Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Internet
Pristup Internetu
kako promeniti ip na WIRELESS-u
STRANA 1 OD 1
rops kako promeniti ip na WIRELESS-u 28.07.2008. 02:24 T11148

status: user
broj poruka: 17
koristim WIRELESS na lap topu,ruter je na pc,da li je moguce promeniti ip na lap topu.da ne bude isti kao na pc.koristim cable net,i jos jedno pitanje koje sam postavio i pre.kako da ih umrezim pomocu rutera,odnosno bezicno.da li je moguce tako nesto ? znaci pomocu ove opreme koju imam.ako jemoguce ako ne mrzi nekoga da mi objasni malo detaljnije :)
pozzz
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vlajkic re: 28.07.2008. 11:25 #64300

status: user
broj poruka: 609

pa i nece ti biti isti ip...ne bi radilo da je isti ip...znaci ovako...preko wireless routera ides na net sa lapom,a zicno vezi router i pc (ako je moguce) a ako ne kupi jos jednu pci wireless karticu..sharuj sta ti treba i to je to...uglavnom je sve podeseno na routeru...znaci uprosceno to izgleda ovako...cable modem u router iz routera wireless u lap a zicno u pc....pozz

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60279. Broj poslatih odgovora: 646150.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs