Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Tehnika
Kućna tehnika
Kvalitetna pvc stolarija ?
STRANA 4 OD 4
ZooLoo ... 24.04.2021. 08:24 #670120

status: user
broj poruka: 3974
Pa ovde je u pitanju kuca,u selu, grejanje je na kotao na drva trenutno, a sto se tice buke, jeste da je glavna ulica, ali ono nista extremno.

Razmatram jos neke prodavce, da uporedim cene, vidim sta ko za koliko nudi, ne mogu samo kod jednog i to je to. Sunce mi deluje stvarno kvalitetno ali nisu jeftini a i 5 godina garancije samo u odnosu na neke druge koliko vidim, to mi nesto malo.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Zdebeli 24.04.2021. 09:08 #670125

status: user
broj poruka: 1372
Ako nemaš veliki procenat staklenih površina, ne moraš toliko da se brineš oko gubitaka toplote, ona ode kroz druge elemente u znatno većem procentu.
Jedino računaj da će ti ulaziti manje toplote (tkz solarni dobici) ako budeš imao folije za zatamnjenje.
Ja znam ljude koju su ugradili njihove prozore/roletne/komarnike, i zadovoljni su, mada verujem da ima jeftinijih.
__________________
fetket.portfoliobox.net

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Rammulino ??????? 24.04.2021. 20:55 #670141

status: user
broj poruka: 386
Jedno pitanje za sve...
Sta mislite oko ove bespovratne subvencije od drzave? Energetske efikasnosti?
Trebao bih sada na leto (jul/avgust) da menjam kompletnu stolariju. Da li se isplati cekati to, ili ne?
To bi me finansijski bas dobro rasteretilo.
Jel ima neko nekih blizih informacija. Vrte se vesti svakog dana po portalima vezanoza celu tu pricu..
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Pogledaj 25.04.2021. 03:26 #670145

status: user
broj poruka: 3466

Negal profile cini mi se da je s900 ili s9000 u nekoj boji oraha ali odlični su. Ima neka firma iz Ivanjice i iz veL-I-K-E Plane pa provrti malo raspitaj se. Radili su neke terase i prozore i sve je na mestu ne drmusa se i dihtuje :)


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 4 OD 4
Broj postavljenih tema: 60276. Broj poslatih odgovora: 646112.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs