Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Tehnika
Telefoni: mobilni, fiksni, ...
Sedmi rodjendan :)
STRANA 5 OD 6  
peki22 Re... 02.07.2014. 09:16 #556680

status: user
broj poruka: 2936
Ja malo o ovom americkom trzistu.Samo je ove godine Toyota Camry najprodavaniji auto inace ,inace Honda je godinama unazad na prvom mestu prodaje i kradje.A sad malo o temi i telefonima.Pisam se ja na sve funkcije,velicinu displeja,pixela itd... telefon sluzi da pozoves nekog.Iz Obrenovca sam krene poplava svi vade telefone slikaju ,snimaju kace na net.Fala bogu nema struje kad uvece treba da se pozove pomoc prc,sve prazne baterije.Kevo daj telefon (neka Nokia)kupljena prosle godine u win-y za 4k dinara da nam neko donese vode da pijemo.Toliko o tehnici od mene.


M Power-3770k-Beast 16GB-Hyper X 120GB-7970 BE-Nitro 850W-H 100


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dautovic ... 02.07.2014. 09:34 #556682

status: user
broj poruka: 2855
To je ta PC Berza...tema o telefonima, a 70% teme sadrzi raspravu o autmobilima...



Skyfire: ...frekfencija...

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Bobi4ever Re: ... 02.07.2014. 09:38 #556683

status: user
broj poruka: 4866
Polako, stigli smo i do Obrenovca. :)

:: To je ta PC Berza...tema o telefonima, a 70% teme sadrzi raspravu o autmobilima..
::
::
::
:: Skyfire: ...frekfencija..
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Igor88 Re: Cek Dejzane, ti si bio u Kataru pa znas? 02.07.2014. 10:46 #556688

status: user
broj poruka: 509
Evo ovako: Ziva istina da se u Dubaiu bas tesko nalaze jeftinije mecke ali S klasa ima, Saabova ima neverovatno puno, tojota je najcesca naravno uz lexus (takstisti voze lexuse i toyote), Honde itd itd, japanci su masovniji, ali ja znam i sto .-) Delovi su jeftini, vozila su jeftina. Mada za divno cudo BMW M3 2004 godiste E46 je oko 4000evra kada prebacite iz dirhama... Znaci kola su u sustini jeftinija nego u Srbiji, gorivo je jeftinije i to podosta o Abu Dhabiju necu ni da pricam gde je gorivo jos jeftinije.

Ono sto je meni zapalo za oko (a rekao sam sebi da necu komentarisati ove gluposti) jeste to sto pricas kako ljudi zbog kompleksa voze skuplja i bolja kola. Ne nego druze ti imas kompleks kada vidis da ga neko vozi... Jel trebamo svi jugice da vozimo??? Svako vozi ono sto voli i sto mu se svidja, za mene su kompleksasi kada stane pored tebe sa kanturinom nekom (NPR GSI Kadet, Kalibra) i krede da ti potpisuje na semaforu, misli da ces da se nalozis i trkas. Za mene je to kompleks, a ako covek vozi panameru, pritom je vozi normalno, to je za mene gospodin covek, koji ima sjajn ukus pri izboru auta. Meni se Panamera licno PREVISE svidja i to je auto koji bih prvi kupio da mogu sebi da priustim takvo vozilo i da ga registrujem... Daklem nemoj takve komentare jer nisu na mestu.
Intel i5 3570k
Intel DZ77BH-55K
16GB Hyperx @1600
120GB SSD


::
:: Ja recimo nisam, ali moj komsija koji je inace instruktor voznje (drzi skolu preko 20 god) bio je pre par meseci u Dubaiu i zamisli, niko od tih Arapa ne vozi Mercedes. .)
:: Pricam o mestima gde izlaze ovi sa kintom, a kad kinta nije problem, ima se i za Mercedes zar ne? A opet za 2 nedelje moj komsija nije video nijednog. Dubai bez Mercedesa, a sve sami bogatasi, hm..
:: Recenica tvoja da `postoje modeli automobila i Mercedes` je na nivou razmisljanja petogodisnjeg deteta
:: Ja nisam vozio X6, gazio pesake i slicno nekim skupim kolima, ali kada smo kod dzipova, vozio sam se u Hameru H2 pre par godina i za mene je to dzip u punom smislu te reci
:: Ovde se vozi X6 i vozice se i X7, X8, X239 jer ovo je Srbija gde ljudi sa kintom nisu IN ako se ne vozi neki dobar BMW dzip, mecka ili porse kajen. Kompleksi su cudo. .)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
un1 Re: Re: ... 02.07.2014. 10:51 #556689

status: user
broj poruka: 320
:: Polako, stigli smo i do Obrenovca. :
::


Ne daj Boze da uzmes polovan auto iz Obrenovca sad :D :D


Sto se tice automobila, pravi dzipovi su samo Lada Niva i Rover Defender.
Ovi novi ulickani ne mogu ni u jednom segmentu terenske voznje da im pridju.


Sto se tice jabuke, nek` joj je srecan rodjendan.
A mi pravi fanboyevi cekamo da se velika Nokia vrati na stazu stare slave :D


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
peki22 Re: Re: Re: ... 02.07.2014. 11:12 #556690

status: user
broj poruka: 2936
Pa sve je prodato sto je moglo da se proda.Mozda 10% je na opravci ostalo je sve otislo u Sabac i Beograd.Punto se palio ko je imao srece za 500evra ko nije za 800.Francuza jos niko nije uspeo da upali.


M Power-3770k-Beast 16GB-Hyper X 120GB-7970 BE-Nitro 850W-H 100


:: :: Polako, stigli smo i do Obrenovca. :
:: ::
::
::
:: Ne daj Boze da uzmes polovan auto iz Obrenovca sad :D :
::
::
:: Sto se tice automobila, pravi dzipovi su samo Lada Niva i Rover Defender.
:: Ovi novi ulickani ne mogu ni u jednom segmentu terenske voznje da im pridju
::
::
:: Sto se tice jabuke, nek` joj je srecan rodjendan
:: A mi pravi fanboyevi cekamo da se velika Nokia vrati na stazu stare slave :
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 Automobili 02.07.2014. 11:33 #556692

status: user
broj poruka: 17084
Neko uzimao one polovne japance iz Fokusime i po kojim cenama?

Cpu: FX 6300 @4 Ghz
Cooler:CM v8 GTS
GPU:GTX 670 Gigabyte WF x3 OC
Ram:10 Gb Kingston
MBO:Asus M5A97
Case:CM Storm Enforcer
PSU:Chieftec 650w a85
Keyboard: Logitech iluminated
Mouse:Mx 518
Screen Dell 22

:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Bobi4ever Re: Re: Cek Dejzane, ti si bio u Kataru pa znas? 02.07.2014. 11:36 #556693

status: user
broj poruka: 4866
Malo si pogresno zakljucio. Nisam rekao da ljudi zbog kompleksa voze skuplja i bolja kola. Svako kupuje shodno svojim potrebama, mogucnostima i ukusu naravno.
Da, ti znas da ja imam kompleks o necemu a ne znas ni kako se zovem. Rezonovanje i zakljucak za Oskara. :-)
Shodno tome, pre nego sto se na neki nacin osetis mozda prozvanim i bez mnogo razmisljanja dodjes na odluku da nekoga nazoves kompleksasom, sagledaj malo recenicu iz vise uglova ili makar pitaj za obrazlozenje doticne recenice.
Za tvoju informaciju Jugo nikada ne bih vozio, ne zato sto sam `kompleksas` vec zato sto je iz mog ugla los auto, bez obzira na njegovu cenovnu vrednost.
Da obrazlozim recenicu zbog koje si napisao post. Kompleks je kada podignes kredit da bi kupio Cayenne kako bi bio IN, a zatim prodas kucu da bi vratio novac banci i zelenasima od kojih je pozajmljen. Sve to u svrhu kupovine necega sto ti realno nije potrebno, a opet, kompleks je zeznuta stvar. Primer koji sam ti naveo je realan/stvaran, nije plod bujne maste i na takve osobe sam mislio kada sam napisao doticnu recenicu.
Naravno nije doticni jedini primer. Naveo si jos jedan sa Kadetom isl. I meni se svidja Lotus Elise, video sam ga i uzivo u Bg-u pre par godina i da imam mogucnosti rado bih ga posedovao, ali ne zato da bih jurio ulicama Beograda kao na F1 pisti, vec da bih ga vozio normalno i uzivao u voznji u takvom automobilu.
Nadam se da sam ti razjasnio nedoumice.
Pozdrav.
::
:: Ono sto je meni zapalo za oko (a rekao sam sebi da necu komentarisati ove gluposti) jeste to sto pricas kako ljudi zbog kompleksa voze skuplja i bolja kola. Ne nego druze ti imas kompleks kada vidis da ga neko vozi... Jel trebamo svi jugice da vozimo??? Svako vozi ono sto voli i sto mu se svidja, za mene su kompleksasi kada stane pored tebe sa kanturinom nekom (NPR GSI Kadet, Kalibra) i krede da ti potpisuje na semaforu, misli da ces da se nalozis i trkas. Za mene je to kompleks, a ako covek vozi panameru, pritom je vozi normalno, to je za mene gospodin covek, koji ima sjajn ukus pri izboru auta. Meni se Panamera licno PREVISE svidja i to je auto koji bih prvi kupio da mogu sebi da priustim takvo vozilo i da ga registrujem... Daklem nemoj takve komentare jer nisu na mestu
:: Intel i5 3570
:: Intel DZ77BH-55
:: 16GB Hyperx @160
:: 120GB SS
::
::
:: ::
:: :: Ja recimo nisam, ali moj komsija koji je inace instruktor voznje (drzi skolu preko 20 god) bio je pre par meseci u Dubaiu i zamisli, niko od tih Arapa ne vozi Mercedes. .)
:: :: Pricam o mestima gde izlaze ovi sa kintom, a kad kinta nije problem, ima se i za Mercedes zar ne? A opet za 2 nedelje moj komsija nije video nijednog. Dubai bez Mercedesa, a sve sami bogatasi, hm..
:: :: Recenica tvoja da `postoje modeli automobila i Mercedes` je na nivou razmisljanja petogodisnjeg deteta
:: :: Ja nisam vozio X6, gazio pesake i slicno nekim skupim kolima, ali kada smo kod dzipova, vozio sam se u Hameru H2 pre par godina i za mene je to dzip u punom smislu te reci
:: :: Ovde se vozi X6 i vozice se i X7, X8, X239 jer ovo je Srbija gde ljudi sa kintom nisu IN ako se ne vozi neki dobar BMW dzip, mecka ili porse kajen. Kompleksi su cudo. .)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Igor88 Bobi 02.07.2014. 12:24 #556695

status: user
broj poruka: 509
Onda ok, to dizanje kredita za auto prodaja stana, kuce, zaista ne pije vodu, tu se slazem da je ipak kompleks u pitanju, i kada neko vozi auto a nema stan gde da zivi, vec zivi kao podstanar, e iz tog ugla nisam gledao, jer sam zaboravio da se tako kod nas zivi :-(

Intel i5 3570k
Intel DZ77BH-55K
16GB Hyperx @1600
120GB SSD


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Kompleksi su svugde! 02.07.2014. 13:30 #556703

status: user
broj poruka: 18472
Pre svega slozicu se sa Bobijevim prvim postom.

Generalno kod nas se ti skupi auti kupuju zbog prestiza, zbog statusa u drustvu ali iz perspektive inteligentne osobe veoma pogresnog.

U nasoj zemlji mada ni zapad nije mnogo odmakao ali koncetrisimo se na nasu zemlju svaka seljacina vozi Mercedes i BMW.
Jos jedna interesantna stvar jeste cinjenica koliko su ti isti seljaci bahati u saobracaju, primitivizam koji nema granice.

Zaista retko, retko je sresti coveka koji ima mogucnosti da sebi priusti jedan takav auto a da pri tom zaista to ceni, voli i uiziva u tim kolima.

Ti sto podizu kredite, njih je najmanje i to je posebna prica.

Evo i taj Apple , Iphone, aman kako se pojavio svaka susa ga je kupila. Kljucevi od automobila, telefon na stol, to su obavezni `maniri` koje danasnji skorojevici prezentuju.

Lanac oko vrata, cackalica u ustima itd.. Trebam li dalje da pojasnjavam>?

Jedan od razloga zasto izbegavam taj Iphone jeste taj, smucio mi se brend zbog masovnog broja seljaka koji ga imaju.

Svakako ako odlucim ponovo da ga imam uzecu ga jer znam zasto ga kupujem ali mi sama pomisao ko ga sve ima stvara odbojnost!



Superior Technology
Intel 3930K@4.8 Ghz/Asus Rampage IV Extreme/Corsair Dominator GT 32GB/Asus GTX 780 Ti DCUII OC SLI/Samsung 830 256GB/Creative Titanium HD/Enermax Revolution 1050w/Dell 2709w/CM Stacker 832 i ostal

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gogi1 Re: Kompleksi su svugde! 02.07.2014. 14:03 #556707

status: user
broj poruka: 2076
Previse generalizujes stvari. Po meni bas oni koji imaju bmw ili merc NISU seljacine. Mada naravno to ne treba ni gledati na taj nacin. Seljacizam nema veze sa automobilima ili cinjenicom da neko ima para. Ima seljacina i bez dobrih automobila zar ne?

@ igor88 panamera je fantazija. Vozio sam se i sedeo u njoj. Bolji auto u zivotu nisam video.

Vrata lagana, sedista potpuno drugacija od svega do sada, hrom detalji unutra, ubacis `kljuc` a na displeju se upali oznaka `turbo`.
Sledeci put cu pitati coveka da mi da ga probam. Prosli put mi je bilo neprijatno jer sam ga po prvi put video u zivotu.

Intel i3 4130, Alpenfohn Himalaya, Gigabyte Z87-HD3, 8gb Mushkin 1333@2000, SSD Mushkin Chronos 120gb + externi 500gb,Sapphire 7950 3GB BOOST, LG IPS277L-BN 27`, Corsair HX520, Fractal Design Arc Midi window mod, NZXT Sentry LX fan controller, Mad Catz

:: Pre svega slozicu se sa Bobijevim prvim postom
::
:: Generalno kod nas se ti skupi auti kupuju zbog prestiza, zbog statusa u drustvu ali iz perspektive inteligentne osobe veoma pogresnog
::
:: U nasoj zemlji mada ni zapad nije mnogo odmakao ali koncetrisimo se na nasu zemlju svaka seljacina vozi Mercedes i BMW
:: Jos jedna interesantna stvar jeste cinjenica koliko su ti isti seljaci bahati u saobracaju, primitivizam koji nema granice
::
:: Zaista retko, retko je sresti coveka koji ima mogucnosti da sebi priusti jedan takav auto a da pri tom zaista to ceni, voli i uiziva u tim kolima
::
:: Ti sto podizu kredite, njih je najmanje i to je posebna prica
::
:: Evo i taj Apple , Iphone, aman kako se pojavio svaka susa ga je kupila. Kljucevi od automobila, telefon na stol, to su obavezni `maniri` koje danasnji skorojevici prezentuju
::
:: Lanac oko vrata, cackalica u ustima itd.. Trebam li dalje da pojasnjavam>
::
:: Jedan od razloga zasto izbegavam taj Iphone jeste taj, smucio mi se brend zbog masovnog broja seljaka koji ga imaju
::
:: Svakako ako odlucim ponovo da ga imam uzecu ga jer znam zasto ga kupujem ali mi sama pomisao ko ga sve ima stvara odbojnost
::
::
::
:: Superior Technology
:: Intel 3930K@4.8 Ghz/Asus Rampage IV Extreme/Corsair Dominator GT 32GB/Asus GTX 780 Ti DCUII OC SLI/Samsung 830 256GB/Creative Titanium HD/Enermax Revolution 1050w/Dell 2709w/CM Stacker 832 i osta
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Re: Kompleksi su svugde! 02.07.2014. 14:11 #556708

status: user
broj poruka: 7761
E ali ne znas ti kakav Audi moze da ze uzme za 14150E koliko sam ja platio Fiat 500L 1.3MJTD doduse na kredit (ucesce 4160E)...

Naravno moj odgovor je bio POLOVAN !!!

Onda usledi ponovo pitanje JEL ZNAS TI KAKAV JE AUDI ZA 14150E ?

Pa polovan kakav drugaciji...

MA ZNAS LI TI KAKAV JE TAJ POLOVAN AUDI OD 14150E ?

Ma takav je da ce sve da me izadje tri puta vise nego za ovog FIAT-a... i jos ne daj Boze da mu se polovnom AUDI-ju nesto pokvari ili da u jos gorem slucaju kvrcnem hebeni FAR ode 1.5 srbistanska prosecna plata...

Elem sto se tice telefona kod iPhone je sve pogodjeno bar kod 4S i velicina i dizajn ma sve jedino mu je cena kad se pojavio u srbistanu bila 2X cene u nekom regularnom Apple store...

Mada mi i to sa pogodjenoscu nije skroz jasno jer zasto za Boga miloga prave sad ove sa 5 i vise zolla... mora da seu ovi korisnici iPhone-a svako malo bacali zdrak na SmugSmug, Sony i HTC telefone i u sebi mislili zasto oni imaju veci nego mi...

Citat:
`Rodbinsko-partijsko-naslednicki odnosi su nam stvorili tragicnu
i intelektualno slabo razvijenu klasu ljudi koji vode drzavu, zato smo...`

Tomato Republic Of Serbia, BRE !!!

:: Pre svega slozicu se sa Bobijevim prvim postom
::
:: Generalno kod nas se ti skupi auti kupuju zbog prestiza, zbog statusa u drustvu ali iz perspektive inteligentne osobe veoma pogresnog
::
:: U nasoj zemlji mada ni zapad nije mnogo odmakao ali koncetrisimo se na nasu zemlju svaka seljacina vozi Mercedes i BMW
:: Jos jedna interesantna stvar jeste cinjenica koliko su ti isti seljaci bahati u saobracaju, primitivizam koji nema granice
::
:: Zaista retko, retko je sresti coveka koji ima mogucnosti da sebi priusti jedan takav auto a da pri tom zaista to ceni, voli i uiziva u tim kolima
::
:: Ti sto podizu kredite, njih je najmanje i to je posebna prica
::
:: Evo i taj Apple , Iphone, aman kako se pojavio svaka susa ga je kupila. Kljucevi od automobila, telefon na stol, to su obavezni `maniri` koje danasnji skorojevici prezentuju
::
:: Lanac oko vrata, cackalica u ustima itd.. Trebam li dalje da pojasnjavam>
::
:: Jedan od razloga zasto izbegavam taj Iphone jeste taj, smucio mi se brend zbog masovnog broja seljaka koji ga imaju
::
:: Svakako ako odlucim ponovo da ga imam uzecu ga jer znam zasto ga kupujem ali mi sama pomisao ko ga sve ima stvara odbojnost
::
::
::
:: Superior Technology
:: Intel 3930K@4.8 Ghz/Asus Rampage IV Extreme/Corsair Dominator GT 32GB/Asus GTX 780 Ti DCUII OC SLI/Samsung 830 256GB/Creative Titanium HD/Enermax Revolution 1050w/Dell 2709w/CM Stacker 832 i osta
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dejzan Re: >> 02.07.2014. 16:33 #556725

status: user
broj poruka: 3730
Sta zna seljak sta je zvaka....
Ocito vas ovde sve na gomili bije kompleks od BMW ,Mercedes,Audi,Cadilak(Escalade vas ubi po gradu)
Cekaj ja taj komentar nisam izmislio vec BUKVALNO svaka druga osoba na SVETU to govori.... Mercedes razvija kola za trzista (Azija,USA,Arapske zemlje)
Si svestan da je R klasa nastala samo da bi se Arapi osecali posebno?ALO jel vidis dokle ide Mercedes....
To sto se u Srbiji gleda dobijeno ulozeno(samo u nerazvijenim zemljama) ,u razvijenim zemljama se auto menja na 4-5 godina...Ovde imam primer uzeo NOV golf 5 i kaze baja dok mi ne zakuca ceger na 500 000 ne menjam ga......
Japanac na 500 000 se raspada ali bukvalno rdja ga razbi korozija guta... Pa jebeni Opel ima potcinkovani lim a Toyota nema..... A pritom kad ti crkne elktronika na japancu mozes odmah kod zelenasa jer banke kazu nesto ne vole da daju kredite danas.....
evo da vas malo smirim
AMG C klase Azijatima neda mira a sta cemo da radimo se E class ? CLS? SLR ?

Sto se tice Qatara imucne porodice(90%) imaju 4 do 5 automobila od kojih su 2 mercedes... toliko o tome....
Kao sto rekoh imamo automobile i Mercedes....
Kvalitet ,Tradicija,Inovacija,Pouzdanost = Mercedes Benz


Intel I5 4670K +CoolerMaster Evo 212
Motherboard Asus Maximus Hero 6
GPU 770 GTX Asus Direct CU II OC
SSD 128 Samsung Evo Pro
Memory Kingston HyperX 2400 Mhz
LC power Archangle 850 W


:: Dejzane, sve si razjasnio onog trenutka kad si napisao `postoje modeli automobila, i MERCEDES`, taj komentar nekih ljudi koje poznajem u mom rodnom i susednom selu i tvoj je sve objasnio a posle `japanske kante`.. dalje nema sta da se prica
::
:: Takodje znam da su Japanci posle americkih u Americi najvise vozeni automobili, elitniji Lexus, Toyota je posle Fiata najprodavaniji auto u EU. Za ostale delove sveta ne znam
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 Auuuuuuu 02.07.2014. 16:33 #556726

status: user
broj poruka: 17084
60 000e
15 000e
45 000e

Sa kakvim se ciframa frljate ljudi...

Cpu: FX 6300 @4 Ghz
Cooler:CM v8 GTS
GPU:GTX 670 Gigabyte WF x3 OC
Ram:10 Gb Kingston
MBO:Asus M5A97
Case:CM Storm Enforcer
PSU:Chieftec 650w a85
Keyboard: Logitech iluminated
Mouse:Mx 518
Screen Dell 22

:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dejzan Re: Auuuuuuu 02.07.2014. 16:35 #556727

status: user
broj poruka: 3730
http://v8.rs/detaljno/553

povecao sam ulog :D

Intel I5 4670K +CoolerMaster Evo 212
Motherboard Asus Maximus Hero 6
GPU 770 GTX Asus Direct CU II OC
SSD 128 Samsung Evo Pro
Memory Kingston HyperX 2400 Mhz
LC power Archangle 850 W


:: 60 000
:: 15 000
:: 45 000
::
:: Sa kakvim se ciframa frljate ljudi..
::
:: Cpu: FX 6300 @4 Ghz
:: Cooler:CM v8 GT
:: GPU:GTX 670 Gigabyte WF x3 O
:: Ram:10 Gb Kingsto
:: MBO:Asus M5A9
:: Case:CM Storm Enforce
:: PSU:Chieftec 650w a8
:: Keyboard: Logitech iluminate
:: Mouse:Mx 51
:: Screen Dell 2
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
cokla hajde ovako... 02.07.2014. 18:03 #556737

status: user
broj poruka: 756
Svako ko ima ušteđevinu od 60000€ neka dokaže poreklo novca. Da redovno plaća porez i da nema neizmirenih dugovanja. Da se protiv te osobe ne vodi krivični postupak i da ne postoji poternica koju je izdala neka policijska uprava.
Da polaže PSP i da dokaže da razlikuje boje.
A posle toga može da polaže test inteligencije, čisto fore radi.
Nakon toga neka kupi auto koji `oće za 59300€ i telefon koji `oće za 720€.
Ako sve prođe kako treba, svaki vikend ima da dolazim kod te osobe da detaljno perem auto i telefon.
I da stavljam mint čokoladice na sedišta.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic >> 02.07.2014. 19:51 #556739

status: user
broj poruka: 18940
Zna li neko šta je `potcinkovani pandam`..?

Odgovor: najnovija vrsta nerđjujuće karoserije kod Mercedesa.



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dejzan Re: >> 02.07.2014. 20:34 #556741

status: user
broj poruka: 3730
http://v8.rs/detaljno/553

Mozda progledas ...

Intel I5 4670K +CoolerMaster Evo 212
Motherboard Asus Maximus Hero 6
GPU 770 GTX Asus Direct CU II OC
SSD 128 Samsung Evo Pro
Memory Kingston HyperX 2400 Mhz
LC power Archangle 850 W


:: Zna li neko šta je `potcinkovani pandam`..?
::
:: Odgovor: najnovija vrsta nerđjujuće karoserije kod Mercedesa.
::
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: >> 02.07.2014. 20:40 #556742

status: user
broj poruka: 18940
Sta ima da progledavam, ne budi smesan, ovo je S klasa Mercedesa, sam vrh, tesko da nekom ne odgovara..doduse polovan je..onaj ko kupuje S klasu, sigurno ne kupuje polovan


:: http://v8.rs/detaljno/55
::
:: Mozda progledas ..
::
:: Intel I5 4670K +CoolerMaster Evo 21
:: Motherboard Asus Maximus Hero 6
:: GPU 770 GTX Asus Direct CU II O
:: SSD 128 Samsung Evo Pr
:: Memory Kingston HyperX 2400 Mh
:: LC power Archangle 850 W
::
::
:: :: Zna li neko šta je `potcinkovani pandam`..?
:: ::
:: :: Odgovor: najnovija vrsta nerđjujuće karoserije kod Mercedesa.
:: ::
:: ::
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
misicm ni lud covek ne bi 02.07.2014. 20:49 #556745

status: user
broj poruka: 360
kupovao polovan Mercedes, a kamoli polovan iphone. mada bi ti, imarkovicu, i na novom iskrivio pinove. .)


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
jumperjack Još jedan kvalitetan a ne spomenut do sada... 02.07.2014. 21:18 #556747

status: user
broj poruka: 497
Već dve godine ponosni vlasnik i vozač volva S80, pošto sam se vozio u svemu i svačemu mogu da kazem za ovaj tenk sa točkovima da je pre svega izuzetno udoban, stabilan i pouzdan auto, nema tih konja ko u ruskoj bajci a ni tih kilowata, njutnmetara i koje čega ali mene i moju porodicu odveze gde god se zaputimo bez da posle par sati vožnje izadjemo iz njega slomljeni...ne potpisuje se na sefomaru, ne reži na prolaznike i nije prvi pa čak ni deseti pik za ove mlade piliće sa nivoom inteligencije u visini broja cipela koje gledaju sponzora za bližu a bogami, i dalju buducnost ali jos jednom da kazem....zmaj od auta...
Mada, lepota je u oku posmatrača....
Rodjen sam u Srbiji...i od toga cu i umreti!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dejzan Re: Re: >> 02.07.2014. 21:18 #556748

status: user
broj poruka: 3730
Sam vrh ? cekaj sad Toyota ovaj Lexus je bolji nemoj tako....
More .... pravac Studgart da okajate grehove.....
E a nasta je najjace ? ima podrsku za Ipod i Iphone :D :D :D
jebiga kad neznas sta je dobro pitaj sta je skupo :)


Intel I5 4670K +CoolerMaster Evo 212
Motherboard Asus Maximus Hero 6
GPU 770 GTX Asus Direct CU II OC
SSD 128 Samsung Evo Pro
Memory Kingston HyperX 2400 Mhz
LC power Archangle 850 W


:: Sta ima da progledavam, ne budi smesan, ovo je S klasa Mercedesa, sam vrh, tesko da nekom ne odgovara..doduse polovan je..onaj ko kupuje S klasu, sigurno ne kupuje polovan
::
::
:: :: http://v8.rs/detaljno/55
:: ::
:: :: Mozda progledas ..
:: ::
:: :: Intel I5 4670K +CoolerMaster Evo 21
:: :: Motherboard Asus Maximus Hero 6
:: :: GPU 770 GTX Asus Direct CU II O
:: :: SSD 128 Samsung Evo Pr
:: :: Memory Kingston HyperX 2400 Mh
:: :: LC power Archangle 850 W
:: ::
:: ::
:: :: :: Zna li neko šta je `potcinkovani pandam`..?
:: :: ::
:: :: :: Odgovor: najnovija vrsta nerđjujuće karoserije kod Mercedesa.
:: :: ::
:: :: ::
:: :: ::
:: :: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: Re: Re: >> 02.07.2014. 21:34 #556750

status: user
broj poruka: 18940
jbte dejzane kad covek sve mora da ti crta, AMAN ZAMAN, mucni malo.. mislio sam sam vrh ponude Mercedesa.


:: Sam vrh ? cekaj sad Toyota ovaj Lexus je bolji nemoj tako....
:: More .... pravac Studgart da okajate grehove....
:: E a nasta je najjace ? ima podrsku za Ipod i Iphone :D :D :D
:: jebiga kad neznas sta je dobro pitaj sta je skupo :
::
::
:: Intel I5 4670K +CoolerMaster Evo 21
:: Motherboard Asus Maximus Hero 6
:: GPU 770 GTX Asus Direct CU II O
:: SSD 128 Samsung Evo Pr
:: Memory Kingston HyperX 2400 Mh
:: LC power Archangle 850 W
::
::
:: :: Sta ima da progledavam, ne budi smesan, ovo je S klasa Mercedesa, sam vrh, tesko da nekom ne odgovara..doduse polovan je..onaj ko kupuje S klasu, sigurno ne kupuje polovan
:: ::
:: ::
:: :: :: http://v8.rs/detaljno/55
:: :: ::
:: :: :: Mozda progledas ..
:: :: ::
:: :: :: Intel I5 4670K +CoolerMaster Evo 21
:: :: :: Motherboard Asus Maximus Hero 6
:: :: :: GPU 770 GTX Asus Direct CU II O
:: :: :: SSD 128 Samsung Evo Pr
:: :: :: Memory Kingston HyperX 2400 Mh
:: :: :: LC power Archangle 850 W
:: :: ::
:: :: ::
:: :: :: :: Zna li neko šta je `potcinkovani pandam`..?
:: :: :: ::
:: :: :: :: Odgovor: najnovija vrsta nerđjujuće karoserije kod Mercedesa.
:: :: :: ::
:: :: :: ::
:: :: :: ::
:: :: :: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dejzan Re: Re: Re: Re: >> 02.07.2014. 21:50 #556752

status: user
broj poruka: 3730
http://www.topcarrating.com/price.php?brand_id=108

khm khm :D

Intel I5 4670K +CoolerMaster Evo 212
Motherboard Asus Maximus Hero 6
GPU 770 GTX Asus Direct CU II OC
SSD 128 Samsung Evo Pro
Memory Kingston HyperX 2400 Mhz
LC power Archangle 850 W


:: jbte dejzane kad covek sve mora da ti crta, AMAN ZAMAN, mucni malo.. mislio sam sam vrh ponude Mercedesa
::
::
:: :: Sam vrh ? cekaj sad Toyota ovaj Lexus je bolji nemoj tako....
:: :: More .... pravac Studgart da okajate grehove....
:: :: E a nasta je najjace ? ima podrsku za Ipod i Iphone :D :D :D
:: :: jebiga kad neznas sta je dobro pitaj sta je skupo :
:: ::
:: ::
:: :: Intel I5 4670K +CoolerMaster Evo 21
:: :: Motherboard Asus Maximus Hero 6
:: :: GPU 770 GTX Asus Direct CU II O
:: :: SSD 128 Samsung Evo Pr
:: :: Memory Kingston HyperX 2400 Mh
:: :: LC power Archangle 850 W
:: ::
:: ::
:: :: :: Sta ima da progledavam, ne budi smesan, ovo je S klasa Mercedesa, sam vrh, tesko da nekom ne odgovara..doduse polovan je..onaj ko kupuje S klasu, sigurno ne kupuje polovan
:: :: ::
:: :: ::
:: :: :: :: http://v8.rs/detaljno/55
:: :: :: ::
:: :: :: :: Mozda progledas ..
:: :: :: ::
:: :: :: :: Intel I5 4670K +CoolerMaster Evo 21
:: :: :: :: Motherboard Asus Maximus Hero 6
:: :: :: :: GPU 770 GTX Asus Direct CU II O
:: :: :: :: SSD 128 Samsung Evo Pr
:: :: :: :: Memory Kingston HyperX 2400 Mh
:: :: :: :: LC power Archangle 850 W
:: :: :: ::
:: :: :: ::
:: :: :: :: :: Zna li neko šta je `potcinkovani pandam`..?
:: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: Odgovor: najnovija vrsta nerđjujuće karoserije kod Mercedesa.
:: :: :: :: ::
:: :: :: :: ::
:: :: :: :: ::
:: :: :: :: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Kelt Re: Re: 03.07.2014. 00:52 #556761

status: user
broj poruka: 394
Cekaj,ti i dalje poredis JEDAN telefon sa jedne strane i desetine varijacija tog telefona sa druge strane:D?I sta kazes,svima pucaju aplikacije,ne mogu da se apdejtuju.Zajebano,ubedio si me.Ne znam kako mi fon do sada nije eksplodirao.Sledeci fon mi je definitivno iP6,mada moraces mi pomoci,sta je jailbreak.Zasto se to koristi i koja je svrha?

___________________________________
ERIN GO BRAGH


::
:: XXX has stopped working (phone app najčešće).....se dešava drugaru na Galaxy Note 3....kupio ga je na `buvljaku`.....pardon u Engleskoj, T+Mobile, simfree
::
:: Dalje, drugar je pre nedelju dana uradio OS upgrade na Sony Xperia SP (buvljak, a ne pardon, Telekom paket) telefonu i sad mu je svaka nova slika u Galeriji siva (thumbnail). Factory restore, isto. Druga kartica isto....šta li je u pitanju ?
::
:: Ja ni ne znam koliko moj iPhone 5 ima RAM memorije, jer me boli uvo, ništa mi ne koči sa 20 upaljenih aplikacija. Zašto bi se end user na telefonu time bavio ? Koliko RAM-a ima telefon mora da zna onaj ko se brine da će neki OS da koči
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 5 OD 6  
Broj postavljenih tema: 60276. Broj poslatih odgovora: 646111.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs