Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Internet
Pristup Internetu
PROXY pomozite
STRANA 1 OD 1
goranbg87 PROXY pomozite 15.07.2008. 19:14 T10955

status: user
broj poruka: 3

////jel ima veze sto mi counter-stricke secka zato sto mi je paket ide preko proxya [512/128 ]?kablovski
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
lllo 15.07.2008. 22:51 #62778

status: user
broj poruka: 319
Ako ti `secka`, problem je paket i nista ti ne moze pomoci. Pokusaj rate-ove da konfigurises, ali ne nadaj se mnogo.

Kucaj u konzoli:

rate 3000
cl_rate 9999
cl_cmdrate 15
cl_updaterate 10
cl_cmdbackup 2

ili

rate 6000
cl_rate 9999
cl_cmdrate 20
cl_updaterate 15
cl_cmdbackup 2

ili

rate 9000
cl_rate 9999
cl_cmdrate 25
cl_updaterate 20
cl_cmdbackup 2

ili

rate 15000
cl_rate 9999
cl_cmdrate 30
cl_updaterate 25
cl_cmdbackup 2

ili

rate 20000
cl_rate 9999
cl_cmdrate 35
cl_updaterate 30
cl_cmdbackup 2

ili

rate 20000
cl_rate 9999
cl_cmdrate 40
cl_updaterate 30
cl_cmdbackup 2

ili

rate 25000
cl_rate 9999
cl_cmdrate 45
cl_updaterate 35
cl_cmdbackup 2

Probaj sve varijante,mozda ce ti jedna odgovarati.Ali,MOZDA.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
IceCream re 15.07.2008. 23:05 #62780

status: user
broj poruka: 791
mene isto susto interesuje sta taj Proxy predstavlja mislim da i meni pravi probleme prilikom pristupa odredjenim protokolima game serverima ,security stranicama itd
sta ja tu mogu da ucinim da ga preskocim


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
lllo 16.07.2008. 11:12 #62794

status: user
broj poruka: 319

Iako mu to nije jedina namjena, proxy se danas uglavnom koristi zbog anonimnog surfa. Da se razumijemo - proxy nije predvidjen za gaming. E, sad, ne znam kakvu vrstu konekcije imas i da li koristis poseban proxy softver? Ako tvoj paket podrazumijeva konekciju preko proxy, moguce je da su ogranicenja na koja nailazis pravilo kuce, tj. provajdera. Ta oranicenja se mogu zaobici konsultacijom sa provajderom,a takodje i ukoliko samoinicijativno koristis proxy, npr. tako sto setujes da konekcija ka odredjenoj destinaciji ne ide preko proxy-ja itd.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
IceCream re 16.07.2008. 11:44 #62796

status: user
broj poruka: 791
clan sam wirelees mreze i izlaz na net ide pre proxija, brzina interneta je varijabilna (takva je organizacija mreze) varira ovisno o momentalnoj potrosnji ali je relativno brz neretko i do 1.5mb bez obzira na to na game serverima imam los ping moje je misljenje da je do proxija jer na istim serverima nakacen manjom brzinom ali preko drugog provajder to nije slucaj,neretko nemam pristup odredjenim stranica ,google earthu recimo ,itd normalno proxiju nemam pristup niti sam upucen u te vode ,cela mreza je pod mikrotikom a izlaz preko proxy masine jel ima neka solucija da popravim stvari


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
lllo 16.07.2008. 13:14 #62805

status: user
broj poruka: 319

Rekao sam ti, ako govorimo samo o online igranju, donio si losu odluku izborom proxy konekcije, tj. provajdera. Zbog toga je, gotovo sigurno, ping los.

Kad je rijec o onemogucenom pristupu odredjenim sajtovima, i ovdje cu ponoviti - ili je to stvar odluke provajdera ili su zaboravili da te upute na setovanje koje ce ti omoguciti pristup. Najbolje je konsultovati njihovu tehnicku podrsku.

Pomenuo si konkretan slucaj, Google Earth. Pokusaj da mu pristupis preko Internet Explorera, tako sto ces unijeti podatke o proxy-ju u podesavanja:

Contol Panel - Internet options - Connections - Lan settings - Proxy server - Use a proxy server, pa unesi adresu i port provajderovog proxy-a.

Ovakav proxy setup, inace, postoji u svakom browseru.

Jos jednom - pozovi provajdera i trazi da te upute na podesavanja.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
goranbg87 Re: 17.07.2008. 19:30 #62963

status: user
broj poruka: 3
hvala brate
::
:: Rekao sam ti, ako govorimo samo o online igranju, donio si losu odluku izborom proxy konekcije, tj. provajdera. Zbog toga je, gotovo sigurno, ping los
::
:: Kad je rijec o onemogucenom pristupu odredjenim sajtovima, i ovdje cu ponoviti - ili je to stvar odluke provajdera ili su zaboravili da te upute na setovanje koje ce ti omoguciti pristup. Najbolje je konsultovati njihovu tehnicku podrsku
::
:: Pomenuo si konkretan slucaj, Google Earth. Pokusaj da mu pristupis preko Internet Explorera, tako sto ces unijeti podatke o proxy-ju u podesavanja
::
:: Contol Panel - Internet options - Connections - Lan settings - Proxy server - Use a proxy server, pa unesi adresu i port provajderovog proxy-a
::
:: Ovakav proxy setup, inace, postoji u svakom browseru
::
:: Jos jednom - pozovi provajdera i trazi da te upute na podesavanja.
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60279. Broj poslatih odgovora: 646152.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs