Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Internet
Pristup Internetu
Internet explorer se zatvara čim ga pozovem
STRANA 1 OD 1
amarilli Internet explorer se zatvara čim ga pozovem 15.06.2008. 07:22 T10422

status: user
broj poruka: 108

čim ga pozovem iz čista mira, molim pomoć. Hvala
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
amarilli rešila 15.06.2008. 08:02 #58896

status: user
broj poruka: 108

no ja, u jednom addonu je bio problem, od cambridge advance rečnika, našla sam i na netu da nisam jedina koja je imala taj problem, hvala.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MyDoom Bravo!Tako se to radi! 15.06.2008. 09:58 #58900

status: user
broj poruka: 553
Ti trebas da budes primer ovim muskim orangutanima koji su jos na maminoj sisici da posle postovanja problema ovde ne treba sedeti skrstenih ruku ispred kompa i cekati odgovor!
Nemoj slucajno da je neko ovo prokomentarisao `čim ga pozovem...` jer ste vec zajebali stvar sa onim bata89 i ozbiljno mislim da bi tako nesto trebalo jednom za svagda da prestane ovde.Mislim koji je to trip da nekom ispravljate gramaticke greske?!Mozda je covek pijan a mozda vas sve lozi a vi se svi primite.
POz




But if we walk in the light, as he is in the light, we have fellowship one with another, and the blood of Jesus Christ his Son cleanseth us from all sin. If we say that we have no sin, we deceive ourselves, and the truth is not in us.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
BataCele ... 15.06.2008. 10:34 #58908

status: user
broj poruka: 1532
Imala si prvo iskustvo sa adware-om.


Порука за владајуће структуре:
Лако је водити рачуна о интересу богатих.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Pisko Greška 15.06.2008. 12:50 #58932

status: user
broj poruka: 6643
Što se mene tiče, upravo si propustila genijalnu priliku da progledaš i upotrebiš firefox ili operu. Bah. Ali, nema veze, sa tim crap-om, imaćeš još prilika.

Next - Next - Next - Accept - Ok ...? Eh? Jbt!!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60279. Broj poslatih odgovora: 646151.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs