Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Internet
Pristup Internetu
Wireless - Nestanak konekcije
STRANA 1 OD 1
alexi Wireless - Nestanak konekcije 09.07.2008. 05:38 T10871

status: user
broj poruka: 677
Imam Wireless, 256icu.
Zakacim se na net, i sve radi ok. Posle nekog vremena (nisam siguran koliko tacno) konekcija nestane u taskbaru, i net prestane da radi. Npr ostavim komp preko noci da downloaduje nesto, budim se ujutro, net ne radi, uTorrent skoro da nista nije ni skinuo. Ovo mi se nije desavalo pre reinstalacije sistema. Naglasavam da je (idiotsko) IDLE TIME BEFORE HANGING UP iskljuceno...
Help?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
corrupt poz 09.07.2008. 09:45 #62030

status: user
broj poruka: 19
To je i meni pocelo da se desava kad sam imao D-Link ExtremeG g520+, samo iz nekog razloga je poceo signal da puca tj. veza da se prekida... menjao sam i drajvere i nema sta sve nisam probao (cak i reinstalacija windowsa) i nista nije pomoglo... e onda sam lepo zamenio Wireless karticu, uzeo sam drugu TP-Linkovu i od tada je sve pocelo savrseno da radi... eto... to je moj primer...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
alexi Hm... 09.07.2008. 10:46 #62036

status: user
broj poruka: 677
Ja imam TP Link AP, i nemam pojma zasto se to dogadja... Evo i sada, dosao sam iz grada, net iskljucen...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
alexi Crap... 09.07.2008. 11:48 #62045

status: user
broj poruka: 677
Primetio sam nesto, mada jos uvek nisam 100% siguran.
Net mi se iskljucuje samo kada nisam za kompom. Dok sedim ovde i SURFUJEM sve radi ok, cim se maknem od kompa na 10ak min, net se gasi...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vlajkic re.. 09.07.2008. 12:22 #62050

status: user
broj poruka: 609

treba u setovanju ap da bude nesto da ako si neaktivan npr.10min da se sam iskljuci....to je po defaultu iskljuceno ali ako si nesto cackao......proveri...pozz

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
alexi Hm... 09.07.2008. 14:05 #62060

status: user
broj poruka: 677
Nista nisam cackao, sad sam konktovan 2h, nisam bio za kompom nekih 1h...
Nis` ne kapiram.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60279. Broj poslatih odgovora: 646152.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs