Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Tržište
Limundo prevara godine! (2000 eura)
STRANA 4 OD 4
ljube79 Mozda malo dajem kasno odg.ali sad naletih na temu 05.12.2015. 09:20 #608944

status: user
broj poruka: 1
Bilo nekad.Limundo je od tada dosta napredovao,sigurnost je veca,imaju sad i L/K zastitu kupaca do 10 000 din i td...to nema ni na jednom oglasniku u srbiji

Prevara ima svugde,cak sam ih vidjao i na e-bay i na ricardo svajcarski.

Nisam protiv placanja pre slanja,ali naravno vodite racuna kome to placate,kod mene to na limundu funkcionise besprekorno 5 godina,svi placaju unapred,i dobiju ono sto treba da dobiju i svi zadovoljni,ali 5 godina rada i hiljade dokazanih saradnji,musterija i ocena...i onda nije problem.

Bilo bi dobro preci na sistem `kapare` evo da objasnim malo detaljnije...na KP sajtu sam nedavno prodao iMAC i7,
Dell ALienWare Aurora i7 i td,sve skupe masine od par stotina eura.Iako su mi ocene i tamo za Respect,nisam alav posto je tamo moguce se dogovoriti sa kupcima,idem na taj sistem kapare sa cim se svi sloze,na masine od 70 i 80K dinara svi se kupci slozili da plate kaparu unapred od 5%,skromno koliko meni da pokrije postarinu,a ostatak platili kuriru kad im dodje posta.

Hocu reci...sto se internet trgovina u Srbiji tice ako iole razmisljate i otvorite oci...problema nece biti,ako se zalecete kao ovca,velike sanse su da budete prevareni,mada je prevara u poslednje vreme sve manje,shvatili su i ti muljatori da je to kratkog veka.

Inače sto se tice Afere Kafanamarkocvic prvo da razjasnimo,posto sam ja iz Loznice,taj lik uopste nije iz Loznice pakete je slao iz Kamenice ili Mitrovice koliko sma saznao? Tu i pare podizao...ali stigla ga je ruka zakona koliko znam.
Sto se famoznog Limunda tice situacija se u mnogome popravila u zadnje vreme,trudili su se,a prevare svedene na najmanju mogucu meru,a i sada ako ste saradnju obavili po pravilima nadohnadjuju stetu.Malo li je?
Za provizije me manite oko kukumakanja,od necega ta firma mora da zivi,hocete da prodaste?Hocete da budee zasticeni i u slucaju prevare da nadohnade stetu sto je samo kod njih moguce? Zar je problem minimalna provizija za sve to?
Svi imaju uspona i padova,Nije bilo prevara sama na Limundu koliko se secam a vecini je poznat slucaj na KP gde je covek umesto laptopa dobio Cepanicu drvenu,Jedan decko iz mog kraja umesto mobilnog dobio 3 kineska sapuna...tako da ako ste baksuz ili nepazljivi mozete biti prevareni bilo gde,nebitan je naziv sajta,ili ulice ...
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: Mozda malo dajem kasno odg.ali sad naletih na temu 05.12.2015. 09:57 #608945

status: user
broj poruka: 18941
3875 pozitivnih i ni jedna negativna ocena, svaka ti cast. Nego, jel se cujes sa Ljubisom iz Panceva, sta je s tim covekom?


:: Bilo nekad.Limundo je od tada dosta napredovao,sigurnost je veca,imaju sad i L/K zastitu kupaca do 10 000 din i td...to nema ni na jednom oglasniku u srbij
::
:: Prevara ima svugde,cak sam ih vidjao i na e-bay i na ricardo svajcarski
::
:: Nisam protiv placanja pre slanja,ali naravno vodite racuna kome to placate,kod mene to na limundu funkcionise besprekorno 5 godina,svi placaju unapred,i dobiju ono sto treba da dobiju i svi zadovoljni,ali 5 godina rada i hiljade dokazanih saradnji,musterija i ocena...i onda nije problem
::
:: Bilo bi dobro preci na sistem `kapare` evo da objasnim malo detaljnije...na KP sajtu sam nedavno prodao iMAC i7
:: Dell ALienWare Aurora i7 i td,sve skupe masine od par stotina eura.Iako su mi ocene i tamo za Respect,nisam alav posto je tamo moguce se dogovoriti sa kupcima,idem na taj sistem kapare sa cim se svi sloze,na masine od 70 i 80K dinara svi se kupci slozili da plate kaparu unapred od 5%,skromno koliko meni da pokrije postarinu,a ostatak platili kuriru kad im dodje posta
::
:: Hocu reci...sto se internet trgovina u Srbiji tice ako iole razmisljate i otvorite oci...problema nece biti,ako se zalecete kao ovca,velike sanse su da budete prevareni,mada je prevara u poslednje vreme sve manje,shvatili su i ti muljatori da je to kratkog veka
::
:: Inače sto se tice Afere Kafanamarkocvic prvo da razjasnimo,posto sam ja iz Loznice,taj lik uopste nije iz Loznice pakete je slao iz Kamenice ili Mitrovice koliko sma saznao? Tu i pare podizao...ali stigla ga je ruka zakona koliko znam
:: Sto se famoznog Limunda tice situacija se u mnogome popravila u zadnje vreme,trudili su se,a prevare svedene na najmanju mogucu meru,a i sada ako ste saradnju obavili po pravilima nadohnadjuju stetu.Malo li je
:: Za provizije me manite oko kukumakanja,od necega ta firma mora da zivi,hocete da prodaste?Hocete da budee zasticeni i u slucaju prevare da nadohnade stetu sto je samo kod njih moguce? Zar je problem minimalna provizija za sve to
:: Svi imaju uspona i padova,Nije bilo prevara sama na Limundu koliko se secam a vecini je poznat slucaj na KP gde je covek umesto laptopa dobio Cepanicu drvenu,Jedan decko iz mog kraja umesto mobilnog dobio 3 kineska sapuna...tako da ako ste baksuz ili nepazljivi mozete biti prevareni bilo gde,nebitan je naziv sajta,ili ulice ...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 4 OD 4
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646136.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs