Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Igrački rekviziti i konzole
O5 frka oko Playstation-a 3 !!!
STRANA 1 OD 1
psihoyu O5 frka oko Playstation-a 3 !!! 16.06.2008. 20:55 T10464

status: user
broj poruka: 1191
O5 ja sa pitanjima u vezi PS3 iz USA.
Posto ovaj covek iz USA treba ovih dana da mi se javi da me pita sta da mi uzme u Cirkut City-ju, ja moram da odlucim.
Hocu da uzmem Sony PS3 Metal Gear 4 Bundle plus jos jedan dzojstiki par igara.
E sad ono sto me zanima dal li ce raditi taj PS normalno kod nas na Samsung LCD-u i dal cu imati problem sa online igranjem? Znam da mi treba adapter za struju.
Cip za pirate ce se verovatno pojaviti kad tad,ako ne uzimacu orginale iz Amerike.
Cujem da igre vise nisu Pal/NTSC za PS 3 i da su samo Blu ray filmovi region codirani,sto me ne interesuje jer cu ih ionako za pola godine skidati sa neta i prziti na Blue ray.
Aj molim vas pomagajte da znam sta da kazem coveku.

Ne brze od zivota, al moze 250km/h sa BMW 325Ci, ali benzin je skup i glup pa prelazim na BMW 330Cd !!! :)))
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ognjeni ,..... 16.06.2008. 21:01 #59119

status: user
broj poruka: 4506
apsolutno nema razloga da ti ne rade na tom lcd-u kao i da ti ne rade online....to su sve originalne igre tako da mozes da cepas ....a sto se tice chipa...prica se menja za 180 C..nista od online.....sve su na blue ray a cak i da nisu svi playeri unazad koju god citaju i pal i ntsc tako da nema problema ni sa tim.....jedino ces morati uzeti adapter za struju :) i natakariti na taj americki sto dobijes.
Ajd uzdravlje :)

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gang1978 Re: O5 frka oko Playstation-a 3 !!! 16.06.2008. 21:02 #59120

status: user
broj poruka: 1661



:: O5 ja sa pitanjima u vezi PS3 iz USA
:: Posto ovaj covek iz USA treba ovih dana da mi se javi da me pita sta da mi uzme u Cirkut City-ju, ja moram da odlucim
:: Hocu da uzmem Sony PS3 Metal Gear 4 Bundle plus jos jedan dzojstiki par igara
:: E sad ono sto me zanima dal li ce raditi taj PS normalno kod nas na Samsung LCD-u i dal cu imati problem sa online igranjem? Znam da mi treba adapter za struju
:: Cip za pirate ce se verovatno pojaviti kad tad,ako ne uzimacu orginale iz Amerike
:: Cujem da igre vise nisu Pal/NTSC za PS 3 i da su samo Blu ray filmovi region codirani,sto me ne interesuje jer cu ih ionako za pola godine skidati sa neta i prziti na Blue ray
:: Aj molim vas pomagajte da znam sta da kazem coveku
::
:: Ne brze od zivota, al moze 250km/h sa BMW 325Ci, ali benzin je skup i glup pa prelazim na BMW 330Cd !!! :)))

Moze i 320km/h sa B.M.W. M6 ali ti treba kuka i jedna cisterna
ajd pozdrav
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
psihoyu re 16.06.2008. 21:09 #59123

status: user
broj poruka: 1191
Pa sta onda ljudi lupetaju da ne moze PS 3 iz USA da radi ovde kod nas ?
Ne postoje vise PAL/NTSC gluposti, sad je sve HDMI.
Igre su onda iste za ceo svet, nema vise posebne verzije za AMericka,za Japansko, za Evropu.
Kako ce mi na modelu od 80GB raditi PS 2 igre? Voleo bi da odigram Metal Gerar SOlid 2, i 3 bar.
Jel ima batice negde pirata vec da se kupi ? Kakvu to PS 3 ima zastitu da nece da cita pirate ?
Ognjeni mozda smaram,al treba pljunem 500e, jel si 1000% siguran da ce mi taj PS 3 raditi ovde sve ok?
Adapter sam mu vec napomenuo da uzme.

Ne brze od zivota, al moze 250km/h sa BMW 325Ci, ali benzin je skup i glup pa prelazim na BMW 330Cd !!! :)))

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
obradmi Vidi samo adapter ,neka trazi za Evropsko trziste 16.06.2008. 21:15 #59126

status: user
broj poruka: 7700
Vidi samo adapter neka trazi za evropski trziste imaju to sigurno drugo ti nije problem .Bio sam u tim Circuit city prodavnicama u Chi ,najjace su im prodavnice kompjuterske opreme ,inace su reda velicije manjeg maxi diskonta.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
psihoyu re 16.06.2008. 21:25 #59129

status: user
broj poruka: 1191
Zna covek kakav adapter treba, on je sebi uzeo ceo kontejner tehnike,alata,namestaja za kucu u Zemunu, boli ga ckura za male pare ima vrh kvalitet!
Pa i taj lik mi je rekao da je Circut City do jaja kad sam mu spomenuo, a imaju bolji izbor od Wallmart-a.
Jel Obradmi jel imas ti PS3 ?

Ne brze od zivota, al moze 250km/h sa BMW 325Ci, ali benzin je skup i glup pa prelazim na BMW 330Cd !!! :)))

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
obradmi Nemam SP3 16.06.2008. 21:44 #59133

status: user
broj poruka: 7700
Ima drugar pa sam kod njega par puta gledao ,moje misljenje je da je najjaca platforma za igre.Inace slabo igram igrice.Imas u novom Delta city na NBGD na 2 spratu more igrica za SP3 ,a tu im je i igraonica.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
psihoyu re 16.06.2008. 22:14 #59137

status: user
broj poruka: 1191
Brate znam da ima sve u Games-u,al pazi im cene majke ti !!! Metal Gear i GTA 4 6000 din, to je 75e,a svuda u svetu su 60e ili u USA 60$ (39e).
Kako ih samo nije sramota,seljacine,da bog da ih pojeo neki do jaja Americki megamarket kod nas !!! Prokleti su majke mi!!!

Alo Ognjeni odgovori mi poruku matori !!!!!

Ne brze od zivota, al moze 250km/h sa BMW 325Ci, ali benzin je skup i glup pa prelazim na BMW 330Cd !!! :)))

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum Re: Re: O5 frka oko Playstation-a 3 !!! 16.06.2008. 22:54 #59143

status: user
broj poruka: 12785
330 Coupe Diesel se ne oznacava 330CD, vec samo 330D... .)


::
::
::

::
:: Moze i 320km/h sa B.M.W. M6 ali ti treba kuka i jedna cisterna ajd pozdrav
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
zandarm Re... 16.06.2008. 23:04 #59146

status: user
broj poruka: 1454
Ja stvarno ne vidim razlog zašto nebi Playstation radio kod nas, sem onog vrljavog priključka za struju.
Imaš Samsung LCD, koji je i pravljen za te Hi Tech stvari i drndalice, uključujući i PS3 i verovatno može da pušta i Pal i Ntsc, pa koji god da je, ako je uopšte. Uff, kakva rečenica. :-)
Naravno GTA se podrazumeva u shoping cart-u, nadam se?

Edit: Konzola je iz Amerike, igre su iz Amerike, TV je Samsung, struja je Srpska. Nema razloga da ne radi. Osim ako nam struja ne valja.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Lama ... 16.06.2008. 23:19 #59151

status: user
broj poruka: 166
@psiho

Uzimaj!

@Daum



http://www.carpages.co.uk/bmw/bmw_images/bmw_320_cd_se_rear_06_06_04.jpg

http://www.oglas.hr/cms_upload/upload/BMW_330_CD_004_73073_3.jpg

Renaming his people blood elves, in honor of their fallen countrymen, he taught them how to tap into ambient mystical energies...

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
psihoyu re 16.06.2008. 23:31 #59155

status: user
broj poruka: 1191
Za Daum-a: Brale BMW 330 Coupe DIsel se oznacava sa 330CD, kao sto je benzinac 330Ci.
Pogledaj malo na netu ako ne verujes.
O5 nagadjanja,niko da kaze da je 1000 % siguran !
Jebote jel ima kod Sony 3 iz USA ?!?!!

Ne brze od zivota, al moze 250km/h sa BMW 325Ci, ali benzin je skup i glup pa prelazim na BMW 330Cd !!! :)))

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Lama ... 16.06.2008. 23:48 #59156

status: user
broj poruka: 166
`imam ps3 usa verziju od januara, radi sasvim normalno, problem moze biti voltaza, 220 evropa 110 usa, moze nabaviti konvertor. Sto se tice igara rade iskljucivo americke igre. ntsc. ne prhvata pal sistem. Online igranje nije problem.ides pravo na americke servere.Igre kupujem preko amazona, i jeftinije su u usa, a i prvo izlaze tamo.tako stvare stoje dok se ne pojavi neki chip.`

Nadjoh ovo na nekom forumu.


Renaming his people blood elves, in honor of their fallen countrymen, he taught them how to tap into ambient mystical energies...

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Lama jos 16.06.2008. 23:53 #59157

status: user
broj poruka: 166
I use a usa Ps3 through a transformer over here in germany which also uses the 230v instead of northamerica 110v

no region locks on PS3 games but locks are still on the PS 1 and PS 2 games u might play on the PS3.
I`m not sure about the blu ray movies if those have region locks or not.



Renaming his people blood elves, in honor of their fallen countrymen, he taught them how to tap into ambient mystical energies...

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ognjeni Re: re 16.06.2008. 23:57 #59158

status: user
broj poruka: 4506
Aloha...slabo sam tu u poslednje vreme jbg .)..nego to je apsolutno ista masina, isti uredjaj, jedina razlika je u u strujnom adapteru i zato ne brini....pogotovo zato sto ces uzimati originale a sa tim nema problema bilo gde u svetu da uzmes....zato ne brini 101 % ce ti raditi....hakuna matata .)


p.s. blago tebi .) uzivaj

Ajd uzdravlje :)

:: Brate znam da ima sve u Games-u,al pazi im cene majke ti !!! Metal Gear i GTA 4 6000 din, to je 75e,a svuda u svetu su 60e ili u USA 60$ (39e)
:: Kako ih samo nije sramota,seljacine,da bog da ih pojeo neki do jaja Americki megamarket kod nas !!! Prokleti su majke mi!!
::
:: Alo Ognjeni odgovori mi poruku matori !!!!
::
:: Ne brze od zivota, al moze 250km/h sa BMW 325Ci, ali benzin je skup i glup pa prelazim na BMW 330Cd !!! :)))
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
psihoyu re 17.06.2008. 00:10 #59161

status: user
broj poruka: 1191
Ne postoje PAL i NTSC igre vise, postoje samo region non free filmova na Blue ray-u.
Ognjeni fala,ako ne bude radilo przim te na raznju u sred Brisela !!!! :))))

Ne brze od zivota, al moze 250km/h sa BMW 325Ci, ali benzin je skup i glup pa prelazim na BMW 330Cd !!! :)))

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ognjeni Re: re 17.06.2008. 00:24 #59165

status: user
broj poruka: 4506
Moze...prvo me odvedi u Brisel pa onda mozes razanj da okreces kolko oces :)..da zoves na probni test obavezno .)

Ajd uzdravlje :)

:: Ne postoje PAL i NTSC igre vise, postoje samo region non free filmova na Blue ray-u
:: Ognjeni fala,ako ne bude radilo przim te na raznju u sred Brisela !!!! :)))
::
:: Ne brze od zivota, al moze 250km/h sa BMW 325Ci, ali benzin je skup i glup pa prelazim na BMW 330Cd !!! :)))
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646130.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs