Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Grafičke i video karte, monitori, ...
Zajebali me!
STRANA 1 OD 1
mitmilovan Zajebali me! 07.11.2005. 15:12 T1050

status: user
broj poruka: 3

Kupio sam relativno dobar komp i sve je proslo ok samo sto sam graficku uzeo ati radeon 1300X jer sam na netu samo malo nasao o njoj a prodavac naravno rekao da za takvu kartu su ti male pare (oko 139 E) jer je nova i bolja je od toga.... medjutim drug mi pokazao neke testove iz novog sveta kompjutera i pokazalo se da stare kartice duplo jeftinije daju duplo bolje rezultate i da je generalno receno kartica shit... da li neko moze da podvrdi da sam idiot ili postoji neka utesna vest!?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Zajeban si bas kako si pretpostavio ... 07.11.2005. 18:40 #2848

status: user
broj poruka: 7761
Dakle ovako da si samo na ovom sajtu pregledao cenovnike nasao bi sledecu video kartu:

MSI RX1300 Pro - TD256E ATI X1300Pro PCI-E za nekih 125.08 jevreja.

Znaci da su te skratili za 14 jevreja samo tako.

A sto se tice svega ostalog nisu, generalno u karticu koju si kupio je ugradjen video procesor koji ima novije tehnologije lepsi prikaz i t d...

Ali onako realno izbise ti iz dzepa pare a da nisi morao da ih potrosis.

Laku noc Srbijo ma gde i ma kolika bila !!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Garson Zzajebali su te za vishe od 14e 08.11.2005. 02:54 #2855

status: user
broj poruka: 736
Shto kupujesh neshto shto se tek pojavilo, a josh nisi ni citao nista o tome?Drugar je (ne bash potpuno) u pravu , a ako hocesh idi na sajt Benchmarka pa vidi i tamo , ili na https://www.anandtech.com.Kartica nije shit (daleko od toga) ali je prilicno skupa zbog odredjenih poteshkoca koje je ATI imao u procesu proizvodnje, relativno brza memorija (za taj rang) i sl. podizu cenu.Za par desetina evra (oko 20) si mogao uzeti 6600GT koji shije prilicno 1300Pro.Eh, nashi prodavci...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Pisko Posledice su dugoročne 08.11.2005. 08:46 #2857

status: user
broj poruka: 6643

Koliko je vreme poluraspada Majkla Džeksona?

Tek će da te napuste živci kad za koji mesec ta kartica bude cenovno smeštena
tamo gde joj je i mesto (na dno), pa kad onda počne matematika...

Ovce su vazda bile za šišanje i klanje. Nisu za maženje i kućne ljubimce... e, sad, što su prodavci računara uglavnom vukovi...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
sasami hmm 09.11.2005. 11:12 #2863

status: user
broj poruka: 20
Jesi platio karticu vise nego sto treba ali sigurno nemas karticu za manje pare koja je 2x brza (jedino ako ne racunas polovan 9800pro). Kartica je generalno nesto sporija od obicne 6600. Mozes samo da se nadas da ce novi drajveri popraviti situaciju u OpenGL igrama (Doom3, Quake4, Ridick...) jedino je tu 2x zaostatak u odnosu na 6600, dok se to nedesi igraj FarCry, UT2K4, AoE III i uzivaj....


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646138.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs