Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Internet
Zanimljive Internet adrese
Veoma zanimljiv sajt sa stvarnom srpskom istorijom - KNJIGE...
STRANA 8 OD 8
BataCele Милоше 31.05.2010. 22:41 #218595

status: user
broj poruka: 1532
Милоше, нисам сигуран да бих уживао у вешању људи.

Са осталим ставовима бих се сложио, само смо различитим путем до њих дошли. Од старта нисам давао пет пара за све обмане демократа и комуниста, најављивао да ће овако бити, од почетка сам био за праведну диктатуру, али данас од тога немам ништа. Заједно смо у истим гофнима.

Живели !


У политици, лако је водити рачуна о интересу богатих.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE Re: Милоше 31.05.2010. 22:45 #218597

status: user
broj poruka: 5696
to je vise onako receno, sa dozom revolta i ostrascenosti...mada, kad racionalno razmislim, ne bih imao moralnih nedoumica da licno okinem prekidac na elektricnoj stolici nekolicini bivsih i sadasnjih politicara i tajkuna, jer su svojim nedelima direktno ili indirektno usmrtili i ojadili nevine...koji mnogo vise vrede od njih, sto se tice kvaliteta jednog homo sapiensa


D E M I G O D

:: Милоше, нисам сигуран да бих уживао у вешању људи
::
:: Са осталим ставовима бих се сложио, само смо различитим путем до њих дошли. Од старта нисам давао пет пара за све обмане демократа и комуниста, најављивао да ће овако бити, од почетка сам био за праведну диктатуру, али данас од тога немам ништа. Заједно смо у истим гофнима
::
:: Живели
::
::
:: У политици, лако је водити рачуна о интересу богатих.
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
BataCele ... 31.05.2010. 22:52 #218602

status: user
broj poruka: 1532
Лично, пак, нисам за смртну казну већ - принудни рад. Најлепша казна за тешке преступнике.

Замисли: затворски услови живота + тежак физички рад.

Тако већ појединце могу да замислим. Убиство преступника је само представа, а ово је права КАЗНА.


У политици, лако је водити рачуна о интересу богатих.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
hogar81 Re:Re: Vrhunska Bljuvotina 31.05.2010. 22:55 #218604

status: user
broj poruka: 365



Ne znam sta su bili nacionalisti nisu sugurno, a to sto su antinacionalisti uopste ne znaci da propagiraju mir i prosparitet, a recicu ti jos jedno ja se dobro secam 90tih, i to sto ti serviras pricu o nekom ratu toga u srbiji nije bilo Srbija nije ratovala i ovde niko nije video rata sem onog dok je postajala JNA, da je bilo kao u Hrvatskoj svi bi videli front, a ne bi gledali rat na tv kao u Srbiji pa posle smo kao mi ratovali, a oni nisu.

A ti digni spomenik ovima sto su na vlasti, ali se seti sve jednom dodje na naplatu pa i ovo trenutno blagostanje, a nas ceka sudbina Argentine i Grcke pa cete onda videti kako su dobre ove demokrate!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE Re: ... 31.05.2010. 23:00 #218607

status: user
broj poruka: 5696
tu se slazem, osim ako nije kilav za rad..onda vesala


D E M I G O D

:: Лично, пак, нисам за смртну казну већ - принудни рад. Најлепша казна за тешке преступнике.
::
:: Замисли: затворски услови живота + тежак физички рад.
::
:: Тако већ појединце могу да замислим. Убиство преступника је само представа, а ово је права КАЗНА
::
::
:: У политици, лако је водити рачуна о интересу богатих.
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
mslavko82 Re: Re:Re: Vrhunska Bljuvotina 31.05.2010. 23:03 #218614

status: user
broj poruka: 726
Koje bre trenutno blagostanje? Gde ti vidis blagostanje? 90-ih je privreda bila potpuno unistena, sto zbog sankcija, sto zbog izolacije, sto zbog ono dvoje ludaka - ali je takva privreda nesto radila i proizvodila. DANAS U SRBIJI PRIVREDA NE POSTOJI !!! Kinezi nam gaje paprike, a jabuke uvozimo. Blagostanje postoji samo u krugu dvojke, gde ljudi i ne znaju sta ih ceka, a cim izadjes iz njega... mrka kapa. Ako je za neku utehu - a nije - u vecem delu Evrope ne cvetaju ruze, mnogima je omca oko vrata, samo se to ne vidi na prvi pogled...

::
::
::
:: Ne znam sta su bili nacionalisti nisu sugurno, a to sto su antinacionalisti uopste ne znaci da propagiraju mir i prosparitet, a recicu ti jos jedno ja se dobro secam 90tih, i to sto ti serviras pricu o nekom ratu toga u srbiji nije bilo Srbija nije ratovala i ovde niko nije video rata sem onog dok je postajala JNA, da je bilo kao u Hrvatskoj svi bi videli front, a ne bi gledali rat na tv kao u Srbiji pa posle smo kao mi ratovali, a oni nisu
::
:: A ti digni spomenik ovima sto su na vlasti, ali se seti sve jednom dodje na naplatu pa i ovo trenutno blagostanje, a nas ceka sudbina Argentine i Grcke pa cete onda videti kako su dobre ove demokrate!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
BataCele ... 31.05.2010. 23:13 #218621

status: user
broj poruka: 1532
Хе, гаје паприке...

Кило паприка 180 динара почетком јуна месеца ?!!! Некадашње 3 и по марке ?!!! Кад нисам у несвест пао. Краставци 110, парадајз 120 динара... Две киле банана или наранџи за кило јабука... Цену шљиве не смем ни да погледам... Литар евродизела 115 динара...

Пре 15 година за 3 марке сам куповао врећу паприка. Данас могу да једем демократију.

Ја сам још у групи срећних јер имам сталан посао, свој стан и немам кредит. Шта други да кажу ?


У политици, лако је водити рачуна о интересу богатих.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
mslavko82 Re: ... 31.05.2010. 23:20 #218626

status: user
broj poruka: 726
Kako stvari stoje, uskoro cemo svi moci samo to i da jedemo. Plus ono sto se uveze :( Gore se nasa drzava trenutno odnosi prema seljacima nego sto su se Nemci i Bugari u ratu odnosili. Oni su ih bar ubijali po kratkom postupku, a oni ih sad ubijaju natenane...


:: Хе, гаје паприке..
::
:: Кило паприка 180 динара почетком јуна месеца ?!!! Некадашње 3 и по марке ?!!!Кад нисам у несвест пао. Краставци 110, парадајз 120 динара... Две киле банана или наранџи за кило јабука... Цену шљиве не смем ни да погледам... Литар евродизела 115 динара..
::
:: Пре 15 година за 3 марке сам куповао врећу паприка. Данас могу да једем демократију
::
:: Ја сам још у групи срећних јер имам сталан посао, свој стан и немам кредит. Шта други да кажу
::
::
:: У политици, лако је водити рачуна о интересу богатих.
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
hogar81 Re: Re: Re:Re: Vrhunska Bljuvotina 31.05.2010. 23:47 #218642

status: user
broj poruka: 365



E pa bolje biti nece ovo ti je najblize blagostanju sve ce biti gore, a kada dodjemo do dna onda ce mo prokopati rupu i propasti dublje. I da li si od svog rada ikada ziveo bolje nego sada.
I da vise se necu raspravljati sa vama ko zeli videce, ko ima razuma shvatice ko ne ja ga ne mogu ubediti, najgori su okati slepci.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
max888 О Деретићу 01.06.2010. 00:30 #218659

status: user
broj poruka: 241

Лупета којешта, ширећи причу која нема упоришта ни у једном сегменту. Све је на бази теорије коју гради на само њему познат начин.
Мрзим приче попут шиптарски које смо слушали током комунистичког времена. А сећате се, Илири су по шиптарским `историчарима` прародитељи свих Албанаца.

Посебно је огавна прича о Русима који наводно нису ни постојали, но смо ми - Срби, истресли из муда Русе, а тамо неки скити су овладали тим просторима...

Минхаузен је права беба за Деретића.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DaSickSyst Re: Re:Re: Vrhunska Bljuvotina 01.06.2010. 01:01 #218670

status: user
broj poruka: 2909
Nisi mi odgovorio koliko godina imas?

:: Ne znam sta su bili nacionalisti nisu sugurno, a to sto su antinacionalisti uopste ne znaci da propagiraju mir i prosparitet, a recicu ti jos jedno ja se dobro secam 90tih, i to sto ti serviras pricu o nekom ratu toga u srbiji nije bilo Srbija nije ratovala i ovde niko nije video rata sem onog dok je postajala JNA, da je bilo kao u Hrvatskoj svi bi videli front, a ne bi gledali rat na tv kao u Srbiji pa posle smo kao mi ratovali, a oni nisu
Ne znam stvarno gde si bio `99. godine,ali ako te niko nije obavestio tada je bombardovana Srbija.
Ovde je bilo blagostanje?!?!Svaka cast za izjavu...Nisi ti odavde...

:: A ti digni spomenik ovima sto su na vlasti, ali se seti sve jednom dodje na naplatu pa i ovo trenutno blagostanje, a nas ceka sudbina Argentine i Grcke pa cete onda videti kako su dobre ove demokrate

Digni im ga ti ako ih toliko volis...Ja sigurno necu...Klasika za tebe,citas samo onosto zelis,a ne sve sto je napisano.
Ja nemam sta sa tobom da diskutijem.


DaSickSystem
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DaSickSyst Re: ... 01.06.2010. 01:11 #218675

status: user
broj poruka: 2909
:: Титоисти су задужили Србију 5 милијарди долара за 45 година. Деца комунизма (данашње демократе) су дуг Србије повећали са 5 на 32 милијарде долара за последњих 10 година. Алал вера
::
::
:: ДСС, овако си рекао
:: `...Ali sigurno ne podrzavan ni one fasiste koji sami sebe nazivaju srpskim patriotama i pozivaju na linch svih koji se ne slazu sa njima...
::
:: На линч су УВЕК позивали искључиво комунисти и демократе. Српским родољубима то никада није било својствено
::
:: Даље. Молим те прескочи стандардну батерију пропаганде жутих лопова. Када демократу ухвате у крађи, он отприлике овако звучи
::
:: `...Jel mislis da je bolje da se vratimo na kupovinu goriva na ulici,cigarete od dilera,da plate budu po 10 maraka,da se osnuje jos jedna Dafiment banka,da ponovo krenemo da ratujemo sa svim susedima i da nam se vrate sankcije,da se svi bavimo svercom samo da bi preziveli,da nam ponovo neki Arkan dodje u skupstinu da mase pistoljem i da se kandiduje za precednika???...
::
:: Не мислим да си ти у групи лопова, него сам препознао агенду жутих. Молим те, погледај око себе, мани се прича о 90-им годинама, не пију воду јер су тада и сада владали скоро исти. Српски родољуби нису били на власти у Србији од 1915

Nemoj da mislis da pravdam lopovluk bilo koje vrste...Ni u jednom trenutku nisam rekao da je sadasnja vlast dobra...Daleko od toga,mnogo je losa.

Kazem da je odredjena ekipa `rodoljuba` vec bila na celu ove drzave i tada se nije zivelo vec prezivljavalo od danas do sutra...Tako da ta prica `kad mi dodjemo na vlast` takodje ne pije vodu.


DaSickSystem
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 8 OD 8
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646078.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs