Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Operativni sistemi i sistemski programi
Norton GHost kako?
STRANA 1 OD 1
psihoyu Norton GHost kako? 27.10.2005. 03:35 T1014

status: user
broj poruka: 1191
Napravio sam image sa Norton Ghostom 9 C particije na kojoj mi je bila nova instlacija Windowsa XP sa svim drajverima i sitnijim programima za svakodnevni rad na DVD+RW disk.
Zanima me kao da vratim taj image kad mi prsne Windows?
Da li sam iz programa sa Restore ili mora da se pravi nekakva butabilna disketa,CD ili je taj DVD+RW sa imageom vec butabilan?

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
chinaboy Mogu dati pomognem za N. Ghost 8 27.10.2005. 12:17 #2746

status: user
broj poruka: 56
Ja koristim Norton Ghost 8 (2003), pokrece se iz DOS-a sa butabilnog diska. O ovome sam vec pisao, pa ako te zanima ili hoces da ti posaljem moj ovaj program sa objasnjenjem posalji javi se na mail: chinaboy@isp.b92.net


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
20Alvaro Acronis 27.10.2005. 20:45 #2755

status: user
broj poruka: 288
Mozda bi bilo bolje da koristis neki drugi program za pravljenje backup-a sistema. Za te stvari idelan je Acronis True Image. Omogucava pravljenje bootabilnog cd-a za podizanje sistema.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Pisko Viva Acronis 10.11.2005. 23:01 #2885

status: user
broj poruka: 6643

Koliko je vreme poluraspada Majkla Džeksona?

Acronis True Image je trenutno najelegantnije rešenje, ghost-uje, kompresuje i kasapi na delove image file, šljaka u 3 smene, kad mu zakažeš, šifruje image file... radi i u dos-u iz potpunog grafičkog okruženja... ne mari na čemu čuvaš image file, na drugoj particiji, ISTOJ PARTICIJI, DVD, CD milionu disketa, sticku ili bilo čemu drugom... Samo nisu razvikani kao Norton-Moronton proizvodi.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60275. Broj poslatih odgovora: 646106.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs