lala 4ever!
http://youtu.be/6sTfzzdemjA

`Samo su dve stvari beskonacne - svemir i ljudska glupost, doduse za prvu nisam siguran`

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum ... 16.06.2012. 17:52 #425451

status: user
broj poruka: 12785
Podseti me sad tema, ovaj liko ko je postavio ovo je komedija od čoveka.
__________________
CPU-Z Validator : http://goo.gl/A84Kd

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ishmerish Ma ja sam se iskidao kad sam prvi put procitao 16.06.2012. 17:55 #425452

status: user
broj poruka: 7285
Da mi je samo jedno oko da vidim kad neko primeni u praksi nesto od tih ``ideja``

No neke su toliko bolidne da bi upravo na to i prosle, mada bi kod vecine trebalo ribi dati vestacko disanje, jer bi se udavila od smeha!


Lala 4ever!
http://youtu.be/6sTfzzdemjA

`Samo su dve stvari beskonacne - svemir i ljudska glupost, doduse za prvu nisam siguran`

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: Ma ja sam se iskidao kad sam prvi put procitao 16.06.2012. 19:04 #425456

status: user
broj poruka: 18944
hehe, podseti i mene ova tema.. evo ti jedna fora `cao mala, a jeli kakva si na dojenju`


:: Da mi je samo jedno oko da vidim kad neko primeni u praksi nesto od tih ``ideja``
::
:: No neke su toliko bolidne da bi upravo na to i prosle, mada bi kod vecine trebalo ribi dati vestacko disanje, jer bi se udavila od smeha
::
::
:: Lala 4ever!
:: http://youtu.be/6sTfzzdemj
::
:: `Samo su dve stvari beskonacne - svemir i ljudska glupost, doduse za prvu nisam siguran`
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Bobi4ever Re: ... 16.06.2012. 19:12 #425459

status: user
broj poruka: 4866
@Daume Znam kad je zadnji post bio ali morao sam da odgovorim na temu, pogotovo sto je lik koji je postavio...za posmatranje, jer niko normalan ne moze da koristi one fore za ribe, treba biti stvarno tezak bilde za tako nesto.

@Ish, gledaj ovako, znam da je manje vise isti sablon kod svake ribe.
Ovako tebra, kad sam mrtav ubijen (u klubu, zurci) mada to se nije desavalo mnogo puta (3 puta sam imao gubitak pamcenja od alkohola, tj rupe u secanju od par sati), tako mrtav nisam muvao, jer sam jedva i ja stajao na nogama. :) Mrtav pijan nikada nisam startovao ribu, imao sam ta tri totalna ubistva i od tad nikada nisam vise popio toliko da se oduzmem, popijem cisto onoliko da se opustim malo i naravno, nijednu od riba koje sam navatao u klubu ili na zurci nisam upoznao sa kevom, jer takav tip devojke se ne nalazi na takvim mestima.
Ako si ikad isao na zurke gde se cepa minimal, techno, trance, onda znas o cemu pricam. :)
Eto, nadam se da sam ti adekvatno odgovorio na pitanja.

br>http://tinyurl.com/ch3mu7j

:: Brate jel ti vidiš od kad je zadnji post? Samo si godinu dana zakasnio
:: __________________
:: CPU-Z Validator : http://goo.gl/A84K
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ishmerish Aj malo direktnije(u mom stilu .) 16.06.2012. 19:13 #425460

status: user
broj poruka: 7285
Cao mi smo bili sinoc zajedno...

fish: Nesto se ne secam...?

Ma samo mi reci da li si imala nesto zeleno na zubima kada si ustala?

fish: NE...sto pitas???

Pa mislio sam da nisi, jer gde moj qrac udje tu trava ne raste


VAZNO: Sve napisao je cisto informativnog karaktera, ne predlazem niti podsticem koricenje istog, u slucaju primene navedenog u realnim situacijama i eventualnih teskih telesnih povreda ili cak invaliditeta, ne snosim nikakvu odgovornost !


Lala 4ever!
http://youtu.be/6sTfzzdemjA

`Samo su dve stvari beskonacne - svemir i ljudska glupost, doduse za prvu nisam siguran`

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Bobi4ever Reakcija ribe 16.06.2012. 19:28 #425463

status: user
broj poruka: 4866
Mrs bre kretenu jedan, jebi se! (pljus samar) xD
Druga verzija bi bila da ti dodje njen decko da te pomazi po obrazu! :)))

br>http://tinyurl.com/ch3mu7j

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Mirko78 re 16.06.2012. 20:05 #425469

status: user
broj poruka: 419
pa jel smuvo neko nesto za ovih god i po ?


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
oreshac re: Mirko78 16.06.2012. 21:03 #425477

status: user
broj poruka: 485
Verovatno samo Nenad888 :D

Moja ala: http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=1763839

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
bosh ahahahahahahahahaha 16.06.2012. 21:24 #425485

status: user
broj poruka: 1332
ja tek sad vido temu hahahaahahahahah koje fore ne verujem :)kako startovati ribu?pa zavisi...sta oces od nje:Pkaes samo iskreno sta oces i to je to

Asus CUcore 6770 1gb
msi 870-c45
2x2 kingston hyperX blu 1600mhz
athlonII x4 630 3.2ghz (cm TX3)
Hitachi 500gb
lc600h


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
operator re 17.06.2012. 00:57 #425508

status: user
broj poruka: 4230
Prva stvar:
- ako si dovoljno uporan, smuvaces svaku ribu, ali svaku, ako potrefis momenat, kad je njoj bitno.
Ne smijes se obeshrabriti kada te prvi put odbije, pokusaj nastaviti pricu, kao da nista nije rekla, jel uglavnom ispituju teren
-naravno da su maniri bitni, kod ozbiljnijih riba
-99% riba ce same predloziti da odu sa tobom, ako si uspio da je sarmiras, bez da moras da imas BMW ili Mecu. Dobar je i Jugo 45, ako znas kako.
- koristi bosanski ili crnogorski akcenat. Odmah znas koja je od pprofila osobe riba
-provjeri prvo sta pije od pica - tako ces znati sta da daj predlozis, a da ne ugrozis njen ukus, bez obzira da li ima za nesto bolje
-poslije izgleda, ribe se pale na mozak, sto je meni prije 20 godina bilo neshvatljivo, ali mi iz ove pozicije, nije
- nemoj da startujes ribe preko 25 godina, ako 2 veceri sjede same i cirkaju bakari ili setaca
Mala pomoc, nikada ne odustaj.
Ja sam bio zeljan sa 22 godine sda smuvam jednu komsinicu, pa sam je smuvao nakon 2 godine, kad je zasvrbil, a ja se nasao na pravom mjestu
- zapamti, ribe jos vise vole sex od nas, a preko 60 % riba koristi vibrator kod nas do 25 godina
Nadam se da sam ti malo pomogao
One trule fore sa pocetka mogu kod maloletnica do 15-16 godina, koje nisu iz gradskih sredina.
Kako si napustio svog sina? To je ono što radimo za njih. Volimo ih, štitimo ih, to je ono što se od nas traži...

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: re 17.06.2012. 01:54 #425511

status: user
broj poruka: 18944
operatore, ti ko da si ovo citao iz nekog prirucnika tako mi deluje, ovo skoro sve sto si naveo je krajnje ali krajnje subjektivno, stoji samo ovo `uporan`, ali naravno uporan na nacin koji njoj prija, tj. uporan da je ne ubijes u pojam, nego u smislu da ona stvarno vidi da si se potrudio za nju..
- ovo da 99% riba ce same predloziti uopste ne stoji, nema sanse, ti moras da nastupis prvi, ako cekas da ona predlozi smorice se..
- manira vise nema, to maniri pali kod Adriane Lime i to je to, danas moras da joj stavis do znanja i da drzis glavnu rec.
- `koristi bosanski ili crnogorski akcenat da znas koja j eod profila`.. jok more, ako si dovoljno inteligentan, ti ces je provaliti ubrzo na osnovu adekvatne komunikacije, a to laziranje akcenata moze samo po tebe da bude lose, npr. ne voli bosance.. ne voli crnogorce, tu si se u stratu zajebo.. zatim ako te provali da laziras odjebace te.. zatim, samim tim ti nemas samopouzdanja cim se koristis tim instrumentima, priroda je cudo, treba biti prirodan..
- tacno je da je dovoljan i jugo 45 i BMX ako znas kako...
- ovo za pice, zna se da prvo dame porucuju pa onda ti..
- ne znam da ribe cirkaju setaca, ok bakardi.. ali opet ne mora da znaci..
- ribe bez obzira na izgled pale na mozak (u granicama normale)




:: Prva stvar
:: - ako si dovoljno uporan, smuvaces svaku ribu, ali svaku, ako potrefis momenat, kad je njoj bitno
:: Ne smijes se obeshrabriti kada te prvi put odbije, pokusaj nastaviti pricu, kao da nista nije rekla, jel uglavnom ispituju tere
:: -naravno da su maniri bitni, kod ozbiljnijih rib
:: -99% riba ce same predloziti da odu sa tobom, ako si uspio da je sarmiras, bez da moras da imas BMW ili Mecu. Dobar je i Jugo 45, ako znas kako
:: - koristi bosanski ili crnogorski akcenat. Odmah znas koja je od pprofila osobe rib
:: -provjeri prvo sta pije od pica - tako ces znati sta da daj predlozis, a da ne ugrozis njen ukus, bez obzira da li ima za nesto bolj
:: -poslije izgleda, ribe se pale na mozak, sto je meni prije 20 godina bilo neshvatljivo, ali mi iz ove pozicije, nij
:: - nemoj da startujes ribe preko 25 godina, ako 2 veceri sjede same i cirkaju bakari ili setac
:: Mala pomoc, nikada ne odustaj
:: Ja sam bio zeljan sa 22 godine sda smuvam jednu komsinicu, pa sam je smuvao nakon 2 godine, kad je zasvrbil, a ja se nasao na pravom mjest
:: - zapamti, ribe jos vise vole sex od nas, a preko 60 % riba koristi vibrator kod nas do 25 godin
:: Nadam se da sam ti malo pomoga
:: One trule fore sa pocetka mogu kod maloletnica do 15-16 godina, koje nisu iz gradskih sredina
:: Kako si napustio svog sina? To je ono što radimo za njih. Volimo ih, štitimo ih, to je ono što se od nas traži...
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Glumac011 zenske 17.06.2012. 09:01 #425523

status: user
broj poruka: 29
zenska ja da jurim kad idemo u grad da setam
ja kazem idemo na pice i kupim neka baklava i poklonim joj nesta lepa i onda ljubav
nisam lep ali imam mozak glumac ja holivud poznati me znaju dzeki-cen i svi



Zenska jurim cesto pravim testo





:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
solaja777 ... 17.06.2012. 12:10 #425535

status: user
broj poruka: 3277
`P.S.Lako je maloletnu curku zavesti koja nema trunke mozga..Sarmiraj ti pametnu devojku - zenu sa nadprosecnom inteligencijom koja cvrsto stoji na svojim nogama,devojka za primer,jedan nivo..Da vidim gde bi se tu nasao..Ispusio bi samo kad bi progovorio..Bilo bi On: Muuuu,ili Meeeee ja sam taj i taj..Ona : Izvoli produzi dalje....`

vec pomenute nove bmw i mercedese ne voze posteni i pametni (cast izuzecima) tako da i te pametne cure voze vozaci pomenutih vozila... interesantno - pre xxx godina sve gimnazijalke(moja generacija) lozile su se na olosh ... treba njima soferska ruka a ne pametovanje .)

pozzz
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ishmerish Pametne, inteligentne,starije....hmm 17.06.2012. 13:14 #425538

status: user
broj poruka: 7285
tek te dolaze u kompletno novom setu govana i to je vise sahovska partija, naravno ako se posle ovog teksta ipak odlucite za avanturu u tom survivoru


http://is.gd/qqv1uN


Lala 4ever!
http://youtu.be/6sTfzzdemjA

`Samo su dve stvari beskonacne - svemir i ljudska glupost, doduse za prvu nisam siguran`

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
bosh alaaa 17.06.2012. 13:25 #425540

status: user
broj poruka: 1332
nije ni cudo sto ima tolko pedera danas!!

Asus CUcore 6770 1gb
msi 870-c45
2x2 kingston hyperX blu 1600mhz
athlonII x4 630 3.2ghz (cm TX3)
Hitachi 500gb
lc600h


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ishmerish Mali rezime IMO 17.06.2012. 13:50 #425543

status: user
broj poruka: 7285
Drustvo i standardi nas uce da smo mi ti koji su..., pa hajde da kazemo:
ne zreli, popaljeni, nasrtljivi, lucidni...., jednom recju svi muskarci su okarakterisani po sistemu ni mis nece uvek u istu rupu.

Dakle pojedinac moze biti pametan, ali je masa mahom glupa i donekle stoji ova tvrdnja, medjutim ono sto niko ne spominje je: Sta se desava kada muskarac `udje` u vezu?

E to je srz moga izlaganja, kad muska individua udje 100% u vezu za njega ne postoji nista vise od nje, i tu pada u vodu teorija o nama kao preljubnicima, lucidnim skotovima,ne osecjnim idiotima...itd.

Medjutim tek tada zena pokazuje svoje pravo lice, tek tada ce te uvideti da su zene ne sposobne da vole 100%, da kod njih ne postoji(niti je ikad postojalo) do kraja zivota.

Dakle kada date 100% sebe vi ste sjebali svaku sansu da ostanete sa tom jedinkom, jer ma kako one izgledale naivne, nezne, osecajne...., onog trenutka kada osete da vi vise nemate sta da im ponudite, one krecu dalje, a vi ?????...., pa mahom zavrsite po novinama crne hronike.

Ne kazem da su one ne sposbone da vole kao vi, cak naprotiv.., ali za razliku od vas kod njih ce uvek postojati prostora za manevar, prostora za komplekse, za samo dokazivanje....., upravo zato se samo muskarci opuste u braku ali zene nikad, jer za njih to je gotova prica i oni vise nemaju potrebe da se dokazuju ikome, jer su nasli zenu svog zivota...., a to je prijatelji i poenta ove price i najveci zajeb, koji ceka svakog od nas, no bar one koji ne shvataju da sa njima nema opustanja i da ih NAZALOST uvek treba drzati na `kratkoj uzici`.




Lala 4ever!
http://youtu.be/6sTfzzdemjA

`Samo su dve stvari beskonacne - svemir i ljudska glupost, doduse za prvu nisam siguran`

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gliga79 Re: Mali rezime IMO 17.06.2012. 14:14 #425547

status: user
broj poruka: 4641
Bravo, lep i poucan tekst .)

Intel i5 2500k, Noctua NH-D14, Asus Maximus IV Gene - Z, MSI Cyclone 6850 Power Edition, 4x2Gb Hyper X 1600mhz Genesis (gray), HDD WD 640 gb, Samsung F3 1tb, Seasonic S12D 850w

:: Drustvo i standardi nas uce da smo mi ti koji su..., pa hajde da kazemo
:: ne zreli, popaljeni, nasrtljivi, lucidni...., jednom recju svi muskarci su okarakterisani po sistemu ni mis nece uvek u istu rupu
::
:: Dakle pojedinac moze biti pametan, ali je masa mahom glupa i donekle stoji ova tvrdnja, medjutim ono sto niko ne spominje je: Sta se desava kada muskarac `udje` u vezu
::
:: E to je srz moga izlaganja, kad muska individua udje 100% u vezu za njega ne postoji nista vise od nje, i tu pada u vodu teorija o nama kao preljubnicima, lucidnim skotovima,ne osecjnim idiotima...itd
::
:: Medjutim tek tada zena pokazuje svoje pravo lice, tek tada ce te uvideti da su zene ne sposobne da vole 100%, da kod njih ne postoji(niti je ikad postojalo) do kraja zivota
::
:: Dakle kada date 100% sebe vi ste sjebali svaku sansu da ostanete sa tom jedinkom, jer ma kako one izgledale naivne, nezne, osecajne...., onog trenutka kada osete da vi vise nemate sta da im ponudite, one krecu dalje, a vi ?????...., pa mahom zavrsite po novinama crne hronike
::
:: Ne kazem da su one ne sposbone da vole kao vi, cak naprotiv.., ali za razliku od vas kod njih ce uvek postojati prostora za manevar, prostora za komplekse, za samo dokazivanje....., upravo zato se samo muskarci opuste u braku ali zene nikad, jer za njih to je gotova prica i oni vise nemaju potrebe da se dokazuju ikome, jer su nasli zenu svog zivota...., a to je prijatelji i poenta ove price i najveci zajeb, koji ceka svakog od nas, no bar one koji ne shvataju da sa njima nema opustanja i da ih NAZALOST uvek treba drzati na `kratkoj uzici`
::
::
::
::
:: Lala 4ever!
:: http://youtu.be/6sTfzzdemj
::
:: `Samo su dve stvari beskonacne - svemir i ljudska glupost, doduse za prvu nisam siguran`
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: Mali rezime IMO 17.06.2012. 16:17 #425563

status: user
broj poruka: 18944
ish, slazem se sa tobom, ali zaboravio si da dodas, da ima slucaja kada i one mogu tebe da vole.. a ti da kada vidis da nemaju sta vise da ponudde ides dalje.. naravno to je redje kod nas, ali desava se.. a ona zlatna sredina je jako jako mala ali postoji jos uvek


:: Drustvo i standardi nas uce da smo mi ti koji su..., pa hajde da kazemo
:: ne zreli, popaljeni, nasrtljivi, lucidni...., jednom recju svi muskarci su okarakterisani po sistemu ni mis nece uvek u istu rupu
::
:: Dakle pojedinac moze biti pametan, ali je masa mahom glupa i donekle stoji ova tvrdnja, medjutim ono sto niko ne spominje je: Sta se desava kada muskarac `udje` u vezu
::
:: E to je srz moga izlaganja, kad muska individua udje 100% u vezu za njega ne postoji nista vise od nje, i tu pada u vodu teorija o nama kao preljubnicima, lucidnim skotovima,ne osecjnim idiotima...itd
::
:: Medjutim tek tada zena pokazuje svoje pravo lice, tek tada ce te uvideti da su zene ne sposobne da vole 100%, da kod njih ne postoji(niti je ikad postojalo) do kraja zivota
::
:: Dakle kada date 100% sebe vi ste sjebali svaku sansu da ostanete sa tom jedinkom, jer ma kako one izgledale naivne, nezne, osecajne...., onog trenutka kada osete da vi vise nemate sta da im ponudite, one krecu dalje, a vi ?????...., pa mahom zavrsite po novinama crne hronike
::
:: Ne kazem da su one ne sposbone da vole kao vi, cak naprotiv.., ali za razliku od vas kod njih ce uvek postojati prostora za manevar, prostora za komplekse, za samo dokazivanje....., upravo zato se samo muskarci opuste u braku ali zene nikad, jer za njih to je gotova prica i oni vise nemaju potrebe da se dokazuju ikome, jer su nasli zenu svog zivota...., a to je prijatelji i poenta ove price i najveci zajeb, koji ceka svakog od nas, no bar one koji ne shvataju da sa njima nema opustanja i da ih NAZALOST uvek treba drzati na `kratkoj uzici`
::
::
::
::
:: Lala 4ever!
:: http://youtu.be/6sTfzzdemj
::
:: `Samo su dve stvari beskonacne - svemir i ljudska glupost, doduse za prvu nisam siguran`
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Snoopy- cirkus od teme x) 17.06.2012. 16:54 #425568

status: user
broj poruka: 6083
Nadam se da je neko podsetio na fore koje uvek pale:

On: sto ti dobra majčica
Ona: (orgazmus transcendare)

Riba izlazi iz klonje, on: jel si lepo pikila?
Ona: (orgazmus transcendare)

Zao mi je, al nisam mogao da budem ozbiljan, procitao sam prvi post i na debilno odgovaram debilnim x)

LG 42LD420, Phenom II x6 1055t, Gigabyte 970A-UD3, ASUS 6870 DirectCU/2DI2S
G.Skill Sniper 8GB DDR3 1600, G.Skill Sniper SSD 120GB, Samsung SpinPoint F3 1TB, CFT-600-14CS, NZXT Apollo

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 4 OD 5  
Broj postavljenih tema: 60283. Broj poslatih odgovora: 646169.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs