Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Internet
Zanimljive Internet adrese
Online-aukcija
STRANA 1 OD 1
ive Online-aukcija 24.11.2005. 17:13 T1107

status: user
broj poruka: 3
Jubay.com je velika online trgovina i aukcija, jedna specificna elektronska platforma na principu licitacije, kazite st mislite o tome.
https://www.jubay.com
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Pisko Mislim da sam se... 25.11.2005. 22:40 #3131

status: user
broj poruka: 6643
Koliko je vreme poluraspada Majkla Džeksona?

Prethodno napisano:
Šta čovek da misli o ekipi koja namerava da zarađuje pare tako što uzima procenat od svake prodaje, a treba da odgovori na forumu sajta koji to odrađuje poprilično profesionalno za džabaka?
Uz to, smrde na skupljače - preprodavače ličnih podataka.

Ispravka:
Pomešao sam ih sa Ko da više "aukcijskim sajtom", koji se na isti način reklamirao na berzi, a traže procenat za prodate stvari. Nekako su se u isto vreme pojavili pa sam bez provere bio uveren da je to jedno te isto.
Tako da sad nemam nikakvo mišljenje... nekako mi je jednostavnije da to što prodajem stavim na berzu, pa ako dam glupu cenu, niko neće da je kupi i jednostavno promenim oglas - smanjim cenu i to je to. Komplikacije oko akucije za neke sitne stvari... možda za nešto skuplje.
Pa dobro, svaki početak je težak...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646138.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs