Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Grafičke i video karte, monitori, ...
His 9600 full pack
STRANA 1 OD 1
emanuel His 9600 full pack 09.11.2005. 13:15 T1053

status: user
broj poruka: 31
Sta mislite o ati kartici his 9600 full pack.I dali ona moze da radi na igricama poput doom 3 u nekih 25-30 frejmova.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vlajkic re 09.11.2005. 18:17 #2866

status: user
broj poruka: 609
sve zavisi od tvoje konfiguracije!trebalo bi dobro da rade igrice..ja sam imao 9600 i pravila mi je uzasne probleme jer mi je na ploci nvidia chipset..najbolje bi bilo ako mozes da je probas..Srecno


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
-ShonE- Generalno-RE 09.11.2005. 20:48 #2867

status: user
broj poruka: 3529
Generalno, sve igre bi trebalo da mozes da igras, ali, naravno da ne preterujes sa detaljima u samoj igri! Ako imas bar 512 ram-a memorije u kompu sve ces igre moci da pokrenes!!! Ta karta je vec po odavno izasla iz mode, ali se dobro drzi jos uvek!
Znaci, nemoj ocekivati neko ludilo od rada sa novim igrama, za tu cenu koliko ona kosta mislim da bolje ne mozes ni uzeti!
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60278. Broj poslatih odgovora: 646143.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs