Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Vesti, testovi, uputstva i noviteti na IT sceni
AMD HYPE
STRANA 5 OD 6  
Blueberry Na zapadu ništa novo vol.10 26.03.2015. 01:50 #588640

status: user
broj poruka: 1272
Nasladjivati se ugnjetavanjem jednog naroda od strane drugog moze samo malouman covek.
Apaci, Sijuksi i Srbi imaju istog istrebitelja, ali samo obicna nistarija sa nivoom svesti reda velicina vakuole euglene moze da se time nasladjuje.

Nastavljanjem fasistickih ispada jedino sto mozes postici je da tebe neko kompletno prepravi do neprepoznatljivosti, jer, osim mrznje , nista kreativno iz tebe ne izlazi. A osim praska za pecivo i pilulica za lilulice, nista zdravo ni ne ulazi. Mozda je to problem?

Nisam znao da je unesrecivanje drugih situacija kada ti neko hladnokrvno zabije noz u ledja bez trunke povoda, argumenata.Hvala ti sto si mi pruzio drugu dimenziju poimanja istorije u kojoj su svi narodi koji su toboze patili pod srpskom cizmom imali bolji, povlasceniji, uvazeniji polozaj od Srba samih. Svi ti narodi su radije izabrali da ih debelo naguzi drska od metle koju umesto ruke pruza ta divna i raskosna Evropska unija u koju trcimo kao slogirane hijene bez glave, i koja ce nam glava i doci.

Samo nastavi da velicas te silne postene, moralne i casne narode koji su vise zla pocinili nego sto je najgori Srbin i pomislio. Aplaudiram ti do kompletne imbecilnosti.

Ako imam turskih gena, meni ne smetaju. Ljude delim na dobre i lose, a u lose ubrajam naravno i kompletne idiote koji seru po svemu onome sto im je dato, narocito one koji mogu u vreme najgore krize, bede i nemastine biti potpuni neradnici, palamudeci po svima ostalima parazitski nakaceni drugome na grbaci.

Ponestalo ti je vokabulara pa si umislio da ces nekoga uvrediti ako mu kazes da je (bio) rob? Skoro svi narodi u Evropi koje visestruko glorifikujes su bili prakticno robovi Rimskog carstva, ali vec smo nekoliko puta utvrdili da ti apsolutno nemas nikakvih znanja iz oblasti istorije.

Kad vec pominjes Turke, uveravam te da ce danasnji prosecan Turcin imati vise casti, obraza i morala nego sto ces ga ti ikada imati, negujuci podanicke pozadinske manire, dok idolopoklonicki padas u trans u vezi sa svime sto dolazi sa Zapada.

Posto ne poznajes ni istoriju pravoslavlja i katolicanstva, ne vredi da trosim kiseonik pojasnjavajuci ti zasto je pravoslavlje ugrozeno i ko je tu objektivni krivac za sve. Uzivaj u svojoj neopravdanoj mrznji ljubeci papi skute i ono medju njima.

Da te podsetim, ja sam jedna od pomenutih balkanskih bitangi odraslih na selu. Apsolutno sam siguran da sam imao zdravije uslove za zivot i razvoj od tebe, a samim tim nisam razvio manicno-depresivne predispozicije i ostale psihosomatske nuspojave koje su neki nazalost pokusali ublaziti psihoaktivnim supstancama.

Vojvoda k`o Vojvoda. Voleo bih da ga sretnes licem u lice, i eventualno se okliznes na koru od banane. Cak i takva izjava, cini me neuporedivom cveckom naspram bilo kakvih tvojih izjava. Nadam se da ce se receno i desiti. Stavise, bio bih srecan da se desi. Zasluzujes jedan takav susret na visokom nivou. Naspram tebe, Vojvoda je gospodin covek.


Vecini ljudi ne smetaju ni homoseksualci, niti ultramoderni evropljani. Nase je pravo da se ne slazemo sa njihovim nacinom zivota. Vecini smetaju zadojeni fasisti i srbomrsci iz redova Srba koji sebi ne mogu nikako oprostiti to sto su Srbi, i vecito pate za necim tudjim. To ce nas pokositi vise nego bilo koja vreca uranijuma kojoj se radujes, ili ugnjetavanje od strane drugih koje opravdavas i velicas.

Pitao bih te da li bi se tako ponasao da moras da kopas od 7 ujutru do 7 uvece i da radis za 20000 dinara kao vecina gradjana ove zemlje, skaradni, srbohulni covece.

Pozdravlja te tipican Srbin Balkanac i zeli ti sve najbolje, a i ono najgore sto pomisli, vedrije je i humanije od bilo kakvog genocidnog razmisljanja koje ti gajis.

Mislio sam da vi samodovoljni ljudi ne pricate sa inteligentnijima od sebe. To jest ni sa kim, osim sami sa sobom. Tu sam se malo presao. Izvinjavam se. Izvinjavam se sto ne cenim te tvoje represivne, sovinisticke, robovlasnicke vrednosti koje si ti doveo do klinickog savrsenstva. Drustvi geneticara bilo bi ponosno, posto znamo kako se takva mutirana tvorevina zove.

Za kraj, posto jedino merilo prepoznajes u merenju i premeravanju, mogu kupiti 4 tvoje EVGA-e, ali nisam mentalni invalid da mi treba staka koja bi kompenzovala sve frustracije, komplekse i nezadovoljstva, i ne bolujem od toga da drugima trljam nos necim sto nemaju. Posto je tvoja klinicka slika jasna, reci cu ti da ovde ima ljudi koji mogu kupiti 10 masina sa quad Titan sli konfiguracijama da to finansijski ne osete (nisam medju njima). Hoces reci da oni nemaju zato sto se ne hvale? A jos vise prozivas one koji se eventualno pohvale? Da sam na Adzemovom mestu, ja bih tvrdio da imam 7, a ne jednu, posto ti je ta konfiguracija ocigledno trn u oku jer u ovom momentu jednostavno ne mozes sebi priustiti da je kupis, za razliku od pomenutog kolege koji to zaista i moze. Ako si ljubomorna devojcica koja bi da se rasplace sto se neko igra sa barbikom koju ona zeli, ja ti tu nista ne mogu pomoci.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Manje stresa, manje negativnosti.. 26.03.2015. 01:59 #588642

status: user
broj poruka: 18472
Borovnica, procitah sve sto si napisao ali mi oci ispadose.
Ovo je mozda najduzi post koji sam ikad video, osim ako ga ja za ovih 10+ i kusur godina nisam negde ubelezio :D

SEKTASI

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Kutalion CAPSLOCKWALLOFTEXTOMGLOL 26.03.2015. 03:39 #588667

status: user
broj poruka: 2480
Ovom prilikom zelim da se zahvalim Wladi na novom potpisu :D

SAMDSUNG!!!

STALJIN JE OVAKVE KAO JA STRELJAO JER JE ZNAO DA NE MOZE DA IH DROGIRA
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire ... 26.03.2015. 03:47 #588671

status: user
broj poruka: 18472
Izgleda da je Adzem bio u pravu.

Vlado mene interesuje jedna stvar. Ali da mi kazes glasno i jasno.
Da li ti zaista mrzis Srbe, svoj narod il` si izrevoltriran ekonomskom situiacijom u zemlji, sporom napretku, mogucnostima i sl.

Ja prosto ne mogu da shvatim da to sto ti izustis to prosto iskreno mislis.
Tripujem se da trolujes jer mi to nije normalno.

I ako na kraju krajeva mrzis Srbiju i Srbe, pa sto brate zivis ovde? Svi se mi mucimo da opstanemo ali ne pljujemo jedni druge i dalje smo u ovoj zemlji i ne odricemo se naseg porekla.

Istina je da nismo slozni, i da vrlo cesto nabijemo noz u ledja jedni drugima ali opet zivimo za tu Srbiju, nasu zemlju, nas narod.




:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Blueberry ... 26.03.2015. 05:44 #588675

status: user
broj poruka: 1272
Zapadni svet ne voli izdajnike, ubije ih, demonkratski, cim posluze svrsi.

Bilo je i mudrijih naroda. Nestali su pod pritiskom sile.

Vojvoda je tvoj najbolji prijatelj, jer te je gurnuo u narucje izdajnicima. Postuj vojvodu.

NaRusile su ti zenice, pazi da opet ne pocnes plakati za Rampage petakom i jeftinim 5960x, mozda ne bude dovoljno brendiranih EVGA maramica sa mirisom opojne nacisticke gorcine.

Tako je Vlado, reci nam, odakle bilo kome pravo da se u gradjanskom ratu bori za sto veci deo sopstvene nesrecne zemlje. Objasnio si, ajmo aplauz, 3 bambija sa EVGA logo-om za tebe.

Delirijum? Mesas knjizevnost sa istorijom. Opet si muckao sok od sargarepe sa praskom za pecivo?

Ljubav je slepa. Primecujem da volis narodoubice. Necu te ubedjivati u suprotno.

Hrvati? Oni su nacija koja nas malo vise mrzi nego mi njih. O njima samo toliko.

Jasenovac? Tvoj ponos. Blago tebi sa njim, nikad neces prezaliti sto nisi bio kapo. Saosecam sa tvojim bolom.

Odbaciti drzavljanstvo? STA CEKAS???

Putin? Putin je heroj. Ko ne misli tako, postujem.

Zapad? Nemas ti pojma sta se radi na zapadu pod maskom kulture i naprednije civilizacije.

In medias res : Britanci nisu odgovorni za smrt Britanaca, ali za smrt trecine srpske populacije u 20. veku jesu. Sedi, jedinica iz istorije, slobodno se mozes javiti u avgustu.
Da zanemarimo to da li smo jedan narod ili ne mi ili komsije, ali kako zanemariti da su oni pristali da budu deo takve zajednice? Niko ih nije terao na silu? Sta je sa idejama panslavizma, zalaganjem Ljudevita Gaja, Karadzica, Danicica? Ili ti ni to ne dolazi do glave? Da li su sve vreme radili na stvaranju sopstvene zemlje a nas izigrali, neka to tumace profesori istorije. Poenta je da ti ne vidis dalje od svoje mrznje, tj. nosa.

Tvoj posteni Zapad nas je zgazio po modelu siledzije iz skolskog dvorista za vreme velikog odmora. Zato sto je jaci, prostom primenom sile. Nema tu teorije zavere.

Sta cekas? Ja minuta ne bih sedeo tamo gde mi je sve odvratno i gde mrzim sve?

Polazi. Trazi sebi gde ti je dobro, bolje. Pariz, London, Split, Zagreb. Siroko ti polje.

Inteligencija? Evo, mi cemo svi prihvatiti da si ti Tesla. Nvidia Tesla. EVGA Classified Tesla KingPin Ultra HandJob edition.

Ziveo druK Wlada 120 godina.



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Blueberry Re: LJUDI ASUS TITAN X SA REFERENTNIM KLOKOM KOSTA 1245E 26.03.2015. 06:53 #588678

status: user
broj poruka: 1272
Ako na njoj ne bude pisalo `mrzim Srbe i sve sto je srpsko, ultra edition`, nista nisi postigao.

P.S. Mislim da forumase sve to zanima kao partenogeneza biljnih vasi u drugoj generaciji, a o prinosima psenice u Spaniji i da ne govorimo.

:: ...Tek da znate, ako me za 5-6 meseci optuzite koliko platim grafiku, kao za GTX780Ti da znate da ta cena ukljucuje donosenje EVGA Superclocked modela i placanje coveku koji donosi iz Nemacke, sve totalno u 1250e za Superclocked model. Jos ako bude Backplate i on moze da se uglavi u isti shipping. Eto cisto da znate, to vam je vas ASUS na vasem siromasnom trzistu za vas, i to cete vi platiti, a drugi ce uzeti brzi model
::
:: Ja tu kartu moju GTX780Ti sam platio 50e vise nego ASUS ali je ta karta okruglo 23% brza od referentne GTX780Ti...Kada kliknem lookup na GPU-Z izadje mi stranica techpowerup sa kartom EVGA GTX780Ti K|NGP|N Classified i 23% oznacena poboljsanja za svakodnevni rad. Izracunajte koliko je 25% od 50. 60, 100, 200
:: Npr naspram GTX780Ti referentnom poboljsanja su sledeca Pixel Rate 52.5 (64.3
:: Texture Rate 210 (257), Floating 5.040 GFlops (6.175 GFlops
::
::
::
:: Intel® i7-3770K (4.5GHz + H100
:: EVGA Z77 FTW + Dominator Platinum 1866 2x4G
:: EVGA GTX780Ti K|NGP|N Classifie
:: Force GT 120 - WD500AAKS - Sound Blaster
:: EVGA SuperNOVA 1200 P
:: CORSAIR Obsidian 650D - http://valid.canardpc.com/kyvil
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Blueberry Re: ZASTO VAS NE OSTAVI EVROPA NA CEDILU SADA DA ZAVISITE... 26.03.2015. 08:40 #588682

status: user
broj poruka: 1272
Evropa bi morala nesto da nam da da bi nas ostavila na cedilu. A matematika po modelu 2x nista je nista je svima osim tebi jasna.

Stani pred bilo koga ko je ratovao 90-ih, pa mu reci u lice ko je hrabriji a ko ne.

Obicna nistarija koja se davi u prolivanju krvi sopstvenog naroda moze imati izopacenih zelja poput tvojih, ali hej, ti bi se prodao za mnogo manje sto narod misli, za lepu rec i tapsanje po ramenu. Kako te to razlikuje od bilo kojeg politicara u ovoj zemlji. Uzdizes se u visine a nisi sposoban odvojiti se od balkanskog smetlista? Osobine kojim etiketiras Srbe postoje kod svih nacija, ali radije ces se odreci EVGA-e, nego da priznas da nijedna nacija nije cistunacka i bezgresna.

Vece jajare od prodanih dusa ne postoje, te je tu polemika bespredmetna. Ako ne razumes o cemu govorim, uzmi ogledalo.

Kazes nece biti pravde dok je Rusije? Eto, ja mislim da nece biti pravde dok ne padne severoatlantski imperator koji sve unistava pred sobom zarad energenata,moci, robova, i kao najveca neokolonijalna-robovlasnicka drzava mora pasti za dobrobit covecanstva.

Da kupujemo u Pristini? Mozda jednog dana. Koja ce to drzava biti, videcemo. Tebi ce preostati samo da kupujes u Severnoj Koreji, posto ce ti to biti jedina opcija kad ti kao nepodobnom (Srbin) bude istekao podanicko-poklonicki rok trajanja. Vec zamisljam sliku tebe kao emancipovanog prozapadnog pretorijanca kako erodiranim zubima komadas delove sirovog lososa koji ti je hej, stigao iz Rusije kao milostinja, a 5 tipova garderobe koje nosis sasiveno u korejskim podrumima. A za to vreme bi obradjivao zemlju za saku korejskih vonova i dve sake pirinca. Danju bi te budili zvuci kao iz gulaga, a nocu visoko podignute mocuge apstinirajucih strazara kojima bi sluzio kao topovsko meso za rafalnu paljbu.

Neka se totalno zatvore granice. Koje su nam dobro i dosad donele? Bacicemo svu tehniku i opremu, sve te stvari koje nam ispiraju mozgove, mozda cemo se tada u jednom momentu setiti da smo ljudi, a ne zombiji kojima je propaganda i manipulacija svela svest na nivo volvoks kolonije, a ponasanje na nivo dizentericne amebe.

Briga me za srpskog vojvodu i njegove eventualne soping ture. Problem je sta raditi sa vama prodanim dusama od kojih bi i djavo nakon duzeg vremena digao ruke? Mozda najbolje pustiti vas da se u naletu besa i ocaja sami potamanite medjusobno kao rovci u zatvorenoj kutiji, jer za bolje i ne znate.

Bitno je da brat Amer moze kupiti avganistanca ili brasno tip 500 od ultramodernog postovaoca evropskih vrednosti.A sve to u kombinaciji sa uspesnim i postenim biznismenima koji bi da ratuju i prekrajaju granice. Ne, to nisu Srbi. To su tvoji prijatelji.

I sve skinuti i sve prodati za tapsanje te ruke sa zapada. Uz padanje nicice i spustanje donjeg vesa da se svome gazdi kao u reklami pokaze da pored toga sto je suva, guza je i negovana.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DmasteRNo1 Molba za Administratore 26.03.2015. 08:50 #588683

status: user
broj poruka: 6088
Ajd` leba vam, sklanjajte više ovog mamlaza Vladu i blokirajte mu IP adresu trajno.


i5 2500K/CM Hyper 212+/MSI Z68A-GD65 G3/HyperX Green 2×4GB 1600/Samsung 830 128GB/ASUS R9 280X DCU II TOP/Dell U2412M/Xonar DX/Altec ATP-3/CM 690 III W/SF Golden Green Pro 650W/CM Octane/A4Tech V7


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Blueberry ... 26.03.2015. 08:51 #588684

status: user
broj poruka: 1272
Ja cu ovde da stanem.

Ne bih da budem odgovoran za klinicku smrt ili mentalno topljenje jednog nezrelog, nedoraslog, nevaspitanog i razmazenog deteta.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
1d10t @Borovnica 26.03.2015. 10:09 #588693

status: user
broj poruka: 430
Kad god dodjem u iskusenje da odgovorim na vladin post samo se prisetim ovoga http://on.fb.me/1CrD4Oq i mine me zelja...

AMD phenom II x4 955BE @ 3.7GHz / Raijintek EreBoss / GA-MA770-UD3 rev 2.0 / 3x2GB Kingston V ddr2 800MHz / PowerColor ATI 4870 1GB / 500GB Hitachi + 1TB WD black / Logitech g500/mx518 / iCEMAT II black pad / Logitech g230 / Samsung T220 x2.
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DaSickSyst Re: @Borovnica 26.03.2015. 12:19 #588696

status: user
broj poruka: 2909
:: Kad god dodjem u iskusenje da odgovorim na vladin post samo se prisetim ovoga http://on.fb.me/1CrD4Oq i mine me zelja..

U jebo te.
Jel ovo stvarno njegov profil ili neka zajebancija?


DaSickSystem
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Bokisd1 Re 26.03.2015. 12:32 #588697

status: user
broj poruka: 272
Ma, pustite Wladu, najveca fora je sto, moze da ima dva TitanX u SLI kad nema odgovarajuci monitor na kome moze svu tu snagu da pretvori u odgovarajuci kvalitet slike i da ima odgovarajuci dozivljaj i iskustvo. Kao kad imas BMW a nemas gde da poteras i da uzivas u maximalnoj brzini.
On definitivno ne zna i ne trudi se da PC hardware i gaming shvati kao neko uzivanje i psiholosku relaksaciju. Valjda ce se jednog dana opametiti, bar sto se tice komjutora.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 E jbg... 26.03.2015. 13:18 #588698

status: user
broj poruka: 17084
Covek je mentalno bolestan, bukvalno. Pokusavate da detaljno i razumno diskutujete sa njim?
Da li prebijete nekoga u invalidskim kolicima ako se zakacite?

Mlatite praznu slamu.

Cpu: FX 8320 + CM v8 GTS
GPU:GTX 970 Gigabyte G1
Ram:10 Gb Kingston
SSD: Pyro 120 gb + HDD 500 gb
MBO:Asus M5A97
Case:Storm Enforcer
PSU:Chieftec 650w
Keyboard: Logi iluminated
Mouse:Mx 518+v7 bloody
Screen: ViewSonic 27


:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Blueberry ... 26.03.2015. 14:34 #588708

status: user
broj poruka: 1272

Ako je lud, glup nije.

P.S. Informacija za veselog evropejca.

Sve zemlje clanice NATO odbile su kopnenu invaziju na Saveznu Republiku Jugoslaviju, osim SAD i Velike Britanije. Desavanja pre Kumanovskog sporazuma.

Postovati ih je u redu, makar i iz strahopostovanja.
Voleti ih je tezak oblik stokholmskog sindroma, mada u necijem portfoliju to bi bio samo jedan od cepajucih u nizu.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Vodos U Pristinu po hranu.... 26.03.2015. 15:57 #588727

status: user
broj poruka: 864
Hahahaha, ovo mu je najjace, hahahahah kakav sarkazam.

Taman da pokupujemo i to malo sto ima dole za one koji su ostali. Pa ljudi beze sa Kosova glavom bez obzira i to bas od gladi. Usrecio ih Hasim.
Ovaj covek ili nema atlas, ili ne zna gde se ko nalazi, ili je definitivno prevejani lazov da ima EVGA KNGPN, nesto od toga sigurno.
Da je iole malo upucen, znao bi da je stepen iseljavanja (bekstva) Hrvata i siptara iz Hrvatske i Kosova troduplo veci od stepena odlaska iz Srbije.
Ma znam ja sta je njemu. Zeznula ga Nvidia, a ljuti se na Srbiju.

Zašto grafitnom olovkom ne mogu ponovo da otključavam množioce procesora ??

:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Bobi4ever ... 26.03.2015. 16:04 #588729

status: user
broj poruka: 4866

Pre mislim da su ga dileri zeznuli pa je besan na Srbiju i Srbe.

Verovatno je nasao otisak prsta na foliji od paketica i poludeo...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ZooLoo ... 26.03.2015. 16:11 #588730

status: user
broj poruka: 3974
EVGA SAMSUNG RADEON SUPERCLOCKED K|NGP|N ACX 3.0 + BOOST 300mhz out of BOX!

OVERCLOCKING PERFECTION!

Intel I5 4670 + Arctic Cooling Freezer I30
Gigabyte G.1 Sniper B5
Kingston HyperX Beast 2x4gb 1600mhz
Gigabyte GTX 970 G1 Gaming
Seagate Baracuda 1Tb
Seasonic G550 550W Gold
Fractal Design Define R4 Black Pearl
Dell P2414H..

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
solaja777 Re: @Borovnica 26.03.2015. 16:34 #588738

status: user
broj poruka: 3277

auuu bolesne li stranice...ccc... a gde su mu prijatelji na FB ???


:: Kad god dodjem u iskusenje da odgovorim na vladin post samo se prisetim ovoga http://on.fb.me/1CrD4Oq i mine me zelja..
::
:: AMD phenom II x4 955BE @ 3.7GHz / Raijintek EreBoss / GA-MA770-UD3 rev 2.0 / 3x2GB Kingston V ddr2 800MHz / PowerColor ATI 4870 1GB / 500GB Hitachi + 1TB WD black / Logitech g500/mx518 / iCEMAT II black pad / Logitech g230 / Samsung T220 x2.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Bobi4ever soRaja 26.03.2015. 16:50 #588739

status: user
broj poruka: 4866

Koji prijatelji?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
solaja777 Re: soRaja 26.03.2015. 17:10 #588745

status: user
broj poruka: 3277

I to sto kazes, mada na fb se javlja ko stigne a kod njega bas niko...tuga...


@Classy
Opet si omasio CapsLock .)



::
:: Koji prijatelji?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Adzem ... 26.03.2015. 17:14 #588747

status: user
broj poruka: 3797
Cuti bre debilcino pajdomanska, mi smo bre najludji narod i najjaci na svetu mozes samo da budes iskompleksiran na nasu hrabrost i prkos, kao svi tvoji konjusari sto se trpate zajedno na gomili i u vozicu...

NAMA PADAJU BOMBE PO GLAVAMA MI OKRECEMO PRASICE NA BRANKOVOM MOSTU, KOCKAMO SE I PEVAMO. A DOLE EKIPA PECA SOMA I MOJ DRUGAR CIMA STRANOG NOVINARA DA DODJE DA USLIKA SOMA 30 KILA STO JE DIGO AHAHHAHAAH CRKNI BRE MAJMUNE SVE TI JEBEM


INTEL I7 5960X @ Megahalems red
ASUS Rampage V Extreme
KINGSTON HyperX Predator 16gb ddr4
ASUS TITAN X
SAMSUNG 250gb EVO
CM V700
BENQ XL2420G 144hz G-Sync

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Vodos hahaha kakav lik... 26.03.2015. 17:21 #588751

status: user
broj poruka: 864
kakav Nato bre, nisu mogli ni jedan milimetar na Kosovu da zauzmu, ej 78 dana su pokusavali, siptara izginulo samo na Kosarama preko 1000, koji Nato jesi lud ?
Pa njih bre talibani ljuste godinama, da nemaju to sto imaju od avijacije ne bi osvojili nista.
Jos na Putina da udare ?
Pa jedan Sukhoj im pogasio svetla na nosacima u Crnom moru dva dana nisu znali kako da se povrate od soka, gde se pali svetlo, radar ? Mornari podavali otkaze od straha citaj malo imas i oni priznaju to.
Neverovatno, tebe zajebe Nvidia ti se ljutis na Srbiju ?
Kakve veze ima Srbija sa Nvidijom ? Kakve veze ima Slobodan Milosevic sa Titan X ? Zabio si se u stan ni na terasu ne izlazis, a ovamo pricas nebuloze.
Pa Titan X je kreacija ljudi koje politika i nacionalizam ne zanima.
Da nije Srbija kriva sto Titan X ne boostuje na 2GHZ ? I to iz kutije ?
Ma daj bre...


Zašto grafitnom olovkom ne mogu ponovo da otključavam množioce procesora ??

:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Bokisd1 Re 26.03.2015. 17:23 #588752

status: user
broj poruka: 272
Sad mi je sinulo!!!
Wlado je SNS bot, koji je dosao ovde sa ciljem da svi u Srbiji uskoro kupuju samo EVG-a karte. Ja drugo ne vidim sta bi moglo da bude.
Daj bre Wlado, odigraj neku igricu, nemoj da si na kraj srca.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Vodos kako da ne.... 26.03.2015. 17:37 #588756

status: user
broj poruka: 864
begaj bre 200.000 siptara bezi od gladi i tih Amerikanaca, gledaj malo nemacku televiziju, sami siptari pricaju da nemaju sta da jedu, da ih je zajebao i NATO i Amerika jer im Hasim pokupio sve.
Citave njihove generacije je odgojio Srpski socijalni sistem, niakda nisu radili nista samo decu pravili i pusili cigare.
E pa bato moj ne da Srbija vise ni dinar nikome, nema vise da ti decu podize deciji dodatak, dok su bili pod Srbijom imalo se i za klopu i imao se i pasos pa da se ide malo preko. Sada nema nista, jer su svi videli da su obicni paraziti i da se samo mnoze dok ne dostignu kriticnu masu.
Ameri jos malo i tutanj odavde, kad ih rus potera iselice ih sve na Madagaskar.
Ti mislis da su svi ludi da jedu GMO i ostalo smece, da se cipuju i ugradjuju GPU ispod koze ?
Kako da ne ...
Zašto grafitnom olovkom ne mogu ponovo da otključavam množioce procesora ??

:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
1d10t @Classy 26.03.2015. 17:37 #588757

status: user
broj poruka: 430
Pa sto ne osta u Zagrebu kad ti je tamo tako lepo? Ili sto nisi zapalio preko?

AMD phenom II x4 955BE @ 3.7GHz / Raijintek EreBoss / GA-MA770-UD3 rev 2.0 / 3x2GB Kingston V ddr2 800MHz / PowerColor ATI 4870 1GB / 500GB Hitachi + 1TB WD black / Logitech g500/mx518 / iCEMAT II black pad / Logitech g230 / Samsung T220 x2.

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 5 OD 6  
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646130.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs