Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Operativni sistemi i sistemski programi
Program za automatizaciju?
STRANA 1 OD 1
Pisko Program za automatizaciju? 27.11.2005. 09:05 T1114

status: user
broj poruka: 6643

Da li ima neko da preporuči neki program za automatizaciju radnji u Windowsu, internet browseru i sl. a da isti radi bez potrebe programiranja i pisanja makroa ili skripti?
A može i da nagrdi poneki čisto da olakša izbor.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Igor84 Na koju... 27.11.2005. 21:04 #3144

status: user
broj poruka: 327
Na koju vrstu automatizacije mislis?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Pisko Na primer: 28.11.2005. 17:26 #3154

status: user
broj poruka: 6643
Automatizacija stvari koje svakodnevno radiš, ili bar dovoljno često a postale su smaranje: npr. provera mail-a na više provajdera uz automatsko upisivanje lozinke za svaki nalog posebno, uključivanje defragmentacije redom po particijama, ili gašenje servisa i nepotrebnih kada igraš igricu a zatim nakon izlaska iz igrice, ponovno startovanje istih... dakle, zamena za neki određeni sled poteza mišem - tastaturom koje bi odradio robot program na osnovu prečice na tastaturi ili proizvoljne ikonice...
(posebno pogodno za lenčuge koje glođu npr. semenke pa su im ruke zauzete za dokoličarenje sa mišonjom i tastaturom).

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Pisko Bljak 20.01.2006. 23:07 #3983

status: user
broj poruka: 6643
Svi čitaju samo najnovije postove. Baš kao i ja. Ili nemaju pojma o ovome što pitam, baš kao i ja.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gagimil Re: Bljak 22.01.2006. 14:46 #4009

status: user
broj poruka: 172
:: Svi čitaju samo najnovije postove. Baš kao i ja. Ili nemaju pojma o ovome što pitam, baš kao i ja

Pisalo je to davno u SKu ali ko da trazi sad u gomili.Sorry.Poz.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60275. Broj poslatih odgovora: 646107.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs