Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Grafičke i video karte, monitori, ...
Gainward Ultra/1960 GS GF6600-GT 128MB
STRANA 1 OD 1
vkozomar Gainward Ultra/1960 GS GF6600-GT 128MB 24.11.2005. 09:48 T1101

status: user
broj poruka: 19

Kupio sam ovu graficku na sledecu konfig. ( Sempron 2300, Asus A7n8x, 2 x 256 DDRAm ) planiram prosirenje memorije sa jos 1 GB. Imao grafiku Asus 5700 pa prelazim za prvo vreme na 6600 GT

Ima li neko misljenje o ovoj grafici
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
acadj ... 24.11.2005. 13:17 #3097

status: user
broj poruka: 13


Sta ce ti misljenje kad si vec kupio kartu?

To se pita pre kupovine...

Taj Gainward je jedan od najsporijih 6600gt karti na defaultu (snizene su mu frekvencije za nijansu), ali jedan od onih koji mogu najvise da se kloknu. Ako neces da je klokujes zayebao si se, ako hoces odlicno si prosao...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vkozomar Misljenje 24.11.2005. 13:29 #3098

status: user
broj poruka: 19



Misljenje mi je potrebno uvek kada se radi o ljudima koji nesto znaju, no cena je ovde bila presudna 170 e uz kupovinu moje postojece tako da nije los Buy posto je ovih dana tesko naci kupca za staru grafiku a klokovacu je sigurno kad vidim da li je potrebno

No hvala na misljenju i pomoci, jos jedno pitanje da le je Riva Tuner dovoljan za klokovanje ili moram da prckam po Biosu
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
coaulsi dovoljno 24.11.2005. 13:40 #3102

status: user
broj poruka: 16
mada ti ne treba ni riva, moze da se overklokuje iz drajvera, samo treba da otkljucas deo za overklokovanje (ja sam to uradio sa tweak utility)


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
serhio Re: ... 24.11.2005. 16:00 #3106

status: user
broj poruka: 54
Gainward radi na istom radnom taktu kao i sve ostale 6600GT graficke kartice na AGP slotu, znaci 500/900 :)
POSETITE https://www.piratesunited.com i saznajte svasta o hardveru

::
::
:: Sta ce ti misljenje kad si vec kupio kartu
::
:: To se pita pre kupovine..
::
:: Taj Gainward je jedan od najsporijih 6600gt karti na defaultu (snizene su mu frekvencije za nijansu), ali jedan od onih koji mogu najvise da se kloknu. Ako neces da je klokujes zayebao si se, ako hoces odlicno si prosao...
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
acadj Re: Misljenje 24.11.2005. 20:40 #3112

status: user
broj poruka: 13

Skini Omega drajvere i najnoviji Riva tuner i zezaj se.

@Serhio: pobrkao sam sa 6200 on radi na 300/400 umesto na 300/500, GT je standardni.

::
::
::
:: Misljenje mi je potrebno uvek kada se radi o ljudima koji nesto znaju, no cena je ovde bila presudna 170 e uz kupovinu moje postojece tako da nije los Buy posto je ovih dana tesko naci kupca za staru grafiku a klokovacu je sigurno kad vidim da li je potrebno
::
:: No hvala na misljenju i pomoci, jos jedno pitanje da le je Riva Tuner dovoljan za klokovanje ili moram da prckam po Biosu
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
-ShonE- RE 26.11.2005. 00:54 #3134

status: user
broj poruka: 3529
Ma karta ti je super za te pare, ja imam 6600GT Leadtek i prezadovoljan sam! Misliom da ti ne treba nikakav klok jer je karta sasvim doviljna(za sada) za sve nove igre!
Ram memoriju obavezno pazari, ako je neko imao prilike da zaigra najnoviji F.E.A.R. video je sta znaci zdranje ram-a!
Pozdrav!
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60278. Broj poslatih odgovora: 646140.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs