Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Konfiguracije
Laptop i Tablet PC
compaq presario 700
STRANA 1 OD 1
ljepoja compaq presario 700 20.11.2005. 02:58 T1091

status: user
broj poruka: 7

treba mi baterija za laptop...gde da je nabavim ili jel postoji mogucnost da se ona reparira......ako moze onda kako gde i koliko je to para !
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vampirbg compaq presario 700 23.11.2005. 13:52 #3079

status: user
broj poruka: 711
Proveri na oglasima ovde na sajtu ili na https://www.halooglasi.co.yu Video sam da vise ljudi nudi reparaciju baterija i/ili zamenu ali se nisam raspitivao za cene


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
mario80bg Propast 13.01.2006. 04:22 #3770

status: user
broj poruka: 163
Od tog posla reparacije - nema nista! To je katastrofa! Baterija nema ni 70% originalne snage ( a kao stavljene mnogo jace celije!)
A da ne pricam da pocinje da kaslje i vidno posustaje vec posle nekoliko meseci!
Moj savet ti je da : a Nabavis ovde originalnu od zastupnika i da ti otkine usi od 100 do 150 evra...
b. da ti neko donese iz amerike gde su od 50 do 80 $ koliko sam ja skapirao na kojekakvim licitacijama i net prodajama.

dokolenko

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60275. Broj poslatih odgovora: 646096.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs