Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Igre
StarCraft II - Release date 27.7
STRANA 7 OD 7
Ruff Re: Malo offtopic 08.08.2010. 19:10 #235956

status: user
broj poruka: 829
zavisi sta ti definises kao urnisan win7.
http://www.stardock.com/downloads/
npr instaliraj a posle uninstaliraj iconpackager (kazem to figurativno, nemoj da ga stavljas ako ti ne treba). na visti sam osedeo samo dok sam vratio ikone kako su bile. a samo sam uklonio program. isto i na win7.
mislim da je bio deskscapes program u pitanju (ili mozda windows blinds, ili oba, ipak je to bilo pre godinu dana). posle uninstaliranja, nemam vise opciju da menjam wallpapere automatski, niti mogu da podesim vremenski razmak, posto je i to nestalo. kada kliknem u personalize `ok` nista se ne desava, i slicne gluposti, sitnice koje nerviraju.
plus sam, dok je win jos bio svez, utripovao da sam pokupio neki zesci virus, pa sam prosaltao nekoliko antivirusa i jos toliko malware removera. i to sve za par dana. (nijedan krek na kompu vise nemam, sad jurim samo besplatne alternative:) ) registar sam ojadio programima samo tako. plus neki problemi sa izvesnim drajverom koji mi je poklanjao bsod u 2 od 3 paljenja/restartovanja. itd.
to je za mene win7 koji je zreo za hitno obaranje.:)

asus p5k, e4400@3GHz, geil ultra 6gb, ga 9600gt oc silent
wd3200aaks, wd5000aaks, wd6400aaks, st31000528as barracuda R.I.P., f2 hd154ui


::
::
::
:: Kako si uspeo da razjebes Win7???? ja ga imam od kad je izasao, znam da mi se zalio pre 10-tak dana da imam puno programa instalirano preko 250, al sam to sa osmehom odbacio i nastavio, doduse sad treba sve to da sredim tj. pobrisem a strasno me mrzi al da kucnem u drvce za sad ok sljaka mozda malo usporeno jer swap fajl ne radi u full kapacitetu zbog mesta.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
raic re 08.08.2010. 19:50 #235963

status: user
broj poruka: 9008
Stardock tek treba da izbaci programe čestito kompatibilne sa sedmicom, o 64bit verzij da ne pričamo. E ima jedna stvar koja je bezopasna i radi manje više savršeno - LogonstudioVista ako još nekome ko meni smeta onaj gej plavi logon s belim golubovima i maslinovim grančicama, za tri sekunde napraviš logon od bilo kog wallpapera.

Nego druže, što ne vrati ikone na default pre uninstaliranja programa.

Les certitudes rendent les hommes aveugles et fous.
Elles peuvent dévorer leur coeur et les changer en bête.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ICEsd Re: Re: Malo offtopic 09.08.2010. 01:01 #236037

status: user
broj poruka: 2155
E ovo se zove definicija `Urnisanja sistema`, sad mi je sve jasno cudime da ga jos trpis u takvom stanju ja sam znao XP da reinstaliram na svakim 15 dana cim mi nesto pobrljavi zbog nekog programa koji se testirao a razjebao sistemske fajlove.


Inace Starcraft sa Razor patchom radi ok radi play vs AI samo sto niko nije rekao da treba da se klikne na PLAY AS GUEST i tamo izabere profil, al nema veze skapirao sam, inace poslednja verzija je 1.2 al josuvek sljaka sa razorom ok.


:: zavisi sta ti definises kao urnisan win7
:: http://www.stardock.com/downloads
:: npr instaliraj a posle uninstaliraj iconpackager (kazem to figurativno, nemoj da ga stavljas ako ti ne treba). na visti sam osedeo samo dok sam vratio ikone kako su bile. a samo sam uklonio program. isto i na win7
:: mislim da je bio deskscapes program u pitanju (ili mozda windows blinds, ili oba, ipak je to bilo pre godinu dana). posle uninstaliranja, nemam vise opciju da menjam wallpapere automatski, niti mogu da podesim vremenski razmak, posto je i to nestalo. kada kliknem u personalize `ok` nista se ne desava, i slicne gluposti, sitnice koje nerviraju
:: plus sam, dok je win jos bio svez, utripovao da sam pokupio neki zesci virus, pa sam prosaltao nekoliko antivirusa i jos toliko malware removera. i to sve za par dana. (nijedan krek na kompu vise nemam, sad jurim samo besplatne alternative:) ) registar sam ojadio programima samo tako. plus neki problemi sa izvesnim drajverom koji mi je poklanjao bsod u 2 od 3 paljenja/restartovanja. itd
:: to je za mene win7 koji je zreo za hitno obaranje.:
::
:: asus p5k, e4400@3GHz, geil ultra 6gb, ga 9600gt oc silen
:: wd3200aaks, wd5000aaks, wd6400aaks, st31000528as barracuda R.I.P., f2 hd154ui
::
:: ::
:: ::
:: ::
:: :: Kako si uspeo da razjebes Win7???? ja ga imam od kad je izasao, znam da mi se zalio pre 10-tak dana da imam puno programa instalirano preko 250, al sam to sa osmehom odbacio i nastavio, doduse sad treba sve to da sredim tj. pobrisem a strasno me mrzi al da kucnem u drvce za sad ok sljaka mozda malo usporeno jer swap fajl ne radi u full kapacitetu zbog mesta.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
raic Re: Ajmo ovde 09.08.2010. 08:14 #236053

status: user
broj poruka: 9008
Citiraću samog sebe ICE, vidi stavku 5

Takođe je pomenuto da igru možeš da apdejtuješ do mile volje, neće više raditi samo ako blizard specifično ubaci u peč proveru offline akaunta a sumnjam da će se cimati, ionako godinama žive skoro isključivo od onih što igraju online.

Les certitudes rendent les hommes aveugles et fous.
Elles peuvent dévorer leur coeur et les changer en bête.


:: skineš razor krek odavde http://gf.wiretarget.com/starcraft_2.ht
::
:: 1) Instaliraš igru, može bilo koja verzija, reloaded, razor, liberty, kad pita za aktivaciju, ski
:: 2) Po završetku, pustiš da odradi update do kraj
:: 3) Iz onog kreka pokreneš SC2_COPY.exe i sačekaš da odrad
:: 4) Ugasiš antivirus i pokreneš keytro.exe iz kreka, pokrenuće neki filmić nakon čega ti stisneš F2 pa onda ugasi
:: 5) Pokreneš igru i odabereš neki od tri guest akaunta
::
:: Ako keytro izbaci neki error, vidi onu sandboxie foru što sam gore pomenuo
::
:: Les certitudes rendent les hommes aveugles et fous
:: Elles peuvent dévorer leur coeur et les changer en bête.

::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Gare87 pitanje 15.08.2010. 14:12 #237240

status: user
broj poruka: 4662

da li je moguce editovati vec postojece mape iz skirmisha?? Jel neko vec probao to??
Nekako nisam uspeo da otvorim nista od mapa koje postoje u skirmishu!?


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ruff Re: re 15.08.2010. 14:34 #237242

status: user
broj poruka: 829
dobro, tu se ne racunaju sins of a solar empire i demigod...:D
sad cu skinuti taj logon studio da probam, taman malo da promenim sliku.:)

a to sto nisam vratio ikone, nisam 100% siguran, al mislim da sam ih cak i bio vratio na staro pre uninstalacije, medjutim iconpackager ne koristi default paket ikona vec neki svoj koji veoma lici na ikone iz viste/sedmice, a opet, to nije.:/

@icesd: oborio bih ga ovih dana al mi skoro crkao dvd drajv, pa sam se bas lepo zaglavio...:s

nego, jesu li resili onaj problem (izdali patch) sa cap max fps u sc2? jel bezbedno sada da se igra?:)

asus p5k, e4400@3GHz, geil ultra 6gb, ga 9600gt oc silent
wd3200aaks, wd5000aaks, wd6400aaks, st31000528as barracuda R.I.P., f2 hd154ui


:: Stardock tek treba da izbaci programe čestito kompatibilne sa sedmicom, o 64bit verzij da ne pričamo. E ima jedna stvar koja je bezopasna i radi manje više savršeno - LogonstudioVista ako još nekome ko meni smeta onaj gej plavi logon s belim golubovima i maslinovim grančicama, za tri sekunde napraviš logon od bilo kog wallpapera
::
:: Nego druže, što ne vrati ikone na default pre uninstaliranja programa
::
:: Les certitudes rendent les hommes aveugles et fous
:: Elles peuvent dévorer leur coeur et les changer en bête.

::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gile23 Re: Re: re 15.08.2010. 14:39 #237244

status: user
broj poruka: 9122
Pa samo dodaj ona 2 reda koda i to je to :), ali koliko vidim to moras svaki put kad udjes u igru :).

Pozdrav!


:: dobro, tu se ne racunaju sins of a solar empire i demigod...:
:: sad cu skinuti taj logon studio da probam, taman malo da promenim sliku.:
::
:: a to sto nisam vratio ikone, nisam 100% siguran, al mislim da sam ih cak i bio vratio na staro pre uninstalacije, medjutim iconpackager ne koristi default paket ikona vec neki svoj koji veoma lici na ikone iz viste/sedmice, a opet, to nije.:
::
:: @icesd: oborio bih ga ovih dana al mi skoro crkao dvd drajv, pa sam se bas lepo zaglavio...:
::
:: nego, jesu li resili onaj problem (izdali patch) sa cap max fps u sc2? jel bezbedno sada da se igra?:
::
:: asus p5k, e4400@3GHz, geil ultra 6gb, ga 9600gt oc silen
:: wd3200aaks, wd5000aaks, wd6400aaks, st31000528as barracuda R.I.P., f2 hd154ui
::
:: :: Stardock tek treba da izbaci programe čestito kompatibilne sa sedmicom, o 64bit verzij da ne pričamo. E ima jedna stvar koja je bezopasna i radi manje više savršeno - LogonstudioVista ako još nekome ko meni smeta onaj gej plavi logon s belim golubovima i maslinovim grančicama, za tri sekunde napraviš logon od bilo kog wallpapera
:: ::
:: :: Nego druže, što ne vrati ikone na default pre uninstaliranja programa
:: ::
:: :: Les certitudes rendent les hommes aveugles et fous
:: :: Elles peuvent dévorer leur coeur et les changer en bête.

:: ::
:: ::
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
psihoyu sc2 15.08.2010. 14:55 #237247

status: user
broj poruka: 1191
Jel neko zapravo kupio orginal i igra mp online ?
Ili tupite o kreku 7 strana ?!

Ne brze od zivota, al moze 250km/h sa BMW 325Ci, ali benzin je skup i glup pa ce da padne BMW 330Cd !!! :)))

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ruff Re: Re: Re: re 15.08.2010. 21:20 #237322

status: user
broj poruka: 829
ne mogu da zakljucim jesi li ozbiljan ili nisi, ironija i sarkazam se jako tesko provaljuju u pisanoj formi?... ako treba da dodajem glupavi tekst svaki put kad bih da igram igru, to je savrseno bezveze. jedino to mogu da kazem a da ne spominjem reci fail i blizzard zajedno u jednoj recenici da se neki (*kah*wow-ovci*kah*) ne naljute.:)

@psihoyu: ima moj ortak original, cepa multiplejer samo tako.:)

asus p5k, e4400@3GHz, geil ultra 6gb, ga 9600gt oc silent
wd3200aaks, wd5000aaks, wd6400aaks, st31000528as barracuda R.I.P., f2 hd154ui


:: Pa samo dodaj ona 2 reda koda i to je to :), ali koliko vidim to moras svaki put kad udjes u igru :)
::
:: Pozdrav
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gile23 Re: Re: Re: Re: re 15.08.2010. 22:16 #237329

status: user
broj poruka: 9122
Ne mora svaki put samo jednom ubacis ovo :) :

frameratecap=60
frameratecapGlue=30

Ubacujes u fajl variables.txt u mydocuments/starcraft 2

Inace ja imam original i sad sam diamond liga br. 4 :).

Pozdrav!


:: ne mogu da zakljucim jesi li ozbiljan ili nisi, ironija i sarkazam se jako tesko provaljuju u pisanoj formi?... ako treba da dodajem glupavi tekst svaki put kad bih da igram igru, to je savrseno bezveze. jedino to mogu da kazem a da ne spominjem reci fail i blizzard zajedno u jednoj recenici da se neki (*kah*wow-ovci*kah*) ne naljute.:
::
:: @psihoyu: ima moj ortak original, cepa multiplejer samo tako.:
::
:: asus p5k, e4400@3GHz, geil ultra 6gb, ga 9600gt oc silen
:: wd3200aaks, wd5000aaks, wd6400aaks, st31000528as barracuda R.I.P., f2 hd154ui
::
:: :: Pa samo dodaj ona 2 reda koda i to je to :), ali koliko vidim to moras svaki put kad udjes u igru :)
:: ::
:: :: Pozdrav
::
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 7 OD 7
Broj postavljenih tema: 60279. Broj poslatih odgovora: 646154.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs