Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Operativni sistemi i sistemski programi
NEED HELP FAST!!!"STA DA SE POJAVI KAD PRITISNEM DESNO DUGME (BILO GDE)?"
STRANA 1 OD 1
vukdusan NEED HELP FAST!!!"STA DA SE POJAVI KAD PRITISNEM DESNO DUGME (BILO GDE)?" 14.11.2005. 14:59 T1075

status: user
broj poruka: 801

KAKO DA EDITUJEM STA DA SE POJAVI KAD PRITISNEM DENO DUGME (BILO GDE)?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Pisko Mala pomoć 14.11.2005. 16:33 #2957

status: user
broj poruka: 6643

Koliko je vreme poluraspada Majkla Džeksona?

Odgovor na tvoje pitanje pročitao sam, čini mi se ove godine u nekom od kompjuterskih časopisa (Mikro, BUG ili možda PCPres). Nema jedinstvenog odgovora, za WinRAR, Zip i neke druge program to se podešava iz njih samih, nešto (npr. favorite folders po svojoj volji) možeš da podesiš iz tweakxp i sličnih programa. E sad, ljudi su tamo objasnili i kako se to ručno radi brljanjem po registru ali sam ja to zaboravio... ako znaš engleski, odgovor ćeš naći na internetu odakle su i oni to pokupili, a ako si baš zapeo listaj stare brojeve (pod 100% zaboravi zadnja dva meseca), mene stvarno mrzi kad pogledam toliku hrpu novina koje skupljam kao hrčak.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60275. Broj poslatih odgovora: 646102.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs