Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Internet
Pristup Internetu
Rapidshare gotovo neupotrebljiv
STRANA 1 OD 1
maki7 Rapidshare gotovo neupotrebljiv 27.06.2008. 10:39 T10680

status: user
broj poruka: 35

Imam premium account oko 2 meseca a imao sam ga i prosle godine i tada nisam imao ama bas nikakvih problema.
Problem je da mi jos od samog pocetka ne dozvoljava download vise od 2 linka istovremeno, kada stavim i treci sve puca obavezno (prosle godine je bez problema islo 24 linka). Do pre neki dan sam sa akceleratorom na misice uspevao da doguram do 6,7 linkova ali sada 1 maksimalno.
Prvo mi je blokirao akcelerator i nisam mogao da pritupim svom account-u cak ni da otvorim stranu na rapidshare-u. Kada se sve deblokira dobijem poruku da sam serovao account.
Account koristim iskljucivo sam pa sam mislio da me je neko ishakovao, medjutim posto mogu najnormalnije da promenim lozinku, a i po nekim drugim simptomima mislim da je stvar samo do Rapida.
Danas je sve prevrsilo meru kada sam stavio taj jedan bedan link da daunloudujem, nestala struja na sekundu ,modem se resetovao i ja vise ne mogu ni da nastavim a ni da ponovo daunloudujem isti link poruka:
The premium account 45..... is already in use with another ip. It looks like this account is used on different computers at the same time.
Please try again later

Znaci on promenu dinamicke adrese vidi kao drugog korisnika!!!
Pa ne treba valjda da placam staticku adresu da bih mogao da koristim rapidshare!!!
Ima li jos ko ovakav problem?

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
nbot re 27.06.2008. 11:29 #60618

status: user
broj poruka: 192
Nisam imao ovakav problem ali pre neki dan sam bio kod druga koji je pokusavao da skine nesto preko rapida ali desavalo mu se da je verification code gotovo necitljiv i ne samo to vec i kada je bilo kristalno jasno sta pise kada je to ukucao prijavljivao je gresku u codu.Mislim sta reci !!!!???


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
-ShonE- Re 27.06.2008. 11:43 #60619

status: user
broj poruka: 3529
Evo i ja da potvrdim da definitivno poslednjih par dana imaju izgleda nekih problema sa serverima i meni pravi problem, cak se desava da neke linkove u down manager-u prijavljuje kao da ih nema, odnosno kao da su obrisani pa ih skine samo onako onih 6kb, a kad odem na rapid i proverim linkove sve je u redu. Danas mi vidim radi kako treba, tako da verovatno nesto rade pa ce se sve srediti nadam se vrlo brzo
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Equinoxe Re: 27.06.2008. 13:17 #60622

status: user
broj poruka: 12057

Sve što mogu, peglam sa filefactory-a. Lud je ko struja. Rapid je smorio i sa kodovima i pucanjem skidanja 100MB fajla na 97%. Uskoro će mi trebati laserski čidač za njihove kodove.
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
On je naučen u špijunsko-terorističkim centrima da sve pamti...

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
maki7 re: 27.06.2008. 14:27 #60628

status: user
broj poruka: 35
Ovo sa 6Kb sto se Shonetu dogadjalo i meni se takodje juce desavalo Videcu da im u toku dana posaljem meil . Hvala na odgovorima.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
zandarm Re... 27.06.2008. 14:44 #60630

status: user
broj poruka: 1454

Trenutno (S)lonče i Happy Hour šljakaju za medalju...

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gabyhege nije neupotrebljiv, nego su strogi... 27.06.2008. 15:05 #60632

status: user
broj poruka: 188
sve je tu objasnjeno

http://www.softarchive.net/other/rapidshare_new_policy:80422.html

znaci ne sme se downloadowati vise fajla u isto vreme s 2 razlicite ip adrese...

pozz


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
maki7 re treniranje strogoce po tudjim zivcima i novcaniku: 27.06.2008. 16:05 #60640

status: user
broj poruka: 35
Premium account izmedju ostalih pogodnosti ukljucuje i download vise linkova istovremeno, sto je recimo meni vrlo bitno, jer kada nisam u stanu hocu da download-ujem ono sto me zanima a kada jesam hocu da surfujem punom brzinom.
To sto oni treniraju strogocu tako sto vide promenu jedne iste dinamicke adrese kao serovanje accounta ce njih na prvom mestu kostati.
Ako se secate skrivanje IP adrese i promena dinamicke nije nikada urodila plodom da se ponovo download-uje bez bez pauza ako nemate premium acc. Znaci tada su dobro prepoznavali promenu jedne iste dinamicke adrese.
Meni ovakav rs bas mnogo i ne koristi, ako ne promene politiku u najkracem roku ja moj account sigurno necu produziti.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dorabi1 Re: re treniranje strogoce po tudjim zivcima i novcaniku: 27.06.2008. 17:36 #60646

status: user
broj poruka: 938
meni se isto desavalo i kad sam sa IDM-a presao na Flashget sve mi ponovo funcionise.Isto tako imam premium, ali mi je staticka IP.


:: Premium account izmedju ostalih pogodnosti ukljucuje i download vise linkova istovremeno, sto je recimo meni vrlo bitno, jer kada nisam u stanu hocu da download-ujem ono sto me zanima a kada jesam hocu da surfujem punom brzinom
:: To sto oni treniraju strogocu tako sto vide promenu jedne iste dinamicke adrese kao serovanje accounta ce njih na prvom mestu kostati
:: Ako se secate skrivanje IP adrese i promena dinamicke nije nikada urodila plodom da se ponovo download-uje bez bez pauza ako nemate premium acc. Znaci tada su dobro prepoznavali promenu jedne iste dinamicke adrese
:: Meni ovakav rs bas mnogo i ne koristi, ako ne promene politiku u najkracem roku ja moj account sigurno necu produziti.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ognjeni Re: re treniranje strogoce po tudjim zivcima i novcaniku: 27.06.2008. 17:51 #60647

status: user
broj poruka: 4506
Kakve veze ima to sto nisi kuci sa skidanjem fajlova i to bas vise njih istovremeno ?? Apsolutno nema nikakve razlike u brzini skidanja 1 fajla maximalnom brzinom ili 2 fajla po pola od maximalne brzine na kraju ce uvek isto vreme biti za sve te fajlove zajedno tako da to je besmisleno.....imam i ja rapid share acc i sve odlicno radi...instaliraj internet download manager, stavi svoj user i pass, ubaci 10000 linkova ako hoces u njega i stavi da se skidaju jedan za drugim a ti lepo ides u grad ili ako ti radi preko noci spavas.

Ajd uzdravlje :)

:: Premium account izmedju ostalih pogodnosti ukljucuje i download vise linkova istovremeno, sto je recimo meni vrlo bitno, jer kada nisam u stanu hocu da download-ujem ono sto me zanima a kada jesam hocu da surfujem punom brzinom
:: To sto oni treniraju strogocu tako sto vide promenu jedne iste dinamicke adrese kao serovanje accounta ce njih na prvom mestu kostati
:: Ako se secate skrivanje IP adrese i promena dinamicke nije nikada urodila plodom da se ponovo download-uje bez bez pauza ako nemate premium acc. Znaci tada su dobro prepoznavali promenu jedne iste dinamicke adrese
:: Meni ovakav rs bas mnogo i ne koristi, ako ne promene politiku u najkracem roku ja moj account sigurno necu produziti.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
maki7 Re za Ognjenog: 27.06.2008. 18:09 #60648

status: user
broj poruka: 35

Verovatno nisi bas sve procitao sta sam napisao .Napisao sam SURF, znaci brzina otvaranja strana kada daunloudujes nesto. Ta brzina pada kao da si na 48kbit a ne 1Mbit.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
drax re: 27.06.2008. 22:29 #60683

status: user
broj poruka: 246

Koristim FlahGet i napakujem gomilu linkova koji se skidaju jedan za drugim dok nisam tu. Ako hocu da surfujem, ogranicim brzinu na 75000b/s i opet dobro. Jedino sto je i meni danas skinuo 3 linka komplet, ostalih desetak samo po 6 kb, ali kad sam ponovo pokrenuo, islo je normalno.
Poz

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
murakami 28.06.2008. 11:11 #60706

status: user
broj poruka: 198
Ja koristim orbit downloader i mogu da kazem da je ekstra jednostavan i pouzdan.
Ja sam uvek skidao po jedan link jer ne vidim poentu da skidam 10 odjednom kad ce posao biti odradjen za isto vreme, ali sam probao sada da skidam 5-6 linkova odjednom i bar za sada je sve normalno radilo.
Naravno imam dinamicki ip...

Pozdrav !
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60279. Broj poslatih odgovora: 646152.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs