Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Internet
Pristup Internetu
Jel se desilo ono sa Telekomom ?
STRANA 1 OD 1
gang1978 Jel se desilo ono sa Telekomom ? 11.06.2008. 10:35 T10359

status: user
broj poruka: 1661

Jel su u Telekomu duplirali protok kao sto se pricalo?Ovo pitam zato sto je neko u prthodnim postavkama nagovestio-kao od 1.04 2008 Telekom ce udvostruciti protok ( primer 512/64 ce biti 1024/128) ili je to sarena laza da privuku sto vise ljudi kod njih .
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
jumperjack NIsam ni cuo za to... 11.06.2008. 10:54 #58328

status: user
broj poruka: 497
ali sam upravo proverio i .....naravno da je sve isto kao i sto je bilo, mnogo dobro zvuci ali od toga nema nista!


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gang1978 Re: NIsam ni cuo za to... 11.06.2008. 11:26 #58329

status: user
broj poruka: 1661



:: ali sam upravo proverio i .....naravno da je sve isto kao i sto je bilo, mnogo dobro zvuci ali od toga nema nista
::
::
:: Pa nisam ni mislio da ce biti nesto od toga al reko da proverim mozda su se za..bali !
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
nidzic ... 11.06.2008. 14:06 #58342

status: user
broj poruka: 215
Ja sam isto cuo za to, cak sam se bio i primio na tu informaciju ali po svoj prilici od dupliranja protoka nema nista do daljnjeg. Valjda ce se smilovati da to rade bar jednom godisnje pa da nas obraduju do kraja ove godine...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
rasha44 Nista od toga... 11.06.2008. 14:55 #58346

status: user
broj poruka: 1492
dok se gospoda politicari ne dogovore oko vlade. Sve je spremno jos od februara, ali se stalno odlaze do daljnjeg. To je najnovija informacija iz prve ruke (Telekom).

Nightbird
ISKUSTVO - Proporcionalno količini uništene opreme.
HOBI - Način umaranja tokom slobodnog vremena.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Goran8407 Prc 11.06.2008. 14:56 #58348

status: user
broj poruka: 134



Bilo je price ja jednom forumu oko toga... I pojavili su se neki koji rade u Lelekomu i opovrgli su glasine :( Jos su i smarali kako nam ne treba brzi internet...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
trogdor Meni treba 15mb/s za 15e 11.06.2008. 17:18 #58356

status: user
broj poruka: 373
Ako cemo u EU, prvo internet da nam srede :)
Go Go Go !!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
petar6 .... 11.06.2008. 18:02 #58358

status: user
broj poruka: 129
Prijatelji,da se ne lazemo, TI ljudi iz Telekoma koji pricaju da nam ne treba brzi protok,vrlo dobro znaju zasto to pricaju! Elem, ako meni necete verovati,raspitajte se kod vasih poznanika i prijatelja koji zive u inostranstvu,a stvar je sledece sadrzine:
`Niko nije lud pa naravno ni Telekom da udvostruci tj. pojeftini Internet,jer zasto bi to radili i gubili na zaradi??!! Ovako,Srbija je posle Crne Gore najskuplja sa cenama Inetrneta! Cak i u Albaniji je jeftiniji internet i to za 12.5% u proseku!!! Argument: U $vedskoj brzina Interneta od 2Mb/s FLAT kosta 20E (Eura) mesecno!!!I naravno,svaki Europejac ima Net jer mu nije ni najmanji problem da odvoji 20E mesecno za to. A kod nas bi za taj protok u FLAT rezimu morao da platis oko 4500-5000din!!! Sto govori u prilog gore pomenute cinjenice,da Telekom nece pojeftiniti jer mu je manja zarada,a generalno,sama osnovica paketa 512kbps Flat je 1200din bez PDV(Pola Das Velji)sto znaci da po jednom kablovskom prikljucku doticne kompanije zaradjuju vise od 100% (100% bi zaradjivale ako bi generalna republicka veza koristila drugu Europejsku zemlju kao Provajdera npr. $vedsku)!!! Tako da dragi moji,sad valjda imate sliku koliko nas deru,al` ja pametan nisam sta bi moglo da se uradi povodom toga!!!

Pozdrav dobri ljudi
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Goran8407 Re: .... 11.06.2008. 22:38 #58412

status: user
broj poruka: 134
Kad pomenu Svedsku - oni imaju oko 100 provajdera fiksne telefonije - a mi samo Lelekom...


:: Prijatelji,da se ne lazemo, TI ljudi iz Telekoma koji pricaju da nam ne treba brzi protok,vrlo dobro znaju zasto to pricaju! Elem, ako meni necete verovati,raspitajte se kod vasih poznanika i prijatelja koji zive u inostranstvu,a stvar je sledece sadrzine
:: `Niko nije lud pa naravno ni Telekom da udvostruci tj. pojeftini Internet,jer zasto bi to radili i gubili na zaradi??!! Ovako,Srbija je posle Crne Gore najskuplja sa cenama Inetrneta! Cak i u Albaniji je jeftiniji internet i to za 12.5% u proseku!!! Argument: U $vedskoj brzina Interneta od 2Mb/s FLAT kosta 20E (Eura) mesecno!!!I naravno,svaki Europejac ima Net jer mu nije ni najmanji problem da odvoji 20E mesecno za to. A kod nas bi za taj protok u FLAT rezimu morao da platis oko 4500-5000din!!! Sto govori u prilog gore pomenute cinjenice,da Telekom nece pojeftiniti jer mu je manja zarada,a generalno,sama osnovica paketa 512kbps Flat je 1200din bez PDV(Pola Das Velji)sto znaci da po jednom kablovskom prikljucku doticne kompanije zaradjuju vise od 100% (100% bi zaradjivale ako bi generalna republicka veza koristila drugu Europejsku zemlju kao Provajdera npr. $vedsku)!!! Tako da dragi moji,sad valjda imate sliku koliko nas deru,al` ja pametan nisam sta bi moglo da se uradi povodom toga!!
::
:: Pozdrav dobri ljudi
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
NastyB Re: .... 12.06.2008. 00:41 #58429

status: user
broj poruka: 729
Ne da si sve u pravu, nego bih imao i da dodam još milion stvari, ali samo jedna je dovoljna: da ti ne daju ni to za šta tako skupo plaćaš...

:: Prijatelji,da se ne lazemo, TI ljudi iz Telekoma koji pricaju da nam ne treba brzi protok,vrlo dobro znaju zasto to pricaju! Elem, ako meni necete verovati,raspitajte se kod vasih poznanika i prijatelja koji zive u inostranstvu,a stvar je sledece sadrzine
:: `Niko nije lud pa naravno ni Telekom da udvostruci tj. pojeftini Internet,jer zasto bi to radili i gubili na zaradi??!! Ovako,Srbija je posle Crne Gore najskuplja sa cenama Inetrneta! Cak i u Albaniji je jeftiniji internet i to za 12.5% u proseku!!! Argument: U $vedskoj brzina Interneta od 2Mb/s FLAT kosta 20E (Eura) mesecno!!!I naravno,svaki Europejac ima Net jer mu nije ni najmanji problem da odvoji 20E mesecno za to. A kod nas bi za taj protok u FLAT rezimu morao da platis oko 4500-5000din!!! Sto govori u prilog gore pomenute cinjenice,da Telekom nece pojeftiniti jer mu je manja zarada,a generalno,sama osnovica paketa 512kbps Flat je 1200din bez PDV(Pola Das Velji)sto znaci da po jednom kablovskom prikljucku doticne kompanije zaradjuju vise od 100% (100% bi zaradjivale ako bi generalna republicka veza koristila drugu Europejsku zemlju kao Provajdera npr. $vedsku)!!! Tako da dragi moji,sad valjda imate sliku koliko nas deru,al` ja pametan nisam sta bi moglo da se uradi povodom toga!!
::
:: Pozdrav dobri ljudi
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Re: Jel se desilo ono sa Telekomom ? 12.06.2008. 09:23 #58452

status: user
broj poruka: 7761
Dobices dupliranje ako se prijavis provajderu za veci protok uz adekvatnu nadoknadu.
E sad da li se iko zapitao koliko je skup drzavni aparat i koliko love se upumpava u dzepove korupiranih politicara, u socijalna izdavanja za propale a ne privatizovane firme tipa `Lola`.
Koliko para fali u budzetu za penzije pogotovu sad kad PUPS trazi povecanje ako ne i izjednacavanje penzija sa platama, koliko to bre kosta pa neko ce to morati da plati. Budi siguran da to nece biti privatnici (koji izbegavaju placanje osnovnih obaveza za svoje zaposlene) nego mi obicni ljudi, korisnici interneta, itd...
Ej bre pa racun za struju mi je dosao a na njemu pise 4200 dinara, pa dal toliko moze da potrosi jedan stalno upaljen racunar, frizider, TV i cetri stedljive sijalice, ves masina jednom u dva dana.
Vodu mi naplacuju kao da posedujem SRC Banjica sa svim onim bazenima (ko da trosim 370m³). Ovo je bre lopovska drzava neko mora da plati one nekad simpaticne zenske likove koji sede za raznim salterima a koje su tokom prvih godina toliko unapredile svoje organe za sedenje da sad u sopstveni stan moraju da ulaze `na kant`.

I ti znajuci sve ovo pitas da li se kod telekoma desili ono, NIJE, NITI CE SKORO!!!

Laku noc Srbijo ma gde i ma kolika bila !!!

::
:: Jel su u Telekomu duplirali protok kao sto se pricalo?Ovo pitam zato sto je neko u prthodnim postavkama nagovestio-kao od 1.04 2008 Telekom ce udvostruciti protok ( primer 512/64 ce biti 1024/128) ili je to sarena laza da privuku sto vise ljudi kod njih .
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60279. Broj poslatih odgovora: 646151.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs