Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Svaštara
Svaštara
LJUDI DA LI ZNATE NEKOGA KO ULTRA DOBRO ZNA INSTALACIJU SISTEMA
STRANA 4 OD 5  
DrDoca Re: ... 03.12.2016. 20:36 #627339

status: user
broj poruka: 163
https://goo.gl/nwH3Jg

Pa nece da te prime kolko god ti zeleo, zato0 sto te jebu cigani za 20din i zato sto si narkoman sa heptitisom. Ti 5god juris te nesrecne papire i ne ide nikako. Pa naravno da neces da ih dobijes jeer si smetliste puno hepatitisa i heroina. Koje zaudara na trulez.


:: Cak i najstariji i najzagrizeniji bi me primili kada bi zapalio Srpsko Drzavljanstvo na sred Poljuda. Svako ima pravo da zivi tamo gde zeli i gde misli da se vise slaze sa narodom.
:: Ja kada bude bilo sanse ja cu uzeti Hrvatsko drzavljanstvo. Mozda ima neki Hrvat koji hoce Srpsko, i on treba da dobije, ja sam za to. Svako treba da bude tamo gde se vise slaze ako ne voli NATO i Hrvatsku, kao sto ja ne volim Rusiju onda bi trebao da dobije Srpsko drzavljanstvo. Ja bi uprostio te postupke. Inace drugacije nije pravedno
:: Kao sto Seselj ne moze da postane liberal tako ni ja ne mogu da mislim o Rusima nista drugo sem sto i NATO misli o njima
::
:: Covece leci se sa tvojim pretnjama, poremecen si skroz.
:: U jebote, znas mi prezime OMG, OMG... Sada sam se usrao. A ja pokusavam toliko da ga sakrijem. Mora da ti je KGB dao to. Sta cu sad. Hahaahahaaaa samo to moze da vidi svako ko pogleda u profil i mail
::
:: I nemoj da me nazivas tim komunistickim Druze.
:: Imam alergiju na sve socijal komunisticko
::
:: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
:: i7-5820K-RampageVExtreme-DominatorPlatinum 2666-Samsung 850 EVO 1T
:: SoundBlaster Z-EVGA 1200 P2-Obsidian 650D-Deck87 Francium Pro-G7
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DrDoca Re: Samo lagano, Jekicu 03.12.2016. 20:37 #627340

status: user
broj poruka: 163
Opusti se, on ce crkne od hepatitisa ima da ga spalljuju kao medicinski otpad.


:: Kad bude zvizdalo po slinavoj labrnji, pa kad se pogledas u ogledalo i tim narkomanskim okicama ugledas prizor....samo lagano, druze Jekicu.
::
::
::
:: C: /
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DrDoca Re: ... 03.12.2016. 20:40 #627341

status: user
broj poruka: 163
On gde god da se obrazuje ne vredi, mozak mu izgoreo sto od hepatitisa sto od rokanja heroinom. Ja bi mu dao da se nafiksa koliko hoce da sto pre crkne.


:: Sta ocekujes od nekog ko se skoluje putem CNN
::
:: On je zrtva propagande koja je krenula aktivno od 2000-te pa na ovamo
:: Srbija je pod Americkom okupacijom i dan danas
::
:: Toliko ima ispranih mozgova, zatrovanih dusa da je to strasno. Kad na to sve dodas uticaj narkotika jasno je u sta se tu mozak pretvara
::
::
::
:: Intel 3930k@4.7 Ghz/Asus Rampage Extreme IV/Mushkin Redline 16GB/Asus GTX 1080 OC SLI/Samsung 850 PRO/Enermax Revolution 1050w/Creative Titanium HD/Apple Ipad Air 2
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DrDoca Re: ... 03.12.2016. 20:48 #627342

status: user
broj poruka: 163
Kenjas kao foka nemas nista jace od CELERONA.
To sto si napisao u potpsu ne posedujes kupio si taj ojadjeni iphone od cigana u Lominoj, ako si i to kupio, zato sto si uboga i bezvredna sirotinja, namas love za full telefon.
Ti si i7 i EVGA vido samo na slikama, imas kinesko napajanje i kinesku plocu.
Vlada kupio kineski iphone, posto je crna beda. Slikaj da vidimo taj HW. Nemoj da kacis slike sa neta kao neka sirota picka.


:: Sta se primate kao debili, u stvari mogli bi da mi uplatite da zovem Fantu da mi donese
:: i7-6900K.
::
:: Sta je rekao Nikolic Samo slep covek nije mogao da predvidi pobedu Trampa. Kakve smo srece ovi ce se okrenuti i dati pobedu Hilari a onda ce ga pozdraviti ona. Kada bi uzela sva prava Republici Srpskoj i dala Srbiji mesec dana da se opredeli. Ili ce saradnju sa Rusijom na daljinu i bedu ili NATO. Srbija nema nijednu mogucnost za saradnju sa nekim ako se posvadja sa EU. Znaci bilo koja zemlja nam moze zapleniti kamione i robu i zaustaviti na carini zbog bilo kojih razloga i mi nemamo sanse nikome da se zalimo a da moze da nam pomogne. To samo Srbi ne vide. I ne vide da Kinezi daju Engleska imena stvarima da bi lakse prodavali na zapadu. Ali Srbi imaju neku cudnu vrstu bolesti, ne samo da sebe predstave kao velicinu, nego daju sebi neki bitan znacaj kao da su zemlja velicine i moci Engleske ili tako i jednostavno misle da su oni vredni da Rusija ili Kina cak zrtvuju svoju poziciju u trgovini zbog Srbije. Sto je potpuna suludija. Znaci da nad nama izvrse genocid i da nas sve pobiju to ne bi proslo zapazenije nego masakr u Gani ili slicno. Ali nas 6-7 miliona tj 3-4 miliona kada se sve svede na najprostije ljude smatraju da bi Rusi po cenu hiljada Rusa, po cenu stotina aviona, tenkova, da bi Kinezi po cenu trgovine sa USA i Candom stali da brane Srbe. Ako izaberemo Rusiju, nama Hrvati mogu da otmu celu posiljku robe bilo koje izvozne bilo kome i mi nemamo nacna nikakvog da to vratimo. Da li su ljudi svesni uopste toga
:: A da bi oni radili takve stvari ne bi li nas uvukli u sukob. Koji Kinezi, Koji bre Rusi, Kinezi su se usrali da ce Tramp da raskine ugovore sa njima ekonomija ce im se srusiti preko noci. Njihova valuta je najosetljivija na trgovinu sa zapadom. Samo im treba neki idiot koji ce da preseli fabrike u Ameriku moc Kine za 5 godina ce nestati.
::
:: Ali Srbi su uvek tako sanjarili, te Melanija Tramp, te ovome baba bila Srpkinja, jer se secate Madlen Olbrajt koja je odrasla u Srbiji. Kako smo se proveli. Nacija sa najnizom IQ koja misli da njen prosperitet zavisi od propasti Amerike i tome se nada moze samo da bude zemlja u kojoj je zivotni vek sve kraci, vise umrlih nego rodjenih i sve vise kojekakvih oboljevanja. Jer poreci se ne moze da je zivotni vek u Rusiji kraci a u Americi duzi i poreci se ne moze da to ide sa odlukama koje donose ta dva drustva i nagrada je onakva kako rade
::
:: Jedini Vucic sto je svestan da ako odrzi dobre odnose sa Nemackom moguce je da izbegne katastrofu i da ne puste Bosance, Hrvate, Siptare i Turke na nas.
::
:: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
:: i7-5820K-RampageVExtreme-DominatorPlatinum 2666-Samsung 850 EVO 1T
:: SoundBlaster Z-EVGA 1200 P2-Obsidian 650D-Deck87 Francium Pro-G7
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
nisavici re: 03.12.2016. 20:58 #627343

status: user
broj poruka: 908


HITNO BANOVANJE USTASKOG TRULEZA SA FORUMA JA SE PRVI ZALIM ADMINIMA...

jbg ostao mi caps lock
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DrDoca Re: re: 03.12.2016. 21:01 #627344

status: user
broj poruka: 163
Nemoj se zalis adminima vidis da ce se pregreje i da ce crke.
Ima da ga izede hepatitis dok si reko dop :)


::
::
:: HITNO BANOVANJE USTASKOG TRULEZA SA FORUMA JA SE PRVI ZALIM ADMINIMA..
::
:: jbg ostao mi caps lock
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Blueberry Re: re 03.12.2016. 21:02 #627345

status: user
broj poruka: 1272
@Wlada

Ako juriš njihovo državljanstvo, pređi odmah u katolike, a na sledećem popisu se izjasni kao Hrvat, i zatim zatraži azil. Nije brzo, ali trebalo bi da pomogne.

Srećno.

Intel I7 5820k, MSI X99 GODLIKE GAMING , Patriot Viper 32GB 2666Mhz DDR4, Powercolor Myst 380X 4GB, Samsung EVO 850 500GB, Cooler Master Cosmos II, EVGA T2 1600w

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DrDoca Re: Re: re 03.12.2016. 21:05 #627346

status: user
broj poruka: 163
Bi on ali nema love i ima hepatitis. Mora plati za papire, a ne moze vise da sljaka kao crnacka kucka posto su mu vec razvalili rcma pa slabo trenje. Ne moze skupi pare za papire jbga. Posto je matora kurva na plocniku.


:: @Wlad
::
:: Ako juriš njihovo državljanstvo, pređi odmah u katolike, a na sledećem popisu se izjasni kao Hrvat, i zatim zatraži azil. Nije brzo, ali trebalo bi da pomogne
::
:: Srećno
::
:: Intel I7 5820k, MSI X99 GODLIKE GAMING , Patriot Viper 32GB 2666Mhz DDR4, Powercolor Myst 380X 4GB, Samsung EVO 850 500GB, Cooler Master Cosmos II, EVGA T2 1600w
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
nisavici re: 03.12.2016. 21:05 #627347

status: user
broj poruka: 908
Pazi ovo na fb:
HRVATI NE DOZVOLITE DA VAM SRPSKI OTPAD NEHUMAN I NECIVILIZOVAN ODREDJUJE I NAREDJUJE KAKO DA SE PONASATE, ZABRANIMO SRBIJI DA UDJE U UNIJU, DOVEDIMO JE DO RATA I POSALJIMO BEOGRADJANE U KAZAHSTAN. SAMO TADA CE EVROPA BITI MIRNA KADA SRBI BUDU PRESELJENI NA KAVKAZ ILI U KAZAHSTAN.

A zivi u Srbiji na socijali i kenja po Srbiji,pa i kad bi ga poslali u Hrvatsku vratili bi ga rekli bi sta ce nam ovo dzankersko smece da pisamo po njemu...

Covek ima vise mail adresa nego sto sam ja promenio carapa




:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DrDoca Re: re: 03.12.2016. 21:09 #627349

status: user
broj poruka: 163
Hpatitis nagrizao mozak, daj da mu kupimo neki otrov da se sto pre ubije.
Neka se uradi ima da crkava pored nekog djubreta pa ce trza nogom ko otrovani pacov, -na hrvatskom (ako uopste postoji taj jezik) stakor za slucaj da ne zna sta je pacov.



:: Pazi ovo na fb
:: HRVATI NE DOZVOLITE DA VAM SRPSKI OTPAD NEHUMAN I NECIVILIZOVAN ODREDJUJE I NAREDJUJE KAKO DA SE PONASATE, ZABRANIMO SRBIJI DA UDJE U UNIJU, DOVEDIMO JE DO RATA I POSALJIMO BEOGRADJANE U KAZAHSTAN. SAMO TADA CE EVROPA BITI MIRNA KADA SRBI BUDU PRESELJENI NA KAVKAZ ILI U KAZAHSTAN
::
:: A zivi u Srbiji na socijali i kenja po Srbiji,pa i kad bi ga poslali u Hrvatsku vratili bi ga rekli bi sta ce nam ovo dzankersko smece da pisamo po njemu..
::
:: Covek ima vise mail adresa nego sto sam ja promenio carapa
::
::
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ma3x Kuku 04.12.2016. 06:20 #627358

status: user
broj poruka: 223
Sad sam iscitao sta je sve ovaj pacov napisao tamo po fejsu....auu sine, koja bolest....ccccccccc. Doduse, prijavio sam mu profil po svim mogucim osnovama.



C: /

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Nato011 ... 04.12.2016. 06:48 #627359

status: user
broj poruka: 351
Koji Profil, ja na Facebook ne idem godinama. Taj profil sluzi samo za nagradne igre. 2 puta sam ga gasio a Facebook je i bio obavesten da ce na njemu doci do kritickih pogleda na politiku Srbije, Srpsku agresiju na Hrvatsku i rezim Slobodana Milosevica i da moze doci do zahteva od Srpskih nacionalista koji zagovaraju da je Srbija zrtva a ne krivac da se to ugasi. Tada sam dobio odgovor od Facebooka. To je bilo pre 3 godina. Od tada sam ga ja 2 puta gasio i vracao zbog nagradnih igra. Ako mislite da ce facebook kriti Srpske monstruoznosti onda se varate. Ja imam stari svoj profit dosta duze vremena koji nema nista vezano za ime.



- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
i7-5820K-RampageVExtreme-DominatorPlatinum 2666-Samsung 850 EVO 1TB
SoundBlaster Z-EVGA 1200 P2-Obsidian 650D-Deck87 Francium Pro-G70

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Bobi4ever Cuj, posaljimo Beogradjane u Kazahstan.... 04.12.2016. 06:49 #627360

status: user
broj poruka: 4866

Slatko se nasmejah.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Nato011 ... 04.12.2016. 06:53 #627361

status: user
broj poruka: 351
Budale, trazite od Haga da odlikuje Slobodana Milosevica i zalite se sta svet prica o vama.
Kako niste provalili da sam ja Srbin koji deli misljenje celog sveta. Mozete samo Putinu da se zalite ili Anfilohiju.
Drugi profil kada bi videli pravi e tada vam ne bi bilo dobro. Ali i za taj je nakon otvaranja javljano o cemu se se pisati i to ima prijatelja ljudi iz Open Society tj vas cuveni Soros, WHO, EU, Harm Reduction International i zalba vam je kao da pisete zahtev da posthumno odlikujete Slobodana Milosevica. To je kao kada bi se Sin generala Pinocea zalio da se obrise ono sto svet pise o njemu. Hahahahaaaa Vi mislite ja sam glup i da nisam znao koji cete zahtev Srpski nacionalisti ili neka drzavna institucija cak imati da sakrije neke gadosti rezima i da nisam pre toga napisao nista nakon otvaranja profila. A taj profil sa mojim imenom mozete i vi da ugasite. Hocete da vam dam sifru. Nekoliko puta sam je i zaboravljao.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
i7-5820K-RampageVExtreme-DominatorPlatinum 2666-Samsung 850 EVO 1TB
SoundBlaster Z-EVGA 1200 P2-Obsidian 650D-Deck87 Francium Pro-G70

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Bobi4ever Druze 04.12.2016. 07:02 #627362

status: user
broj poruka: 4866

Reci cu ti bukvalno, da ne bi shvatio pogresno, ja iskreno mislim da svim ovim ljudima na forumu apsolutno puca stojko za tebe, sta si radio, sta radis itd.

Idi bolje odspavaj jos malo, sto bi rekli, iskuliraj se.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ma3x Kako da odspava 04.12.2016. 07:07 #627363

status: user
broj poruka: 223
Kad ga verovatno jure zmajevi u glavi. Nadjoh na nekom forumu kako velica metadon i puca od srece sto kad nema heroina bar ima metadona da mu fleseva ne manjka. Najobicnije narkomansko smece.


C: /

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Nato011 ... 04.12.2016. 07:08 #627364

status: user
broj poruka: 351
Pa i treba da ih boli dupe, ali ne pokazuju to. Treba da cute i da gledaju svoja posla, jer ja ne gledam njihova. Oni su ti koji pokazuju da ih ne boli uvo.


Ali kada bi ti znao delic, vi samo mozete da lupate gluposti vezane za drogu koje nemaju veze sa vezom. Osoba sa skoro 100kg i koja daje stotine evra na kompijutere ne uklapa se u takav profil.
Posle se zali da zatvore jedno 2000 profila otvorenih od strane mladica iz Sandzaka, Kosova i ostalih nekadasnjih delova Srbije koji pricaju da ce da vas kolju na raznju svaki dan. Vi mislite da svet to ne zna. Ali da bi ocekivali pravdu i zakone koji vaze za Nemacku i Svajcarsku morate narodu omoguciti zivot i prava kao tamo. Inace kada se zemlja koja ne postuje ljudska prava i neko ko pogresno vidi istoriju zali to onda nema nikakvu tezinu. Da bi ocekivali da svet postuje neke stvari morate iskoreniti divljastvo, predrasude i nebuloze i uskracivanje Evropskih standarda ljudima po kojima se razlikujete od normalnog sveta i po kojima se ne uklapate sa ostalima inace bi to bilo kao da Sadam Husein zove Humans Right Watch. U ovom trenutku sada vise od 50 nacija ubilacki je nastrojeno i kriticki gleda na Srbe medju njima 5-6 nacija koje bi vas bukvalno ispekle na raznju i pojele i ti se cudis sto i medju Srbima postoje ljudi koji dele misljenje sa zapadnim svetom. Pa ti si lud. Ja sam daleko blazi nego svi oni. Ja samo kazem da vam treba oduzeti deo naroda koji ne misli isto i odvojiti teritoriju shodnu njihovom broju, bilo to 80 ili 20% i pripojiti NATO i EU i nista vise. Ostalima nista ne treba raditi, sami ce uraditi sve ostalo. Samo se odvojiti od njih jer ja necu da budem Milica Rakic i zrtva dok Srbija ne prihvati konacno ono sto je mogla na pocetku.
Sta je to dete znalo, da je Srbija ranije potpisala bilo bi zivo. Jer ste pobedili, jer ste izbegli potpisivanje? Jer ste zadrzali sta ste hteli? Kako ste uopste mislili da je to moguce? Kako sada uopste mislite isto da je to moguce opet ce neko takav platiti za vasu dresuru svakih par decenija i postavljanje gde vam je mesto. Ali to necu da budem ja jer nisam slep kod ociju nego vidim svet kao normalna vecina.
Znaci samo vam u bukvalnom smislu oduzeti deo populacije da ih ne unistite svojim odlukama. Kasnije kada bi taj veliki deo Srbije otisao i smestio se, a bio bi poveliki jer bi medju njima bilo i MNOGO LICEMERA koji hoce sebe da obezbede zapadno evropski pa onda da odande ljube Putinovu bulju e onda da ovaj deo sto ostane i on ce lakse videti gde je i svet ce lakse videti sta da radi sa njima. Nece biti zalosti da tu ima normalnih, a i deo koji ostane ce izgubiti Iluziju da ovde ima 7 miliona Putinovih pristalica. Ovde ima polovina ljudi koji zele zapadne standarde i polovina nacionalista koji hoce Rusiju. Po 60-70% iz svake od tih grupa je za Vucica. Nacionalisti koji ocekuju Rusiju i Demokrate koje ocekuju zapad razocarani u DS kojih je ogroman broj. Broj ljudi koji bi izazli na ulice posle prve naznake inflacije i svadje sa Evropom bi bio toliki da bi ste se zgrozili. I nemojte nikako da mislite da su to ljudi koji podrzavaju DS.




- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
i7-5820K-RampageVExtreme-DominatorPlatinum 2666-Samsung 850 EVO 1TB
SoundBlaster Z-EVGA 1200 P2-Obsidian 650D-Deck87 Francium Pro-G70

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ma3x Nesretnice 04.12.2016. 07:14 #627365

status: user
broj poruka: 223
Ne pise se `kompijutere`, nego kompjutere. I da, jesi narkoman, koji nema nista, koji kaci slike sa neta, masta o tome sta bi voleo da ima, zivi u bedi, i da ne nabrajam dalje. Nisi video nista od toga o cemu pricas, jos manje znas, i sto se vecine ovde tice, najobicniji si isprdak koji nista u zivotu postigao nije sem da vise nema gde da se bode, pa kad ga to iznervira onda ne zna sta ce od muke. Idi brate i leci se.



C: /

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Nato011 ... 04.12.2016. 07:17 #627366

status: user
broj poruka: 351
Hocete da mi se pridruzite... Ali vi ni ne znate sta je ovo.

https://postimg.org/image/u7ydyrgk5/

Pure... iz Juzne Amerike.




- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
i7-5820K-RampageVExtreme-DominatorPlatinum 2666-Samsung 850 EVO 1TB
SoundBlaster Z-EVGA 1200 P2-Obsidian 650D-Deck87 Francium Pro-G70

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ma3x Eto, lepo rekoh 04.12.2016. 07:21 #627367

status: user
broj poruka: 223
Jel moze neko da javi Zeljku da je ovaj pacijent poceo i gudru da reklamira ovde.


C: /

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Bobi4ever ... 04.12.2016. 07:21 #627368

status: user
broj poruka: 4866

Pure je samo kod onog cice iz sume kada izvadi batch iz kotlica.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Nato011 ... 04.12.2016. 07:24 #627369

status: user
broj poruka: 351
T slika je stara dosta dosta dugo.
Ali od toga nema cistije. Znas kako znate. Koka se topi na 190C, najvise od svih droga.
Sve sto se topi ranije nije kokain. Cist kokain je jako tesko drobiti kada je svez. Moras da zagrejes jedan tanjir na ringlu i onda da stavis koku na to. I onda ona pocinje da se susi, i da se pretvara u fini prah ako je drobis karticom beli sjajni koji se presijava, sve sto bi bilo miksovano bi pocelo da se topi, da crni ili krcka a koka ostaje ista i pretvara se u fini prah. To su tako male linije potrebne, kao sibica. Od jednog kamencica malog ti dobijes jednu povecu gomilu praha za jedno 4-5 dobrih linija. Od toga nema anestezije kao sto pricaju ljudi koji nisu ni probali, samo malo bridi jezik ako stavis tek onako malo, inace nos nista potpuno bude suv samo. Ona ima specifican mir koji nema nijedna druga stvar koja tacno asocira da je prirodnog porekla kao neki caj ili neke bombone a oseca se nekada i gas ili petrolej. Ne zato sto se prenosi nego zato sto lisce kada se nabere se secka mesa sa cementom i potapa u petrolej da bi se izvukao kokain.To se sada radi da bi se izvuklo za 2h, inace ranije je se radilo prirodnije, ali onda lisce mora da se natapa 15 dana u vodi i niko nema vremena da ceka za to.

Da li si video nekada u filmovima kada kupuju pa donese alufoliju pa uzme uzorak stavi toplomer i onda greje i kako se temperatura penje i prah ostaje isti ili grumen znaci da je dobra. Heroin se topi vec na 90-100C, speed na jos manje... sve primese se ugljenisu samo kokain ostaje isti do 190-195C.

To pajdomani ne znaju. To retko ko zna kod nas. A ove slike su stare par godina.
Secam se da je to jedna riba bila kod mene i zatvorili smo se 2 dana i 2 noci samo seks i lezanje u krevetu.

I ovo nije reklamiranje droge budalo jedna. Ovo ne mozes ni da nadjes ni da platis prvo to ti je tek da ti pokazem da ja nemam veze sa pajdom, da ste izmislili pricu, pobudalili. Jeste ja sam strogo za Metadon zato sto on sprecava izmedju 500 i 1000 doza heroina dnevno u Bgd da budu kupljene. I nista drugo ne moze spreciti to niti kriminal i prostituciju, sve ostalo su licemerne lazi neefikasne kojima oni koji prodaju drogu pokusavaju da opravdaju da rade nesto. Inace rade to jer znaju da je neefikasno ali imaju da smire savest javnosti sa nekim akcijama sa necim sto je klinicki dokazano neefikasno a sabotiraju dokazano efikasne stvari. Pa vasa Kina koju hvalite je otvorila 6.000 Metadonskih centara za 2 godine. Toliko je trebalo od pilot projekta u kome su pokazali da je efikasnije od streljanja dilera. Tada su ispljuvali Ruse i sa UN nazvali Rusku situaciju genocid i svom narodu otvorili 6000 Metadonskih centara.

Ali pogledajte vi ovo... Kaze covek vas boli uvo... Da li vi vidite gde ste odveli temu.
Da li ste vi normalni ljudi uopste. Od Instalacije sistema vi ste budalili dok nije doslo ovde i dalje ujedate i zajebavate.



- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
i7-5820K-RampageVExtreme-DominatorPlatinum 2666-Samsung 850 EVO 1TB
SoundBlaster Z-EVGA 1200 P2-Obsidian 650D-Deck87 Francium Pro-G70

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ma3x To ne menja na cinjenici 04.12.2016. 07:42 #627370

status: user
broj poruka: 223
Da si narkomansko smece.




C: /

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Nato011 ... 04.12.2016. 07:46 #627371

status: user
broj poruka: 351
Da da kada ti to kazes onda je to za mene pohvala.
Ko mi kaze, nasmejao me. Ne uklapam vam se u smisljeni profil, ajde smislite nesto drugo.
Ludak recimo. Kaze reklamira drogu, ako ja reklamiram drogu onda si ti reklama za ludilo.
Ali u bukvalnom smislui te reci. Ne vadite drogu iz usta danima.
Balavite na ove slike, mene prozivate.

Video sam razne ljude ali najgore sto sam video je jedan upisani alkoholicar koji je zickao pare i psovao narkomane kome je pljuvacka visila 25cm iz usta ili nosa nisam bio blizu pa nisam mogao da vidim. Znaci za njega su ljudi koje sam vidjao da konzumiraju ovo elita koja bi trebala njega da zabrani i ukine potpuno. Ali to ne smeta da je dobar deo vase populacije takav. U Moskvi sam video devojku od 15 godina koja se valja a u ruci joj flasa plasticna od piva od 2l. Tada sam prvi put video te flase, pre pojave kod nas. Njoj se stomak naduo od toga koliko je ona popila... Neki pankeri sta li su, ostali su sedeli na klupi i govorili joj nesto, narod je zaobilazio i pokusavao da je ne zgazi i gledao sa simpaticnim smeskanjem. Zato ne seri i ne sudi po stvarima koje se menjaju jer ne znas sta ce za 25 godina biti pronadjeno da je zdravo i zasta, kao sada ova marihuana za kancer. Ja je ne bi legalizovao jer znam kako su ljudi lenji na njoj ne uce i ne rade nista.
U Engleskoj 5 dana rade i onda se petak vece subota i nedelja provode sa kurvama i ponedeljak ponovo posao. Ja recimo i ne pijem i ne pusim, ne pijem gazirano, jedini poroci su mi kafa i elektronske cigarete.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
i7-5820K-RampageVExtreme-DominatorPlatinum 2666-Samsung 850 EVO 1TB
SoundBlaster Z-EVGA 1200 P2-Obsidian 650D-Deck87 Francium Pro-G70

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ma3x Lepo ti rekose 04.12.2016. 07:54 #627372

status: user
broj poruka: 223
Neki ljudi odavde...em si junky, em si beda, em si moralna nakaza. Verovatno zivis sa mamom, kamcis od nje za cigare i cekas terapiju. Usput popusis par k...eva da bi imao za kilo lepka. Gledas slike po netu i mastas o tome sta bi voleo da imas. Kad jednog dana crknes od hepatitisa ispratice te rodjena majka a sestru ce verovatno da zaboli k posto takvo govno u porodici niko ne voli. Idi sad, treba da zaradis za dozu, pa prosetaj po gradu da popusis nekome.



C: /

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 4 OD 5  
Broj postavljenih tema: 60287. Broj poslatih odgovora: 646207.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs