Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Obrada video materijala i zvuka
problem sa MV2 playerom
STRANA 1 OD 1
dimiv problem sa MV2 playerom 12.11.2005. 00:10 T1065

status: user
broj poruka: 5
Polude mi moj omiljeni divx player. U niskoj rezoluciji radi normalno a u full screen modu trza k`o blesav uz zauzece procesora od 100% (pentium III 930mhz.) Uzgred, ista stvar se desava i sa WINDOWS MEDIA PLAYEROM-om, dok stari BS Player v.o86 radi dobro. Jedino sto mozda ima neke veze sto sam instalirao QUICKTIME PLAYER koji sam potom deinstalirao sa svim komponentama, ali problem sa MV" player-om je ostao.
Mnogo me bre nervira sto ne znam sta je!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Pisko Sad mu nije ništa... 13.11.2005. 00:58 #2927

status: user
broj poruka: 6643

Koliko je vreme poluraspada Majkla Džeksona?

Problem je prilično čest u zadnje vreme, desilo ti se to da si obrisao (ne baš ti, već bagljava rutina deinstalacije) originalni kodek (neki ili neke od njih) a umesto njega ti je ostao neki škart. Karakteristika tog škarta je da ne koristi hardver kako treba već zajaši na procesor i ukoka ceo sistem. Rešenje je da pokupiš neki kodek-pak (sve u jednom) koji je proveren (pošto upravo mnogi od njih prouzrokuju baš tvoj problem što nakon instalacije, što nakon deinstalacije) ili da na osnovu error log fajlova ili poruka windowsa sam zaključiš koji to kodek nedostaje i da instaliraš samo njega.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
sasayu1983 Nije nikakav problem 14.11.2005. 14:05 #2953

status: user
broj poruka: 1
Slazem se sa prethodnim korisnikom. Kada se takve stvari pocnu dogadjati sa playerima uglavnom se radi o codec-ima. Svaka cast na izboru sto se tice playera - MV2 je svako najbolji - cesto hoce da pusti nesto sto ni jedan drugi player nece. Nego da se vratimo na problem:
Moj savet ti je da umesto desetina (kod nekih ljudi cesto sam vidjao i mnogo vise) raznih kodeka koji dolaze uz razlicite filmove pa ljudi smatrajuci da su im neophodni sve ih instaliraju (sto je POGRESNO ) ti lepo deinstaliraj sve kodeke koje trenutno imas na masini, nadji na netu K-Lite Mega Codec Pack instaliraj na sistem i nemas problem!Takodje, moze se desiti da i posle toga neki od tvojih filmova budu i dalje brljali - ali na to je trebalo misliti ranije!
Evo linka za dl:
http://www.free-codecs.com/download_soft.php?d=1192&s=42
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dimiv hvala 05.12.2005. 12:04 #3250

status: user
broj poruka: 5
Hvala svima, resen problem!!!


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646130.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs