Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Igre
Najava GTA V
STRANA 5 OD 6  
imarkovic Re: Re: Re: Re: @Dejzan 16.09.2013. 18:10 #514331

status: user
broj poruka: 18941
Pa da, evo vidim svi mi se smeju, ismevaju me zbog moje gomile gluposti koje pisem. GWars, Starcraft i WoW su ukupno 3 igre.. ne znam da li znas mozda jos neke, inace ima jos puno igara za PC, ne znam da li si upoznat? Ja to cak i ne igram, nisam ljubitelj tih zanrova. Ne boj se Dejzane, bice tu jos mnogo igrica da se odigraju, nece jos.. inace konzole su za igre, a PC je za sve ostalo i pored toga za IGRE. Umire kazes, a vidi graficke karte od oba giganta, nikad u vecem svetlu nisu bile, daj bre..obuzdaj se..
PS, ako ti neces, ja cu


::
:: Nevidljivi problemi sad znam i koji neko ti je stavio drogu u heroin..
:: Za tvoju informaciju PC trziste umire vec 3 godine ... Nema tog brenda koji ce ga spasiti... Koga zabole za Guild wars 2 Starcraft 2 i WoW .... Ima nas par i to je to sve ostalo i vise je na konzolama....
:: Ukapiraj vise ispadas smesan sa izjavama... ovde se polemise o zahtevnosti igre tebi se prividjaju Andjeli i graficke karte .. leto je proslo ali ocito te suncanica nepusta... e da svi ce od sutra da igraju GTA5 a ti ,ja i ostali iz PC branse samo mozemo da pustamo bale ili da zajmimo konzole.... tuzna i surova istina... a Last of Us ? nece ni biti..
::
:: AMD 965 X4 3.8 Ghz , Gigabyte Technology Co., Ltd. GA-890GPA-UD3H, 2 x 2 GB DDR3 1800Mhz Silicon X Power, HD 6870 Sapphire, LC Power Arkangel 850 W ,Cooler Master HAF 912+, Samsung SyncMaster P2470, Altec Lansing VS3151R, LOGITECH G400
::
::
:: :: Dobijas negativne odgovore jer 24h globalizujes, odnosno razglabas i meljes stvari navodeci neke nebitne primere kao sto je GTAV i nekolicina nebitnih igara koje su sa konzole, a nebitno je sto postoji mnogo..toliko mocnijih ozbiljnijih igara za PC sa kojim ljude totalno boli uvo za konzolu.. Propada nVidia, propada Intel, propada ASUS i japanska vozila i vuku sa sobom Chieftec, a opstaje MAC sa AMD procesorom, AMD Gigabyte™ grafickom i L© powe® napajanjem (Archangel)
:: ::
:: ::
:: :: ::
:: :: ::
:: :: :: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
djokosrb ma ..... 16.09.2013. 18:13 #514335

status: user
broj poruka: 6875
World of Tanks i gore pomenute igre su keva za konzolaske :)




Partizan se voli,za druge se navija,rece jednom Dusko Radovic


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dejzan Re: Re: Re: Re: Re: @Dejzan 16.09.2013. 20:16 #514366

status: user
broj poruka: 3730

Ti osim sto se ubacujes nicim prozvan i komentarisanja koga niko ne zanima ...... Sta reci o tebi ?
Koje to zanrove ima Pc a nema konzola ?? Ajde prosvetli me molim te.....
PC je toliko uskracen nasovima da to nije normalno.... mogu da ti nabarajm do zore... a po neki put se ogrebe za neki port u fazonu evo nesto i za vas...
Kad se pojavi PS4 i izbor igara i Xbox one pitacu te za neke naslove..... Ovako placi za GTA 5 Mozza motosport 5 Grand turismo... vozi need for speed i uzivaj...

@ DjokoSrb... World of tanks imaces i na konzolama kao i world of planes....
u ostalom taj zanr i vredi igrati na pc i eventualno FPS ....
nepamtim kad sam neku igru igrao na tastaturi i misu a da nisui gore navedene igre.... sve ostalo na Rumble Pad2 .....
Graficke karte mozes macku o rep da kacis jer samo izlaze a windows ne moze da izvuce max iz njih plus sto NI JEDNA IGRA nije optimizovana za njih nego lepo oces max plati 600 eura oces sredinu kesni 400 oces solidno 250 ... plus procesori i ostala sranja sto idu uz to....
PC je preskup a vise ne nudi nista specijalno....

AMD 965 X4 3.8 Ghz , Gigabyte Technology Co., Ltd. GA-890GPA-UD3H, 2 x 2 GB DDR3 1800Mhz Silicon X Power, HD 6870 Sapphire, LC Power Arkangel 850 W ,Cooler Master HAF 912+, Samsung SyncMaster P2470, Altec Lansing VS3151R, LOGITECH G400,


:: Pa da, evo vidim svi mi se smeju, ismevaju me zbog moje gomile gluposti koje pisem. GWars, Starcraft i WoW su ukupno 3 igre.. ne znam da li znas mozda jos neke, inace ima jos puno igara za PC, ne znam da li si upoznat? Ja to cak i ne igram, nisam ljubitelj tih zanrova. Ne boj se Dejzane, bice tu jos mnogo igrica da se odigraju, nece jos.. inace konzole su za igre, a PC je za sve ostalo i pored toga za IGRE. Umire kazes, a vidi graficke karte od oba giganta, nikad u vecem svetlu nisu bile, daj bre..obuzdaj se..
:: PS, ako ti neces, ja cu
::
::
:: ::
:: :: Nevidljivi problemi sad znam i koji neko ti je stavio drogu u heroin..
:: :: Za tvoju informaciju PC trziste umire vec 3 godine ... Nema tog brenda koji ce ga spasiti... Koga zabole za Guild wars 2 Starcraft 2 i WoW .... Ima nas par i to je to sve ostalo i vise je na konzolama....
:: :: Ukapiraj vise ispadas smesan sa izjavama... ovde se polemise o zahtevnosti igre tebi se prividjaju Andjeli i graficke karte .. leto je proslo ali ocito te suncanica nepusta... e da svi ce od sutra da igraju GTA5 a ti ,ja i ostali iz PC branse samo mozemo da pustamo bale ili da zajmimo konzole.... tuzna i surova istina... a Last of Us ? nece ni biti..
:: ::
:: :: AMD 965 X4 3.8 Ghz , Gigabyte Technology Co., Ltd. GA-890GPA-UD3H, 2 x 2 GB DDR3 1800Mhz Silicon X Power, HD 6870 Sapphire, LC Power Arkangel 850 W ,Cooler Master HAF 912+, Samsung SyncMaster P2470, Altec Lansing VS3151R, LOGITECH G400
:: ::
:: ::
:: :: :: Dobijas negativne odgovore jer 24h globalizujes, odnosno razglabas i meljes stvari navodeci neke nebitne primere kao sto je GTAV i nekolicina nebitnih igara koje su sa konzole, a nebitno je sto postoji mnogo..toliko mocnijih ozbiljnijih igara za PC sa kojim ljude totalno boli uvo za konzolu.. Propada nVidia, propada Intel, propada ASUS i japanska vozila i vuku sa sobom Chieftec, a opstaje MAC sa AMD procesorom, AMD Gigabyte™ grafickom i L© powe® napajanjem (Archangel)
:: :: ::
:: :: ::
:: :: :: ::
:: :: :: ::
:: :: :: :: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: Re: Re: Re: Re: Re: @Dejzan 16.09.2013. 20:24 #514369

status: user
broj poruka: 18941
Pa ne znam ni ja zasto se ubacujem uopste u neke gluposti koje nikog ne zanimaju.. jer izgovorene ili napisane gluposti ionako nikog ne zanimaju.
Pucacine i avanture za PC su simpaticne jako i prakticne za igru, pogotovo sa Rumblepad2 Ako ne igras nista s misem i tast., vec sa rumblepad-om, znaci da igras otprilike trine i sl.. jako merodavno za analizu, moram priznati.


::
:: Ti osim sto se ubacujes nicim prozvan i komentarisanja koga niko ne zanima ...... Sta reci o tebi ?
:: Koje to zanrove ima Pc a nema konzola ?? Ajde prosvetli me molim te....
:: PC je toliko uskracen nasovima da to nije normalno.... mogu da ti nabarajm do zore... a po neki put se ogrebe za neki port u fazonu evo nesto i za vas..
:: Kad se pojavi PS4 i izbor igara i Xbox one pitacu te za neke naslove..... Ovako placi za GTA 5 Mozza motosport 5 Grand turismo... vozi need for speed i uzivaj..
::
:: @ DjokoSrb... World of tanks imaces i na konzolama kao i world of planes....
:: u ostalom taj zanr i vredi igrati na pc i eventualno FPS ....
:: nepamtim kad sam neku igru igrao na tastaturi i misu a da nisui gore navedene igre.... sve ostalo na Rumble Pad2 ....
:: Graficke karte mozes macku o rep da kacis jer samo izlaze a windows ne moze da izvuce max iz njih plus sto NI JEDNA IGRA nije optimizovana za njih nego lepo oces max plati 600 eura oces sredinu kesni 400 oces solidno 250 ... plus procesori i ostala sranja sto idu uz to...
:: PC je preskup a vise ne nudi nista specijalno...
::
:: AMD 965 X4 3.8 Ghz , Gigabyte Technology Co., Ltd. GA-890GPA-UD3H, 2 x 2 GB DDR3 1800Mhz Silicon X Power, HD 6870 Sapphire, LC Power Arkangel 850 W ,Cooler Master HAF 912+, Samsung SyncMaster P2470, Altec Lansing VS3151R, LOGITECH G400
::
::
:: :: Pa da, evo vidim svi mi se smeju, ismevaju me zbog moje gomile gluposti koje pisem. GWars, Starcraft i WoW su ukupno 3 igre.. ne znam da li znas mozda jos neke, inace ima jos puno igara za PC, ne znam da li si upoznat? Ja to cak i ne igram, nisam ljubitelj tih zanrova. Ne boj se Dejzane, bice tu jos mnogo igrica da se odigraju, nece jos.. inace konzole su za igre, a PC je za sve ostalo i pored toga za IGRE. Umire kazes, a vidi graficke karte od oba giganta, nikad u vecem svetlu nisu bile, daj bre..obuzdaj se..
:: :: PS, ako ti neces, ja cu
:: ::
:: ::
:: :: ::
:: :: :: Nevidljivi problemi sad znam i koji neko ti je stavio drogu u heroin..
:: :: :: Za tvoju informaciju PC trziste umire vec 3 godine ... Nema tog brenda koji ce ga spasiti... Koga zabole za Guild wars 2 Starcraft 2 i WoW .... Ima nas par i to je to sve ostalo i vise je na konzolama....
:: :: :: Ukapiraj vise ispadas smesan sa izjavama... ovde se polemise o zahtevnosti igre tebi se prividjaju Andjeli i graficke karte .. leto je proslo ali ocito te suncanica nepusta... e da svi ce od sutra da igraju GTA5 a ti ,ja i ostali iz PC branse samo mozemo da pustamo bale ili da zajmimo konzole.... tuzna i surova istina... a Last of Us ? nece ni biti..
:: :: ::
:: :: :: AMD 965 X4 3.8 Ghz , Gigabyte Technology Co., Ltd. GA-890GPA-UD3H, 2 x 2 GB DDR3 1800Mhz Silicon X Power, HD 6870 Sapphire, LC Power Arkangel 850 W ,Cooler Master HAF 912+, Samsung SyncMaster P2470, Altec Lansing VS3151R, LOGITECH G400
:: :: ::
:: :: ::
:: :: :: :: Dobijas negativne odgovore jer 24h globalizujes, odnosno razglabas i meljes stvari navodeci neke nebitne primere kao sto je GTAV i nekolicina nebitnih igara koje su sa konzole, a nebitno je sto postoji mnogo..toliko mocnijih ozbiljnijih igara za PC sa kojim ljude totalno boli uvo za konzolu.. Propada nVidia, propada Intel, propada ASUS i japanska vozila i vuku sa sobom Chieftec, a opstaje MAC sa AMD procesorom, AMD Gigabyte™ grafickom i L© powe® napajanjem (Archangel)
:: :: :: ::
:: :: :: ::
:: :: :: :: ::
:: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dejzan Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: @Dejzan 16.09.2013. 20:39 #514372

status: user
broj poruka: 3730

Lepo ja kazem nevidljivi problemi....

AMD 965 X4 3.8 Ghz , Gigabyte Technology Co., Ltd. GA-890GPA-UD3H, 2 x 2 GB DDR3 1800Mhz Silicon X Power, HD 6870 Sapphire, LC Power Arkangel 850 W ,Cooler Master HAF 912+, Samsung SyncMaster P2470, Altec Lansing VS3151R, LOGITECH G400,


:: Pa ne znam ni ja zasto se ubacujem uopste u neke gluposti koje nikog ne zanimaju.. jer izgovorene ili napisane gluposti ionako nikog ne zanimaju
:: Pucacine i avanture za PC su simpaticne jako i prakticne za igru, pogotovo sa Rumblepad2 Ako ne igras nista s misem i tast., vec sa rumblepad-om, znaci da igras otprilike trine i sl.. jako merodavno za analizu, moram priznati
::
::
:: ::
:: :: Ti osim sto se ubacujes nicim prozvan i komentarisanja koga niko ne zanima ...... Sta reci o tebi ?
:: :: Koje to zanrove ima Pc a nema konzola ?? Ajde prosvetli me molim te....
:: :: PC je toliko uskracen nasovima da to nije normalno.... mogu da ti nabarajm do zore... a po neki put se ogrebe za neki port u fazonu evo nesto i za vas..
:: :: Kad se pojavi PS4 i izbor igara i Xbox one pitacu te za neke naslove..... Ovako placi za GTA 5 Mozza motosport 5 Grand turismo... vozi need for speed i uzivaj..
:: ::
:: :: @ DjokoSrb... World of tanks imaces i na konzolama kao i world of planes....
:: :: u ostalom taj zanr i vredi igrati na pc i eventualno FPS ....
:: :: nepamtim kad sam neku igru igrao na tastaturi i misu a da nisui gore navedene igre.... sve ostalo na Rumble Pad2 ....
:: :: Graficke karte mozes macku o rep da kacis jer samo izlaze a windows ne moze da izvuce max iz njih plus sto NI JEDNA IGRA nije optimizovana za njih nego lepo oces max plati 600 eura oces sredinu kesni 400 oces solidno 250 ... plus procesori i ostala sranja sto idu uz to...
:: :: PC je preskup a vise ne nudi nista specijalno...
:: ::
:: :: AMD 965 X4 3.8 Ghz , Gigabyte Technology Co., Ltd. GA-890GPA-UD3H, 2 x 2 GB DDR3 1800Mhz Silicon X Power, HD 6870 Sapphire, LC Power Arkangel 850 W ,Cooler Master HAF 912+, Samsung SyncMaster P2470, Altec Lansing VS3151R, LOGITECH G400
:: ::
:: ::
:: :: :: Pa da, evo vidim svi mi se smeju, ismevaju me zbog moje gomile gluposti koje pisem. GWars, Starcraft i WoW su ukupno 3 igre.. ne znam da li znas mozda jos neke, inace ima jos puno igara za PC, ne znam da li si upoznat? Ja to cak i ne igram, nisam ljubitelj tih zanrova. Ne boj se Dejzane, bice tu jos mnogo igrica da se odigraju, nece jos.. inace konzole su za igre, a PC je za sve ostalo i pored toga za IGRE. Umire kazes, a vidi graficke karte od oba giganta, nikad u vecem svetlu nisu bile, daj bre..obuzdaj se..
:: :: :: PS, ako ti neces, ja cu
:: :: ::
:: :: ::
:: :: :: ::
:: :: :: :: Nevidljivi problemi sad znam i koji neko ti je stavio drogu u heroin..
:: :: :: :: Za tvoju informaciju PC trziste umire vec 3 godine ... Nema tog brenda koji ce ga spasiti... Koga zabole za Guild wars 2 Starcraft 2 i WoW .... Ima nas par i to je to sve ostalo i vise je na konzolama....
:: :: :: :: Ukapiraj vise ispadas smesan sa izjavama... ovde se polemise o zahtevnosti igre tebi se prividjaju Andjeli i graficke karte .. leto je proslo ali ocito te suncanica nepusta... e da svi ce od sutra da igraju GTA5 a ti ,ja i ostali iz PC branse samo mozemo da pustamo bale ili da zajmimo konzole.... tuzna i surova istina... a Last of Us ? nece ni biti..
:: :: :: ::
:: :: :: :: AMD 965 X4 3.8 Ghz , Gigabyte Technology Co., Ltd. GA-890GPA-UD3H, 2 x 2 GB DDR3 1800Mhz Silicon X Power, HD 6870 Sapphire, LC Power Arkangel 850 W ,Cooler Master HAF 912+, Samsung SyncMaster P2470, Altec Lansing VS3151R, LOGITECH G400
:: :: :: ::
:: :: :: ::
:: :: :: :: :: Dobijas negativne odgovore jer 24h globalizujes, odnosno razglabas i meljes stvari navodeci neke nebitne primere kao sto je GTAV i nekolicina nebitnih igara koje su sa konzole, a nebitno je sto postoji mnogo..toliko mocnijih ozbiljnijih igara za PC sa kojim ljude totalno boli uvo za konzolu.. Propada nVidia, propada Intel, propada ASUS i japanska vozila i vuku sa sobom Chieftec, a opstaje MAC sa AMD procesorom, AMD Gigabyte™ grafickom i L© powe® napajanjem (Archangel)
:: :: :: :: ::
:: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: :: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: @Dejzan 16.09.2013. 20:41 #514373

status: user
broj poruka: 18941
lepo je sto priznajes na kraju.. respect


::
:: Lepo ja kazem nevidljivi problemi...
::
:: AMD 965 X4 3.8 Ghz , Gigabyte Technology Co., Ltd. GA-890GPA-UD3H, 2 x 2 GB DDR3 1800Mhz Silicon X Power, HD 6870 Sapphire, LC Power Arkangel 850 W ,Cooler Master HAF 912+, Samsung SyncMaster P2470, Altec Lansing VS3151R, LOGITECH G400
::
::
:: :: Pa ne znam ni ja zasto se ubacujem uopste u neke gluposti koje nikog ne zanimaju.. jer izgovorene ili napisane gluposti ionako nikog ne zanimaju
:: :: Pucacine i avanture za PC su simpaticne jako i prakticne za igru, pogotovo sa Rumblepad2 Ako ne igras nista s misem i tast., vec sa rumblepad-om, znaci da igras otprilike trine i sl.. jako merodavno za analizu, moram priznati
:: ::
:: ::
:: :: ::
:: :: :: Ti osim sto se ubacujes nicim prozvan i komentarisanja koga niko ne zanima ...... Sta reci o tebi ?
:: :: :: Koje to zanrove ima Pc a nema konzola ?? Ajde prosvetli me molim te....
:: :: :: PC je toliko uskracen nasovima da to nije normalno.... mogu da ti nabarajm do zore... a po neki put se ogrebe za neki port u fazonu evo nesto i za vas..
:: :: :: Kad se pojavi PS4 i izbor igara i Xbox one pitacu te za neke naslove..... Ovako placi za GTA 5 Mozza motosport 5 Grand turismo... vozi need for speed i uzivaj..
:: :: ::
:: :: :: @ DjokoSrb... World of tanks imaces i na konzolama kao i world of planes....
:: :: :: u ostalom taj zanr i vredi igrati na pc i eventualno FPS ....
:: :: :: nepamtim kad sam neku igru igrao na tastaturi i misu a da nisui gore navedene igre.... sve ostalo na Rumble Pad2 ....
:: :: :: Graficke karte mozes macku o rep da kacis jer samo izlaze a windows ne moze da izvuce max iz njih plus sto NI JEDNA IGRA nije optimizovana za njih nego lepo oces max plati 600 eura oces sredinu kesni 400 oces solidno 250 ... plus procesori i ostala sranja sto idu uz to...
:: :: :: PC je preskup a vise ne nudi nista specijalno...
:: :: ::
:: :: :: AMD 965 X4 3.8 Ghz , Gigabyte Technology Co., Ltd. GA-890GPA-UD3H, 2 x 2 GB DDR3 1800Mhz Silicon X Power, HD 6870 Sapphire, LC Power Arkangel 850 W ,Cooler Master HAF 912+, Samsung SyncMaster P2470, Altec Lansing VS3151R, LOGITECH G400
:: :: ::
:: :: ::
:: :: :: :: Pa da, evo vidim svi mi se smeju, ismevaju me zbog moje gomile gluposti koje pisem. GWars, Starcraft i WoW su ukupno 3 igre.. ne znam da li znas mozda jos neke, inace ima jos puno igara za PC, ne znam da li si upoznat? Ja to cak i ne igram, nisam ljubitelj tih zanrova. Ne boj se Dejzane, bice tu jos mnogo igrica da se odigraju, nece jos.. inace konzole su za igre, a PC je za sve ostalo i pored toga za IGRE. Umire kazes, a vidi graficke karte od oba giganta, nikad u vecem svetlu nisu bile, daj bre..obuzdaj se..
:: :: :: :: PS, ako ti neces, ja cu
:: :: :: ::
:: :: :: ::
:: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: Nevidljivi problemi sad znam i koji neko ti je stavio drogu u heroin..
:: :: :: :: :: Za tvoju informaciju PC trziste umire vec 3 godine ... Nema tog brenda koji ce ga spasiti... Koga zabole za Guild wars 2 Starcraft 2 i WoW .... Ima nas par i to je to sve ostalo i vise je na konzolama....
:: :: :: :: :: Ukapiraj vise ispadas smesan sa izjavama... ovde se polemise o zahtevnosti igre tebi se prividjaju Andjeli i graficke karte .. leto je proslo ali ocito te suncanica nepusta... e da svi ce od sutra da igraju GTA5 a ti ,ja i ostali iz PC branse samo mozemo da pustamo bale ili da zajmimo konzole.... tuzna i surova istina... a Last of Us ? nece ni biti..
:: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: AMD 965 X4 3.8 Ghz , Gigabyte Technology Co., Ltd. GA-890GPA-UD3H, 2 x 2 GB DDR3 1800Mhz Silicon X Power, HD 6870 Sapphire, LC Power Arkangel 850 W ,Cooler Master HAF 912+, Samsung SyncMaster P2470, Altec Lansing VS3151R, LOGITECH G400
:: :: :: :: ::
:: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: :: Dobijas negativne odgovore jer 24h globalizujes, odnosno razglabas i meljes stvari navodeci neke nebitne primere kao sto je GTAV i nekolicina nebitnih igara koje su sa konzole, a nebitno je sto postoji mnogo..toliko mocnijih ozbiljnijih igara za PC sa kojim ljude totalno boli uvo za konzolu.. Propada nVidia, propada Intel, propada ASUS i japanska vozila i vuku sa sobom Chieftec, a opstaje MAC sa AMD procesorom, AMD Gigabyte™ grafickom i L© powe® napajanjem (Archangel)
:: :: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: :: :: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dejzan Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: @Dejzan 16.09.2013. 20:46 #514378

status: user
broj poruka: 3730

Nema ja sta da priznajem... ocito da imas probleme i to nevidljive.... Rezervisi PS4 ako zelis kvalitetne igre..... U suprotnom digni kredit za pc ... trebace ....

AMD 965 X4 3.8 Ghz , Gigabyte Technology Co., Ltd. GA-890GPA-UD3H, 2 x 2 GB DDR3 1800Mhz Silicon X Power, HD 6870 Sapphire, LC Power Arkangel 850 W ,Cooler Master HAF 912+, Samsung SyncMaster P2470, Altec Lansing VS3151R, LOGITECH G400,


:: lepo je sto priznajes na kraju.. respec
::
::
:: ::
:: :: Lepo ja kazem nevidljivi problemi...
:: ::
:: :: AMD 965 X4 3.8 Ghz , Gigabyte Technology Co., Ltd. GA-890GPA-UD3H, 2 x 2 GB DDR3 1800Mhz Silicon X Power, HD 6870 Sapphire, LC Power Arkangel 850 W ,Cooler Master HAF 912+, Samsung SyncMaster P2470, Altec Lansing VS3151R, LOGITECH G400
:: ::
:: ::
:: :: :: Pa ne znam ni ja zasto se ubacujem uopste u neke gluposti koje nikog ne zanimaju.. jer izgovorene ili napisane gluposti ionako nikog ne zanimaju
:: :: :: Pucacine i avanture za PC su simpaticne jako i prakticne za igru, pogotovo sa Rumblepad2 Ako ne igras nista s misem i tast., vec sa rumblepad-om, znaci da igras otprilike trine i sl.. jako merodavno za analizu, moram priznati
:: :: ::
:: :: ::
:: :: :: ::
:: :: :: :: Ti osim sto se ubacujes nicim prozvan i komentarisanja koga niko ne zanima ...... Sta reci o tebi ?
:: :: :: :: Koje to zanrove ima Pc a nema konzola ?? Ajde prosvetli me molim te....
:: :: :: :: PC je toliko uskracen nasovima da to nije normalno.... mogu da ti nabarajm do zore... a po neki put se ogrebe za neki port u fazonu evo nesto i za vas..
:: :: :: :: Kad se pojavi PS4 i izbor igara i Xbox one pitacu te za neke naslove..... Ovako placi za GTA 5 Mozza motosport 5 Grand turismo... vozi need for speed i uzivaj..
:: :: :: ::
:: :: :: :: @ DjokoSrb... World of tanks imaces i na konzolama kao i world of planes....
:: :: :: :: u ostalom taj zanr i vredi igrati na pc i eventualno FPS ....
:: :: :: :: nepamtim kad sam neku igru igrao na tastaturi i misu a da nisui gore navedene igre.... sve ostalo na Rumble Pad2 ....
:: :: :: :: Graficke karte mozes macku o rep da kacis jer samo izlaze a windows ne moze da izvuce max iz njih plus sto NI JEDNA IGRA nije optimizovana za njih nego lepo oces max plati 600 eura oces sredinu kesni 400 oces solidno 250 ... plus procesori i ostala sranja sto idu uz to...
:: :: :: :: PC je preskup a vise ne nudi nista specijalno...
:: :: :: ::
:: :: :: :: AMD 965 X4 3.8 Ghz , Gigabyte Technology Co., Ltd. GA-890GPA-UD3H, 2 x 2 GB DDR3 1800Mhz Silicon X Power, HD 6870 Sapphire, LC Power Arkangel 850 W ,Cooler Master HAF 912+, Samsung SyncMaster P2470, Altec Lansing VS3151R, LOGITECH G400
:: :: :: ::
:: :: :: ::
:: :: :: :: :: Pa da, evo vidim svi mi se smeju, ismevaju me zbog moje gomile gluposti koje pisem. GWars, Starcraft i WoW su ukupno 3 igre.. ne znam da li znas mozda jos neke, inace ima jos puno igara za PC, ne znam da li si upoznat? Ja to cak i ne igram, nisam ljubitelj tih zanrova. Ne boj se Dejzane, bice tu jos mnogo igrica da se odigraju, nece jos.. inace konzole su za igre, a PC je za sve ostalo i pored toga za IGRE. Umire kazes, a vidi graficke karte od oba giganta, nikad u vecem svetlu nisu bile, daj bre..obuzdaj se..
:: :: :: :: :: PS, ako ti neces, ja cu
:: :: :: :: ::
:: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: :: Nevidljivi problemi sad znam i koji neko ti je stavio drogu u heroin..
:: :: :: :: :: :: Za tvoju informaciju PC trziste umire vec 3 godine ... Nema tog brenda koji ce ga spasiti... Koga zabole za Guild wars 2 Starcraft 2 i WoW .... Ima nas par i to je to sve ostalo i vise je na konzolama....
:: :: :: :: :: :: Ukapiraj vise ispadas smesan sa izjavama... ovde se polemise o zahtevnosti igre tebi se prividjaju Andjeli i graficke karte .. leto je proslo ali ocito te suncanica nepusta... e da svi ce od sutra da igraju GTA5 a ti ,ja i ostali iz PC branse samo mozemo da pustamo bale ili da zajmimo konzole.... tuzna i surova istina... a Last of Us ? nece ni biti..
:: :: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: :: AMD 965 X4 3.8 Ghz , Gigabyte Technology Co., Ltd. GA-890GPA-UD3H, 2 x 2 GB DDR3 1800Mhz Silicon X Power, HD 6870 Sapphire, LC Power Arkangel 850 W ,Cooler Master HAF 912+, Samsung SyncMaster P2470, Altec Lansing VS3151R, LOGITECH G400
:: :: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: :: :: Dobijas negativne odgovore jer 24h globalizujes, odnosno razglabas i meljes stvari navodeci neke nebitne primere kao sto je GTAV i nekolicina nebitnih igara koje su sa konzole, a nebitno je sto postoji mnogo..toliko mocnijih ozbiljnijih igara za PC sa kojim ljude totalno boli uvo za konzolu.. Propada nVidia, propada Intel, propada ASUS i japanska vozila i vuku sa sobom Chieftec, a opstaje MAC sa AMD procesorom, AMD Gigabyte™ grafickom i L© powe® napajanjem (Archangel)
:: :: :: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: :: :: :: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: @Dejzan 16.09.2013. 21:10 #514380

status: user
broj poruka: 18941
Kako je to kad neko ima nevidljivi problem.. interesantna konstatacija.. malo kontradiktorna ali interesantna.. :)
sta ce mi PS4, nemam ja Arhandjela pa da ga uparujem.. nemam s cim, vec ozbiljan PC kupljen za cash, doduse intel..


::
:: Nema ja sta da priznajem... ocito da imas probleme i to nevidljive.... Rezervisi PS4 ako zelis kvalitetne igre..... U suprotnom digni kredit za pc ... trebace ...
::
:: AMD 965 X4 3.8 Ghz , Gigabyte Technology Co., Ltd. GA-890GPA-UD3H, 2 x 2 GB DDR3 1800Mhz Silicon X Power, HD 6870 Sapphire, LC Power Arkangel 850 W ,Cooler Master HAF 912+, Samsung SyncMaster P2470, Altec Lansing VS3151R, LOGITECH G400
::
::
:: :: lepo je sto priznajes na kraju.. respec
:: ::
:: ::
:: :: ::
:: :: :: Lepo ja kazem nevidljivi problemi...
:: :: ::
:: :: :: AMD 965 X4 3.8 Ghz , Gigabyte Technology Co., Ltd. GA-890GPA-UD3H, 2 x 2 GB DDR3 1800Mhz Silicon X Power, HD 6870 Sapphire, LC Power Arkangel 850 W ,Cooler Master HAF 912+, Samsung SyncMaster P2470, Altec Lansing VS3151R, LOGITECH G400
:: :: ::
:: :: ::
:: :: :: :: Pa ne znam ni ja zasto se ubacujem uopste u neke gluposti koje nikog ne zanimaju.. jer izgovorene ili napisane gluposti ionako nikog ne zanimaju
:: :: :: :: Pucacine i avanture za PC su simpaticne jako i prakticne za igru, pogotovo sa Rumblepad2 Ako ne igras nista s misem i tast., vec sa rumblepad-om, znaci da igras otprilike trine i sl.. jako merodavno za analizu, moram priznati
:: :: :: ::
:: :: :: ::
:: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: Ti osim sto se ubacujes nicim prozvan i komentarisanja koga niko ne zanima ...... Sta reci o tebi ?
:: :: :: :: :: Koje to zanrove ima Pc a nema konzola ?? Ajde prosvetli me molim te....
:: :: :: :: :: PC je toliko uskracen nasovima da to nije normalno.... mogu da ti nabarajm do zore... a po neki put se ogrebe za neki port u fazonu evo nesto i za vas..
:: :: :: :: :: Kad se pojavi PS4 i izbor igara i Xbox one pitacu te za neke naslove..... Ovako placi za GTA 5 Mozza motosport 5 Grand turismo... vozi need for speed i uzivaj..
:: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: @ DjokoSrb... World of tanks imaces i na konzolama kao i world of planes....
:: :: :: :: :: u ostalom taj zanr i vredi igrati na pc i eventualno FPS ....
:: :: :: :: :: nepamtim kad sam neku igru igrao na tastaturi i misu a da nisui gore navedene igre.... sve ostalo na Rumble Pad2 ....
:: :: :: :: :: Graficke karte mozes macku o rep da kacis jer samo izlaze a windows ne moze da izvuce max iz njih plus sto NI JEDNA IGRA nije optimizovana za njih nego lepo oces max plati 600 eura oces sredinu kesni 400 oces solidno 250 ... plus procesori i ostala sranja sto idu uz to...
:: :: :: :: :: PC je preskup a vise ne nudi nista specijalno...
:: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: AMD 965 X4 3.8 Ghz , Gigabyte Technology Co., Ltd. GA-890GPA-UD3H, 2 x 2 GB DDR3 1800Mhz Silicon X Power, HD 6870 Sapphire, LC Power Arkangel 850 W ,Cooler Master HAF 912+, Samsung SyncMaster P2470, Altec Lansing VS3151R, LOGITECH G400
:: :: :: :: ::
:: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: :: Pa da, evo vidim svi mi se smeju, ismevaju me zbog moje gomile gluposti koje pisem. GWars, Starcraft i WoW su ukupno 3 igre.. ne znam da li znas mozda jos neke, inace ima jos puno igara za PC, ne znam da li si upoznat? Ja to cak i ne igram, nisam ljubitelj tih zanrova. Ne boj se Dejzane, bice tu jos mnogo igrica da se odigraju, nece jos.. inace konzole su za igre, a PC je za sve ostalo i pored toga za IGRE. Umire kazes, a vidi graficke karte od oba giganta, nikad u vecem svetlu nisu bile, daj bre..obuzdaj se..
:: :: :: :: :: :: PS, ako ti neces, ja cu
:: :: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: :: :: Nevidljivi problemi sad znam i koji neko ti je stavio drogu u heroin..
:: :: :: :: :: :: :: Za tvoju informaciju PC trziste umire vec 3 godine ... Nema tog brenda koji ce ga spasiti... Koga zabole za Guild wars 2 Starcraft 2 i WoW .... Ima nas par i to je to sve ostalo i vise je na konzolama....
:: :: :: :: :: :: :: Ukapiraj vise ispadas smesan sa izjavama... ovde se polemise o zahtevnosti igre tebi se prividjaju Andjeli i graficke karte .. leto je proslo ali ocito te suncanica nepusta... e da svi ce od sutra da igraju GTA5 a ti ,ja i ostali iz PC branse samo mozemo da pustamo bale ili da zajmimo konzole.... tuzna i surova istina... a Last of Us ? nece ni biti..
:: :: :: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: :: :: AMD 965 X4 3.8 Ghz , Gigabyte Technology Co., Ltd. GA-890GPA-UD3H, 2 x 2 GB DDR3 1800Mhz Silicon X Power, HD 6870 Sapphire, LC Power Arkangel 850 W ,Cooler Master HAF 912+, Samsung SyncMaster P2470, Altec Lansing VS3151R, LOGITECH G400
:: :: :: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: :: :: :: :: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Miskonius ^^^^ 16.09.2013. 21:14 #514381

status: user
broj poruka: 4420

Nemoj slucajno nekom od vas da padne na pamet da krati postove.
Ko prvi napravi post velicine cele stranice, dobija kviska

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: ^^^^ 16.09.2013. 21:17 #514382

status: user
broj poruka: 18941
u tome je najveca char, scroll scroll.. :) btw, ne moze duze od 5.000 karaktera:)


::
:: Nemoj slucajno nekom od vas da padne na pamet da krati postove
:: Ko prvi napravi post velicine cele stranice, dobija kvisk
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
BockyG Re: ^^^^ 16.09.2013. 21:26 #514384

status: user
broj poruka: 52

Ja vec okrenuo laptop na `bok` (sad je 9:16) i prikacio eksternu tastaturu, lakse mi je tako nego da skrolujem do u nedogled! inace ovako okrecem laptop samo kada igram Pac Man na MAME...i evo sad :)

::
:: Nemoj slucajno nekom od vas da padne na pamet da krati postove
:: Ko prvi napravi post velicine cele stranice, dobija kvisk
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dejzan Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: @Dejzan 16.09.2013. 21:28 #514385

status: user
broj poruka: 3730

dizaces ti kredit ove ili sledece godine garantujem ti ....

AMD 965 X4 3.8 Ghz , Gigabyte Technology Co., Ltd. GA-890GPA-UD3H, 2 x 2 GB DDR3 1800Mhz Silicon X Power, HD 6870 Sapphire, LC Power Arkangel 850 W ,Cooler Master HAF 912+, Samsung SyncMaster P2470, Altec Lansing VS3151R, LOGITECH G400,


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: @Dejzan 16.09.2013. 21:36 #514389

status: user
broj poruka: 18941
Sta si zapeo za taj kredit, aman? Ako mi se nudis kao finansijski savetnik, hvala ti zaista na brizi, ali zaista si ljubazan, ne treba.. ako je pak nesto drugo u pitanju na ovakav nacin, moraces da pardoniras, sram te bilo.


::
:: dizaces ti kredit ove ili sledece godine garantujem ti ...
::
:: AMD 965 X4 3.8 Ghz , Gigabyte Technology Co., Ltd. GA-890GPA-UD3H, 2 x 2 GB DDR3 1800Mhz Silicon X Power, HD 6870 Sapphire, LC Power Arkangel 850 W ,Cooler Master HAF 912+, Samsung SyncMaster P2470, Altec Lansing VS3151R, LOGITECH G400
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dejzan Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: @Dejzan 16.09.2013. 21:39 #514391

status: user
broj poruka: 3730

dolazi ti nova platforma PC DDR4 bice sisanje.....

AMD 965 X4 3.8 Ghz , Gigabyte Technology Co., Ltd. GA-890GPA-UD3H, 2 x 2 GB DDR3 1800Mhz Silicon X Power, HD 6870 Sapphire, LC Power Arkangel 850 W ,Cooler Master HAF 912+, Samsung SyncMaster P2470, Altec Lansing VS3151R, LOGITECH G400,


:: Sta si zapeo za taj kredit, aman? Ako mi se nudis kao finansijski savetnik, hvala ti zaista na brizi, ali zaista si ljubazan, ne treba.. ako je pak nesto drugo u pitanju na ovakav nacin, moraces da pardoniras, sram te bilo
::
::
:: ::
:: :: dizaces ti kredit ove ili sledece godine garantujem ti ...
:: ::
:: :: AMD 965 X4 3.8 Ghz , Gigabyte Technology Co., Ltd. GA-890GPA-UD3H, 2 x 2 GB DDR3 1800Mhz Silicon X Power, HD 6870 Sapphire, LC Power Arkangel 850 W ,Cooler Master HAF 912+, Samsung SyncMaster P2470, Altec Lansing VS3151R, LOGITECH G400
:: ::
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: @Dejzan 16.09.2013. 21:40 #514392

status: user
broj poruka: 18941
uhh, sad sam se znas kako nasekirao zbog toga.. znamo odavno za dolazak DDR4, nece moci da se zivi bez nje..


::
:: dolazi ti nova platforma PC DDR4 bice sisanje.....
::
:: AMD 965 X4 3.8 Ghz , Gigabyte Technology Co., Ltd. GA-890GPA-UD3H, 2 x 2 GB DDR3 1800Mhz Silicon X Power, HD 6870 Sapphire, LC Power Arkangel 850 W ,Cooler Master HAF 912+, Samsung SyncMaster P2470, Altec Lansing VS3151R, LOGITECH G400
::
::
:: :: Sta si zapeo za taj kredit, aman? Ako mi se nudis kao finansijski savetnik, hvala ti zaista na brizi, ali zaista si ljubazan, ne treba.. ako je pak nesto drugo u pitanju na ovakav nacin, moraces da pardoniras, sram te bilo
:: ::
:: ::
:: :: ::
:: :: :: dizaces ti kredit ove ili sledece godine garantujem ti ...
:: :: ::
:: :: :: AMD 965 X4 3.8 Ghz , Gigabyte Technology Co., Ltd. GA-890GPA-UD3H, 2 x 2 GB DDR3 1800Mhz Silicon X Power, HD 6870 Sapphire, LC Power Arkangel 850 W ,Cooler Master HAF 912+, Samsung SyncMaster P2470, Altec Lansing VS3151R, LOGITECH G400
:: :: ::
:: :: ::
:: :: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dejzan Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: @Dejzan 16.09.2013. 21:43 #514395

status: user
broj poruka: 3730

Znam gomilu koja je uzela DDR2 pre izlaska DDR3 znas kako im je bilo ? :D
vidim svidja ti se Gigabyte 770 4GB steta sto ostali to nemaju :D

AMD 965 X4 3.8 Ghz , Gigabyte Technology Co., Ltd. GA-890GPA-UD3H, 2 x 2 GB DDR3 1800Mhz Silicon X Power, HD 6870 Sapphire, LC Power Arkangel 850 W ,Cooler Master HAF 912+, Samsung SyncMaster P2470, Altec Lansing VS3151R, LOGITECH G400,


:: uhh, sad sam se znas kako nasekirao zbog toga.. znamo odavno za dolazak DDR4, nece moci da se zivi bez nje.
::
::
:: ::
:: :: dolazi ti nova platforma PC DDR4 bice sisanje.....
:: ::
:: :: AMD 965 X4 3.8 Ghz , Gigabyte Technology Co., Ltd. GA-890GPA-UD3H, 2 x 2 GB DDR3 1800Mhz Silicon X Power, HD 6870 Sapphire, LC Power Arkangel 850 W ,Cooler Master HAF 912+, Samsung SyncMaster P2470, Altec Lansing VS3151R, LOGITECH G400
:: ::
:: ::
:: :: :: Sta si zapeo za taj kredit, aman? Ako mi se nudis kao finansijski savetnik, hvala ti zaista na brizi, ali zaista si ljubazan, ne treba.. ako je pak nesto drugo u pitanju na ovakav nacin, moraces da pardoniras, sram te bilo
:: :: ::
:: :: ::
:: :: :: ::
:: :: :: :: dizaces ti kredit ove ili sledece godine garantujem ti ...
:: :: :: ::
:: :: :: :: AMD 965 X4 3.8 Ghz , Gigabyte Technology Co., Ltd. GA-890GPA-UD3H, 2 x 2 GB DDR3 1800Mhz Silicon X Power, HD 6870 Sapphire, LC Power Arkangel 850 W ,Cooler Master HAF 912+, Samsung SyncMaster P2470, Altec Lansing VS3151R, LOGITECH G400
:: :: :: ::
:: :: :: ::
:: :: :: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
-ShonE- Re 16.09.2013. 21:51 #514397

status: user
broj poruka: 3529
Bogami igra dobija visoku ocenu koliko vidim, evo jednog zaista dobrog preview-a.
http://www.gametrailers.com/reviews/p5jvw4/grand-theft-auto-v-review

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: @Dejzan 16.09.2013. 22:04 #514404

status: user
broj poruka: 18941
Verujem da su hteli da se obese.. ni najmanje me ne potresa izlazak DDR4, pogotovo sada kada nema neke ili nikakve koristi od prelaska sa DDR3/1155.

Pa svidja mi se naravno, sto da mi se ne svidja lepo parce hw, normalna stvar. Ne znam sta je to sto nemaju ostali, na sta mislis? Na 4GB, jel to? Znam na sta impliciras, i sada verovatno tvojoj sreci nema kraja, zasto, zato sto Gigabyte ima 770 sa cak ogromnih 4GB, a ASUS NEMA! NEMA! Ako ce ti pasti kamen sa srca, a ujedno napuniti toplinom, smatraj da je ipak Gigabyte bolji od ASUS-a, prevario sam se, zaista je bolji, bio si u pravu 100%.

::
:: Znam gomilu koja je uzela DDR2 pre izlaska DDR3 znas kako im je bilo ? :D
:: vidim svidja ti se Gigabyte 770 4GB steta sto ostali to nemaju :D
::
:: AMD 965 X4 3.8 Ghz , Gigabyte Technology Co., Ltd. GA-890GPA-UD3H, 2 x 2 GB DDR3 1800Mhz Silicon X Power, HD 6870 Sapphire, LC Power Arkangel 850 W ,Cooler Master HAF 912+, Samsung SyncMaster P2470, Altec Lansing VS3151R, LOGITECH G400
::
::
:: :: uhh, sad sam se znas kako nasekirao zbog toga.. znamo odavno za dolazak DDR4, nece moci da se zivi bez nje.
:: ::
:: ::
:: :: ::
:: :: :: dolazi ti nova platforma PC DDR4 bice sisanje.....
:: :: ::
:: :: :: AMD 965 X4 3.8 Ghz , Gigabyte Technology Co., Ltd. GA-890GPA-UD3H, 2 x 2 GB DDR3 1800Mhz Silicon X Power, HD 6870 Sapphire, LC Power Arkangel 850 W ,Cooler Master HAF 912+, Samsung SyncMaster P2470, Altec Lansing VS3151R, LOGITECH G400
:: :: ::
:: :: ::
:: :: :: :: Sta si zapeo za taj kredit, aman? Ako mi se nudis kao finansijski savetnik, hvala ti zaista na brizi, ali zaista si ljubazan, ne treba.. ako je pak nesto drugo u pitanju na ovakav nacin, moraces da pardoniras, sram te bilo
:: :: :: ::
:: :: :: ::
:: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: dizaces ti kredit ove ili sledece godine garantujem ti ...
:: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: AMD 965 X4 3.8 Ghz , Gigabyte Technology Co., Ltd. GA-890GPA-UD3H, 2 x 2 GB DDR3 1800Mhz Silicon X Power, HD 6870 Sapphire, LC Power Arkangel 850 W ,Cooler Master HAF 912+, Samsung SyncMaster P2470, Altec Lansing VS3151R, LOGITECH G400
:: :: :: :: ::
:: :: :: :: ::
:: :: :: :: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Milos22 Re: Re 16.09.2013. 22:05 #514405

status: user
broj poruka: 1720
Nije bitno ko je kako ocenjuje dok ti licno ne probas igru i sam procenis kakva je, mogu da pisu sta im je volja mada vecina ljudi procita review i ubede ih da je igrica vrhunska ili losa iako mozda i sami vide da nesto nije kako treba ali posto su drugi napisali da je igrica mindblow,masterpiece,amazing onda je svi hvale isto tako i filmovi sa poznatim licnostima tipa bred pit u world war z da on ne glumi u tom filmu onda bi ocena na imdb bila kao i za svaki zombi film bila oko 5.2 ali post bred pit glumi onda je minimum 7

HAF 912 Plus
I5 3570k
Z77A-GD55
2x4GB DDR3 Kingston Hyperx 1600mhz
Corsair H60
Seasonic 620GM
2TB WD Green
500GB WD Blue
Intel 520 180GB
MSI GTX 770 Lightning
Dell U2312hm
Cm storm recon
Cm storm trigger
Pioneer M2

:: Bogami igra dobija visoku ocenu koliko vidim, evo jednog zaista dobrog preview-a
:: http://www.gametrailers.com/reviews/p5jvw4/grand-theft-auto-v-revie
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
peki22 Re 17.09.2013. 12:08 #514495

status: user
broj poruka: 2936
Jel moguce da ce ovo cudo za Pc tek u martu sledece godine?


M Power-3770k-Beast 16GB-Hyper X 120GB-6970-Nitro 850W-H 100


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 @peki 17.09.2013. 12:10 #514497

status: user
broj poruka: 17084
Rekose od januara pa na dalje do najkasnije marta.
Da.

Cpu:AMD FX 6300 @ 4Ghz
Cooler:TitanVanesa-S
GPU:GTX 670 Gigabyte Windforce x3 OC
Ram:10 Gb KingstonHyperX@1600MHz
MBO:Asus M5A97
Case:CM Storm Enforcer
PSU:Chieftec 650w a85
Mouse:Mx 518
Screen: Dell


:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ZooLoo ... 20.09.2013. 14:28 #515078

status: user
broj poruka: 3974
http://www.guru3d.com/news_story/gta_v_pc_release_date_22_november_and_pc_screenshots.html

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Milos22 Re: ... 20.09.2013. 15:11 #515085

status: user
broj poruka: 1720
Bice opet port kao gta 4 a gta 5 nije lepo optimizovan ni za xbox i ps3 a kamoli za pc :)

HAF 912 Plus
I5 3570k
Z77A-GD55
2x4GB DDR3 Kingston Hyperx 1600mhz
Corsair H60
Seasonic 620GM
2TB WD Green
500GB WD Blue
Intel 520 180GB
MSI GTX 770 Lightning
Dell U2312hm
Cm storm recon
Cm storm trigger
Pioneer M2

:: http://www.guru3d.com/news_story/gta_v_pc_release_date_22_november_and_pc_screenshots.htm
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Gare87 ako pozure 20.09.2013. 15:41 #515090

status: user
broj poruka: 4662
sa release ima opet da je ukenjaju sa requirements i sa optimizovanoscu....

Inace gledao sam live gameplay i igra je vrlo zanimljiva....mada sam primetio(ili mi se cini) da nisu ubacili mogucnost da se ode u gym, sto je stvarno glupo....






AMD Phenom II 960T 3.5Ghz
MSI 870S-C45
Patriot 2x2GB DDR3 1600MHz
WD3200AAKS 320GB
WD10EARS 1TB
Gigabyte Windforce 6870OC 1GB GDDR5
OCZ MXS-PRO 600W
Windows 8.1 RTM 9600 64-bit

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dejzan Re: ako pozure 20.09.2013. 17:00 #515108

status: user
broj poruka: 3730

PC je na testu. Po meni ako polozi ovaj Rockstar i ostali ce rado slati naslove na PC....
To sa optimizacijom ponavaljam OPET NEMA VEZE....PS3 imao 6 jezgara kad je bio GTA4 aktuelan... Danas intel i AMD imaju 6 i 8 jezgara... A PS4 ce imati 8 jezgara....
Ako ga lepo urade i iskoriste PC komponete kako treba bice odlicno.. a Ljudi sa Dual Core starim Quad i Phenomima mogu slobodno da zaborave gde spadam i ja ...

AMD 965 X4 3.8 Ghz , Gigabyte Technology Co., Ltd. GA-890GPA-UD3H, 2 x 2 GB DDR3 1800Mhz Silicon X Power, HD 6870 Sapphire, LC Power Arkangel 850 W ,Cooler Master HAF 912+, Samsung SyncMaster P2470, Altec Lansing VS3151R, LOGITECH G400,


:: sa release ima opet da je ukenjaju sa requirements i sa optimizovanoscu...
::
:: Inace gledao sam live gameplay i igra je vrlo zanimljiva....mada sam primetio(ili mi se cini) da nisu ubacili mogucnost da se ode u gym, sto je stvarno glupo....
::
::
::
::
::
::
:: AMD Phenom II 960T 3.5Gh
:: MSI 870S-C4
:: Patriot 2x2GB DDR3 1600MH
:: WD3200AAKS 320G
:: WD10EARS 1T
:: Gigabyte Windforce 6870OC 1GB GDDR5
:: OCZ MXS-PRO 600
:: Windows 8.1 RTM 9600 64-bit
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 5 OD 6  
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646132.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs