Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Grafičke i video karte, monitori, ...
Da li moze eksterni TV tjuner da radi bez racunara?
STRANA 1 OD 1
apolo Da li moze eksterni TV tjuner da radi bez racunara? 04.11.2005. 15:17 T1041

status: user
broj poruka: 1
Konkretno mislim na WinTV-PVR-usb2 koji je predstavljen ovde.
Znaci moze li tjuner+monitor da radi zasebno?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Garson RE 04.11.2005. 16:04 #2816

status: user
broj poruka: 736
Nisam siguran da svaki moze ali znam da neki mogu , npr. K-World-ov model.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Pisko Može i ne može 06.11.2005. 20:30 #2837

status: user
broj poruka: 6643

Koliko je vreme poluraspada Majkla Džeksona?

Odmah se ograđujem za navedeni model jer sam lenj da to pogledam i proverim. Postoje esterni modeli koji rade bez računara i oni koji rade isključivo preko računara. Oni koji tebe interesuju, imaju dve, za mene veoma ozbiljne mane: skupo su rešenje (oko 6000 dindži + cena monitora od oko 100 evrića ili bolje, 150 evrića za 19" šti je zajedno skuplje i gluplje nego uzeti novi 52cm tv), imaju lošiji prijem od svega ostalog što je tv tjuner i na kraju, ne dozvoljavaju snimanje putem računara... s druge strane, ako već imaš neki CRT viška, ili ti iz kućišta vrišti overklokovana mašina, to je najjeftinije rešenje...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646138.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs