Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Internet
Pristup Internetu
Adsl + SBB
STRANA 1 OD 1
andrejnp Adsl + SBB 15.07.2008. 07:23 T10949

status: user
broj poruka: 486

jel moze ikako da rade na jednom kompu ADSl 1536/192 i 1024/512 SBB i da tu vezu podelim na 13 racuanra!!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
markopvict malo je pitanje kontradiktorno 15.07.2008. 09:45 #62718

status: user
broj poruka: 4515
Mozda mislis da sve to spojis pa da ti neki Cisco radi load balancing ... skupo je to ....
___________________________________

Eagle 8500GT = zlo


:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
corrupt poz 15.07.2008. 11:47 #62726

status: user
broj poruka: 19
Moze i to veoma jednostavno... uzmi Linksys RV042 ruter koji ima 2 WAN porta...postoji opcija da budu u Load balance rezimu ili u Backup rezimu gde je WAN1 primarni link a WAN2 sekundarni koji se aktivira ukoliko primarni padne... ali mislim da je tebi mozda interesantnije prva opcija Load balance... taj ruter kosta oko 200e i odlicno radi, imam ga u firmi gde radi pod opterecenjem jer je primarni link opticki 100Mbit/s a drugi ADSL 1536/192... ono sto je bitno je da mu obezbedis hladjenje, ili da ga stavis u rack orman za ventilatorima...jer kao i svaki uredjaj on se greje... ukoliko se odlucis za ovu opciju javi mi se na pp pa cu ti objasniti koju verziju firmware-a da stavis i kako da namestis da ti radi stabilno i bez prekida... Ruter ima i 4 LAN porta u koji mozes da utaknes neki switch i da podelis vezu na 13 racunara...
Eto nadam se da sam ti bar malo pomogao :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60279. Broj poslatih odgovora: 646152.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs